dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

849 000 zł155 m² 5 477,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Makler nieruchomości poleca! Nowy dom wolnostojacy. Powierzchnia całkowita 163m2 - salon 32m2, - pokoje -17m2,10,84m2, 8,82m2, - kuchnia ze spiżarnią 8,29m2+1,39m2, - łazienka 6,93m2, - toaleta1,65m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Sprzedaż Dom wolno stojący, po generalnym remoncie, tanie ogrzewanie Z elektrowni (wymiennikownia ciepła), ok 200 m2, działka 12,74 ar. Dobrzeń Wielki. Oferujemy Państwu ładną i zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radom

Radom,mazowieckie

565 000 zł101 m² 5 578,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Oferuję do sprzedania piękny dom w stanie deweloperskim do własnej aranżacji z 2022roku. powierzchnia domu 101,29m2, działka o powierzchni około 222 m2 , duży strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeglińskiego

Piaseczno,mazowieckie

739 000 zł215 m² 3 437,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Housing market ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 180. zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie szeregowej (segment środkowy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górna Wieś

Górna Wieś,małopolskie

798 000 zł184 m² 4 348,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz dużego domu z garażem, który możesz urządzić według własnego projektu, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mszczonów,mazowieckie

2 500 000 zł1 637 m² 1 527 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:44

 

Powierzchnia działki:4 809 m²

Dom spokojnej starosci! gm. Mszczonów, pow. żyradowski, woj. mazowieckie. Poniżej przedstawiam charakterystykę nieruchomości: -nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o przeznaczeniu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 690 000 zł168 m² 10 059,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest unikatowy dom z 2021r. o powierzchni całkowitej 168m2 z garażem 2-stanowiskowym, posadowiony na działce 1200m2 z ekspozycją południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szreniawa

Szreniawa,wielkopolskie

640 000 zł98 m² 6 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Szreniawie, gmina Komorniki, usytuowany na działce o powierzchni około 236,5 m2. Gratisowa pomoc W pracach wykończeniowych - dostarczasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

2 170 000 zł137 m² 15 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 5-pokojowy segment jednorodzinny znajdujący się w ramach kompleksu mieszkalnego 8 domów w zabudowie bliźniaczej na Warszawskiej Woli. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanka

Sanka,małopolskie

685 000 zł151 m² 4 536,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz gotowego domu wolnostojącego, o konstrukcji drewnianej, z garażem i pięknym ogrodem, w którym możesz od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł152 m² 3 623,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Załęże ul. Potockiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

1 799 000 zł170 m² 10 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z 2017 roku o powierzchni 170m2, położony na 9,5- arowej działce. Idealny dla rodziny z dziećmi - 2 osobne pokoje na piętrze z balkonami plus sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

850 000 zł351 m² 2 421,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Okazja! Komfortowa nieruchomość w jednej z najlepszych lokalizacji Elbląga! Osiedle domków jednorodzinnych przy Bażantarni, parku Dolinka z Centrum Rekreacji Wodnej, kręgielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Blanowice

Zawiercie,śląskie

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:925 m²

Sprzedam dom w Zawierciu - Blanowice. Działka o powierzchni 925 m 2 (22 m x 42 m) w całości ogrodzona. Dom parterowy o powierzchni 60 m 2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębce

Dębce,zachodniopomorskie

1 000 090 zł140 m² 7 143,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Dom (pow. 140 m2; działka 717 m2), położony na wzniesieniu w niewielkiej, cichej miejscowości w okolicach Szczecina, z bezpośrednim dostępem do rzeki! Około 4 km od autostrady A6; 19 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Trzebnicka

Pruszowice,dolnośląskie

1 449 000 zł156 m² 9 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Osoba prowadząca Specjalista ds. Nieruchomości Tel: piękny dom na obrzeżach Wrocławia! W sąsiedztwie domy jednorodzinne, niska zabudowa. Duża działka z bezpośrednim dostępem do lasu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

816 002 zł208 m² 3 923,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Szczodre / wrocław- / dom wolnostojący 215m2! Przedstawiam dom w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni całkowitej 207 mkw, użytkowej 161 m2, na działce 901 mkw. w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Powstańców Śląskich

Antoniów,opolskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu piętrowego wolnostojącego , jednorodzinnego położonego w Antoniowie w gminie Ozimek. Domy położony jest w malowniczo zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Bojano,pomorskie

785 000 zł131 m² 5 977,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,33 m2, a całkowitej 203,68m2 z 2019 roku położony na działce o pow. 1000 m2, w którego skład wchodzi: parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hanowskiego

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

680 000 zł230 m² 2 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy 2 min od centrum Jonkowa , 7 min. pieszo do stacji Jonkowo ( 20min. kolejką podmiejską do stacji Olsztyn zachodni). Dom stan deweloperski zamknięty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

887 001 zł200 m² 4 439,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom wolnostojący -okazja wrcław centrum 12km Duży dom wolnostojący / okolice ołtaszyn /wrocławia 200m2 okazja cenowa!2 garaże / duża działka! Zapraszamy Państwa do zakupu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Baranówka

Baranówka,małopolskie

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz uroczego domku całorocznego, rekreacyjnego, w którym mógłbyś spędzać wolny czas z rodziną i znajomymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żakowola Poprzeczna

Żakowola Poprzeczna,lubelskie

209 000 zł100 m² 2 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 852 m²

Murowany dom do remontu z dużą działką pod Kąkolewnicą. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji ogródek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

1 200 000 zł255 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mercato Nieruchomości przedstawia dom położony w atrakcyjnej lokalizacji, na dużej działce, częściowo zagospodarowanej o pow. 2000 m2. Miejscowość Strzeniówka koło Nadarzyna. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

440 000 zł119 m² 3 688,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,30 m2. Inwestycja znajduje się w Krasnem koło Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zawarcie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Polecamy na sprzedaż dom bliźniak o powierzchni 1130 m2, z dużą 24 arową działką w Gorzowie Wielkopolskim, obręb Zakanale. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziećmiarki

Dziećmiarki,wielkopolskie

599 000 zł127 m² 4 716,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szukasz spokoju wsi, ale blisko energii miasta. Szukasz wiejskiego domu o tradycyjnej bryle, a nie deweloperskiej sztampy. Szukasz prawdziwego, starego lasu, a nie plantacji sosenek. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Widzew

Łódź,łódzkie

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Więcej informacji: e-mail: super okazja - promocyjna cena! Jeśli szukasz nowoczesnego domu w spokojnej i zielonej okolicy dla siebie lub rodziny - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ziołowa

Mikołów,śląskie

690 000 zł123 m² 5 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dostępny segment zewnętrzny na dużej działce wsród nowej zabudowy jednorodzinnej. Oferujemy do wyboru ostatni funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (oddzielony tylko garażem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jaworzno,śląskie

420 000 zł177 m² 2 373,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Marzysz o nowym domu w ładnym miejscu? Mamy coś dla Ciebie! nowe domy W zabudowie szeregowej - Jaworzno Dąbrowa Narodowa Na sprzedaż budynek D o parametrach: powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzesławice

Kraków,małopolskie

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Alternatywa dla mieszkania w bloku! Przy zakupie tej nieruchomości projekt łazienki lub kuchni gratis! Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strzelecka

Mosina,wielkopolskie

550 000 zł114 m² 4 805,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży dwa segmenty bliźniaka każdy o pow. całkowitej 114,45 m2 (pow. uż. 109,05 m2) w stanie deweloperskim w Mosinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Umiastowska

Kaputy,mazowieckie

886 696 zł112 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo Na sprzedaż dom jeden z kilku na osiedlu- szeregowiec. Domy dzielone garażami z ogromnymi ogrodami. Szeregowce środkowe 300m2 ogród oraz szeregowce skrajne ponad 500m2 ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

599 000 zł122 m² 4 890,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wysoki standard wykończenia ogrzewanie podłogowe na parterze oprócz garażu oraz na górze W łazience rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł195 m² 4 610,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny i słoneczny 4-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 195 m2 użytkowej 175 m2), znajdujący się w Łążku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł180 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kto: agencja Partner House kontakt: wiadomość prywatna lub kąśliwy/rzeczowy komentarz co: dom w zabudowie bliźniaczej gdzie: wawer, radość za ile: 2 000 000 zł od kiedy: od zaraz Pragniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

475 000 zł107 m² 4 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! oferta pod nadzorem licencjonowanego pośrednika O numerze licencji: 26830 Dzień dobry, nazywam się i jestem doradcą klienta. Współpraca ze mną to gwarancja bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębogórze,pomorskie

595 000 zł152 m² 3 901,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Świąteczny rabat 20.000zł od kwoty standardowej 615.000zł. Obowiązuje od 06.12.2022r. do 24.12.2022r. Doskonała lokalizacja - Dębogórze k. Gdyni Kameralna inwestycja, która jest usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kanałowa

Główna,wielkopolskie

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 536 m²

Na sprzedaż gospodarstwo, duża działka, dom, budynki gospodarcze. Oferujemy do sprzedaży gospodarstwo położone w miejscowości Główna koło Pobiedzisk. Na działce o powierzchni 3536 m2.