dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł117 m² 5 013,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwoj - ul. Aroniowa. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zycha

Ząbki,mazowieckie

719 000 zł149 m² 4 817,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż wyjątkowy segment w stanie deweloperskim na kameralnym i pięknym osiedlu na ulicy Sylwestra Zycha 6 w Ząbkach. Cala inwestycja zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

465 000 zł110 m² 4 318,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

**możliwość zamiany na 2-pokojowe mieszkanie na parterze lub w bloku z windą** lokalizacja: nieruchomość położona jest w gminie Obrowo w miejscowości Silno. Dojazd do posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Kościan

Kościan,wielkopolskie

400 000 zł47 708 m² 8,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:47 708 m²

Polecam na sprzedaż zespół rezydencjonalny w Osieku k. Kościana. Składa się on z dworu wzniesionego w 1606 r. oraz przylegającego do niego parku wielkości 1,86 ha z licznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gromadzka

Czapury,wielkopolskie

441 000 zł75 m² 5 914,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 74,56 m2 z ogrodem i tarasem, osiedle zlokalizowane przy rzece i terenach zielonych. Nieruchomość: kuchnia, salon, 3 pokoje, 2 łazienki. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 299 000 zł242 m² 5 367,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Halo Nieruchomości. Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej ( środkowy ) z 1995 r. z pięknym widokiem na zieleń. Ponadto duży, zawsze dostępny parking - wyłącznie dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gowino

Gowino,pomorskie

565 000 zł121 m² 4 667,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Planowany termin zakończenia inwestycji został przewidziany na grudzień 2022 roku, po uzyskaniu zaświadczenia umożliwiającego pierwsze zasiedlenie. W standardzie przewidziano : tynki wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

880 000 zł126 m² 7 000,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Mam Państwu do zaprezentowania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,70 m2 w Żyrardowie na os. Żeromskiego. Dom został wybudowany w 1974r. Generalny remont został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolna

Białystok,podlaskie

1 150 000 zł168 m² 6 833,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony na osiedlu Zawady w Białymstoku. Dom o powierzchni użytkowej 168,30 m2, działka 344 m2. Na powierzchnie domu składa się: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spójni

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:535 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom dwurodzinny na działce 535m2. Budynek zbudowany jest jako bliźniak z dwoma domami z niezależnymi wejściami i wjazdami, działka podzielona. I budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

135 000 zł86 m² 1 752,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 413 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka z budynkiem gospodarczym w miejscowości Żytkiejmy. Nieruchomość położona jest przy ul. Wojska Polskiego 4 z dojazdem ulicą asfaltową, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojciecha

Koszalin,zachodniopomorskie

2 950 000 zł742 m² 3 975,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 857 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący o pow. 282 m2, położony na działce (własność) o pow. 3574 m2. zlokalizowany w Koszalinie w spokojnej dzielnicy - Rokosowo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 940 136 zł168 m² 11 556,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Wybierz, gdzie chcesz zamieszkać: przestronne apartamenty z tarasami; apartamenty luxury z salonem o wysokości 5,6 m; wille z własnym ogrodem i tarasami; drugi etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rozbark

Bytom,śląskie

1 870 000 zł1 161 m² 1 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:47

 

Powierzchnia działki:993 m²

Bardzo atrakcyjna Kamienica! Różnorodne wykorzystanie. 26 mieszkań. Okazja! Do sprzedaży oferujemy budynek o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, znajdujący się w Bytomiu. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekoszów

Piekoszów,świętokrzyskie

950 000 zł138 m² 6 852,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowy - Wykończony "pod klucz" - Dom (bliźniak) w Piekoszowie (zaledwie 5 min od Kielc) w doskonałej lokalizacji (w odległości spacerowej dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł136 m² 8 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Więcej informacji: e-mail: jeżeli szukasz funkcjonalnego i gotowego domu do wprowadzenia na dużej działce i w zielonej okolicy to ta alternatywa jest dla Ciebie! lokalizacja: oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

820 000 zł160 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Strachocin 5 kilometrów do Stargardu, szybki dojazd do Szczecina obwodnica ok 20 minut. Dom energooszczędny, rekuperacja, piec wielofunkcyjny, podajnik na pellet, kominek, gaz doprowadzony do działki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oliwkowa

Sobótka,dolnośląskie

500 000 zł144 m² 3 482,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W świetnej cenie duży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w urokliwej i zielonej Sobótce świetna alternatywa dla osób pracujących we wrocławiu lub świdnicy. 5 minut piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

729 000 zł150 m² 4 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:841 m²

Dom na sprzedaż Zabłudów bezpośrednio. Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący (powierzchnia całkowita 220 m2, użytkowa 150 m2), w bardzo dobrym stanie - do bezpośredniego zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 490 000 zł281 m² 5 302,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

Więcej informacji: e-mail: jeżeli szukasz dużego rodzinnego Domu o Wysokim Standardzie lub nieruchomość pod działalność to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chrzanowska

Poznań,wielkopolskie

795 000 zł138 m² 5 745,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Domy nad Spławką znajdują się w spokojnej, willowej dzielnicy Poznania, przy rzece Spławka. Każdy dom posiada działkę z ogrodem, oraz garaż. Domy utrzymane będą w ponadczasowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

310 000 zł133 m² 2 330,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 018 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Wola Piekarska , gmina Dobra Nieruchomość o powierzchni 4015 m2 składa się z 2 działek objętych jedną Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 350 000 zł738 m² 3 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:70

 

Powierzchnia działki:802 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kamienicy inwestycyjnej przy głównej arterii miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Królowej Jadwigi nieopodal basenu Astoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kocmyrzów

Kocmyrzów,małopolskie

579 000 zł99 m² 5 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: zakup dla obcokrajowców bez pozwolenia! Jeśli szukasz domu w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, 2 km od Krakowa, w cenie małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dąbrówka Mała

Katowice,śląskie

1 990 000 zł263 m² 7 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni ok. 263 m2 wraz wolnostojącym lokalem usługowym o powierzchni ok. 180 m2 znajdującym się na zagospodarowanej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

759 900 zł142 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 142,50m, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pożegowska

Mosina,wielkopolskie

499 500 zł154 m² 3 243,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Rezerwacja oferty! Oferuję na sprzedaż pół bliźniaka w coraz bardziej popularnej części Mosiny. Dzielnica zyskuje na popularności z racji bliskości wpn oraz wieży widokowej i tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukwałd

Bukwałd,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 087 m²

Zamieszkaj W siedlisku przy lesie nad jeziorem bukwałd. Bukwałd to mała wieś w Polsce , gdzie cisza i bliskość łona natury została doceniona przez polskich celebrytów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Garlicka

Zielonki,małopolskie

819 000 zł162 m² 5 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: zakup dla obcokrajowców bez pozwolenia! Jeśli szukasz gotowego domu z garażem, który możesz urządzić według własnego projektu, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 649 800 zł156 m² 10 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Gotowy do Zamieszkania Dom wolnostojący w sercu Milanówka. Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom o powierzchni 155 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kałuszyn

Kałuszyn,mazowieckie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 772 m²

Polecam nieruchomość mieszkalną znajdującą się w Kałuszynie- miasto w powiecie mińskim. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubień Kujawski

Lubień Kujawski,kujawsko-pomorskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom w stanie deweloperskim, z garażem w bryle budynku, umiejscowiony na 864m2 działce na atrakcyjnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małej Panwi

Opole,opolskie

555 000 zł173 m² 3 208,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 910 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego w Opolu dzielnica Czarnowąsy. Doskonała lokalizacja, cicha spokojna okolica. Dom o powierzchni 173m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otfinów

Otfinów,małopolskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Tylko W naszym biurze Do sprzedania dom z poddaszem użytkowym o pow. 120 mkw położony na działce o pow. 17 ar w miejscowości Otfinów, gm. Żabno. Na wysokim parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Umultowska

Poznań,wielkopolskie

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom parterowy (wolnostojący) o powierzchni 50 m2 położony na działce o powierzchni 497 m2 wśród domów jednorodzinnych z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

849 000 zł155 m² 5 477,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Makler nieruchomości poleca! Nowy dom wolnostojacy. Powierzchnia całkowita 163m2 - salon 32m2, - pokoje -17m2,10,84m2, 8,82m2, - kuchnia ze spiżarnią 8,29m2+1,39m2, - łazienka 6,93m2, - toaleta1,65m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Sprzedaż Dom wolno stojący, po generalnym remoncie, tanie ogrzewanie Z elektrowni (wymiennikownia ciepła), ok 200 m2, działka 12,74 ar. Dobrzeń Wielki. Oferujemy Państwu ładną i zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radom

Radom,mazowieckie

565 000 zł101 m² 5 578,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Oferuję do sprzedania piękny dom w stanie deweloperskim do własnej aranżacji z 2022roku. powierzchnia domu 101,29m2, działka o powierzchni około 222 m2 , duży strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeglińskiego

Piaseczno,mazowieckie

739 000 zł215 m² 3 437,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Housing market ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 180. zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie szeregowej (segment środkowy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górna Wieś

Górna Wieś,małopolskie

798 000 zł184 m² 4 348,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz dużego domu z garażem, który możesz urządzić według własnego projektu, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mszczonów,mazowieckie

2 500 000 zł1 637 m² 1 527 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:44

 

Powierzchnia działki:4 809 m²

Dom spokojnej starosci! gm. Mszczonów, pow. żyradowski, woj. mazowieckie. Poniżej przedstawiam charakterystykę nieruchomości: -nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o przeznaczeniu pod.