dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 298 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 298 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Stara miłosna - osiedle położone na wschodnich krańcach obszaru Warszawy. Zwarta zabudowa (częściowo jednorodzinna, częściowo budownictwo wielorodzinne), duża ilość punktów usługowych, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kostrzyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

770 000 zł120 m² 6 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:47 000 m²

Do sprzedania oferuję dom parterowy. Duża kuchnia częściowo otwarta na salon z wyjściem na taras. 5 pokoi, toaleta i łazienka z toaletą, wanną i prysznicem i podgrzewaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Krzyków 4km wrocłow Dom 2018rpremium kanalizacja! Krzyków Dom 2018rlux premium kanalizacja Umeblowanie do uzgodnienia. przedaż bliźniak o powierzchni 98 m , 5 pokoi, wybudowany w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

877 000 zł164 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy Do sprzedaży - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim, wg. bardzo ciekawego projektu budynku mieszkalnego o powierzchni ok.163 m, wykonanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Bystra

Bystra,śląskie

1 700 000 zł170 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

W ofercie naszego biura dom w Bystrej dla wielbicieli pięknych detali poszukujących własnej oazy spokoju. Lokalizacja Bystra należy do tego rodzaju miejscowości, która ujmuje od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipowa

Lipowa,śląskie

135 000 zł14 m² 9 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lipowa pow. żywiecki - piękna działka budowlana leżąca na pograniczu gminy Lipowa z Kalną (ok. 2,5 km. od drogi szybkiego ruchu - 10 minut do Bielska-Białej). Pow. 800 mkw, szer 23 m, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z bala z roku 2008 w bardzo dobrym stanie budowany dla siebie, wykonany w tradycyjnej technice góralskiej ciesielki. Bale 35x30 cm z mszeniem, dom pokryty strzechą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziołowa

Połczyno,pomorskie

895 000 zł191 m² 4 685,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:503 m²

Sprzedam wygodny nowy dom(1/2 bliźniaka), w stanie deweloperskim! Atuty oferty - spokojna okolica - blisko do Pucka i plaży - duży, przestronny dom z garażem - Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górska

Opole,opolskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

O f E R T A.Z A W I E S Z O N A.-.R E Z E R W A C J A Tylko u nas! Oferta na Wyłączność! W swojej ofercie mamy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów,dolnośląskie

840 000 zł270 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Kamienica w centrum Starego Miasta w Głogowie To propozycja dla dużej rodziny, osób prowadzących działalność gospodarczą lub pomysł na biznes. Możliwość przebudowy na dwa samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Śrem

Śrem,wielkopolskie

640 000 zł129 m² 4 945,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Szukasz wolnostojącego domu jednorodzinnego w dogodnej lokalizacji? Mamy świetną propozycję! Przestronny, parterowy dom o pow. 129,4 m2, położony w miejscowości brodnica, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

www. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny dom mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Elblągu, przy ul. Modlińskiej. Dzielnica spokojna, o niskiej zabudowie, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

934 800 zł157 m² 5 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

Przedstawiam do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz 1/2 bliźniak o powierzchni ok 156 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 570 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gimnazjalna

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

499 000 zł110 m² 4 547,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

0% prowizji dla kupującego Bez pcc Bezpłatna pomoc w uzyskaniu hipoteki Nowe osiedle bliźniaków w Jelcz-Laskowice. Tylko 14km do Wrocławia. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzyżanowskiego

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł199 m² 6 527,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż przytulny rodzinny dom położony w Krakowie Swoszowicach. Działka graniczy z zielonym pasem łąk. Lokalizacja: dom jest zlokalizowany w kameralnej uliczce, w ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

669 800 zł132 m² 5 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia Dom w Bardzo Ładnej Bryle Budynku. Oferujemy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok.130 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Pogórze

Pogórze,pomorskie

7 500 000 zł604 m² 12 417,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 429 m²

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej Perła wśród nieruchomości Bezpieczeństwo, spokój, luksus i bliski dostęp do wszystkiego, co potrzebne w codziennym życiu. Ten dom marzeń może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesko

Lesko,podkarpackie

297 000 zł69 m² 4 282,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio Jeżeli posiadasz już swoją działkę, zapraszam do zakupu domu w technologii szkieletowej, który wykonany zostanie w maksymalnie 2 miesiące od dnia rozpoczęcia budowy. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Halszki

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł316 m² 3 160,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Wymarzony dom dla dużej rodziny! tylko teraz 999 000 zł! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży Przestronny dom w stanie surowym otwartym. Położony w Poznaniu , dzielnica Radojewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hermanowa

Hermanowa,podkarpackie

1 499 000 zł409 m² 3 665,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż absolutnie unikatową posiadłość w malowniczej okolicy na obrzeżach miasta Rzeszów o powierzchni całkowitej 409,8 m2, użytkowej(mieszkalnej) 409,8m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Walim,dolnośląskie

109 000 zł74 m² 1 468,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:204 m²

Na sprzedaż oferuję ciekawa , nietuzinkową nieruchomość położoną w okolicach marketu Dino w Walimiu. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 74,21 mkw składa się z: kuchni (22,44 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pleśna

Pleśna,małopolskie

380 000 zł247 m² 1 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

sprzedamy nieruchomość - działkę o pow.23ary, zabudowaną murowanym budynkiem produkcyjnym o pow. ok.207m2. Budynek z 1996roku, parterowy, wys. wewnątrz 3,8m, kryty blachą, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Będzin

Będzin,śląskie

1 190 000 zł197 m² 6 049,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, nowy dom w Psarach, w gminie Będzin. Dostęp do drogi dk 86 gwarantuje dojazd w ciągu 15 minut do Katowic i do innych miast aglomeracji. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chrzanów,małopolskie

310 000 zł55 m² 5 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

Piętro domu. Samodzielny lokal mieszkalny, stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 55,68 m. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy. Mieszkanie położone jest na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bartoszcze

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

649 999 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania bardzo przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w zacisznej okolicy Inowrocławia (osiedle Lotnicze). Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

778 800 zł148 m² 5 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Przestronny Segment Zewnętrzny ok. 150m2. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny ok. 150 m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

689 000 zł102 m² 6 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

I. Dom Na dole wygodna i przestronna przestrzeń dzienna: salon połączony z kuchnią i szerokim holem całość eksponowana na południe i zachód dobrze doświetlona. Dodatkowo na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Czapury

Czapury,wielkopolskie

441 000 zł75 m² 5 914,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, 4 pokoje, dwa piętra o powierzchni 74,56 m2. Podwyższony standard, funkcjonalny układ pomieszczeń. Parter - 33,59 m2 Salon 20,67 m2 Kuchnia 5,43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

379 000 zł230 m² 1 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Wolnostojący dom u podnóża Książańskiego Parku Krajobrazowego. Idealna inwestycja pod agroturystykę. Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rogoźna

Żory,śląskie

610 000 zł180 m² 3 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż o pow. użytkowej ok. 180m2 usytuowanego na działce o pow. 1182m2. Budynek może pełnić funkcję domu dwurodzinnego jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

895 000 zł100 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 725 m²

Oferujemy na sprzedaż dom drewniany całoroczny parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej ponad 100 m2. Dom składa się z 5 pokoi, salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

819 999 zł210 m² 3 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Szczodre / wrocław / dom wolnostojący! okazja cenowa Przedstawiam dom w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni całkowitej 207 mkw, użytkowej 161 mkw, na działce 901 mkw. w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 379 995 zł167 m² 8 283,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom Soktysowice okolica 2100m2 działka! Dom wolnostojący przystosowany jest do zamieszkania przez dwie rodziny, położony jest na działce o powierzchni 2100m2, z tego 1000m2 to dzierżawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Buków

Buków,małopolskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Buków w gm. Mogilany, o pow. ok.160mkw, z garażem w bryle, na płaskiej prostokątnej widokowej działce o pow. ok.5ar. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trójkątna

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł136 m² 7 372,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Link do wirtualnego spaceru: dom wolnostojący 135,5 m2 w cichej, ale świetnie skomunikowanej lokalizacji, położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Piękny dom z zadbanym ogrodem- kiełczów Traczyk Nieruchomości prezentuje nowoczesny wolnostojący dom położony w popularnej pożądanej przez mieszkańców aglomeracji Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Babice

Babice,małopolskie

360 000 zł187 m² 1 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO 14 września agent prowadzący sprawę przebywa na urlopie. Bardzo ładny, parterowy dom - stan surowy otwarty. Na działce zaplanowany jest budynek parterowy, wzniesiony na rzucie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 990 zł73 m² 8 217,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak!/nadolice wielkie/3pok/taras/500m2! Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 71,29 m2, działka o powierzchni 5 arów. Dom położony na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dzwonkowa

Mikołów,śląskie

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Mam do zaoferowania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 74.31m2 + antresola znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Mikołowa - Kamionka. Dom składa się z dwóch kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Roszkowice

Roszkowice,opolskie

259 000 zł121 m² 2 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Zapoznaj się z tą ofertą, a w razie gdybyś chciał poznać więcej szczegółów, zadzwoń i porozmawiajmy. Możliwa zamiana na mieszkanie! Jestem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

359 000 zł123 m² 2 930,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję- dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Głogowie Małopolskim.