dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Sucha

Sucha,małopolskie

1 750 000 zł386 m² 4 528,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 918 m²

W kilku słowach: topowa lokalizacja, wysoki standard wykończenia, potencjał dochodowy. Link do prezentacji atutów tej nieruchomości: youtu.be/Ipziihz6ipA Suche fakty: Z przyjemnością oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kalinowa

Janków Przygodzki,wielkopolskie

439 000 zł91 m² 4 818,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Prezentuję na sprzedaż ostatni segment domów w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu pod Ostrowiem Wielkopolskim w tym etapie sprzedaży. "Osiedla Kalinowego" usytuowanego w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

939 000 zł162 m² 5 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Dom w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący w stylistyce dworkowej o powierzchni ok.162 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sułkowice

Sułkowice,małopolskie

830 000 zł235 m² 3 534,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 197 m2, dwupiętrowy, położony w miejscowości Sułkowice koło Andrychowa. Działka zagospodarowana o powierzchni 30 ar. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Potrzanowo

Potrzanowo,wielkopolskie

529 000 zł75 m² 7 053,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz swojego ukochanego miejsce na ziemi? Marzy Ci się własna wyjątkowa przestrzeń oraz dużo zieleni? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? bingo! Gorąco polecam nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oliwkowa

Sobótka,dolnośląskie

686 000 zł142 m² 4 830,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W świetnej cenie duży dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim zlokalizowany w urokliwej i zielonej Sobótce. 0% prowizji i 0% pcc! Osiedle domków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

1 249 000 zł135 m² 9 251,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

ok. Ołtaszyn szereg Luxusowy 132m2! Zapraszamy do zakupu nieruchomości w Radomierzycach przy Wrocławiu. Nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o metrażu 131,71 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 449 000 zł296 m² 8 273,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Hotel w centrum Pruszcza Gdańskiego, dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych z 11-ma pokojami Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mników

Mników,małopolskie

599 000 zł95 m² 6 305,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy ale blisko Krakowa? Mieć swój dom i ogródek ale nie rezygnować z kontaktu z przyjaciółmi mieszkającymi w mieście? Obok domu mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obora

Obora,dolnośląskie

429 000 zł165 m² 2 602,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Dobra lokalizacja! bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny- o powierzchni użytkowej 104,70m2 z działką 464m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długosiodło

Długosiodło,mazowieckie

414 000 zł140 m² 2 947 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący w Długosiodle. Budynek jest jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony. Dom składa się z następujących pomieszczeń: *na parterze: -garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

690 000 zł102 m² 6 752,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc 4 dwukondygnacyjne budynki mieszkalne jednorodzinne W zabudowie szeregowej O pow. 102,19 mkw., Z WŁASNYM OGRÓDKIEM O POWIERZCHNI OD 157m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

2 500 000 zł282 m² 6 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu piękną rezydencję zlokalizowaną na zielonych terenach pod miastem, w miejscowości Babica Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

255 000 zł100 m² 255 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Węgrów wieś w Polsce, w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Długołęka. Błyskawiczny dojazd do Wrocławia: węgrów Wrocław Północ A8, aow, e67, 51-180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł71 m² 9 140,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Jeśli aktualnie poszukujesz nowego domu w cichej i spokojnej okolicy to ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Zalesie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pewel Wielka

Pewel Wielka,śląskie

365 000 zł110 m² 3 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Pewel wielka pow. żywiecki - dom o pw. 110 mkw. położony w niesamowitej lokalizacji w lesie na działce o pow. 2300 mkw. Skład: salon z kominkiem i balkonem, 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaski nad Rzeką

Kielce,świętokrzyskie

1 090 000 zł118 m² 9 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka >dom W zabudowie szeregowej piaski nad rzeką 118 metrów kwadratowych >powierzchnia użytkowa 90,99 m2 >pomieszczenie gospodarcze (m.in. pralnia) 17,54 m2 2 >2 miejsca postojowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeziorna

Lewinko,pomorskie

290 000 zł255 m² 1 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rewelacyjna oferta! wyjątkowa cena! pilna sprzedaż! Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. FILM Z drona Link do filmu - /mbw2t8iuus0 Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Na Skarpie

Wysoki Kościół,dolnośląskie

679 000 zł95 m² 7 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zielone Wzgórza to komfortowe i kameralne domy o wysokim standardzie i klasycznym charakterze oraz z niepowtarzalnym widokiem z tarasów na wzgórza trzebnickie (niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

505 000 zł143 m² 3 522,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

! nowa niższa cena 505 000! Oferta ważna tylko do końca września! Do sprzedania Dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 143,3 m2 w Grzędzicach, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł138 m² 4 645,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

0% inwestycja zielone kępy: kameralne osiedle 16 domów o nowoczesnej i prostej bryle budynków, wolnostojące parterowe z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez 2% pcc! Już ostatni budynek! Nowoczesna, niepowtarzalna architektura! Przestronne, przeszklone wnętrza! Wysoka jakość materiałów! Energooszczędne domy! Niskie koszty utrzymania! Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Wieś,mazowieckie

740 000 zł168 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Cenisz sobie spokój i życie w otoczeniu natury? Zależy ci na wygodzie i eleganckim luksusie w Twoim domu? Efektowny, nowoczesny dom w miejscowości Nowa Wieś, może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

349 999 zł276 m² 1 268,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Blisko wrocław Strzelin -20min- 6 pokoi Szczodrowice!dom okolice Strzelina 5 ,6 pokoi garaż Duża 2050 m2!zapraszam do zakupu dom wolnostojący 270m2 Dom jest podpiwniczony, na dużej działce 2000m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 890 zł124 m² 6 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. B.Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Bliźniak o Nowoczesnym wyglądzie, o powierzchni ok. 124 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

578 800 zł105 m² 5 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok 105 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł110 m² 11 181,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ołtaszyn - wysoka Piekny dom garaz 4 pokoje 110m2! polecam dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 108,90 m2 + ogród 52 m2 + powierzchnia przed budynkiem 18 m2 + dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

835 000 zł223 m² 3 744,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Gumieńce. W ofercie do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z garażem. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 223 mkw, działka 447 mkw. Parter: salon z częścią jadalnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hutki

Hutki,śląskie

700 000 zł140 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży ciekawy dom wolnostojący, położony na niedużej działce w miejscowości Hutki Budynek po generalnym remoncie obejmującym elewację, wymianę wszystkich instalacji, okien, wykonano nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

919 900 zł155 m² 5 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący w stylistyce dworkowej o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domasław

Domasław,dolnośląskie

969 999 zł111 m² 8 739,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Domasław / wrocław / dom wolnostojący! Polecam, piękny funkcjonalny dom wolnostojący, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,8 mkw na zagospodarowanej działce 380 mkw. Dom dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczkowice

Wilczkowice,małopolskie

679 000 zł148 m² 4 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom w Wilczkowicach na 6 arowej działce w bardzo widokowym miejscu. Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii tradycyjnej z porothermu, kryty dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Potażowa

Warszawa,mazowieckie

1 670 000 zł205 m² 8 146,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dwie połówki bliźniaka: 2x 205m2 i działka 2x 300m2 (całość: 410 m2 / 600 m2) Aktualnie na sprzedaż obie części jednocześnie. Cena z ogłoszenia dotyczy jednej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

669 900 zł133 m² 5 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia - Oferujemy (przedsprzedaż) do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 128 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

252 000 zł75 m² 3 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Serdecznie zapraszam, działka 500m2 z całorocznym domkiem położona na terenie rod Piast w Wierzenicy z bardzo dobrym połączeniem z Poznaniem! Domek o powierzchni 75 M2 na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osobowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł190 m² 6 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji na Wrocławskich Osobowicach, posadowiony na działce o powierzchni 331m2 (+ 55 m2 na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 000 zł89 m² 6 921,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Mrozów 6km do wrocławia/skrajny szereg/5pok.1Q2023! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Mrozowie- 6km od Wrocławia. Nowoczesne, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pieczyska

Jaworzno,śląskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Dom - jaworzno - pieczyska ul. Warneńczyka Do sprzedania dom w Jaworznie, dzielnica Pieczyska. Powierzchnia całkowita ok. 120m 2 , powierzchnia użytkowa ok. 90m 2. Działka o powierzchni 1201m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

769 500 zł151 m² 5 086 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom w malowniczym Rejonie Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom premium w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 152 m2, na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

1 179 000 zł111 m² 10 640,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Szereg - Oltaszyn - dom lux 2018r. / 4-5 pokoi polecam sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie szeregowej- skrajny z 2018 r. na osiedlu ołtaszyn Wrocław Wojszyce Na sprzedaż segmentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Pękowice,małopolskie

999 999 zł275 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Mamy Państwu do zaoferowania małą rezydencję tylko 5min od Krakowa. Willa znajduje się w miejscowości Pękowice, niemal w najwyższym punkcie skąd rozpościera się wspaniały widok. Do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij