dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Rogów,łódzkie

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 116 m²

Oferujemy do sprzedaży dom mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy, położony w rogowie, ul. Polna 10; dom mieszkalny pow. całkowitej 210 mkw., mieszkalnej 140 mkw.; Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadwiślańska

Górsk,kujawsko-pomorskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja *******tylko u nas!********** przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom W miejscowości górsk przy ul. Nadwiślańskiej. Nieruchomość parterowa z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opatkowice,małopolskie

400 000 zł212 m² 1 890,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Budynek mieszk. Tomcio pod Proszowicami bez prowizji I pcc. Oferujemy budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł548 m² 1 550,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Oferujemy na sprzedaż stary piękny budynku na Prądach przy flisie o wielkim potencjale Na sprzedaż budynek czterokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, o powierzchni ok 550m2 wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tatów

Tatów,zachodniopomorskie

699 990 zł124 m² 5 667,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:991 m²

Przedstawiamy piękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Na sprzedaż pozostała jego lewa część. Inwestycja powstaje w cichej i urokliwej miejscowości - Tatów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł520 m² 4 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest świeżo odnowiona nieruchomość we Wrocławiu przy ul. Opatowickiej. Powierzchnia: 520m2 (magazynowe oraz biurowe). Całość na zamkniętej działce o powierzchni 1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

910 000 zł102 m² 8 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Elegancki 2-kondygnacyjny segment niedaleko stacji wkd. Samochodem 26 km od C.H. Blue City w Warszawie, dojazd Al.Jerozolimskimi i szosą nr 719 lub autostradą A2 Rozkład: Na parterze duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Racula

Zielona Góra,lubuskie

627 000 zł99 m² 6 309,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy W raculi Przedstawiamy ofertę sprzedaży łącznie 8 nowych Segmentów w zabudowie bliźniaczej, położonych w Raculi. Nowoczesne i funkcjonalne, zlokalizowane wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł152 m² 4 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Przedstawiamy jako Zewnętrzne Biuro sprzedaży Dewelopera do sprzedaży : Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - Bardzo Ładna Bryła Budynku o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Augustów,podlaskie

385 000 zł90 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

udział w gruncie ,uzytkowanie wieczyste,akt notarialny, bez prowizji całoroczny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Opatkowice,małopolskie

430 000 zł177 m² 2 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Budynek mieszk. Celia pod Proszowicami bez prowizji i pcc. Oferujemy budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

585 000 zł124 m² 4 719,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni dom W sprzedaży! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie wolnostojącej. Inwestycja prowadzona w Lipniku, gmina Stargard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Klęcino

Klęcino,pomorskie

205 000 zł100 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:610 m²

Sprzedam dom w spokojnej okolicy w Klęcinie,mjescowosć położona w pasie nadmorskim około 7km na południe od jeziora Łebsko,dom składa się z 3 pokoi ,werandy ,działka 610m2 ,do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Daglezjowa

Dąbrówka,wielkopolskie

590 000 zł74 m² 7 997,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Obniżka ceny Z 619 000 zł do 590 000 zł tylko W tygodniu od 08.12.22 DO 18.12.22. Okazja! re search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zofin

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

954 000 zł126 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Biuro Makler Poleca: lokal w ostatnim budynku na osiedlu! W pobliżu nieruchomości (ok 250 m) znajduje się Szkoła Podstawowa nr 67 z publicznym basenem, sklepy, piekarnia. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

676 320 zł85 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment w zabudowie szeregowej w otoczeniu natury-2 poziomy, ogródek, miejsce postojowe. Etap inwestycji III rozkład Mieszkanie o powierzchni 84,54 m2 z ogródkiem (65.09 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł130 m² 6 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż szereg skrajny na nowym osiedlu. Dom gotowy, sprzedaż bez prowizji. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów:. Szereg posiada dwa poziomy: parter: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

594 900 zł120 m² 4 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowy Bliźniak, stan deweloperski. Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2, oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciepielowice

Ciepielowice,opolskie

999 999 zł187 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Mam Wielką Przyjemność zaprezentować Państwu ofertę jedynego w swoim rodzaju domu Wolnostojącego w urokliwym i zacisznym zakątku z cudownym widokiem na pola, zieleń i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czereśniowa

Sobótka,dolnośląskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom wolnostojacy z 1976r w Sobótce na ul. Czereśniowej. Atrakcyjne osiedle domów jednorodzinnych. Asfaltowa droga dojazdowa ze wszytstkimi mediam: woda, prąd, kanalizacja, gaz, internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Narcyzowa

Gdańsk,pomorskie

428 250 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:111 m²

Apartament na Wyspie Sobieszewskiej w otoczeniu lasów i Morza Bałtyckiego tylko 15 minut od centrum Gdańska I Niecałe 1000m spacerem od najszerszej i najbardziej urokliwej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 871 233 zł1 011 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji licytacja nieruchomości stanowiącej działkę gruntu nr 78/23 o pow. 0,4118 ha, na której zlokalizowany jest budynek usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł162 m² 9 567,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Tylko U nas nietuzinkowy dom W rynarzewie dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w Rynarzewie o powierzchni całkowitej 160m, a użytkowej 123 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

1 078 000 zł160 m² 6 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Oferujemy na sprzedaż solidnie zbudowany dom wolno-stojący z 2017 roku Na sprzedaż ładny dom z 2017 roku o pow. 160 mkw. z garażem w bryle budynku Działka o pow 1113 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Huberta

Nowe Brzesko,małopolskie

840 000 zł200 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy dom gotowy do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pucka

Mieroszyno,pomorskie

499 100 zł62 m² 7 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Jastrzębia Góra, dom idealny pod inwestycję, świetna stopa zwrotu, możliwość najmu bezobsługowego! Własny ogród, 2 miejsca postojowe w cenie. Najem Całoroczny! Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wejherowska

Domatówko,pomorskie

1 265 000 zł215 m² 5 883,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Oferowana nieruchomość to niezwykły dom położony w kaszubskiej wsi Domatówko, w powiecie puckim, 14 km od Pucka, 12 km od Wejherowa, na obszarze Puszczy Darżlubskiej. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł270 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom na czyżkówku W bydgoszczy O powierzchni 220m2. Lokalizacja - Osiedle Czyżkówko to cicha i spokojna dzielnica. W pobliżu znajduje się Brda oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biała

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł122 m² 5 711,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Biała ul. Sikorskiego/mokra Strona. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 495 000 zł308 m² 4 853,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:882 m²

0 % prowizji dla kupującego! oferta na wyłączność! oferta skierowana do inwestora! po niewielkich przeróbkach, dom może pełnić funckję hostelu/ kwater pracowniczych W wysokim stanradzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

697 800 zł121 m² 5 748 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Parterowy Przestronny Dom Wolnostojący. Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom Parterowy o powierzchni ok. 121 m2, usytuowany na przepięknej dużej, zalesionej działce na peryferiach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielonka,mazowieckie

1 445 000 zł258 m² 5 600,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego domu w stanie do wykończenia (stan deweloperski) w centrum Zielonki. 200 metrów od lasu oraz 5 minut od wjazdu na trasę S8! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Twardogóra,dolnośląskie

162 000 zł83 m² 1 947,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Twardogórze Syndyk w postępowaniu upadłościowym sygn. akt VIII gup 74/22 of, sprzeda z wolnej ręki samodzielny lokal mieszkalny nr 5 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 498 000 zł338 m² 7 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 985 m²

Przedstawiamy do sprzedaży klimatyczny dom Wolnostojący w stylu rezydencjonalnym, usytuowany w bardzo atrakcyjnej i prestiżowej części Milanówka. Dom o powierzchni ok 340 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowary

Kowary,dolnośląskie

265 747 zł187 m² 1 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjna nr. 283 położonej w miejscowości Kowary o powierzchni 211.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Laurowa

Rzeszów,podkarpackie

709 000 zł96 m² 7 404,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro sprzedaży dewelopera ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej z dwoma miejscami postojowymi o powierzchni 95,75 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tuliszów

Tuliszów,śląskie

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:338 m²

Wielka okazja! Całoroczny Domek nad Jeziorem Przeczyckim, przydomowy ogród. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strąkowska

Rybnik,śląskie

475 000 zł140 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Dom Rybnik Wielopole. 140 m2, duża działka 1480 m2 Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dobrowolskiego

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł128 m² 11 718,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow.128m2 i działką o pow. 1,62 ar .Dom składa się z parteru piętra i poddasza, położony jest w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

2 699 000 zł181 m² 14 898 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty tel. Auty: - wnętrza domu tworzą harmonijną całość. - przestronna część dzienna oraz duża liczba sypialni to niewątpliwy atutu tej nieruchomości. - ogród tworzy przytulne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

999 000 zł182 m² 5 489,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 686 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Jaktorów-Kolonia. Bardzo funkcjonalnie urządzony, parterowy dom z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni ok. 182m2, usytuowany na bardzo ładnej,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij