dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł207 m² 4 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Piękny przestronny Dom parterowy o całkowitej powierzchni 207 m2, usytuowany na przestronnej na działce 1500m2. Rozkład domu jest następujący: parter: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

479 900 zł95 m² 5 075,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

D o M **kupujący zwolniony Z podatku pcc!** bez prowizji dla biura**rynek pierwotny** Podwyższony standard w cenie! Polecam Państwu nową inwestycję jaką są trzy domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stoczniowców

Gdynia,pomorskie

2 590 000 zł230 m² 11 260,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Dom położony w doskonałym miejscu. 650 metrów od morza. Uroczy zakątek - Klif Redłowski. Istnieje możliwość rozbudowy. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

785 500 zł153 m² 5 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Zapraszamy na Prezentację , Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zawilcowa

Kalonka,łódzkie

950 000 zł195 m² 4 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 589 m²

Oferujemy do sprzedaży dom zlokalizowany w woj. Łódzkim, gm. Nowosolna , miejscowość Kalonka, ul. Zawilcowa. Dom parterowy z nieużytkowym poddaszem o powierzchni zabudowy 195 m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 490 000 zł140 m² 10 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom parterowy o powierzchni 140 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2200 m2! Rozkład pomieszczeń: -Kuchnia otwarta na ogromny salon z możliwością wyjścia do kameralnego ogrodu. -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

784 800 zł152 m² 5 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.154 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 500 000 zł275 m² 5 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiam do sprzedaży piętrowy dom z pięcioma sypialniami ok. 151 m2 powierzchni Dom wybudowany w 2014 roku, położony w malowniczym rejonie Błonia, w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

560 000 zł184 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja Dom parterowy w Nehrybce to idealne miejsce do zamieszkania w bliskości natury, a jednocześnie jedynie ok. 1 km od miasta Przemyśla. Posiadłość ta to atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocierz Moszczanicki

Kocierz Moszczanicki,śląskie

269 000 zł112 m² 2 401,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Kocierz Moszczanicki k. Żywca - Świetnie usytuowany dom z ładnymi widokami Niewielki dom położony na kształtnej działce o powierzchni ponad 1400 m 2 w zacisznym miejscu. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

894 900 zł120 m² 7 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 z działka ok 455 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń jest następujący : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

649 000 zł138 m² 4 706,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowe osiedle "margareth" W świetnej lokalizacji! bez pcc l bez prowizji wysoki standard deweloperski wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz, światłowód, drogi Z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

1 040 000 zł179 m² 5 806,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Wołowice, gm. Czernichów - domy wolnostojące N20 Nieruchomości oferuje kameralne osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących. Osiedle: prezentowana inwestycja składa się z 6 wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:564 m²

Dom z garażem zlokalizowany na osiedlu wygoda/sienkiewicza, blisko centrum miasta. Dom posiada 2 piętra, poddasze i piwnicę oraz garaż na dwa miejsca. Powierzchnia domu wynosi ok. 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

1 399 000 zł176 m² 7 932,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny położony na przepięknej działce w Wapiennicy, jest to spokojna i atrakcyjna dzielnica Bielska-Białej. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Siedlisko na wzgórzu z widokiem na lasy. Aż 76 ary w jednym kształtnym kawałku, prostokąta o bokach ok 84x95m zabudowane murowanym budynkiem mieszkalnymi z końca lat 60 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

699 000 zł124 m² 5 644,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 4,20 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 690 000 zł310 m² 8 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Przepiękny dom/chata góralska z dużym potencjałem inwestycyjnym. Dom dla konesera lub gotowy świetnie działający biznes - wynajem krótkoterminowy całej całego domu na wyłączność poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Babice

Babice,małopolskie

1 400 000 zł280 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:19 208 m²

Klimatyczne siedlisko nad Wisłą 1,9208 ha w Babicach, powiat oświęcimski. Mam przyjemność zaprezentować Państwu siedlisko o powierzchni 1,9208 ha, znajdujące się tuż przy wałach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł195 m² 3 327,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam serdecznie dom wolnostojący W doskonałej lokalizacji, idealny dla firmy lub rodziny. Działalność typu gabinety, żłobek, przedszkole, szkoła językowa, działalność biurowa, usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

979 000 zł142 m² 6 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży dom Premium w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 142 m2 na działce ok.500 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobielice

Kobielice,śląskie

159 000 zł101 m² 1 576,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa oferta! Oferta sprzedaży piętra domu dwurodzinnego w Kobielicach gminie Suszec powiecie pszczyńskim wraz z przynależnym ogrodem około 4ar! Nieruchomość położona w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

700 000 zł88 m² 7 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 85 m2 usytuowanego na działce o pow. ok.300 m2, Dom zlokalizowany jest w Milanówku w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płouszowice

Płouszowice,lubelskie

1 100 000 zł215 m² 5 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Okazja! ostatnie 2 połówki bliźniaka! oferta dotyczy połówki B2 - od strony południowego zachodu! najwyższa jakość wykonania! gotowe do wykończenia - oddane do użytkowania! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Teresin

Teresin,mazowieckie

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Witam posiadam dom do sprzedania w miejscowości Teresin z lat 80tych budowany metodą tradycyjną o powierzchni 150m2 na dzialce o wielkości 883m2 dom ten posiada parter i piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chrzanów,małopolskie

350 000 zł164 m² 2 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Solidny, mały dom o powierzchni użytkowej 100 metrów. Kupujący przy zakupie nie płaci podatku pcc 2%. Budynek parterowy nie podpiwniczony dwukondygnacyjny ( parter i poddasze mieszkalne). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł118 m² 6 347,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu połowę nowobudowanego, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, powstającą na bydgoskim Miedzyniu. Dom położony jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porzeczkowa

Poznań,wielkopolskie

1 990 000 zł184 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Oferta dostępna tylko U nas Polecam ofertę domu wolnostojącego o pow. 184,26 m2 - 6 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębno

Dębno,zachodniopomorskie

1 200 000 zł270 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przy nieruchomości na tej samej działce jest wybudowany obiekt około 300m2 .Jest przystosowany na zakład stolarski wyposażony w maszyny. Może służyć jako warsztat samochodowy lub inna branża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dukla

Dukla,podkarpackie

239 000 zł175 m² 1 366 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Rezerwacja.Gmina Dukla- Oferujemy Państwu na sprzedaż dom drewniano- murowany, kryty blachą, położony na 17 ar. działce. Nieruchomość składa się z trzech osobnych mieszkań. 1) powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Boczna

Wrocław,dolnośląskie

5 000 000 zł870 m² 5 750,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:38

 

Powierzchnia działki:206 m²

Do sprzedania atrakcyjna kamienica we Wrocławiu! Wyremontowana w 2013 roku. Budynek pięciokondygnacyjny, usługowy / biurowy, podpiwniczony, o powierzchni użytkowej wynoszącej 737,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

686 700 zł116 m² 5 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabratówka

Zabratówka,podkarpackie

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu do sprzedania przytulny dom wolnostojący zlokalizowany w Zabratówce z pięknym widokiem na Pogórze Dynowskie. Wymarzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

720 000 zł300 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, z dużym ogrodem, położony w cichej i spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych. Dom położony na działce o powierzchni 914 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Prezentuję Państwu piękny dom o powierzchni użytkowej 179,9 m 2 usadowiony na działce 812,0 m 2. Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Janowice Wielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

849 900 zł150 m² 5 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2 posadowiony na działce 500 m2. Nieruchomość znajduje sie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł126 m² 3 475,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Rzeszowskie - Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 126,32 m2 usytuowany na pięknej działce ok. 8 arów! Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Janówek,mazowieckie

990 000 zł138 m² 7 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:64 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Janówek, w gminie Mszczonów. Na działce o powierzchni niespełna 6,5 ha, znajduje się dom jednorodzinny - 138 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł84 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Segment Środkowy o powierzchni ok. 85 m z dużą działką ok.400 m2 usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. 1,9 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Winiary

Poznań,wielkopolskie

1 950 000 zł362 m² 5 386,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji na Winiarach w Poznaniu. Działka o powierzchni 980 m2 zabudowana piętrowym, wielofunkcyjnym budynkiem o powierzchni 362m2., którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł736 m² 4 211,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w świetnie skomunikowanej części miasta idealnego do zamieszkania od zaraz lub pod inwestycję. Tuż przy budynku znajduje się przystanek autobusowy!.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij