dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kołbiel

Kołbiel,mazowieckie

250 000 zł108 m² 2 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz odpocząć od zgiełku miasta i wyrwać się chodź na chwile? A może szukasz dla siebie nowego miejsca? Zapraszam na wieś położoną w województwie mazowieckim, gmina Kołbiel. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

729 800 zł165 m² 4 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Nowy Dom ok.160m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Sanie Surowym Zamkniętym o powierzchni ok 165 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

595 500 zł113 m² 5 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Segment w Nowej Inwestycji. Duża działka. Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 112 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na Bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł130 m² 6 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż szereg skrajny na nowym osiedlu. Dom gotowy, sprzedaż bez prowizji. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów:. Szereg posiada dwa poziomy: parter: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

559 900 zł100 m² 5 599 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Aktualne! Budynek już gotowy!pozostała do kupna lewa połowa!wszystkie media, światłowód, kanalizacja , gaz woda, prąd!świetny dojazd do Poznania ( 15min) szybka trasą dwupasmową oraz pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Otwock,mazowieckie

629 000 zł120 m² 5 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech lokali mieszkalnych o powierzchni 120 m kw. każdy. Teren inwestycji położony jest na pięknej działce o powierzchni 1540.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł210 m² 2 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu dom na sprzedaż o powierzchni całkowitej 210m2, a powierzchni użytkowej 210m2 w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł146 m² 5 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Bardzo Ciekawa Oferta. Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - dom Wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok 120 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

850 000 zł152 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom w malowniczym Rejonie Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom premium w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 152 m2, na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

419 700 zł140 m² 2 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Unikalna nieruchomość! Dom usytuowany na pięknej działce z wejściem do lasu. Świetna lokalizacja: centrum Żabiej Woli. Nieruchomość z z dostępem do wszystkich mediów w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 900 zł174 m² 5 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Przestronny Dom z pięknym ogrodem, w bardzo Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do Sprzedaży Piękny Dom z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej ok. 175 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kopernika

Gdynia,pomorskie

2 290 000 zł370 m² 6 197,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) o powierzchni użytkowej 369,3 m2. Nieruchomość położona jest na działce 362 m2 w cichej i bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszków

Pruszków,mazowieckie

999 000 zł132 m² 7 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Bez pcc, bez prowizji, stan deweloperski klucze W biurze. Cena dotyczy lokalu skrajnego z prawej strony (patrząc od frontu budynku) Powierzchnia 132 m2 z prawem do wyłącznego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 148 008 zł162 m² 7 095,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Wrocław - dom Wolnostojący 6 pokoi 905m2 działka top -! Zapraszamy do zakupu nieruchomości w przy granicy z Wrocławiem Kiełczów. Nieruchomość to dom wolnostojący na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 510 000 zł777 m² 3 230,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca Przepiękna Villa z początku XX wieku odrestaurowana w roku 1995.Remont kapitalny obejmował wymianę stolarki okiennej- szyby trzykomorowe wyciszające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Wójtostwo oddalone od Kielc 20 minut(17 km). Dom o powierzchni całkowitej około 200 m 2 składa się z: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Ptasia

Przeźmierowo,wielkopolskie

850 000 zł137 m² 6 185,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Ostatnia wolna nieruchomość! Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania! Biuro sprzedaży nieruchomości deweloperskich, poleca: przeźmierowo. Nowoczesna inwestycja deweloperska, powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

568 000 zł91 m² 6 255,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom hit -piękny/ ok. Wrcoław - 5 pokoi 90mkw Polecam na sprzedaż w doskonałej lokalizacji Mrozów przy Wrocławiu nieruchomość dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Naprawa

Naprawa,małopolskie

779 000 zł212 m² 3 669 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy budynek położony w pagórkowatym terenie wśród zieleni z dojazdem od zakopianki, 40 min. jazdy do Krakowa i 40 min. do Zakopanego. Budynek jest w stanie do remontu, przy czym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki wyjazd z Wrocławia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

769 900 zł150 m² 5 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Prezentuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2 posadowiony na działce ok 450 m2. Nieruchomość znajduje sie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

450 000 zł230 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zakupu domu w Częstochowie o pow. użytkowej 130 m2, dzielnica Stradom. Działka 490 m2. Cena okazyjna tylko 450 000 pln. Nieruchomość do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Legionowo,mazowieckie

