dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klonowa

Jezierzany,zachodniopomorskie

479 000 zł35 m² 13 685,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż dom całoroczny, jezierzany ul.Klonowa, okolice Jarosławca, gmina Postomino, 479.000,-PLN Na sprzedaż dom z możliwością użytkowania całorocznego, położony zaledwie 1,2 km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maków

Mysłowice,śląskie

549 000 zł178 m² 3 084,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Szukasz rewelacyjnie zlokalizowanego domu na Śląsku, który sam zaadaptujesz do własnych potrzeb? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w świetnie zlokalizowanej dzielnicy Mysłowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

960 034 zł147 m² 6 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany w podwrocławskiej miejscowości Szymanów, w ofercie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,wielkopolskie

895 000 zł203 m² 4 408,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Marzysz o własnym domu, ale brakuje Ci czasu na szukanie działki, projektu i wykonawców? Chciałbyś kupić nieruchomość, aby móc wprowadzić się bez niepotrzebnego remontu? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Rejowiecka

Wólka Rejowiecka,lubelskie

475 000 zł110 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Sprzedam nieruchomość w miejscowości Wólka Rejowiecka, przedluzenie ulicy Reja w Rejowcu. W poblizu sklepy Gama, stokrotka i inne, szkola, przychodnia,stadion miejski. Do stacji pkp 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki wyjazd z Wrocławia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 650 000 zł199 m² 8 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny roczny Dom- wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 199 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1200 m2, w cichej i malowniczej okolicy. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chwalibogowo

Chwalibogowo,wielkopolskie

395 000 zł114 m² 4 201,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Niesamowita lokalizacja! Kup nieruchomość w otulinie parku! osa nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu o pow. ok. 114 m2 położonego na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łubowo

Łubowo,wielkopolskie

449 000 zł83 m² 5 409,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Proponujemy lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja składa się z domu w zabudowie bliźniaczej. Dostępna już tylko jedna połówka bliźniaka. Lokalizacja: imielno, 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 260 000 zł184 m² 6 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156m2 znajdujący się w miejscowości Wola Batorska niedaleko Niepołomic. Dom wolnostojący z roku 2019 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ostropa

Gliwice,śląskie

620 000 zł91 m² 6 824,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej/środkowy szereg/w dzielnicy Ostropa.To już III etap inwestycji realizowanej w odległości kilkunastu minut od ścisłego centrum Gliwic/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Łomianki,mazowieckie

850 000 zł139 m² 6 106,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy na sprzedaż segmenty usytuowane w centrum Łomianek przy ul. Lwowskiej/ Lalkowej/ Dębowej. Zakup od dewelopera: bez pcc i prowizji biura nieruchomości. Rachunek powierniczy. Budowa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zycha

Ząbki,mazowieckie

1 080 000 zł146 m² 7 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:269 m²

Dzięki ciekawemu położeniu Segmenty na Zycha łączą w sobie zalety życia w mieście z ciszą i dużą ilością terenów zielonych. Przedstawiam skrajny segment na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jeziorsko,łódzkie

270 000 zł78 m² 3 452,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 838 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do wykończenia, o powierzchni użytkowej 62,2 m2, z wydaną decyzją o warunkach zabudowy oraz z projektem rozbudowy i nadbudowy tego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 399 000 zł172 m² 8 133,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Oferta na wyłączność! 0 % prowizji dla kupującego! Atrakcja dla miłośników nowoczesnej architektury, nieprzeciętny wystrój wnętrza! Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny 144 metrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

4 000 000 zł300 m² 13 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Wolnstojący dom w okolicy ul. Zdrojowej do wykończenia/przebudowy. Parter około 120 m składa się z jednego dużego pokoju i 3 małych pomieszczeń, taras 25 m. Piętro około 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 440 000 zł159 m² 9 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta deweloperska w standardzie Premium! Prestiżowa inwestycja! Wyjątkowa architektura! Kameralne, ogrodzone osiedle! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach - zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

649 000 zł57 m² 11 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Siechnicach. Dojazd drogą asfaltową, ogrzewanie podłogowe, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

470 000 zł97 m² 4 865,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! świetne warunki fanasowanie - jedynie 1000 zł opłaty rezerwacyjnej, reszta na koniec inwestycji! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przysiecz

Przysiecz,opolskie

174 000 zł100 m² 1 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu w malowniczo położonej miejscowości Dom wolnostojący na działce o powierzchni 400m2 z poddaszem nieużytkowym Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

949 040 zł147 m² 6 474,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

! bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 949 040 zł Szymanów znajduje się w aglomeracji Wrocławskiej w odległości 3 km od północnego węzła aow z drogą krajową nr 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Orzechów

Nowy Orzechów,lubelskie

420 000 zł127 m² 3 307,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

* bez żadnej prowizji od Kupującego * * Dostępne tylko u Nas * Oferuję do sprzedania bardzo ciekawy i przestronny dom zlokalizowany w miejscowości Nowy Orzechów ok 2.5km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł152 m² 3 623,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 151,5 m2 z garażem w bryle budynku zlokalizowany w nowej inwestycji w dzielnicy Załęże - ul. Potockiego. W inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Czudec,podkarpackie

429 000 zł301 m² 1 423,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Tylko u nas! Link do wideoprezentacji: na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na działce o powierzchni 16,62 ar w miejscowości Czudec (20 km od Rzeszowa). Budynek: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Karolinów

Nowy Karolinów,mazowieckie

250 000 zł60 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny w trakcie rozbudowy. Do sprzedaży domek całoroczny o powierzchni 60m2, posadowiony na działce 700m2. Na powierzchnię domu wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka, weranda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

615 000 zł112 m² 5 500,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji dla biura W ofercie posiadam bardzo fajne domy bliźniacze w miejscowości Lutynia niedaleko Wrocławia. Liczba domów mocno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

829 999 zł107 m² 7 759,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Polecamy na sprzedaż nową inwestycję - zespołu funkcjonalnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, położonych na mini osiedlu w spokojnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

615 000 zł112 m² 5 505,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

615 000 zł112 m² 5 505,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 500 zł131 m² 5 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Bardzo Ładny Rejon - Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.746 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 240 001 zł152 m² 8 184,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Żórawina 6km wrocław/- dom Wolnostojący , działka 1010m2! polecam dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony w willowej i spokojnej części miejscowości Żórawina, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł103 m² 4 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Inwestycja złożona z 8 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowana w malowniczej okolicy na południu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł115 m² 6 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Na sprzedaż skrajny segment z największą działką na osiedlu. Nowe domy w zabudowie szeregowej położone w centrum Kiełczowa przy ulicy Krętej. W okolicy tylko niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 042 m²

Nieruchomość składa się z domu wolnostojącego w kształcie litery L o pow. ok 100 m.kw., budynku garażowo-warsztatowego o pow. ok 75 m.kw. oraz wiaty z pomieszczeniami socjalno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Powiercie-Kolonia

Powiercie-Kolonia,wielkopolskie

260 000 zł75 m² 3 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:770 m²

Polecam do kupna dom wolnostojący o pow. użytkowej 50 m2 zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych - w gm. Koło woj. wielkopolskie, usytuowany na działce o pow. 7,7 ar. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 150 000 zł350 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:742 m²

| jelcz-Laskowice,okolice Wrocławia,dom wolnostojący,sprzedaż,cena: 1 150 000zł Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, l. Bożka7. Oferta dla klientów indywidualnych lub inwestorów. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Łódź,łódzkie

399 000 zł105 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Łodzi przy ul. Warszawskiej 1a. Na działce o powierzchni 400 m2 na przyszłego właściciela czekają: * dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

669 800 zł128 m² 5 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia do sprzedaży Ofertę Domu - Przedsprzedaż. Bardzo Ładna Bryła Budynku. Nowy Dom - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 128 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głogowa

Meszna,śląskie

242 250 zł404 m² 599,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działka o pow. 404m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym pow. użytkowej 146 m2 Miejscowość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

3 300 000 zł334 m² 9 880,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 633 m²

Jeśli Włochy i Toskania są Ci bliskie, a południowy klimat i słoneczne wieczory czymś, za czym tęsknisz na co dzień Jeśli uwielbiasz odpoczywać w ogrodzie i otaczać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeziorko

Jeziorko,świętokrzyskie

729 000 zł191 m² 3 816,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Klasyczny dom jednorodzinny w miejscowości Jeziorko, stan surowy zamknięty wybudowany wg projektu "dzierlatka III". Dom położony w rewelacyjnej lokalizacji dla rodziny z dziećmi. Szkoła ,.