dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 999 zł131 m² 6 804,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Piękny dom /kiełczów Kanalizacja 2010r/ garaż Dom w gmina Długołęka, powiat wrocławski Polecamy na sprzedaz bliźniak o powierzchni 129 m , 4 pokoje, wybudowany w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

795 000 zł232 m² 3 426,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania wolnostojący dom z warsztatem samochodowym w bardzo dobrej lokalizacji w Bielsku - Białej. Na działce znajduje się również hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

749 995 zł103 m² 7 302,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Piękny Dom Oleśnica osiedle willowe 102m2 polecamy na sprzedaż Państwu urządzony i gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Dom jest sprzedawany z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 050 000 zł124 m² 8 467,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Kiełczów Piękny lux/ dom 2016r! polecamy połowę bliźniaka w zabudowie szeregowej wraz z garażem o powierzchni użytkowej 122,80 m2, na działce o powierzchni 328 m2 wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krasickiego

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł140 m² 6 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Opiekun oferty tel. Dom w zabudowie bliźniaczej z lat 60-tych na Karłowicach Otoczenie nieruchomości: karłowice to spokojne miejsce, z niską zabudową i mnóstwem zieleni. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostromecko

Ostromecko,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł218 m² 6 192,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiam Państwu przepiękny, niepowtarzalny dom w Ostromecku. Nieruchomość jest zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom wybudowano w 2007 roku. To oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wasilków

Wasilków,podlaskie

620 000 zł220 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

** dom 220M2 do remontu W wasilkowie** Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego zlokalizowanego w Wasilkowie! Nieruchomość o powierzchni 220 m2 z 1990 roku położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł340 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Opaczy-Kolonia (gmina Michałowice), w sąsiedztwie dzielnicy Włochy. Dom wybudowany w 1994 roku, rozbudowany w 2007 roku i po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedle

Ochodze,opolskie

689 000 zł200 m² 3 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 504 m²

Biuro nieruchomości Expander prezentuje na sprzedaż dom w Ochodzach, położony na działce o powierzchni około 25 arów, na której mamy do dyspozycji prywatny las. Dom jest otoczony zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błażejewo

Błażejewo,wielkopolskie

510 000 zł92 m² 5 537,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

0 % prowizji / 0% podatku pcc / rynek pierwotny Mam zaszczyt przedstawić 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny z dużym ogródkiem Jesteś osobą aktywną, cenisz sobie kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podgórki

Podgórki,dolnośląskie

259 000 zł134 m² 1 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Północ Nieruchomości prezentuje Państwu dom w Podgórkach czyli w Krainie Wygasłych Wulkanów. Dom posadowiony na działce o łącznej powierzchni aż 4500m2. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabajka

Zabajka,podkarpackie

583 142 zł195 m² 2 990,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej oznaczone jako działki o nr. ew. 544/13 o pow. 0,0466 ha; 545/11 o pow. 0,0655 ha; 547/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

859 990 zł240 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom/blisko wrocławia/6pok/nadolice Wielkie Polecam na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 240m2. Wnętrze domu w stanie surowym, do własnej aranżacji, na tym etapie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolności

Leszno,wielkopolskie

409 000 zł94 m² 4 336,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 290m2 na ul. Wolności w Rydzynie-doskonała lokalizacja- spokojne, zielone miejsce na swoją oazę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzyska

Tarnów,małopolskie

699 000 zł140 m² 4 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:136 m²

Postrzegasz dom, jako oazę i miejsce odpoczynku? Mam dla Ciebie coś specjalnego! Dom o bardzo wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w centrum miasta, ok. 140m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Świebodzice,dolnośląskie

565 000 zł90 m² 6 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, który znajduje się w Świebodzicach. Świetna lokalizacja, blisko szkoły, sklepy, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

849 998 zł170 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Dom wolnostojący/5pok./Nadolice 2013r! Dom w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni 170 m2 użytkowych, zbudowany w 2013 roku, na działce o powierzchni 1008 m2 w Nadolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w Grodziszczu, gmina Stoszowice. Dom w sprzedaży wraz z 50 arową działką, zagospodarowaną w sad i ogród. Obok domu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł255 m² 4 504,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dla konkretnego klienta cena do rozmów Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2001 roku o powierzchni użytkowej 255,3 m2 Atuty: - spokojna i cicha okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

997 000 zł152 m² 6 559,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Na sprzedaż solidny i przemyślany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 152 m2, położony na działce o powierzchni 663 m2. Dom powstaje w Jesówce (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libiąż

Libiąż,małopolskie

465 000 zł234 m² 1 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:734 m²

Dom jedno piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 151m. Budynek duży składający się z parteru, piętra oraz strychu. Istnieje możliwość wyodrębnienia 2 niezależnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Siedlec,dolnośląskie

950 000 zł93 m² 10 248,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Dom wolnostojący 92,7 m2 + działka 1326 m2 Dom idealny dla rodziny, położony 17 km od wrocławskiego rynku, 6 km od granic Wrocławia w miejscowości Siedlec Trzebnicki. Dogodny dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadmorska

Jezierzany,zachodniopomorskie

240 000 zł62 m² 3 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom letniskowy wolno-stojący Jezierzany ul. Nadmorska gmina Postomino, województwo zachodniopomorskie, na sprzedaż, 240.000,- PLN Na sprzedaż dom nad morzem wolno-stojący, letniskowy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

1 150 000 zł144 m² 7 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Darłowo dom morze plaża - Darłowo Haus Meer Strand - Darłowo House Sea Beach Oferta nr 67/9434/ods Na sprzedaż prawie nowy ( 6 lat ) dom wolnostojący na działce o powierzchni 1001 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brunów

Brunów,dolnośląskie

770 000 zł229 m² 3 362,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Dom położony bezpośrednio przy lesie na działce o pow. 15 arów. Duży komfortowy budynek, wykończony w wysokim standardzie, z malowniczym widokiem z tarasu na las sosnowy. Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szafirowa

Oleśnica,dolnośląskie

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Cena do negocjacji. Na sprzedaż urządzony i gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Dom jest sprzedawany z całym wyposażeniem. Dom wykończony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

499 000 zł90 m² 5 533,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ostatni segment zabudowy szeregowej w Zaczerniu. Dom ma powierzchnię użytkową 90,18 m2 i przynależny skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gródek nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem,małopolskie

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz idealnego miejsca do całorocznego wypoczynku, własnej oazy w pobliżu jeziora, z dużym tarasem, na którym z chęcią wypijesz poranną kawę przy akompaniamencie śpiewu ptaków?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 240 000 zł151 m² 8 211,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Żórawina 6km wrocław/ dom Wolnostojący , działka 1010m2! polecam dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony w willowej i spokojnej części miejscowości Żórawina, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 579 000 zł333 m² 4 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 995 m²

Zapraszamy na Prezentację- przedstawiam do sprzedaży niezwykle Atrakcyjny, bardzo Przestronny, ładny Dom o powierzchni ok. 330 m2, usytuowany na Pięknej działce otoczonej lasem o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

859 000 zł125 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Luksusowy komfortowy dom wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi gotowy do zamieszkania Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czercnia. Budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Częstochowa,śląskie

760 000 zł283 m² 2 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu w stanie surowym, umiejscowionym na działce o powierzchni 2190m2. Lokalizacja: częstochowa ul. Rybnicka, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polska Nowa Wieś

Polska Nowa Wieś,opolskie

225 000 zł357 m² 630,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany w Polskiej Nowej Wsi, gmina Komprachcice. Budynek w stanie surowym, o powierzchni całkowitej mieszkalnej 357,03 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

459 000 zł101 m² 4 544,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:171 m²

Dom w Bielsku-Białej z klimatem i stylem. Do budynku przylega ogródek w którym jest miejsce na strefę wypoczynku, niewielką wiatę oraz podjazd na drugi samochód. W części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

890 000 zł260 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1987 roku. W przyziemiu (wysokość 2,20m) garaż, kotłownia i pomieszczenia gospodarcze. Nad przyziemiem 2 kondygnacje mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Przedstawimy przestronny dom piętrowy typu bliźniak, podpiwniczony (na poziomie 0), o powierzchni całkowitej 180 m2, wybudowany na działce o powierzchni 270 m2. Na działce dodatkowo znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiry

Wiry,wielkopolskie

1 195 000 zł170 m² 7 050,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu dostępną tylko w fms nieruchomości. -Dom znajduje się w podpoznańskich Wirach, położony jest przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 049 000 zł152 m² 6 901,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

479 900 zł84 m² 5 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Segment Środkowy o powierzchni ok. 85 m z działką ok.200m2 usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. 1,9 km do centrum pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

126 000 zł90 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny (status lokalu mieszkalnego) o pow. użytkowej 61,88 m2 (z pomieszczeniami strychowymi oraz piwnicą dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł171 m² 20 468 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem praktycznie w samym Centrum Warszawy! mokotów - sadyba Bardzo atrakcyjna lokalizacja - Dom znajduje się w części Starej Sadyby, to bezpośrednie sąsiedztwo.