dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Numer oferty 2184 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej w Podgórzynie. Bardzodobra lokalizacja w cichej spokojnej okolicy z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zgoń

Orzesze,śląskie

405 000 zł145 m² 2 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Promocja noworoczna, obniżka ceny tylko do końca stycznia! nowa cena 405 000 zł. Oferuję Państwu do sprzedania nowe domy wolnostojące w Orzeszu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 290 000 zł269 m² 4 800,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:197 m²

Na sprzedaż inwestycyjny obiekt pensjonatowo - gastronomiczny w Centrum Mielna. Ponad 10% stopy zwrotu Pensjonat całoroczny: - ogrzewanie gazowe: nowoczesna kotłownia z piecem dwu-funkcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gdynia,pomorskie

1 899 000 zł180 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Prezentuję Państwu niezwykłą, kameralną działkę o powierzchni 774m2 w Gdyni przy ulicy Kapitańskiej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świerkowa

Strykowo,wielkopolskie

559 900 zł100 m² 5 599 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Aktualne! Nowo budowany bliźniak w Strykowie z szybkim dojazdem do Poznania trasą szybkiego ruchu oraz pkp w odległości 300m!zakończenie budowy jesienią 2022r. Stan deweloperski obejmuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł220 m² 10 863,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0 zł prowizji dla kupującego podstawowe informacje Komfortowy, przytulny, bardzo funkcjonalny dom wykonany z materiałów najwyższej jakości. Położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

690 000 zł215 m² 3 206,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Chcesz mieć dom wolnostojący z dużą działką w cenie mieszkania? To bardzo dobrze trafiłeś! Dom wolnostojący 2- kondygnacyjny z możliwością czerpania korzyści z tytułu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynki

Gdynia,pomorskie

1 590 000 zł250 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej: położony w jednym z najwyższych miejsc w Gdyni, z przepięknym widokiem na Półwysep Helski i Zatokę Gdańską, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł130 m² 6 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż szereg skrajny na nowym osiedlu. Dom gotowy, sprzedaż bez prowizji. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów:. Szereg posiada dwa poziomy: parter: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kępna

Kobyłka,mazowieckie

750 000 zł178 m² 4 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej o pow. 178,46 m znajdujący się w Kobyłce w pobliżu ul. Kępna. Prezentowana nieruchomość jest segmentem skrajnym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Gdynia,pomorskie

980 000 zł125 m² 7 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Środkowy segment z potencjałem w Gdyni Dąbrowa. Prezentuję Państwu dom mieszkalny typu segment, usytuowany pomiędzy budynkami. Posadowiony jest na ostatnim odcinku zamkniętej ulicy Kminkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

890 000 zł164 m² 5 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 164 m2 posadowiony na działce ok.400 m2 Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Parter: - wiatrołap - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stefanówka

Stefanówka,mazowieckie

890 000 zł196 m² 4 540,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom zbudowany w 2018 roku. Dom położony jest na działce o powierzchni 1300 m2, ogrodzony, z garażem, alarmem i monitoringiem. Powierzchnia domu 196 m2 na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

620 000 zł146 m² 4 261,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom położony w sąsiedztwie lasów łąk oraz Zalewu Zegrzyńskiego Do centrum miasta Serocka ( szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, kościół) 2,6 km, do rzeki Narew ( miejsce łączenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

490 000 zł97 m² 5 072,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! szereg narożny! świetne warunki fanasowanie - jedynie 1000 zł opłaty rezerwacyjnej, reszta na koniec inwestycji! Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przepiórcza

Łódź,łódzkie

2 200 000 zł239 m² 9 205,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 256 m²

Do sprzedania piękny, niepowtarzalny dom jednorodzinny położony w otulinie lasu łagiewnickiego, przy ul. Przepiórczej. Przez dolną część parceli przepływa strumyk Bzura, który jest cudowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

399 000 zł135 m² 2 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera stan surowy otwarty - cena 399 tyś możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego - cena 719 tyś Gorąco polecam dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

1 190 000 zł187 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Szanowni Klienci, mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektroniczny w celu umówienia prezentacji lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Łomianki,mazowieckie

1 690 000 zł199 m² 8 490,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przedmiotem oferty jest piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na zamkniętym osiedlu w podwarszawskich Łomiankach. Dom zachwyca przestronnym i nowoczesnym wnętrzem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jaspisowa

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł83 m² 6 726,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy Państwu środkowy dom w zabudowie szeregowej cechujący się nowoczesną bryłą i efektywnie wykorzystaną powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

649 800 zł108 m² 6 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Przestawiamy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok 108 m2 z działką ok.230 m2 - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Brwinowa. lokal 1b Parter: ok. 55m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gliwice

Gliwice,śląskie

890 000 zł139 m² 6 407,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:375 m²

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w Gliwicach, ok. Placu Grunwaldzkiego. Nieruchomość piętrowa z o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ustroń,śląskie

950 000 zł259 m² 3 669,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:881 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom położony na stoku Czantorii. Działka graniczy bezpośrednio z głównym stokiem Czantorii, można przypiąć narty i zjechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pisz

Pisz,warmińsko-mazurskie

3 999 000 zł600 m² 6 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 110 m²

Siedlisko jest obecnie funkcjonującym ośrodkiem, która stanowi część XIX wiecznych zabudowań mazurskich i składa się z dwóch mieszkalnych budynków. Stary pruski drewniany dom z 1905.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

659 800 zł220 m² 2 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom Wolnostojący. Piękny Rejon. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny Dom wolnostojący w konstrukcji szkieletowej o powierzchni całkowitej ok. 220m2, usytuowany na przepięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krakowska

Brzozówka,małopolskie

725 000 zł133 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Komfortowy parterowy dom o powierzchni 133,40 m2 z dwustanowiskowym garażem zlokalizowany w Brzozówce na 8,5 arowej działce. Dom sprzedawany bez prowizji, bez podatku pcc, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Pruszowice,dolnośląskie

710 000 zł162 m² 4 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - 4 pokoje z garażem, spokojna okolica. Możliwość zakupu przez obcokrajowców. Opiekun oferty: telefon Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rymarska

Rumia,pomorskie

1 149 000 zł121 m² 8 642 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oława

Oława,dolnośląskie

725 000 zł173 m² 4 190,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Dom w zabudowie szeregowej z powiecie Oławskim tylko 30 minut od Wrocławia (ogrzewanie podłogowe, schody żelbetowe, gotowy taras, strych, pompa ciepła) Dom położony jest w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł130 m² 6 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

850 000 zł70 m² 12 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:486 m²

Do sprzedania nowoczesny dom rekreacyjny w stanie deweloperskim. Możliwość odliczenia vat. Brak podatku pcc. Nowy Targ, osiedle Marfiana Góra. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana o ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łódzka

Gałków Mały,łódzkie

519 700 zł153 m² 3 405,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 399 m²

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, blisko lasu i natury? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Przedstawiam Państwu ofertę domu jednorodzinnego o wielkości 152,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bystrzyca,dolnośląskie

950 000 zł148 m² 6 418,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Przestronny nowoczesny dom o całkowitej powierzchni 148 m2 na pięknie zagospodarowanej działce 1199 m2 zlokalizowany przy cichej ulicy w Bystrzycy koło Oławy, jedynie 6 minut do Oławy, 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

890 000 zł120 m² 7 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży - Gotowy do wprowadzenia Dom jednorodzinny, o powierzchni ok. 120 m2, położony w cichej i spokojnej okolicy, gdzie dojazd do centrum Warszawy zajmuje ok. 25 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 399 000 zł198 m² 7 065,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny 198m2 + 600m2 ogródka- babice nowe Przestronny, nowoczesny segment w nowo powstającej prestiżowej inwestycji położonej w Babicach Nowych. Wysokość pomieszczeń to, aż 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kwileń

Kwileń,wielkopolskie

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Kwileń woj. wielkopolskie, powiat pleszewski, w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i terenów leśnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tuliszów,śląskie

1 490 000 zł190 m² 7 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni około 180 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1595m2. Działka jest zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Brzezinka

Mysłowice,śląskie

499 000 zł119 m² 4 193,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Alternatywa dla mieszkania Szukasz domu w świetnej lokalizacji w pobliżu lasu i szybkim dojazdem do węzła Mysłowice na A4 i Kosztowy na S1 - zadzwoń i umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tenisowa

Wrocław,dolnośląskie

2 049 000 zł256 m² 8 004 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Turniejowa tenisowa kolarska wrocław krzyki partynice. Na sprzedaż dom wolnostojący (z historią i duszą), z krytym basenem w ogrodzie i dodatkowym, samodzielnym mieszkaniem.