dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Mosina,wielkopolskie

528 000 zł97 m² 5 466,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Polecam do sprzedaży środkowe szeregowce w stanie deweloperskim w Mosinie przy ul. Strzeleckiej o pow. 96.59 m2 każdy. Do każdego lokalu przynależy działka o pow. 136 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Liszki

Liszki,małopolskie

719 000 zł124 m² 5 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: prezentujemy nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w podkrakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko W naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 100mkw usytuowany na działce o pow. 807mkw, całość ogrodzona. Na parterze znajdują się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Liszki

Liszki,małopolskie

1 080 000 zł179 m² 6 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Posiadamy w ofercie na sprzedaż gotowy dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu w odległości 5km od Liszek pod Krakowem. Dom energooszczędny wykonany z najlepszych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Milejewo,warmińsko-mazurskie

118 000 zł110 m² 1 073 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:995 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z domem wolnostojącym do kapitalnego remontu w Milejewie. Milejewo jest to wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grębocin nad Strugą

Toruń,kujawsko-pomorskie

610 000 zł190 m² 3 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Nad Strugą. Nieruchomość o powierzchni 190m2 (150m użytkowych) na którą składa się: parter: * wiatrołap * toaleta * przestronna otwarta kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 000 zł122 m² 4 890,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe na parterze oprócz garażu oraz na górze W łazience! rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,małopolskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy na sprzedaż budynek mieszkalny o pow. użytkowej 315 mkw., w stanie deweloperskim, murowany, kryty blachą. Na działce o pow. 0,56 ha znajduje się również budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

719 000 zł135 m² 5 325,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! ogrzewanie podłogowe! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kamieńcu Wrocławskim. Budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wełniana

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł45 m² 10 941,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Wełniana K2 home - Nowa inwestycja zaprojektowana została jako kompleks poprzez połączenie ze sobą budynków dwukondygnacyjnych. Lokale mieszkalne mają przydzielone miejsca parkingowe, które są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zacisze

Łaziska Górne,śląskie

1 520 000 zł290 m² 5 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ekskluzywny dom na granicy Mikołowa i Łazisk Górnych. Świetna lokalizacja, blisko pola golfowego. Spełnij swoje marzenie! Promocyjna cena 1.590.000 zł Dom wyremontowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kocmyrzów

Kocmyrzów,małopolskie

529 000 zł99 m² 5 343,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: zakup dla obcokrajowców bez pozwolenia! Jeśli szukasz domu w zabudowie szeregowej, z ogródkiem, 2 km od Krakowa, w cenie małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościelna

Modlnica,małopolskie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: zakup dla obcokrajowców bez pozwolenia! Jeśli szukasz domu z gabinetem na parterze i ogródkiem, w którym możesz urządzić według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na osiedlu położona na granicy Komorowa i Pruszkowa ,ok 12 min do wkd Komorów, w bliskiej odległości sklepy, szkoła, przedszkole. Dom posiada sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

595 000 zł122 m² 4 877,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z działką 500 metrów. Osiedle ciche i spokojne, blisko terenów rekreacyjnych, ale także z dostępem do niezbędnej infrastruktury. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Besko

Besko,podkarpackie

599 000 zł180 m² 3 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:972 m²

Gm. Sanok- oferujemy do sprzedaży murowano- drewniany budynek mieszkalny o pow. 180 m2, posadowiony na działce o pow. 972 m2. Budynek w trakcie gruntownego remontu do wykończenia pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Zakopane,małopolskie

1 250 000 zł90 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:301 m²

Domek jedno rodzinny na działce o powierzchni 300 m2 zadbany nadaje się na inwestycje pod wynajm, jak również na wypady w Tatry czy na narty, odpoczynek lub zamieszkanie stałe. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł203 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom z pięknym ogródkiem. Na sprzedaż nowoczesne przestronne domy w zabudowie bliźniaczej. Zamknięte osiedle domów usytuowane jest niedaleko centrum - dojazd do Śródmieścia zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polekarcice

Polekarcice,małopolskie

675 000 zł149 m² 4 530,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: przy zakupie tej nieruchomości projekt łazienki lub kuchni gratis! Jeśli szukasz domu wolnostojącego z garażem, na kameralnym osiedlu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudecka

Nowa Ruda,dolnośląskie

679 000 zł132 m² 5 143,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Cena do negocjacji Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, położony u podnóża Góry Anny z pięknym widokiem na Góry Sowie. Na parterze budynku znajdują się: kuchnia z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baczyna

Baczyna,lubuskie

790 000 zł640 m² 1 234,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 166 m²

Nieruchomość składająca się z budynku mieszkalnego i budynku użytkowego położona na działce o pow 2166 mkw w Baczynie w pobliżu trasy S3. Budynek użytkowy ma 2 poziomy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hornówek

Hornówek,mazowieckie

1 390 000 zł195 m² 7 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu bliźniaczego znajdującego się przy jednej z najpiękniejszych ulic Hornówka. Dobra komunikacja względem dojazdu do Warszawy, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Jaworzno,śląskie

550 000 zł98 m² 5 612,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szukasz domu w Jaworznie w świetnej lokalizacji ? Lubisz spokój i przestrzeń, jednak chciałbyś mieszkać blisko centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecamy Państwu Dom Wolnostojący położony na działce o powierzchni: 1200 m2. Budynek parterowy z częścią strychową, dach dwuspadowy pokryty dachówką cementową, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaputy

Kaputy,mazowieckie

1 133 000 zł112 m² 10 093,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pcc! bez prowizji! Mieszkaj zdrowo i ekonomicznie, wykorzystując odnawialne źródła energii (oze) we własnym domu. Projekt powstał, w odpowiedzi na oczekiwania nabywców, którzy coraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korycińska

Janów,podlaskie

350 000 zł170 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 285 m²

Witam. Mam do sprzedania dwupiętrowy dom z piwnicą oraz chlewem, stodołą i garażem z murowaną piwnicą. Dom znajduje się przy głównej drodze w centrum Janowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

899 000 zł148 m² 6 066,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dobrzykowice - Przestronny dom-151 m2-duża działka Zapraszam na prezentację do przepięknych Dobrzykowic, których tempo rozwoju wszystkich zaskakuje. Mam na sprzedaż bardzo piękny, przestronny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień

Kamień,dolnośląskie

540 000 zł81 m² 6 651,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Promocja świąteczna! obniżona cena! Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, pomiędzy Kiełczowem a Długołęką w malowniczym Kamieniu powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

1 690 000 zł260 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rynek pierwotny, nowy dom z 2022, bez pośredników, oznaczony na mapie załącznika jako A w trakcie wykańczania do stanu deweloperskiego, położony w zielonej i ekologicznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

415 000 zł136 m² 3 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Sprzedam dom wolnostojący na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Jasionce obok Rzeszowa Jeśli planujesz zamieszkać poza centrum miasta, ale jednocześnie nie chcesz uciekać do ludzi i mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

5 500 000 zł360 m² 15 265,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Niezwykła posiadłość z dużym terenem 2,5ha w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego dla miłośników ciszy, spokoju z możliwością hodowli zwierząt, idealnie stadniny koni, alpak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:654 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

785 500 zł153 m² 5 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Nowy Bliźniak ok.152m2.B.Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na przestronnej działce, w bardzo ładny rejonie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Nowoczesne osiedle składające się z 15 domów w zabudowie bliźniaczej 1,3 km od szkoły , 7 min do przystanku L8 Elegancki jednopiętrowy dom z ogródkiem o optymalnym metrażu 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

629 000 zł128 m² 4 914,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedania nowobudowany dom/bliżniak w Sosnowcu w dzielnicy Józefów, dom o powierzchni 128 m2 jest oferowany w stanie surowym zamkniętym. Z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polekarcice

Polekarcice,małopolskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: przy zakupie tej nieruchomości projekt łazienki lub kuchni gratis! Jeśli szukasz domu wolnostojącego, na kameralnym osiedlu, w którym możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

768 900 zł144 m² 5 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiam do sprzedaży wykończony w pełnym stanie deweloperskim dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 144 m2 z działko 375 m2 Rozmieszczenie pomieszczeń : parter: - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

749 800 zł121 m² 6 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 550 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 000 zł122 m² 4 890,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Wysoki standard wykończenia ogrzewanie podłogowe na parterze oprócz garażu oraz na górze W łazience rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzepice

Krzepice,śląskie

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Przestronny, wygodny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200 m2, z pełnym podpiwniczeniem na działce o powierzchni 720 m2 ogrodzonej solidnym, bardzo estetycznym ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadodrze

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

700 000 zł129 m² 5 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osoba prowadząca Specjalista ds. Nieruchomości Tel: bez pcc! Bezpośrednio od dewelopera! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129,35 m, działka 300m2. Garaż w bryle budynku, brama.