610 000 zł140 m² 4 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Z nami kupisz bezpiecznie Prostokątna działka o powierzchni 1139 m2 położona w Legionowie, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 140 m2, do kapitalnego remontu. Piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ojcowska

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom w Centrum Gdańska. Nieruchomość znajduje się na jednej z najbardziej urokliwych ulic w dzielnicy Siedlce. Okolica Zapewnia ciszę oraz spokój jednocześnie gwarantując bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ukraińska

Wrocław,dolnośląskie

1 188 883 zł221 m² 5 384,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:364 m²

Lux -duży dom dla Rodziny lub jako Inwestycja! nowy dwór!wrocław top Premium Duży dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem oraz tarasem, idealny dla rodziny lub jako inwestycja(podział na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł260 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny ? Chcesz żyć w mieście ale z dala od zgiełku i hałasu ? Np. w otoczeniu lasów sosnowych, blisko autostrady i być dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Janki

Janki,mazowieckie

1 750 000 zł207 m² 8 454,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Połówka bliźniaka na zamkniętym, nowym i kameralnym osiedlu. Dom wykończony "dla siebie", sprzedaż ze względu na zmianę planów życiowych właścicieli. Dom nie był nigdy zamieszkany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ochaby Małe

Ochaby Małe,śląskie

690 000 zł218 m² 3 163,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 034 m²

Oferta Z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego w dogodnej lokalizacji w Ochabach Małych. Wspaniała bryła budynku, daje możliwości zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

619 500 zł110 m² 5 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej -zewnętrzny o powierzchni ok. 90m2, usytuowany na działce o pow. ok. 100 m2, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

730 000 zł167 m² 4 371 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż ostatnia połówka bliźniaka zlokalizowana w Stanisławowie Drugim (k/legionowa). Wnętrze domu to: paretr: - salon z jadalnią (34,49 m2) - kuchnia (10,29 m2) - wiatrołap (7,14 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

149 796 zł69 m² 2 159,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio Jeżeli posiadasz już swoją działkę, zapraszam do zakupu domu w technologii szkieletowej, który wykonany zostanie w maksymalnie 2 miesiące od dnia rozpoczęcia budowy. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Góreckiego

Leszno,wielkopolskie

599 000 zł288 m² 2 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący, wybudowany w latach 80 XX-go wieku, położony na działce 500 m2. Dom znajduje się w Lesznie (dzielnica Zatorze) na ulicy Góreckiego. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młynarska

Żagań,lubuskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żagań, dom o powierzchni 250m2 ,sprzedam. Cena 650 000zł do negocjacji. Oferuję przestronny, wolnostojący i energooszczędny dom o powierzchni 250m2. Nieruchomość położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wilczyska

Wilczyska,małopolskie

459 000 zł155 m² 2 953,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 977 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem, dla osób szukających niebanalnych rozwiązań. Dom o jakim mowa mieści się w miejscowości Wilczyska 22, nieopodal Bobowej na prawie 70-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gutkowo

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

950 000 zł127 m² 7 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w Gutkowie przy ul. Gościnnej. Dom posiada powierzchnię użytkową 126,80 m2 i składa się z parteru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 750 000 zł462 m² 3 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Piękny, rodzinny dom z fontanną, który po niewielkim odświeżeniu stanie się Twoim prywatnym dworkiem o majestatycznym kształcie i niebanalnym rozkładzie pomieszczeń. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

544 800 zł120 m² 4 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 605 m²

Nowy dom wolnostojący z piękną działką. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, parterowy, w stanie surowym zamkniętym o powierchni ok. 122m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

719 000 zł125 m² 5 770,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rozkład pomieszczeń: parter 70,47 m2: - wiatrołap - 5,06 m2 - Garaż 16,49 m2 - Hol 4,85 -.Salon 25,25 - Kuchnia 6,09 - Łazienka 3,37 - Pom. gospodarcze 3,71 piętro 64,13 m2: - hol 5,08 m2 - Pokój 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutomia Górna

Lutomia Górna,dolnośląskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni 200m2 usytuowany na działce 1700m2 w Lutomii Górnej. Nieruchomość składa się z: parter: salonu, kuchni + spiżarki z wejściem do małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 070 000 zł167 m² 6 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 167 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 1000 m2 w pięknym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

639 900 zł81 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w stanie deweloperskim. Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ciekawy Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 82 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok.