dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszewko

Miszewko,pomorskie

670 000 zł105 m² 6 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:138 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 532 tys. zł - projekt: 'justinz102_360' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grzybowice

Zabrze,śląskie

780 000 zł146 m² 5 332,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie bli źnia czej,na działce 418 m 2 w stanie deweloperskim,9 km od centrum Gliwic,3 km od centrum Zabrza.Niezwykle przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 567 m²

Nieruchomość położona blisko Karpacza z terenu widok na panoramę karkonoszy. Do sprzedania dom wolnostojący w trakcie remontu wraz z dwoma zabudowaniami gospodarczymi położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warzno

Warzno,pomorskie

908 000 zł154 m² 5 896,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:216 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 692 tys. zł - projekt: 'inka ii_256' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

817 000 zł154 m² 5 305,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:125 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 692 tys. zł - projekt: 'inka ii_256' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wtelno

Wtelno,kujawsko-pomorskie

650 000 zł118 m² 5 508,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom, w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany we Wtelnie. Miejscowość malowniczo położona, otoczona polami i sadami. Mieszkańcy mają do dyspozycji market spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wołodyjowskiego

Łomianki,mazowieckie

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedam dom w centrum Łomianek, spokojna i kameralna ulica, rzadko uczęszczana tylko przez lokalnych domowników. Blisko centrum miasta, kościół, poczta, basen. Dogodna lokalizacja pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

990 990 zł112 m² 8 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Życie w spokojnej okolicy pozwala odprężyć się po pracy. Dwupoziomowy segment o powierzchni 112,24 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny segment dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marianka

Marianka,warmińsko-mazurskie

119 000 zł81 m² 1 469,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:578 m²

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81m 2 położony w miejscowości Marianka gm. Pasłęk oddalony od Pasłęka ok 2km (ok. 1 km od pola golfowego). Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leźno

Leźno,pomorskie

755 000 zł94 m² 8 031,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 613 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:269 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 486 tys. zł - projekt: 'kamilaz273_187' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kramsk

Kramsk,wielkopolskie

299 000 zł250 m² 1 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Polecam do kupna dom z cegły z lat 80-tych XX wieku. Położony na 16,80 ar działce, bezpośrednio przy głównej drodze asfaltowej w Kramsku powiat koniński. Dom wolnostojący składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

1 929 000 zł331 m² 5 827,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortową rezydencję,położoną w urokliwym miejscu,na skałach w niezwykle malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego,w miejscowości Brenna,nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

1 190 000 zł175 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej w Rzeszowa przy ul. Miejskiej na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

715 001 zł120 m² 5 968,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez pcc ołtaszyn okolice 5 pokoi kanalizacja! Fotowoltanika w cenie!polecam ns sprzedaż ostatnia sztukalokalizacja: okolica Grota Roweckiego Oferta szereg o powierzchni 86m2, plus 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł117 m² 4 940,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Ostatni dom- segment środkowy- gotowy w stanie deweloperskim na wiosnę 2022 roku Oferta dewelopera- rynek pierwotny- kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno- prawnych! Powierzchnia segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 795 000 zł125 m² 14 316,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Prezentujemy do sprzedaży nowoczesne domki z widokiem na Tatry. Domki zlokalizowane się w cichej i spokojnej okolicy Zakopanego. W sprzedaży został ostatni bliźniak, który składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łączna

Michałów,mazowieckie

441 450 zł163 m² 2 714,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziały w pierwszej licytacji nieruchomości w postaci: działka nr 365/6 o powierzchni 0,3514 ha Miejscowość: michałów ul. Łączna 7a, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Południowa

Koszalin,zachodniopomorskie

419 000 zł73 m² 5 727,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Nowe osiedle południowa, i etap inwestycji położonej w Kretominie przy ul. Południowa/niezapominajek. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących ciszę i spokój. Ogromną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

709 001 zł119 m² 5 957,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ołtaszyn -ostatni okolice -5 pokoi kanalizacja Fotowoltanika w cenie!polecam ns sprzedaż ostatnia sztuka Lokalizacja: okolica Grota Roweckiego Oferta szereg o powierzchni 86m2, plus 42m2 poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnica Leśna

Rybnica Leśna,dolnośląskie

899 000 zł444 m² 2 024,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 148 m²

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w zielonych płucach Rybnicy Leśnej? Chcesz naładować się pozytywną energią z natury? To jest nieruchomość dla Ciebie! Prezentuję wyjątkową propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Cisowa

Dębica,podkarpackie

2 500 000 zł341 m² 7 331,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Masz wysokie wymagania co do nieruchomości, którą chciałbyś nabyć? Oprócz luksusowego domu, pragniesz posiadać także wyjątkowy ogród? Chcesz połączyć mieszkanie w zacisznej okolicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Masłowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 035 000 zł232 m² 8 787,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na Wawrze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 231,59m2 składa się z 5 pokoi. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Laski

Laski,mazowieckie

1 050 000 zł123 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Anna Zaremska Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni 123 m2 posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 992 m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,świętokrzyskie

265 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

W ofercie sprzedaży posiadamy parterowy, po częściowym remoncie dom w malowniczej miejscowości Oleśnica. Dom stoi na dużej działce o wielkości 1800 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

1 002 000 zł127 m² 7 889,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:385 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 617 tys. zł - projekt: 'przy Bajecznej2_161' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wynki

Wynki,warmińsko-mazurskie

599 000 zł62 m² 9 676,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny na Mazurach! Przedstawiam Państwu ofertę ostatniego domu jednorodzinnego w inwestycji Sadyba Wynki na Mazurach ( gmina Łukta, powiat ostródzki, pomiędzy Ostródą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

450 000 zł119 m² 3 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Transakcja bezpośrednio Z deweloperem brak prowizji, brak ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,30 m2 z działką 2,20 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zycha

Ząbki,mazowieckie

799 000 zł149 m² 5 353,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:27 m²

Marzy Ci się własny dom w bliskiej odległości od centrum miasta? W takim razie inwestycja Segmenty na Zycha jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trąbki Małe

Trąbki Małe,pomorskie

869 000 zł150 m² 5 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:165 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 704 tys. zł - projekt: 'dom w tamaryszkach_378' ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 149 000 zł190 m² 6 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Parterowy dom wolnostojący z 2004 roku, po generalnym remoncie w 2019 roku, położony po wschodniej stronie Józefowa w pobliżu pkp, szkół, przychodni i sklepów a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

879 000 zł220 m² 3 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego w spokojnej i cichej okolicy w miejscowości Brzozówka. Dobry dojazd do Torunia. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 950m2, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galaktyczna

Straszyn,pomorskie

869 000 zł146 m² 5 963,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Inwestycja czterech nowoczesnych domów w Straszynie o nazwie grafite - tworzona przez Art Baltic sp. z o. o. Domy w zabudowie szeregowej zaprojektowane przez trójmiejską, renomowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Stanowicach, niedaleko Oławy. 20 km od centrum Wrocławia! Nowoczesny i ekologiczny budynek z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łebska

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł214 m² 3 971,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż położona w pobliżu Jeziora Kierskiego. Nieruchomość składa się z działki o pow. 423 m 2 , na której w znajduje się przestronny dom jednorodzinny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Otwock

Otwock,mazowieckie

1 350 000 zł301 m² 4 485,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Sprzedam dom w Otwocku z 2001 roku w zabudowie bliźniaczej położony w drugiej linii zabudowy. Bardzo dobra lokalizacja w zielonej części Otwocka. Dom zbudowany pośród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

699 000 zł240 m² 2 918,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szukasz pomysłu na biznes? Uwielbiasz Bieszczady? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek mieszkalny wolonostojący na działce o powierzchni 17 arów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bębło

Bębło,małopolskie

920 000 zł158 m² 5 822,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Atrakcyjny parterowy dom 158 m2 w stanie deweloperskim z 2021 r, 4 pokoje+garaż i miejsce postojowe Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

498 000 zł119 m² 4 181,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Niższa cena! na sprzedaż! bezczynszowe! Parter domu z ogrodem w świetnej lokalizacji! Wałcz, aleja Zdobywców Wału Pomorskiego! Pow. użytkowa 119m 2! Loggia 3,4m 2 z zejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

395 000 zł72 m² 5 486,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:213 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Gowarzewie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Stanowice,dolnośląskie

980 000 zł175 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oława, stanowice, okolice ul. Wierzbowej. Dom wolnostojący z bardzo dużą działką - ponad 1000m2, kanalizacja, ogrzewanie podłogowe w całym domu! Dom wolnostojący tuż przy lesie, koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

929 000 zł120 m² 7 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu całkowicie wykończony i wyposażony w wysokim standardzie segment o powierzchni 120 m2 z dwoma balkonami, położony w Markach,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij