dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 120 m2 mieszczący się na działce o powierzchni 500 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest nie opodal centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Brzezinka Średzka,dolnośląskie

599 900 zł80 m² 7 498,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom w Brzezince Średzkiej położony na dużej działce 1600m2, do remontu. Działka na której jest osadzony dom i budynek gospodarczy jest w bardzo cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowackiego

Radomsko,łódzkie

216 349 zł118 m² 1 833,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: opis nieruchomości: nr 856/7 o powierzchni 17 m2 - niezabudowana - nr 856/8 o powierzchni 700 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

439 000 zł83 m² 5 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Segment skrajny, położony na piętrze -jeden poziom o powierzchni użytkowej 68m2 i działce 250m2. Położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu blisko centrum miasta. Stan deweloperski obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł179 m² 8 374,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Piękny / Smolec-5pokoi nowy dom wolnostojący! Blisko Wrocław /smolec-5pokoi nowy dom wolnostojący!przedstawiam na sprzedaż położonej w miejscowości Smolec, wrocław. Nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Sławków,śląskie

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Nowa oferta. Proponujemy do sprzedania nieruchomość w Sławkowie, okolice ulicy Wrocławskiej, z ładnym widokiem. Bardzo ciekawa propozycja dla osób ceniących prywatność, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sułków

Sułków,małopolskie

766 000 zł99 m² 7 700,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Komfortowy dom W zabudowie szeregowej N20 Nieruchomości oferuje przytulny, zadbany dom w zabudowie szeregowej, w dobrym standardzie. Piękny, nasłoneczniony ogród z zamontowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

840 000 zł149 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:928 m²

Film: jeśli szukacie domu z bardzo dobrym dojazdem do Torunia, z przepięknym zadbanym ogrodem to zapraszam Państwa do zapoznania się z ta ofertą. Nieruchomość zlokalizowana zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

549 000 zł81 m² 6 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja deweloperska, zlokalizowana w miejscowości kotórz mały, gm. Turawa. Oferta dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej w wysokim standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

430 000 zł56 m² 7 642 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż domek w stanie surowym otwartym o powierzchni 56,27 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 660 m2. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym. Na parterze znajdziemy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 990 zł180 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo funkcjonalny dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 180 m2 posadowiony na działce ok 750 m2 / lokal Dom 1a rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zielona Góra,lubuskie

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w jednej z bardziej ekskluzywnych dzielnic Zielonej Góry. Lewa strona bliżniaka przy ulicy Henryka Arctowskiego w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł157 m² 48,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zobaczenia na żywo i zakupu szeregówki o powierzchni 157 m2 z garażem i dużym poddaszem zlokalizowanej na osiedlu Zalesie przy ul. Zelwerowicza. Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki wyjazd z Wrocławia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

499 000 zł176 m² 2 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Sprzedany. Duszniki Zdrój. Budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 110,80 mkw., Położony na działce o pow. 357.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł211 m² 4 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Dom wolnostojący -3km wrocławia 210m2, działka 501m2 premium ołtaszyn. /200 m2 2 garaze , duża działka! Zapraszamy Państwa do zakupu nieruchomości w miejscowości! Wojkowice, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 000 zł147 m² 8 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 147,10 m2 i działce o powierzchni 750 m2. Dom został wybudowany w latach przedwojennych i rozbudowany oraz gruntownie wyremontowany w 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

463 900 zł134 m² 3 461,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Ofertą sprzedaży jest działka z rozpoczętą budową luksusowego domu jednorodzinnego wolnostojącego z dwoma miejscami parkingowymi. Działka o powierzchni 1011 m2 zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krupanka

Siemianowice Śląskie,śląskie

569 000 zł136 m² 4 183,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowe domy! Dotyczy segmentu: s7 oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( skrajny- działka 360m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 000 zł144 m² 9 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 147m2, usytuowany na dużej, ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 329 000 zł205 m² 6 490,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Szanowni Państwo, mam zaszczyt zaprezentować ofertę sprzedaży/wynajmu pięknego domu jednorodzinnego usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Rozgarty. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,podlaskie

990 000 zł283 m² 3 492,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny dom położony w malowniczej okolicy w otoczeniu lasu i łąk. Nieruchomość położona jest w miejscowości Nowa Wieś, gmina Suwałki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł93 m² 7 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment o powierzchni ok. 93 m2, usytuowany w bardzo ciekawej, b. ładnej okolicy miasta. Rozkład domu : Parter: - salon z kominkiem połączony z kuchnią; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sławacinek Stary

