dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

789 900 zł123 m² 6 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Nowoczesna Bryła Budynku Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Bliźniak o powierzchni ok. 123 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym, cichym rejonie. Lokal nr.1 Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Alwernia,małopolskie

999 000 zł212 m² 4 712,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 637 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu parterowego zlokalizowanego w Alwernii przy ul. Lawendowej. Dom znajduje się na 16 arowej działce z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

835 000 zł153 m² 5 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 153 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 758 m2 Grodziska. Lokal 4a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

575 000 zł115 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży szeregowych domów w kolejnym etapie, budowanych na przedmieściach Świdnicy w Pszennie. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

728 000 zł132 m² 5 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania 5 pokojowe pół domu w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 132m 2 w Piechowicach (koło Jeleniej Góry). Powierzchnia działki 700m 2. Parter: 2 pokoje, korytarz, wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bibice

Bibice,małopolskie

680 000 zł89 m² 7 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy budynek mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fiołkowa

Lubnów,dolnośląskie

1 075 000 zł103 m² 10 436,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Nowo wybudowany dom na działce 1578 m2 w trakcie odbiorów. Dom o powierzchni 103m2, dodatkowo 80 m2 powierzchni użytkowej open space na poddaszu. Dom wykończony- na parterze na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zyty

Zielona Góra,lubuskie

1 149 000 zł175 m² 6 565,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż duży, przestronny dom wolnostojący W zielonej górze przy ulicy zyty W sąsiedztwie szpitala, jeden Z niewielu na rynku W tak atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Wykończony w dobrym standardzie. Opis domu: garaż ok. 16 m2. Parter - hall +garderoba + wc - 14 m2, kuchnia (w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd) + jadalnia + pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

599 000 zł108 m² 5 546 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Przestawiamy do sprzedaży dom 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 108 m2 z działką ok.230 m2 - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Brwinowa. lokal 1b Parter: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

889 000 zł141 m² 6 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 140 m2, posadowiony na działce ok.450 m2 Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Rozkład Domu : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł128 m² 5 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniaczy na osiedlu domów jednorodzinnych około 3 km od Wrocławia w Krzykowie. Wokół łąka, tylko nowa zabudowa, 5 minut do wschodniej obwodnicy Wrocławia. Około 500 m od osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

894 900 zł120 m² 7 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 z działka ok 455 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń jest następujący : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

859 999 zł163 m² 5 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 410 m2. lokal 1b Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wysoka Strzyżowska

Wysoka Strzyżowska,podkarpackie

115 000 zł85 m² 1 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość położona jest we wsi Wysoka Strzyżowska oddalonej o 6 km od Strzyżowa. Droga prowadząca do samego budynku jest asfaltowa jedynie ostatnie metry są utwardzone szutrem. Opisywana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gołębia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 198 000 zł240 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Sprzedam komfortowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 240 m2 wybudowany w 1998 roku. Dom znajduje się w kameralnej, zielonej lokalizacji północnej części Szczecina (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rybna,małopolskie

299 000 zł114 m² 2 622,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Szukasz niedużej, niedrogiej nieruchomości, zlokalizowanej w spokojnym, widokowym, a równocześnie położonym blisko Krakowa, i dobrze z nim skomunikowanym miejscu? To naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Prusa

Lubichowo,pomorskie

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Budynek jednorodzinny dwupiętrowy z budynkiem dodatkowym. Idealny dla 2 Mieszkan i Studia lub Warsztatu! Budynek jednorodzinny: budynek jednorodzinny całkowicie podpiwniczony z garażem. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:849 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 305 mkw, położony we Wrocławiu obręb Widawa. Ze wględu na lokalizację budynek idealnie nadaję się na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lotyń

Lotyń,wielkopolskie

445 000 zł150 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Brzozówka gm. Okonek. Na sprzedaż dom wolnostojący powstały z renowacji przedwojennego budynku gospodarczego. Dom o łącznej pow. użytkowej ok. 550 m 2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł111 m² 6 027 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - segment 4 lokalowy w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 112 m2 na przestronnej działce ok 230 i 320.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferuje do sprzedania budynek wolnostojący z 1970 roku w miejscowości Dziwiszów. Obiekt pełniący funkcję placówki opiekuńczej, wpisana do rejestru, pozwolenia, wymagane wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 000 zł152 m² 4 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia .do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka w Bardzo ładnej bryle budynku - Przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

18 000 000 zł1 235 m² 14 574,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:35 852 m²

Zabytkowa niepowtarzalna nieruchomość usytuowana w sercu uzdrowiska Konstancin w niewielkiej odległości od Parku Zdrojowego (7 min spacerem do tężni). Rejon uznawany za bardzo prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzewo

Radzewo,wielkopolskie

459 000 zł90 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Chcielibyśmy zaproponować Państwu funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Polecamy działkę w rewelacyjnie położonej miejscowości Radzewo koło Kórnika - 972 mkw za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł241 m² 6 597,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Witam serdecznie, oferuję na sprzedaż nowy dom parterowy o wysokim standardzie wykonania. Dom był budowany na potrzeby rodziny. Posiadam pełną dokumentację zdjęciową budowy na każdym jej etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł167 m² 4 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:667 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 668 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

620 000 zł130 m² 4 752,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bez prowizji I pcc! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Ropczycach. Budynek wybudowany został według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

629 165 zł157 m² 4 007,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej zabudowanej, składającej się z działki nr 262 o pow. 751 m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

649 000 zł138 m² 4 706,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowe osiedle "margareth" W świetnej lokalizacji bez pcc l bez prowizji wysoki standard deweloperski wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz, światłowód, drogi Z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

879 000 zł168 m² 5 232,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Niepowtarzalna oferta! Świetna lokalizacja blisko centrum, z zielenią wokół! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pszowska

Wodzisław Śląski,śląskie

432 000 zł67 m² 6 430,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamieszkaj na osiedlu leśne zacisze - rozpoczęliśmy budowę kompleksu 8 budynków dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej w znanej i lubianej lokalizacji - w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 890 000 zł247 m² 7 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Piękny, parterowy dom wolnostojący o pow. 190 m2 na kształtnej, ładnie zagospodarowanej działce, blisko centrum Grodziska Mazowieckiego. Indywidualny projekt - pierwsi właściciele, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 349 500 zł226 m² 5 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni ok. 225 m2 na pięknej działce o powierzchni ok.1 320 m2 , Rozkład Domu : Parter : - kuchnia - duży salon z jadalnią dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

894 900 zł120 m² 7 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wąska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 450 000 zł140 m² 10 357,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Wolnostojący, nowoczesny, bardzo ładny dom w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej. Ulica Wąska to ciche spokojne, spacerowo-rowerowe miejsce, położone nieco na uboczu - 1,5 km od tężni, starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

549 000 zł91 m² 6 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony w bardzo ładnej okolicy miasta. Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

619 500 zł110 m² 5 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację. Do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej -zewnętrzny o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany w bardzo ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 900 zł123 m² 5 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Przestawiamy do sprzedaży dom segment 4 lokalowy w stanie deweloperskim o powierzchni 122 m z działką od 160 do 290m - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

990 000 zł225 m² 4 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący w Milanówku o powierzchni ok 225 m2 posadowiony na ładnej działce ok 1200 m2 Rozkład domu jest następujący Parter: ok 83 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

859 990 zł162 m² 5 296 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy na Prezentację - Do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 163 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 400 m2. Lokal 3a Dom znajduje się w atrakcyjnej.