dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

548 000 zł190 m² 2 884,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Piekoszowie. Powierzchnia z adaptacją poddasza 190m2 Powierzchnia bez adaptacji poddasza 139m2 Dom będzie miał instalację do pompy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błądzim

Błądzim,kujawsko-pomorskie

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Do sprzedaży dom w miejscowości Błądzim o powierzchni 120m2 użytkowej wraz z działką 540m2 w cenie 620000tys. Dom wyposażony jest w ogrzewanie gazowe Łazienka po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Leszno,wielkopolskie

585 000 zł146 m² 3 993,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 146,5m2 z garażem w bryle budynku usytuowany na działce 421m2 w dzielnicy Zatorze w Lesznie. Do dyspozycji mamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ostropa

Gliwice,śląskie

620 000 zł91 m² 6 825,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej/środkowy szereg/w dzielnicy Ostropa.To już III etap inwestycji realizowanej w odległości kilkunastu minut od ścisłego centrum Gliwic/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł146 m² 6 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:924 m²

Energooszczędny, pompa ciepła! Rynek pierwotny Wyjątkowo komfortowy dom w zabudowie wolno stojącej dla ceniących sobie ciszę i spokój. Posiada duży z salon oraz spore pokoje sypialne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Abramowice Prywatne

Abramowice Prywatne,lubelskie

669 000 zł136 m² 4 904,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Kupujący zwolniony Z podatku od czynności cywilnoprawnych 2% biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Do sprzedania budynki mieszkalne piętrowe jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

980 000 zł523 m² 1 873,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:710 m²

Kamienica - 1940 rok z cegły, 4 kondygnacyjna o powierzchni 523mkw, położona przy Rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej na ogrodzonej działce o powierzchni 710mkw. W kamienicy 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Koralowa

Imielin,śląskie

999 000 zł230 m² 4 347,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio". ( oferta na Wyłączność ). Na sprzedaż elegancki dom w Imielinie - w bardzo spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zjawiskowy dom w poszukiwanej lokalizacji. Nowoczesny piętrowy dom bliźniaczy, o atrakcyjnej sylwetce i funkcjonalnym wnętrzu. Mimo niedużej szerokości dom ma dobrze rozplanowane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

785 000 zł215 m² 3 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Makler poleca Niewielki, funkcjonalny , urokliwy dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny, z garażem dwustanowiskowym, spełniający wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

369 900 zł75 m² 4 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Na sprzedaż 8 dwukondygnacyjnych nowoczesnych apartamentów o powierzchni 75m2 z ogrodem 175m2 usytuowanych w Wilkowicach przy ulicy Zachodniej. Każdy z lokali będzie miał do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zycha

Ząbki,mazowieckie

1 080 000 zł146 m² 7 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:269 m²

Dzięki ciekawemu położeniu Segmenty na Zycha łączą w sobie zalety życia w mieście z ciszą i dużą ilością terenów zielonych. Przedstawiam skrajny segment na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gościcino

Gościcino,pomorskie

499 999 zł186 m² 2 685,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Segment B Świetna okazja dla osób marzących o zamieszkaniu na przedmieściach, ale z licznymi wygodami. Bliskość lasu, , świeże powietrze, a do tego szybki dostęp do miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ostropa

Gliwice,śląskie

620 000 zł91 m² 6 824,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

860 000 zł266 m² 3 233,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Lokalizacja : Wałbrzych, rusinowa opis: na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 266 mkw posadowiony na działce 2400 mkw w dzielnicy Rusinowa. Dom do wykończenia. Na chwilę obecną wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

685 000 zł114 m² 6 008,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

0% prowizji i podatku pcc! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Dom dostępny od zaraz! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom wolnostojący znajdujący się blisko centrum Strzelina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpin

Karpin,mazowieckie

749 000 zł190 m² 3 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej na działce 500 m2 z ogrodem, tarasem, garażem w budynku oraz miejscem postojowym przed budynkiem. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprzeczna

Bolechowo-Osiedle,wielkopolskie

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

****0 % prowizji od kupującego***** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej wynoszącej 160,25 m2 w miejscowości Bolechowo Osiedle k. Poznania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

889 980 zł142 m² 6 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Nowy Bliźniak ok. 142 m2. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 142 m2 - Bardzo Ciekawa Oferta- dom usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

1 100 000 zł233 m² 4 721,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Możliwość zrobienia dwóch odrębnych mieszkań Z odrębnymi wejściami! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Psarach. Dom budowany z ytonga pokryty dachówka ceramiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stary Szor

Stary Szor,podlaskie

545 595 zł92 m² 5 927,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego na działce 4500 m2 w miejscowości Stary Szor, gmina Sokółka (województwo podlaskie). Cena: 386 610 zł brutto + działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł280 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Dom wolnostojący + domek gospodarczy na działce 961 m2 w bardzo dobrej lokalizacji z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Domek gospodarczy może być z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

402 000 zł110 m² 3 654,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wysoka Głogowska w Głogowie. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler nieruchomości poleca dom wolnostojący w Bydgoszczy w dzielnicy Flisy, o powierzchni 200m2. Dom składa się z czterech pokoi , kuchni , spiżarni ,wc na parterze i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

1 179 001 zł110 m² 10 737,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oltaszyn dom lux 2018r/ 4-5 pokoi polecam sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie szeregowej- skrajny z 2018 r. na osiedlu ołtaszyn Wrocław Wojszyce Na sprzedaż segmentowiec o powierzchni 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

509 000 zł107 m² 4 761,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej Przedmieściach Poznania w Szczytnikach Do centrum Poznania niecałe 16 km (dojazd samochodem do Ronda Kaponiera 35 min - w godzinach szczytu) Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł157 m² 9 863,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W klasie Premium willa 4 - pokojowa o metrażu 160m2 z bardzo dużym ogrodem o powierzchni 257m2 oraz z własnym garażem w cichej i zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

899 999 zł174 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy do prezentacji. Dom na obrzeżach Koronowa. Bardzo duża działka, blisko lasu z pięknym widokiem. Na około nowe domy. Dom posiada pompę ciepła. Jest nowo wybudowany (rok 2015),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Harta,podkarpackie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, zlokalizowanego w cichej i malowniczej okolicy z widokiem w miejscowości Harta gmina Dynów. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pawłowicka

Strumień,śląskie

489 000 zł169 m² 2 896,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność ). Nieruchomość posiada kompletną dokumentację projekt budowlany do wglądu! * wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lniska

Lniska,pomorskie

841 000 zł147 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:100 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego, który ( 741 tys. zł - projekt: 'fiabia 5_474' ) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sołacz

Poznań,wielkopolskie

1 400 000 zł122 m² 11 522,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Witam, mam na imię i jestem tu dla Państwa, by pomóc w zakupie wymarzonej nieruchomości - szybko i bezpiecznie. Podczas współpracy ze mną dokładam wszelkich starań, aby wyszukać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sidorówka

Sidorówka,podlaskie

202 950 zł35 m² 5 845,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy zakupu całorocznego domku mobilnego stworzonego na bazie kontenera morskiego. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwość postawienia go w dowolnej lokalizacji i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kisielów,śląskie

289 000 zł68 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 642 m²

Jeżeli szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć od codziennego zgiełku, to z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że trafiłaś / trafiłeś pod właściwy adres. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gałów,dolnośląskie

350 000 zł112 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Nowy bliźniak w Gałowie - Stan surowy zamknięty. Został ostatni segment na sprzedaż! Segment o powierzchni użytkowej 112 m2 na działce około 259m2 w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

279 000 zł225 m² 1 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:456 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 225m2 na osiedlu 800-lecia w Świeciu Wybudowany w 2016 r Cena dotyczy domu w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bystra

Augustów,podlaskie

949 000 zł135 m² 7 029,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego położonego na ulicy Bystrej w Augustowie. Niewątpliwym atutem jest duża działka, na której położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Stary Sącz,małopolskie

350 000 zł114 m² 3 070,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2. Nieruchomość wybudowana w 2020 roku. Media: prąd, gaz na działce, kanalizacja podpięta do budynków, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Witam serdecznie, do sprzedania dom- lokal w zabudowie bliźniaczej bezczynszowy cena ofertowa 260000zł w dobrym stanie technicznym z nowym dachem z dachówki ceramicznej, szkliwionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kminkowa

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł202 m² 11 633,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Wyjątkowy przestronny dom do wykończenia. Ogrzewanie podłogowe w całym domu (piec Vitodens, termostaty w każdym pokoju), instalacja do rekuperacji, ogromne okna z widokiem na las (okna.