Sławacinek Stary,lubelskie

720 000 zł388 m² 1 855,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom w Sławacinku Starym. Dom usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1257 m , ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej z licznymi nasadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł61 m² 4 053,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 427 m²

Urokliwy domek rekreacyjny przy lesie, blisko trzech jezior Link do filmu z drona: oznaczenie granic działki na zdjęciach i filmie jest orientacyjne. Otoczenie Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasionówka

Jasionówka,podlaskie

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:748 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Jasionówka, powiat moniecki. Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok 220m2. Nieruchomość zbudowana z cegły, dach kopertowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borowo,pomorskie

885 000 zł175 m² 5 057,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom z widokiem na las, położony pomiędzy jeziorami. Działka o powierzchni 700 m2 położona jest przy ulicy prowadzącej wprost do lasu. Dom stojący na niej o pow. 175 m2 (uż. 154m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

590 000 zł162 m² 3 653,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pragniesz zamieszkać w pięknej okolicy tuż przy Mazowieckiem Parku Krajobrazowym? Marzysz o domu, własnym podwórku z dala od zgiełku miasta, a przy okazji z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

950 000 zł220 m² 4 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 774 m²

Oferujemy do kupienia dom jednorodzinny w miejscowości Wola Batorska (gm. Niepołomice) na działce o powierzchni 1774m2. Całość nieruchomości ogrodzona i zagospodarowana. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł355 m² 8 447,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w rewelacyjnej lokalizacji pomiędzy Laskiem Na Kole a Parkiem Moczydło. Wokół niska zabudowa jednorodzinna i mnóstwo zieleni co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary

Piekary,małopolskie

850 000 zł96 m² 8 810,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Lokalizacja: dom typu bliźniak, parter + poddasze zlokalizowany jest na zamkniętym kameralnym i nowoczesnym osiedlu w Piekarach (powiat krakowski, gmina Liszki) w bardzo atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiskitki

Wiskitki,mazowieckie

650 000 zł188 m² 3 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom o powierzchni 188 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok. 1150 m2 w miejscowości Miedniewice, gmina Wiskitki! Parter domu składa się(ok.90 m2)- -salonu (32m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

559 000 zł78 m² 7 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:315 m²

Segment skrajny, położony na parterze -jeden poziom o powierzchni użytkowej 78m2 i działce 315m2. Położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu blisko centrum miasta. Stan deweloperski obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budy Zosine,mazowieckie

688 000 zł113 m² 6 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 113.33m2 w Budach Zosinych na działce o powierzchni ok 600m2. Budynek powstał wg projektu archon ,dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kęty

Kęty,małopolskie

459 000 zł153 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom składa się z części przyziemia oraz piętra- ma 121 m2 powierzchni użytkowej i dodatkowo 48 m2 powierzchni poniżej 2,20 m, a powierzchnia działki to 763 m2. Ocieplony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

522 750 zł228 m² 2 292,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: opis nieruchomości: nieruchomość stanowi grunt zabudowany jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

830 000 zł130 m² 6 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania nowy dom w Lesznowoli. Dom zlokalizowany w Lesznowoli i wybudowany metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem grafitowym 15cm, okna 3 szybowe, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł79 m² 7 151,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:462 m²

Nieruchomość: dom wolnostojący położony w części Wawer Sadul. Powierzchnia całkowita 79 m, powierzchnia użytkowa 59 m. Powierzchnia działki 462 m. Media: prąd, kanalizacja- szambo. Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ogrody

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5pok/111m2 lub 2 niezależne mieszkania z ogrodem, piwnicą i murowanym garażem,Ogrody, poznań. Nieruchomość położona jest niedaleko centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osieczany

Osieczany,małopolskie

799 000 zł219 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Komfortowy dom na sprzedaż w Osieczanach. Znakomita lokalizacja. Z jednej strony blisko lasu i terenów zielonych, z drugiej blisko zjazdu na zakopiankę zarówno w stronę Myślenic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

999 000 zł140 m² 7 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w doskonałym miejscu - w dzielnicy willowej miejscowości Bobrowiec. Dom w zabudowie bliźniaczej.