dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Leszno,wielkopolskie

369 900 zł75 m² 4 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Polecam atrakcyjne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie czterorodzinnej z własnym ogródkiem i miejscem postojowym na działce 175m2 Przestronne, funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Wilkowice,wielkopolskie

1 799 000 zł1 000 m² 1 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 013 m²

Przedmiotem sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowa. Powierzchnia działki 4013m2 wraz z zabudowaniami o powierzchni około 1000m2. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Wilkowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

549 000 zł300 m² 1 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

-Nowa Cena!- przestronny dom piętrowy z poddaszem , murowany w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce 348m2 położony 1,5km od Śródmieścia i Centrum Pszczyny na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeszyce

Krzeszyce,lubuskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom Z możliwością zamiany na mieszkanie/mieszkania W gorzowie! możliwość rozpatrzenia innych ciekawych propozycji zamiany! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 240 000 zł147 m² 8 441,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom Bielany Wrocławskie- 150m2 działka 600m2! Dom Blizniak Bielany Wrocławskie dla rodziny lub inwestycja na wynajem pół bliźniaka na Bielanach Wrocławskich. Budynek z 1996 roku. W dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

625 000 zł123 m² 5 089,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Nowa inwestycja - repty śląskie - widokowa działka inwestycja na granicy rept ze starymi tarnowicami! Do sprzedania piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

1 070 000 zł170 m² 6 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Makler poleca Do sprzedana nowy dom rok budowy 2017r o pow 160 mkw na działce 1113 mkw Dom jest bardzo dobrze wykonany z materiałów wysokiej jakości. Do dyspozycji mamy: - trzy sypialnie - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mokrzańska

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł126 m² 6 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomosci: wokół nieruchomości mamy dużo terenów zielonych. Wszystkie najbardziej potrzebne rzeczy do funkcjonowania dla rodziny znajdują się w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 800 zł107 m² 7 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Ładny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo łady Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 107 m2 powierzchni użytkowej, usytuowany w malowniczej okolicy. Bardzo Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goleszów

Goleszów,śląskie

2 310 000 zł253 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Nowy dom nowoczesnej technologii, wybudowany przez firmę samego właściciela. Najwyższa jakość! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 390 000 zł950 m² 1 463 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:407 m²

Do sprzedaży kamienica z cegły o powierzchni ok. 950 m2 położoną w centrum Siemianowic Śląskich w okolicy ul. Śląskiej super lokalizacja! Kamienica posiada 3 kondygnacje plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mosina

Mosina,wielkopolskie

485 000 zł75 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 949 000 zł233 m² 8 363,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wrocław, krzyki, ok. ul Grota Roweckiego, dom wolnostojący w trzeciej linii zabudowy o podwyższonym standardzie i z dużym ogrodem! Pomieszczenia o wysokości 3m. Oferta bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kurów

Kurów,zachodniopomorskie

2 560 000 zł320 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Oferujemy do sprzedaż posadowiony w pięknym miejscu dom o powierzchni 294m2., Dom z mega potencjałem - pięknym ogrodem wraz z oranżerią - oraz letnią altaną. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł318 m² 3 139,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:638 m²

Nieruchomość na cele mieszkalno- komercyjne. W ofercie obiekt o charakterze mieszkaniowo/usługowym składający się dwóch budynków: w większym o powierzchni 226,18 m2 do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 790 000 zł254 m² 7 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Przedstawiam do sprzedaży piękny dom o powierzchni całkowitej 254 m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni ok 1515m2. Dom w pełni gotowy do zamieszkania o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy wolnostojącego w Wałbrzychu Spokojna okolica, w pobliżu przedszkole, sklepy, przychodnia zdrowia, galeria handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jarzębinowa

Stanowice,dolnośląskie

1 690 000 zł260 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oława, stanowice, okolice ul. Jarzębinowej. Willa z dużą działką w standardzie premium - fotowoltaika, rekuperacja, klimatyzacja, rolety. Wysokość pomieszczeń 3 metry! Garaż na 2 auta! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

595 000 zł134 m² 4 433,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny i komfortowy kompleks mieszkalny w skład którego wchodzi 12 domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł250 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Dom wolnostojący położony przy cichej, pełnej zieleni ulicy w Radości. Na wysokim parterze salon z wyjściem na taras, duża kuchnia gdzie do posiłku może usiąść cała rodzina, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Marysin

Piaski,wielkopolskie

699 000 zł218 m² 3 206,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:338 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 154,90 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 338 m2. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 799 000 zł450 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon, 5 balkonów; w pobliżu: bankomat, plac zabaw dla dzieci, restauracje, sklepy, tereny rekreacyjne; rozkład: jasny, pokoje nieprzechodnie, słoneczne, ustawne, widokowe; standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

854 000 zł231 m² 3 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Komfortowy, niezwykle przestronny, jednorodzinny dom wolnostojący - zapraszam! tylko teraz okazyjna cena! Nieruchomość położona na dużej, zagospodarowanej działce o pow. ok. 1600m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 029 900 zł182 m² 5 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący parterowy, z poddaszem użytkowym zagospodarowanym o pow. ok 182 m2, usytuowanym na działce ok.1680 m2. Rozkład domu : Parter : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cicha

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 289 000 zł161 m² 7 985,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wrocław, bielany Wrocławskie, ok. ul. Cichej, idealny bliźniak pod wynajem pracowniczy! Wysoka stopa zwrotu! Ogrzewanie podłogowe, dodatkowy parking przed budynkiem! Oferta bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

169 000 zł47 m² 3 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:480 m²

Budynki: domek całoroczny z cegły porotherm o powierzchni 47 m2 wybudowany w 2018 roku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi oraz łazienki. Okna nowe, plastikowe. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lubojna,śląskie

699 999 zł429 m² 1 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza na prezentację dużego domu, o powierzchni użytkowej 201 m2 w miejscowości Lubojna. Nieruchomość z ogromnym potencjałem. Dom piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myślenice

Myślenice,małopolskie

559 000 zł100 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:470 m²

Posiadamy do sprzedania dom jednorodzinny, a w tym domu salon z kuchnią, łazienka, toaleta. Na pietrze 2 pokoje i garderoba. Dom posiada piwnice. Jest bardzo dobrze docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Łubniany,opolskie

380 000 zł92 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Wolnostojący dom 92m2, parterowy z garażem położony na działce nr 649/13 przy ulicy Słonecznej o powierzchni 4,9 ar w miejscowości Łubniany. Piękna okolica w pobliżu jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

W zacisznym miejscu Kryspinowa powstaje kameralna inwestycja, której już budowany pierwszy etap obejmuje 8 domów w zabudowie bliźniaczej z ogródkami i dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

969 995 zł111 m² 8 747,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Domasław / wrocław / dom wolnostojący Polecam, piękny funkcjonalny dom wolnostojący, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,8 mkw na zagospodarowanej działce 380 mkw. Dom dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

4 000 000 zł480 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony w cichej części Wilanowa niedaleko ul. Rosy. Budynek jasny, pięknie doświetlony. Duże panoramiczne okna i przestronne wnętrza są jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaroszowiec

Jaroszowiec,małopolskie

299 000 zł90 m² 3 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie w domu wielorodzinnym o powierzchni 84m2. Budynek składa się z samodzielnych trzech mieszkań. Mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 900 zł122 m² 7 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment o powierzchni ok. 122m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250m2. Dom w fazie budowy, będzie oddawany w stanie deweloperskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Herby

Herby,śląskie

1 200 000 zł330 m² 3 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Zapraszam na prezentacje dużego, piętrowego domu o powierzchni 330m2 z fotowoltaiką Dom położony jest w miejscowości Herby obok Częstochowy. Działka na której znajduje się ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł141 m² 5 886 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 210 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom Wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.140 m2 na dużej działce z potencjałem, o powierzchni ok 2200 m2 Parter : - wiatrołap - hall - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Żywiec

Żywiec,śląskie

1 700 000 zł419 m² 4 057,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferta prywatna bez pośredników, kamienica po generalnym remoncie w centrum Żywca składająca się z sześciu mieszkań oraz dwóch lokali handlowo-usługowych na parterze, cztery mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielodroga

Pietrzykowice,śląskie

1 530 000 zł198 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania wyjątkowy parterowy dom w Pietrzykowicach, z przepięknym widokiem na jezioro Żywieckie i pasmo Beskidu Żywieckiego. Dom o powierzchni 198m2, położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

825 000 zł175 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Wykończony dom w spokojnej i uroczej okolicy z bliskością lasów i ciekawej przyrody. W roku 2015 przeprowadzono całkowity remont domu oraz renowację terenu wokół niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

779 800 zł108 m² 7 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

710 000 zł190 m² 3 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom bliźniak w spokojnej okolicy niedaleko Błonia o powierzchni ok.190 m z garażem w bryle budynku Nieruchomość nadaje się w pełni do zamieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij