dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kryniczno,dolnośląskie

1 329 000 zł143 m² 9 293,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Oferta skierowana do osób poszukujących wygodnego, nowoczesnego i taniego w utrzymaniu domu w zabudowie bliźniaczej z rewelacyjnym dojazdem do centrum Wrocławia. Działka granicząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tczew

Tczew,pomorskie

627 000 zł93 m² 6 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:995 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:129 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 498 tys. zł - projekt: 'galia_706' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leźno

Leźno,pomorskie

848 000 zł132 m² 6 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:212 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 636 tys. zł - projekt: 'trypolis 2_446' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł115 m² 11 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Trzebnik

Trzebnik,dolnośląskie

298 550 zł95 m² 3 142,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom/mieszkanie z ogródkiem. Trzebnik gm. Łagiewniki. 95 m2 + strych z możliwością adaptacji. Trzebnik to nieduża miejscowość położona w gminie Łagiewniki, posiadająca bardzo dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

520 000 zł135 m² 3 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:654 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 900 zł166 m² 2 710,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej usytuowany na nowo budowanym, zamkniętym osiedlu "zielony Zdrój" znajdującym się w niezwykle cichym i spokojnym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowa

Stara Iwiczna,mazowieckie

839 000 zł150 m² 5 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gdzie: kameralna inwestycja w Starej Iwicznej w otoczeniu zieleni Dla kogo: 2-6 osób ceniących świetną lokalizację, kameralny charakter i zielone otoczenie Atuty: osiem domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł400 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:682 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia dużego, pięknego i przestronnego domu na bydgoskich Glinkach. Ten mierzący 400, m2 dom składa się pięciu poziomów: poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro makler serdecznie poleca nowoczesny i piękny dom na sprzedaż. Nieruchomość jest usytuowana w kameralnym miejscu osiedla w Fordonie na ogrodzonej działce o pow. 400m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

548 000 zł156 m² 3 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** malownicza okolica blisko lasu *** *** pełne media *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach Ogrodniczek blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pawłowicka

Strumień,śląskie

489 000 zł169 m² 2 896,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność ). Nieruchomość posiada kompletną dokumentację projekt budowlany do wglądu! * wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. 23 Stycznia

Sławków,śląskie

325 000 zł200 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferujemy dom o powierzchni 313 m kw do kapitalnego remontu. Budynek składa się z dwóch niezależnych części, które mogą samodzielnie funkcjonować. Stropy betonowe. Został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

875 000 zł272 m² 3 216,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący z dwumiejscowym garażem z bramą automatyczną i ogródkiem usytuowany na osiedlu Króli w Pieszycach. Obiekt wyposażony jest w piec na ekogroszek z opcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ostropa

Gliwice,śląskie

680 000 zł115 m² 5 890,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej/środkowy szereg/w doskonałej lokalizacji,w dzielnicy Ostropa.Położenie inwestycji,to komfort mieszkanie w ciszy,z dala od centrum/4 km/,a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

970 000 zł240 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie szeregowej wraz z garażem w bryle budynku. Posadowiona na działce gruntu o powierzchni 169m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bujaków

Bujaków,śląskie

1 950 000 zł195 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:656 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży piętrowego domu o powierzchni 195 m2 w centrum Mikołowa Dom znajduje się na wydzielonej działce przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

660 000 zł98 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:148 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 512 tys. zł - projekt: 'decyma 2_547' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Golcowa

Golcowa,podkarpackie

55 000 zł90 m² 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

21 arowa działka na wzgórzu z pięknym widokiem ze starym budynkiem mieszkalno-gospodarczym. 21 arów na stoku południowym zabudowane murowano-drewnianym budynkiem mieszkalno-gospodarczym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Inwestycja Nowa Dębowa obejmuje czterolokalowy budynek, w którym znajdują się dwupoziomowe lokale o powierzchni użytkowej 101 m ,w stanie deweloperskim, z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 934 521 zł228 m² 8 484,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:345 m²

oferta bezpośrednia, stan deweloperski, dostępne 7 z 10 domów Wilanowska Przystań - ul. Syta 160, zawady, wilanów Dodatkowo oferujemy pakiety wykończeniowe: dom w pakiecie smart: 2 118 661.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

658 000 zł93 m² 7 075,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:160 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 498 tys. zł - projekt: 'galia_706' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

780 000 zł127 m² 6 141,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość złożoną z dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 127 mkw w budynku szeregowym na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mieczykowa

Zielona Góra,lubuskie

379 000 zł110 m² 3 457,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

Okazja! Na sprzedaż dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej na Jędrzychowie, przy ulicy Mieczykowej. Dom w stanie surowym zamkniętym posadowiony na działce o wielkości 461 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sąsiedzka

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

630 000 zł125 m² 5 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gotowy w stanie deweloperskim dom bliźniaczy na nowym, w pełni zagospodarowanym osiedlu około 8 km od Wrocławia w Chrząstawie Małej. Nowe osiedle, drogi asfaltowe, jednolite ogrodzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Starosielce

Białystok,podlaskie

550 000 zł76 m² 7 198,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Najnowsza inwestycja piątkowski development! dom W cenie mieszkania! Marzysz o własnym ogródku, spokojnej okolicy, ale możesz pozwolić sobie na mieszkanie w bloku? nic bardziej mylnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Towarzyska

Radom,mazowieckie

585 000 zł101 m² 5 775,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Komfortowy dom w Radomiu Własny ogródek i spokojna okolica - nowa inwestycja przy ul. Towarzyskiej w Radomiu. Domy bliźniacze przy ul.Towarzyskiej w Radomiu .Każdy z segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Błonie,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Błonie. Domy na sprzedaż. Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość W ścisłym centrum Błonia! Oferta ta obejmuje dwa połączone ze sobą łącznikiem domy jednorodzinne na działce 1350M2. Oba domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 050 000 zł140 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica budowany według projektu Salome Archipelagu z niewielkimi zmianami Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum miasta z pięknym widokiem na park Kamienica wymaga remontu dlatego jest tak w atrakcyjnej cenie Kamienica jest podpiwniczona Parter może posłużyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

404 000 zł110 m² 3 672,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wysoka Głogowska w Głogowie. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzele

Chorzele,mazowieckie

650 000 zł206 m² 3 155,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Sprzedam nowo wybudowany gotowy do zamieszkania funkcjonalny dom wolnostojący na dużej 17 arowej działce z poddaszem użytkowym oraz garażem na 3 pojazdy położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

820 000 zł155 m² 5 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w Wadowicach o powierzchni 154,85 m2 w stanie deweloperskim. Podpiwniczenie - garaż, kotłownia. Parter - kuchnia, jadalnia, salon, łazienka, pokój, gabinet. Poddasze - 2 garderoby, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł108 m² 12 523,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 793 m²

Dom wśród zieleni na dużej działce 8793 m2 w otoczeniu lasu w cichej i spokojnej okolicy! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł385 m² 961,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Nieruchomośc idealna pod nowoczesną stodołę Apart Invest Nieruchomości specjalizuje się w obrocie nieruchomościami wyłącznie na rynku Szklarskiej Poręby. Poszukując najlepszych rozwiązań dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

737 000 zł101 m² 7 297,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:903 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:210 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 527 tys. zł - projekt: 'dom w kostrzewach 6_877'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 900 zł176 m² 3 635,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:656 m²

Zapraszam do zapoznana się z ofertą komfortowego domu z dużym ogrodem w sąsiedztwie lasu. Odległość od głównych, ruchliwych ulic sprawia, że do domu nie docierają odgłosy ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

737 000 zł132 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:65 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 672 tys. zł - projekt: 'fabiaiv_570' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ostropa

Gliwice,śląskie

660 000 zł91 m² 7 264,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/w dzielnicy Ostropa.To już III etap inwestycji realizowanej w odległości kilkunastu minut od ścisłego centrum Gliwic/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł190 m² 8 355,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Zapłocie. Powierzchnia całkowita domu wynosi 190 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

2 699 000 zł314 m² 8 598,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:980 m²

Funkcjonalny rozkład-rodzinny-stan do odświeżenia- podgrzewany basen Jesteś zainteresowany nieruchomością, skontaktuj się ze mną, a przedstawię szczegółowo ofertę wraz z dodatkową.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij