dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

687 000 zł126 m² 5 452,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Niemczu. Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 230m2 (użytkowej 190m2), położony na działce 1450m2 usytuowany w miejscowości Wieliszew, jedynie 30km od centrum Warszawy. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

900 000 zł176 m² 5 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Piękny projekt willi podmiejskiej - Magnat 3. Świetna lokalizacja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy trasą S8. Ładna, ogrodzona działka. Logiczny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ptasia

Budziska,mazowieckie

655 000 zł190 m² 3 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

R e Z E R W A C J A Jeżeli szukasz domu w pięknej zielonej okolicy? Gdzie panuje cisza i spokój, gdzie znajdziesz liczne ścieżki rowerowe, miejsca rekreacyjne i to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

763 000 zł221 m² 3 452,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni 221 m z 2006 roku w Inowrocławiu. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

3 700 000 zł428 m² 8 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 020 m²

Rezydencja o powierzchni 428,00 m2, położona na działce: 40,20 a Pięknie położona rezydencja 5 km od Krakowa. Wysoki standard wykończenia. Zagospodarowany duży ogród ze stawem rybnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zofin

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

955 000 zł125 m² 7 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Biuro Makler Poleca: lokal w ostatnim budynku na osiedlu! W pobliżu nieruchomości (ok 250 m) znajduje się Szkoła Podstawowa nr 67 z publicznym basenem, sklepy, piekarnia. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł138 m² 4 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Zapraszam do zapoznania się z najtańszą ofertą domów na południu Wrocławia. Inwestycja położona w Świętej Katarzynie, domy od 131m2 do 138m2. Co wyróżnia naszą ofertę : * 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

1 199 999 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Dom jednorodzinny położony na pograniczu Śródmieścia i Podgórza o powierzchni 260 mkw. Bardzo spokojna i cicha okolica domków jednorodzinnych. Świetna lokalizacja. Blisko odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

859 995 zł240 m² 3 577,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom/blisko wrocławia/6pok/nadolice Wielkie Polecam na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 240m2. Wnętrze domu w stanie surowym, do własnej aranżacji, na tym etapie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rosanów,łódzkie

845 000 zł136 m² 6 195,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 241 m²

Dom w Rosanowie w otoczeniu zieleni. Pięknie zagospodarowana, urzekająca działka, dla szukających odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta. Jej położenie pozwoli w łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

670 000 zł112 m² 5 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji W marcinkowicach Pomiędzy Wrocławiem i Oławą, w miejscowości Marcinkowice budowane jest osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Do Wrocławia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

549 000 zł100 m² 5 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowe Osiedle Bilcza to kameralna inwestycja deweloperska składająca się z 8 domów w zabudowie szeregowej - o dwóch różnych metrażach. Design osiedla został zaprojektowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przedmoście

Przedmoście,dolnośląskie

190 667 zł1 m² 190 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Obwieszczenie O drugiej licytacji nieruchomości nr kw le1g/00009135/9 Km3987/14 Km3439/15 Km3440/15 Km360/19 Km558/19 Kms106/21 Km2375/21 Km2434/21 Kontakt w sprawie oferty: tel.: fax: mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

548 000 zł156 m² 3 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** malownicza okolica blisko lasu *** *** pełne media *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach Ogrodniczek blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gliwicka

Poniszowice,śląskie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Oferujemy do sprzedania dom zlokalizowany w Poniszowicach przy ul. Gliwickiej. Budynek z lat 30-tych murowany, bez podpiwniczenia, parterowy z poddaszem częściowo użytkowym. Dom połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jastków

Jastków,lubelskie

817 000 zł147 m² 5 554,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Ofertą sprzedaży jest nowy, sześciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 147,10 m , znajdujący się w inwestycji Willowy Jastków. Dodatkowo w bryle budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:654 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Chotomów,mazowieckie

790 000 zł135 m² 5 856,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Jeśli chcecie Sz. Państwo, poczuć klimat tego miejsca to zapraszam serdecznie do kontaktu w celu ustalenia terminu,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowa

Borowa,dolnośląskie

1 495 000 zł308 m² 4 853,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

0 % prowizji dla kupującego! oferta na wyłączność! istnieje możliwość zamiany domu za dopłatą na mieszkanie we wrocławiu/oleśnica lub okolice! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł304 m² 4 246,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Piękny Dom wolnostojący / chrząstawa Wlk./WROCŁAW! CHRZĄSTAWA WIELKA, GMINA CZERNICA, ATRAKCYJNY I FUNKCJONALNY DOM JEDNORODZINNY DOM PARTEROWY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM I DUŻYM GARAŻEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baranowice

Baranowice,dolnośląskie

1 850 000 zł223 m² 8 295,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Baranowice / wrocław / dom wolnostojący / super / lux Przedstawiam nowoczesny, super urządzony i wykończony dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 223 mkw na działce 1064 mkw Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Betkowo,wielkopolskie

395 000 zł111 m² 3 558,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Faktura, gwarancja , 0% pcc! Cena Brutto! Dostępny szybki dojazd pkp z Oborzysk Starych w kierunku Poznań - Wrocław oraz szybki dojazd z zachodniej obwodnicy Poznania! Piękna prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

609 000 zł119 m² 5 104,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Mam przyjemność zaprezentować nowo powstającą inwestycję na obrzeżach Rzeszowa oddalona zaledwie o 7 km od centrum miasta. Osiedle nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gutkowo

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 039 000 zł223 m² 4 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z udogodnień jakie oferuje miasto? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom wolno stojący położony w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłocińska

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł90 m² 7 596,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Mam przyjemność zaprezentować kolejny nowy projekt premium dewelopera znanego z ciekawej architektury, wysokiego standardu wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

839 000 zł215 m² 3 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Segment środkowy w kameralnej inwestycji w Markach- 5 pokoi i duże poddaszeoferujemy na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany w spokojnej części Marek. Wokół zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany Wrocławskie

Wrocław,dolnośląskie

1 589 998 zł157 m² 10 153,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękny dom Wolnostokący- ok. Wrocławia 5km! polecam sprzedaż dom wolnostojący w Mokronosie Górnym niedaleko stacji pkp, zjazd na obwodnicę Wrocławia aow, oraz autostradę A4. Mokronos Górny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł99 m² 9 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Opiekun oferty: tel. Piękny dom Z 2015 R. W zabudowie bliźniaczej 4 pokoje dla rodziny. Tylko W sdp nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łagoszów Wielki

Łagoszów Wielki,dolnośląskie

525 000 zł127 m² 4 117,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowość! tylko U nas! oferta dotyczy domu parterowego według projektu ,economico 2' O powierzchni użytkowej 106,85M2. Oferujemy Państwu dom z keramzytu położony na działce 8ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 240 001 zł146 m² 8 493,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom Bielany Wrocławskie- 150m2 działka 600m2 Dom Blizniak Bielany Wrocławskie dla rodziny lub inwestycja na wynajem pół bliźniaka na Bielanach Wrocławskich. Budynek z 1996 roku. W dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

699 000 zł405 m² 1 726,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, dwurodzinny o dwóch kondygnacjach nadziemnych oraz nieużytkowego poddasza, w całości podpiwniczony posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Starowiejska

Kady,mazowieckie

830 000 zł141 m² 5 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Masz dosyć chowu klatkowego. zamieszkaj w domu w podwarszawskich Kadach. Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce 900m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

860 000 zł96 m² 8 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Mam Państwu do zaoferowania komfortowy dom o całkowitej powierzchni nieco poniżej 100 m2, do którego przynależą trzy miejsca postojowe zewnętrzne. Dom jest środkowym segmentem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

499 000 zł117 m² 4 254,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Wspaniała oferta! Zamieszkaj w otoczeniu zieleni tylko 450 m od jeziora! Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom wolnostojący usytuowany na słonecznej działce o pow. 1146 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borków

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł307 m² 7 133,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Szukając nowego domu dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy mamy upragniony spokój i ciszę. To kryterium całkowicie spełnia dom przy ulicy Borków - Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zaodrze

Opole,opolskie

1 350 000 zł257 m² 5 252,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 257m2 zlokalizowany w Opolu-dzielnica Zaodrze. Budynek aktualnie wykorzystywany na potrzeby prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuste

Tłuste,mazowieckie

859 500 zł177 m² 4 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Dom z użytkowym poddaszem o powierzchni ok. 179 m2, usytuowany na peryferiach Grodziska, na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o pow. ok. 740.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

990 000 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:709 m²

Na sprzedaż 1/2 blźniaka przy wejściu do Książańskiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia: 80m2 , Działka - 709m2 Parter: kuchnia salon pokój jadalniany łazienka przedpokój Piętro: 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

2 670 000 zł200 m² 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę pięknej i zadbanej posiadłości położonej na zagospodarowanej 50 - arowej działce w zielonej i spokojniej okolicy Głogowa Małopolskiego. Całkowita.