dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

748 500 zł168 m² 4 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży bardzo b.ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym plus (rozprowadzenie instalacji elektrycznej + woda ). Nieruchomość o powierzchni ok. 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

735 000 zł139 m² 5 285,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Opis Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego na działce 1500 m2 w Zabłudowie, powiat białostocki. Cena: 590.000 zł brutto + działka o pow. 1500m2 w cenie 145.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skautów

Reda,pomorskie

426 000 zł174 m² 2 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości położonej 84-240 Reda, ul. Skautów 13. Opis nieruchomości Nieruchomość stanowi nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słomniki,małopolskie

269 000 zł170 m² 1 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Biuro pd Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową z domem wolnostojącym położoną w mieście Słomniki, znajdującym się około 18 kilometrów na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Suchanówko

Suchanówko,zachodniopomorskie

459 000 zł130 m² 3 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Ofertą sprzedaży jest dom i dodatkowa działka we wsi Suchanówko. Dom jest w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Do właścicieli należą dodatkowo oddzielne dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gąsin

Gąsin,wielkopolskie

239 000 zł90 m² 2 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Polecam do kupna dom z lat 50-tych XX wieku, o pow. 108 m2 składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z toaletą usytuowany wraz z budynkami gospodarczymi na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

639 000 zł83 m² 7 670,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:685 m²

Czeka właśnie na Ciebie -energooszczędny i nowy dom wolnostojący, piętrowy! planowane oddanie do użytku wrzesień 2022! Malownicze położenie - w pobliżu Górny kanał Notecki,śluzy wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Inżynierska

Gdynia,pomorskie

4 950 000 zł400 m² 12 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:864 m²

Niezwykły dom z 1996 roku, wyremontowany w zeszłym roku do stanu jak nowy , zlokalizowany jest bajecznie, w prestiżowej dzielnicy Gdyni Orłowo. Bezpośrednie sąsiedztwo pięknego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

1 000 000 zł274 m² 3 643,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:733 m²

! świetna propozycja zarobkowa z możliwością zamieszkania. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

649 000 zł88 m² 7 417,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia Parter: -Salon z jadalnią -kuchnia -wiatrołap -wc -komunikacja Piętro: -Komunikacja -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

750 000 zł129 m² 5 798,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera ogrzewanie podłogowe! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kamieńcu Wrocławskim. Budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł158 m² 5 559,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

W sprzedaży domy na osiedlu zamkniętym z pełną infrastrukturą. Domy w zabudowie szeregowej. Zlokalizowane na osiedlu z zabudową mieszaną jedno i wielorodzinną. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 950 000 zł185 m² 10 540,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Przepiękny dom w nowoczesnym stylu o wysokim standardzie wykończenia z zadaszonym basenem. Bardzo dobra lokalizacja położony blisko ścisłego centrum Szczecina. Dom ogrodzony, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

899 000 zł130 m² 6 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Piękny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycję, usytuowaną w atrakcyjnej części Brwinowa - Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 132 m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Chwaszczyno,pomorskie

1 030 000 zł159 m² 6 460,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Oferta premium Szmaragdowy Zakątek- kameralne, zamknięte osiedle w Centrum Chwszczyna! Szmaragdowy Zakątek to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Damroki

Gdańsk,pomorskie

1 480 378 zł136 m² 10 853,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Kup bez podatku pcc kup bez prowizji Domy w zabudowie szeregowej (segment skrajny) w kameralnej inwestycji i bezpośrednim sąsiedztwie linii tramwajowej. Domy powstają w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodniaków

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł340 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Jeśli cenisz sobie ciszę, spokój oraz bliskość terenów zielonych, a jednoczesnie zależy Ci na szybkim dojeździe do Centrum Warszawy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bajaderki

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł221 m² 14 936,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:212 m²

Gdzie: osiedle Zielony Nugat.Inwestycja zlokalizowana na Zielonym Ursynowie LOKALIZACJA: Przy rezerwacie Skarpy Ursynowskiej, dom w zabudowie szeregowej (środkowy) OTOCZENIE: Sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Sulejówek,mazowieckie

980 000 zł210 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w Sulejówku. Budynek - 210 m2 działka - 750m2 Dom składa się z trzech kondygnacji, jest w nim 5 pokoi + 2 łazienki oraz wc, jest ustawny oraz funkcjonalny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 599 000 zł484 m² 3 302,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Duży dom z siedmioma apartamentami Duży, przestronny dom w standardzie deweloperskim z wydzielonymi siedmioma niezależnymi apartamentami. Całość od samego początku projektowana oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dzierzkowa

Dzierzkowa,dolnośląskie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Dom jednorodzinny w Dzierżkowej gm. Przeworno. Dom przedwojenny, częściowo przebudowany, odrestaurowany, podpiwniczenie + strych. Na parterze budynku znajdziemy: ganek, duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

784 800 zł156 m² 5 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Zapraszamy na Prezentację, do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janowiec Wielkopolski

Janowiec Wielkopolski,kujawsko-pomorskie

86 400 zł98 m² 881,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działka zabudowana nr 126 o powierzchni 0,1200 ha. Na nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaworowa

Jaworowa,mazowieckie

759 000 zł111 m² 6 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Bliźniak 15 minut od Galerii Mokotów w cenie mieszkania - od rzetelnego dewelopera zrzeszonego w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Sprzedaż w oparciu o ustawę deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielkówko,pomorskie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zalety nieruchomości: - duża posesja - Budynek podpiwniczony, poddasze użytkowe - 20 minut jazdy autem do Gdańska - 3 minut pieszo do przystanku autobusowego - Garaż w bryle budynku - Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stoigniewa

Gdynia,pomorskie

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:415 m²

Przestronny i wygodny dom położony w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Dom na wzgórzu, usytuowany na skarpie na działce o powierzchni 415 m2. Ekspozycja południowa daje pomieszczeniom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skawa

Skawa,małopolskie

819 000 zł270 m² 3 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 450 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w latach 90-tych. Duża działka 6450m2. Na posesji stoi także budynek gospodarczy. Zielona i spokojna okolica. Nieruchomość: dom powstał w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Boguszowice

Rybnik,śląskie

599 000 zł173 m² 3 462,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Witam na sprzedaż, zadbany dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Rybnik-Boguszowice *garaż *piwnica *budynek gospodarczy *dobry dojazd do miasta - 15 min opis nieruchomości: budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł195 m² 3 327,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam serdecznie dom wolnostojący W doskonałej lokalizacji, idealny dla firmy lub rodziny. Działalność typu gabinety, żłobek, przedszkole, szkoła językowa, działalność biurowa, usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

369 000 zł191 m² 1 931,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Niemcza woj. dolnośląskie, przy trasie krajowej nr 8 Wrocław-Kudowa Zdrój w odległości 60 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

550 000 zł156 m² 3 530,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:739 m²

Dom do wykończenia W doskonałej lokalizacji piła śródmieście cena podlega negocjacji Polecamy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 123,70 m 2 w stanie surowym otwartym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Iwiec

Iwiec,kujawsko-pomorskie

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 011 m²

Dom Z pomysłem na przyszłość Wyobraźmy sobie wieczór po ciężkim dniu w pracy. Zaczynamy od relaksującej, ciepłej kąpieli w stylowej łazience z odkrytą czerwoną cegłą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Skorupy

Białystok,podlaskie

1 450 000 zł259 m² 5 598,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

Polecamy przestronny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni 259m2 zlokalizowany na osiedlu Skorupy w Białymstoku. Lokalizacja Inwestycja znajduje się w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Majdy

Majdy,warmińsko-mazurskie

2 200 000 zł220 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Prezentujemy Państwu Dom Willę 220 m2 w Majdach nad Jeziorem Wulpińskim, 10 km od Olsztyna. Ogrodzona działka 1800 m2. Dom wybudowano w 2006 roku. Ściany z pustaków ceramicznych, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

450 000 zł92 m² 4 875,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, parterowy o powierzchni 92,30 m2 wraz z garażem w bryle budynku. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 6,21 ara. Na jednym poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

693 000 zł80 m² 8 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowy, wykończony dom w zabudowie bliźniaczej. *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Nieruchomość znajduje się w Chrząstawie Małej w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł196 m² 7 908,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Skotniki - nowe domy W zabudowie bliźniaczej wysoki standard inwestycji N20 Nieruchomości oferuje nową inwestycję na południu Krakowa! Osiedle domów jednorodzinnych w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

579 000 zł146 m² 3 965,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:127 m²

W ofercie sprzedaży posiadamy nowoczesny, dom jednorodzinny z garażem, o powierzchni łącznej 146 m2 zlokalizowany na Osiedlu pod Wierzbami w atrakcyjnej cenie już od 579 000 pln. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawieścice

Zawieścice,dolnośląskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam dom wolnostojący w okolicach Góry a dokładnie we wsi Zawieścice Dom jest do zamieszkania lecz są małe sprawy co do remontu. Dom cieszy sie duża działką oraz Lokalizacją blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

789 900 zł123 m² 6 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Nowoczesna Bryła Budynku Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Bliźniak o powierzchni ok. 123 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym, cichym rejonie. Lokal nr.1 Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oriona

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Zalety nieruchomości: - powierzchnia działki 913 m2 - Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta - pomieszczenie magazynowe ponad 100m2 - Duże możliwość rozbudowy lokalizacja/okolica: dzielnica Osowa,.