dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebownisko,podkarpackie

1 099 000 zł180 m² 6 105,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż 5 nowoczesnych wolnostojących willowych domów wykonywanych w standardzie premium zlokalizowanych w Trzebownisku blisko granicy z Rzeszowem. Nasza najnowsza inwestycja to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

735 000 zł170 m² 4 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom zlokalizowany jest w idealnym miejscu dla tych, którzy chcą odpocząć od nieustannego zgiełku stolicy w miejscu zacisznym, czystym i atrakcyjnym pod względem przyrodniczym. To taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

959 000 zł230 m² 4 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Wyłączna sprzedaż- tylko u nas :-) obsługa bezprowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! dom M4 uwaga- promocja Jeżeli podpiszą Państwo umowę przedwstępną do 21.06.2022,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Flisacka

Brzeźce,mazowieckie

120 000 zł72 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:872 m²

Obwieszczenie O pierwszej licytacji nieruchomości Jako wierzyciel w sprawie o sygnaturze km 387/21 informuję, że Komornik Sądowy w Grójcu Arkadiusz Ciepieniak Kancelaria Komornicza nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukówka

Żukówka,mazowieckie

680 000 zł114 m² 5 944,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość - dom plus 13 500 m2 gruntu w miejscowości Żukówka, gmina Błonie, powiat Grodzisk Mazowiecki. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł360 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom 3 kondygnacyjny na każdym piętrze mieszkanie, świetna propozycja dla rodziny dwu pokoleniowej. Parter: "kawalerka" (tj. pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka). Przestronny salon około 40 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Tarnów,małopolskie

819 000 zł210 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:264 m²

Wyłącznie U mnie! piękna kamienica odnowiona, bezczynszowa! W centrum miasta Z dwoma niezależnymi mieszkaniami I lokalem użytkowym, działką od strony podwórza. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Siekierecka

Gowarzewo,wielkopolskie

380 000 zł69 m² 5 507,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

II etap inwestycji -rynek pierwotny Dostępne 3 z 5 segmentów w II etapie Domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej o powierzchni użytkowej 69,0m2 oraz dodatkowa pow strychu 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Bełchatów,łódzkie

890 000 zł168 m² 5 291,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż nowoczesny, budowany z wysokiej jakości materiałów, niezwykle funkcjonalny, wolnostojący, parterowy budynek mieszkalny jednorodzinny, w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szydłowo,wielkopolskie

456 000 zł84 m² 5 411,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Gwarancja ceny dewelopera! segment zewnętrzny - szydłowo osiedle kwiatowe Budynek na osiedlu domów jednorodzinnych, lokal o powierzchni 84,27 m , i powierzchni podłóg 86,2 m , udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promienna

Zalesie Górne,mazowieckie

4 750 000 zł626 m² 7 587,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zalesie Górne i jego położenie w Chojnowskim Parku Krajobrazowym, to miejsce, którego nie trzeba nikomu opisywać. Istniejące od 1930 roku, do tej pory, wzbudza pożądanie zwolenników ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bodzyniewo

Bodzyniewo,wielkopolskie

424 000 zł121 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż piękny, parterowy lokal mieszkalny położony w Bodzyniewie (zabudowa typu bliźniak). Powierzchnia użytkowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

1 895 000 zł260 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom do remontu w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku Przymorze. Atuty: - sauna, - znakomita lokalizacja, - zadbana, płaska działka, - kilka minut do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 000 000 zł200 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

0 % prowizji! W dobrej lokalizacji-Janczewice w gm. Lesznowola z dobrym dojazdem do Warszawy, na sprzedaż dom o łącznej pow.200m2 na działce narożnej o pow. 650m2. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malczewskiego

Zielona Góra,lubuskie

929 000 zł195 m² 4 764,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom o pow. 195m2 w doskonałej lokalizacji. Dom położony jest na działce o pow. 232m2 na osiedlu Malarzy w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Brzuśce,pomorskie

810 000 zł167 m² 4 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:992 m²

Przedmiotem sprzedaży jest jednorodzinny dom wolnostojacy. Budynek położony w Brzuścach w gmine Subkowy .Dom usytuowany niedaleko lasu,wsrod pól i piękna przyrody. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Poznań,wielkopolskie

1 580 000 zł324 m² 4 876,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na kupna atrakcyjny samodzielny, wolnostojący budynek o funkcji usługowej, warsztatowej i mieszkaniowej położony na dużej działce , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

435 000 zł120 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Sprzedam lokal mieszkalny, w urokliwym, wiejskim, dużym domu, we wsi Wierzeja w okolicy Grzebieniska. Dom zamieszkały przez dwie rodziny z czego obecnie wyodrębnione są dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bystra

Bystra,śląskie

1 850 000 zł175 m² 10 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Doskonała baza wypadowa na Szczyrk. Dobrze skomunikowana również z Bielskiem-Białą 10km do rynku. Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych po remoncie instalacji położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Tychowo,zachodniopomorskie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, garażem dwustanowiskowym, w ścisłym centrum miasta. Położony w miejscowości Tychowo 30km od Koszalina. Powierzchnia użytkowa domu 137,87m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł119 m² 3 283,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! dom W zabudowie bliźniaczej W świdnicy Dom o powierzchni użytkowej 118,76m2 wraz ze strychem (powierzchnia części mieszkalnej ok. 80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bełcze

Bełcze,lubuskie

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący W miejscowości bełcze Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 600 m2 zabudowaną domem jednorodzinnym oraz budynkami gospodarczymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Nowodworce,podlaskie

785 000 zł120 m² 6 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

DO negocjacji! Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej z 2016 roku około 120m + strych. Umiejscowiony w Nowodworcach przy ul. Daliowej ok. 1 km od tablicy Białystok, kameralne osiedle - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł197 m² 5 071,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Wyłączna sprzedaż- tylko u nas :-) Mam przyjemność zaoferować do zakupu unikalną nieruchomość-dom wolnostojący położony na wyjątkowo dużej działce o pow. 5,36 lub 5.15a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeczyca

Rzeczyca,łódzkie

339 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% Oferuję Państwu uroczy domek murowany z balkonem i tarasem na pięknej, zadbanej działce w atrakcyjnej cenie. Działka o powierzchni 1000 m2, z nasadzeniami: drzewa, krzewy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Daromin

Daromin,świętokrzyskie

280 000 zł125 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Cisza, spokój, kwiaty, zieleń, błogo, sielanka. To słowa, które przychodzą do głowy, kiedy oglądasz tę nieruchomość. Jeśli szukasz właśnie takich warunków do życia, mieszkania lub na wyjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Działki Leśne

Gdynia,pomorskie

2 049 000 zł220 m² 9 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

4 kondygnacyjny Dom bliźniak z dużą działką w centrum Gdyni, doskonała inwestycja. Oferta dostępna tylko i wyłącznie w biurze wgn Nieruchomości. Dom, który może sam na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

419 000 zł155 m² 2 703,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:474 m²

Do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto powierzchni 128m2. Parter domu stanowią dwa pokoje, widna kuchnia oraz wc, piętro domu to dwa pokoje, duża łazienko z oknem oraz wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Miłobądz,pomorskie

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż nowy dom parterowy wolnostojący (oddany w 2022 r) wybudowany na własne potrzeby, posadowiony na wyjątkowo dużej działce bo aż 2200 m2 w miejscowości Miłobądz zaledwie 6,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Dom 4 pokoje garaż dwa balkony. Osiedle 10 domków jednorodzinnych Rozpoczęła się nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tulipanowa

Puszczykowo,wielkopolskie

629 000 zł81 m² 7 784,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Opis: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 80,80 m2 z ogródkiem o pow. ok.120 m . Położony jest w atrakcyjnej części Puszczykowa , w cichej spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 000 zł800 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca Przepiękna Villa z początku XX wieku odrestaurowana w roku 1995.Remont kapitalny obejmował wymianę stolarki okiennej- szyby trzykomorowe wyciszające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł109 m² 7 788,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:298 m²

Sprzedam tylko U nas! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z potencjałem i dużym garażem (warsztatem) położonego we Wrocławiu Swojczyce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Folwarczna

Łódź,łódzkie

1 890 000 zł1 385 m² 1 364,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na Julianowie 300m2 z piękną działką 1085 m2 vis a vis parku Julianowski. Do sprzedania willa na Julianowie vis na vis parku Julianowskiego. Elewacja domu , ogrodzenie , oraz cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

710 000 zł120 m² 5 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Budynek mieszkalny - segment środkowy Garaż w bryle budynku i dodatkowe miejsce parkingowe zlokalizowane na podjeździe przed budynkiem. Do segmentu przynależny jest ogródek. Inwestycja zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

800 000 zł132 m² 6 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 132,5 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok 354.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

1 230 000 zł210 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Makler poleca Na sprzedaż w pięknej okolicy - nieopodal Bydgoszczy, -dom jednorodzinny z garażem. Wybudowany w 2010r. Działka 1100 M2 (zagospodarowany ogród) Jedynie 1.5km od Osowej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

5 900 000 zł360 m² 16 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:773 m²

Willa na starym mokotowie - Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną na Górnym Mokotowie, wśród klimatycznych uliczek, pięknej zieleni - w rejonie ulicy Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Staszów

Staszów,świętokrzyskie

599 000 zł286 m² 2 094,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 681 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 230 m 2 , położony w Koniemłotach. W skład pomieszczeń wchodzą: parter: salon (29,45 m 2 ), kuchnia (17,75 m 2 ), 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

699 000 zł98 m² 7 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nowy dom 98 m2 w pobliżu Opola, usytuowany na 8,6 arowej działce, w pięknym miejscu, dookoła jeziora i lasy, na działce przed budynkiem starodrzew, z tyłu nowo założony ogród ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 027 388 zł230 m² 8 814,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z ogromną przyjemnością prezentujemy państwu nową inwestycję: osiedle Wilanowska Przystań - Syta 160. To 10 dizajnerskich domów jednorodzinnych. Wilanowska Przystań to wille miejskie z ogrodami,.