dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

1 797 900 zł329 m² 5 465 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 329 m2 usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1507 m2 Dom wykończony z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Składowice

Składowice,dolnośląskie

1 050 000 zł186 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym na 11 arowej działce we wsi Składowice, w woj. dolnośląskim, w gminie Lubin. Dom wybudowany został wg. projektu Dom pod Pistacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł84 m² 5 683,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Nowa oferta bez prowizji i dodatkowych kosztów, bezpośrednio od przedstawiciela dewelopera. Mamy przyjemność zaprezentować nowy etap inwestycji w Rzeszowie na os. Budziwój. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skoczów

Skoczów,śląskie

780 000 zł276 m² 2 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:678 m²

Skoczów, super lokalizacja, budynek gotowy do wynajęcia. Bez konieczności jakichkolwiek nakładów finansowych. Kolektory słoneczne. Idealna propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Paprotna

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż piękny dom o powierzchni 90 mkw położony w miejscowośći Kryniczno zaledwie 2 km od Wrocławia ,5 km od Marino! To Jest Wymarzony Dom Dla Twojej Rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

720 000 zł110 m² 6 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja - Przedsprzedaż Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 posadowiony na działce ok 360 m2 Dom zlokalizowany jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 249 998 zł172 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Piękny Przestronny Dom Osiedle Zamknięte. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny przestronny Dom - Segment o powierzchni ok.172 m2, usytuowany na ładnej działce. Nieruchomość nie wymagająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

825 000 zł143 m² 5 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Brak podatku pcc Oferta od dewelopera. Odrębna własność Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej zlokalizowanych w Jaszkotlu, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

749 999 zł150 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:385 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego domu położonego przy ul. Jana Matejki, w dzielnicy Dziesiąta. Idealna propozycja dla dużej rodziny, pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wola Pękoszewska

Wola Pękoszewska,łódzkie

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W przygotowaniu nowy projekt na osiedlu W zaciszu leśnym w Woli Pękoszewskiej. Pracę ruszają z początkiem marca 2023- możliwość zaprojektowania pod siebie! Opis: dwa układy mieszkań:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 589 998 zł305 m² 5 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:269 m²

Dom!/ołtaszyn ul.Truskawkowa/305m2/Garaż/Ogród/TOP Przedstawiam Państwu dom szeregowy o kubaturze 827m3 i powierzchni użytkowej 305 m2 położony w bardzo cichej lokalizacji na urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grębów

Grębów,podkarpackie

397 000 zł90 m² 4 411,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

-kupujący nie płaci prowizji- poszukujesz nieruchomości, do której możesz się wprowadzić bez dodatkowych nakładów na remont? A może zależy Ci, żeby mieszkać w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Alternatywy

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł87 m² 5 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do 2 etapu - promocja 489 000 zł komplet-stan deweloperski- premium! nowe domy W cenie mieszkań! duże ogrody!,prestiżowa dzielnica Rzeszów przy Ul.Alternatywy 20. Tylko 489 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie,lubuskie

299 000 zł331 m² 903,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 675 m²

Rezerwacjadom ( rezydencja ) wolnostojący w trakcie budowy ( aktualnie wybudowano parter ze stropem terriva) według projektu "dom pod Jodłami" biura projektowego Archon. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł110 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Oferta domu jednorodzinnego wolnostojącego w spokojnej i cichej okolicy na Stawkach. Dom idealny dla rodziny (także wielopokoleniowej). Wygodny i przestronny, z ogródkiem na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolno stojącego 900 metrów od stacji pkp Kobyłka Ossów. Cisza, spokój oraz prywatność, ponieważ dom znajduje się z dala od głównej ulicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

829 800 zł126 m² 6 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 125 m2 posadowiony na bardzo ładnie działce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 800 zł142 m² 5 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Nowy Dom ok. 142m2.Ładna Zielona Okolica Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - DOM Wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok 142 m2 posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

834 900 zł181 m² 4 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Przestronny Dom ok.180m2. Bardzo Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom - Bliźniak o pow. ok. 182 m2 , usytuowany na nowym osiedlu, na działce ok. 830 m2, na peryferiach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gubin

Gubin,lubuskie

400 000 zł170 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

do sprzedaży dom wolnostojący jednopiętrowy wszystkie media łącznie z siłą, przyjazna okolica dogodny dojazd do ważnych punktów wszystkie media orynnowanie bardzo dobrej jakości 3 kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Polanowice

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł137 m² 7 262,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Krzyżanowice Dom piętrowy z garażem w zacisznej okolicy lokalizacja: krzyżanowice, oddalone o 1 km od północnej granicy Wrocławia, z bardzo dobrym dojazdem, komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadbużańska

Białystok,podlaskie

649 000 zł220 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż szeregówkę o powierzchni użytkowej 220 m2 w Białymstoku w dzielnicy Jaroszówka, położoną na działce o powierzchni 250 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łąkocin

Łąkocin,kujawsko-pomorskie

460 000 zł170 m² 2 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Przedmiotem oferty jest pięknie położony dom wolnostojący w otoczeniu natury. Cisza i spokój a jednocześnie świetne połączenie z miastem-zaledwie 10 km od Inowrocławia. Możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Bojano,pomorskie

670 000 zł128 m² 5 246,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polna aleja to inwestycja, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów rynku pierwotnego. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Bojano,pomorskie

670 000 zł128 m² 5 246,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stanisławka

Stanisławka,kujawsko-pomorskie

860 000 zł130 m² 6 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca wyjątkowy dom W stanisławce oferta tylko U nas W biurze! Do sprzedania dom w dwurodzinny o powierzchni łącznej 130m. Lokal pierwszy jest o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł180 m² 1 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Biuro patron nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w spokojnej miejscowości Sędzimirów, gmina Pielgrzymka (17 km od Lwówka Śląskiego). Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wielkopole

Kielce,świętokrzyskie

870 000 zł185 m² 4 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:536 m²

Dom wolnostojący o pow.użyt.131 m2 , całkowitej 185 m2, w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu KSM. Dom składa się z trzech kondygnacji: w podpiwniczeniu są: kotłownia, pralnia, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

880 000 zł210 m² 4 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż dom- szereg skrajny o powierzchni użytkowej 140 m2 (pow. całkowitej 210 m2) na działce o powierzchni 331 m2, zlokalizowany w Ołtarzewie, gm. Ożarów Mazowiecki. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

644 800 zł92 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment Zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony na ładnej działce. Lokal 1b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł152 m² 4 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Przedstawiamy jako Zewnętrzne Biuro sprzedaży Dewelopera do sprzedaży : Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - Bardzo Ładna Bryła Budynku o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

709 900 zł130 m² 5 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy segment 4 lokalowy o powierzchni ok.130 i ok. 106m2 na działce o pow. ok. 230 m2 i ok. 170m2 Parter : -wiatrołap - salon z aneksem kuchennym -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chwałowice

Chwałowice,lubuskie

555 000 zł240 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 250 m²

Dom na sprzedaż o powierzchni 240 m2 na działce o pow. 9250 m2, położona w malowniczej wsi Chwałowice (sypialnia Gorzowa Wielkopolskiego). Na działce znajduje się budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 900 zł122 m² 7 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment o powierzchni ok. 122m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250m2. Dom w fazie budowy, będzie oddawany w stanie deweloperskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marczukowska

Białystok,podlaskie

1 130 000 zł132 m² 8 560,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 132m2 w Białymstoku, przy ul. Marczukowskiej (os. Młodych). Dom z 2014 roku (środkowy segment),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Police,zachodniopomorskie

885 000 zł160 m² 5 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Ofertą sprzedaży jest dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany w cichej i spokojnej części Polic. Nieruchomość oddalona jest około 20 minut od centrum Szczecina i 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 850 000 zł224 m² 8 240,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Oferuję do sprzedaży piekny dom położony w poszukiwanej dzielnicy Karpacza. Budynek mieści na parterze przestronny salon z wyjsciem do ogrodu połączony z kuchnia, dwie sypialnie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorna

Banino,pomorskie

590 000 zł92 m² 6 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:211 m²

Dom szeregowy na Osiedlu Królewskim w Baninie z 2016 roku, posadowiony na działce o powierzchni 210,50 m2. Segment skrajny, bardzo słoneczny, z miejscami postojowymi i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

2 399 000 zł205 m² 11 702,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, położony w Gdańsku na granicy przymorza/żabianki/jelitkowa. Atuty: - fenomenalna lokalizacja, - 10 minut do morza, - 5 minut do British International School, - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

858 900 zł143 m² 5 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Piękny Rejon. B.Ładny Dom. Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. ok.480 m2, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Głogowczyka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł220 m² 9 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:536 m²

Polecam! Duży dom (220 m2) w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na Zaciszu, w odległości zaledwie 1km od Placu Grunwaldzkiego! Powierzchnia działki 536 m2. Nieruchomość jest.