dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Andrzejewo

Kostrzyn,wielkopolskie

479 900 zł73 m² 6 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Polecam na sprzedaż piękny lokal w nowoczesnym szeregowcu, gotowy do zamieszkania! 0% prowizji! Marzysz o odrobinie spokoju, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myślenicka

Kraków,małopolskie

1 279 000 zł140 m² 92,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Fantastyczny wykończony dom z garażem w Swoszowicach lokalizacja Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (8,4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Leźno,pomorskie

598 000 zł110 m² 5 436,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

W sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w Leźnie. Powierzchnia nieruchomości wynosi 110 m2: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mroźna

Wrocław,dolnośląskie

2 350 000 zł240 m² 9 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 787 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni ok 260m2 z dwoma garażami w bryle budynku oraz garażem wolnostojącym, posadowiony na działce 3787m2 przy ul. Mroźnej we Wrocławiu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

420 000 zł62 m² 6 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:35 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży gotowy do wprowadzenia dom z 2021 roku w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 61,50 m z ogródkiem. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

1 399 000 zł210 m² 6 661,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż duży dom w Policach, który znajduje się w bardzo cichej okolicy blisko lasu przy zamkniętej drodze. Posesja w całości odgrodzona tujami, dzięki czemu jest dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

594 900 zł120 m² 4 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 122 m2, oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim, usytuowany na bardzo ładnej działce. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 379 000 zł250 m² 5 514,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży dom typu bungalow z dużym basenem i sauną o powierzchni 250m2. Dom zbudowany w latach 90-tych, zadbany, regularnie odświeżany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Dom jednorodzinny położony w Dobczycach zaledwie 150 m od zalewu! Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny położony w centralnym punkcie miejscowości - zarówno nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kotla

Kotla,dolnośląskie

850 000 zł253 m² 3 361,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 669 m²

Na sprzedaż dom piętrowy z garażem dwustanowiskowym posadowiony na 26.69 ar działce z pięknym widokiem na tereny zielone. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 252.90 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

819 900 zł104 m² 7 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.100 m2 , posadowiony na ładnej działce, w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Adamowo

Nochowo,wielkopolskie

564 900 zł142 m² 3 978,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Dzień dobry, proszę o zapoznanie się z ofertą sprzedaży domu, który można wykończyć zgodnie ze swoimi preferencjami, co jest niewątpliwie ciekawą propozycją, zwłaszcza dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgrów

Węgrów,mazowieckie

1 450 000 zł254 m² 5 708,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 210 m²

W swojej ofercie posiadam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 202 mkw. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głosków

Głosków,mazowieckie

580 000 zł125 m² 4 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam bliźniaka z własną Księgą Wieczystą! 2 połówki bliźniaka w Głoskowie! powierzchnia nieruchomości wynosi 125 m2. Stan surowy do wykończenia własnego lub za dopłatą przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Łódź,łódzkie

550 000 zł105 m² 5 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

NA sprzedaż parterowy dom mieszkalnym o powierzchni całkowitej 105 m2 (w tym 20m2 pomieszczenie gospodarcze) posadowiony na działce o powierzchni 1500 m2. Dom murowany ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

789 900 zł122 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w okolicy zabudowy jednorodzinnej, dom o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na ładnej działce. Rozkład Domu. Parter : 46,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerzów

Świerzów,dolnośląskie

749 000 zł131 m² 5 710,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domki jednorodzinne W świerzowie Z szybkim dojazdem do wrocławia - Dojazd do Wrocławia trasą S5 - Domy o wysokim standardzie, wykonane z materiałów produkowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

1 089 000 zł300 m² 3 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Wyłączna sprzedaż- tylko u nas :-) obsługa bezprowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! system płatności 20/80 dom M9 nowa kąkolowa - Kameralne osiedle 11 wolnostojących domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Henrykowska

Łódź,łódzkie

799 000 zł107 m² 7 467,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Pewne Domy Naszym założeniem było zbudowanie niezwykle kameralnego i spokojnego osiedla nowoczesnych, praktycznych i ekologicznych domów jednorodzinnych. Lokalizacja Nasze domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Henrykowska

Łódź,łódzkie

549 000 zł107 m² 5 130,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Alternatywy

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Na sprzedaż - dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w cichej, dobrze skomunikowanej z centrum części Rzeszowa - Budziwój. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

730 000 zł168 m² 4 345,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Dom wolnostojący w Grzędach dla wyjątkowych mieszkańców, osób, które pragną spokoju, przestrzeni i wolności w każdym tego słowa znaczeniu. Okolica i położenie domu, to Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Odrowąż

Odrowąż,małopolskie

1 250 000 zł193 m² 6 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Z zewnątrz minimalizm w stylu skandynawskim, w środku szyk i klasa. Na sprzedaż nowo wykończony dom z wyjątkowym widokiem na całą panoramę Tatr. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łopienno

Łopienno,wielkopolskie

775 000 zł166 m² 4 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Oferta zarezerwowana! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusową posiadłość z parterowym domem jednorodzinnym z garażem 2-stanowiskowym w bryle i budynkiem gospodarczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł190 m² 13 157,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Tylko U nas nietuzinkowy dom W zielonce dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w Zielonce o powierzchni całkowitej 160m, a użytkowej 130m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

748 800 zł168 m² 4 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny Domna Dużej Działce W leśnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym plus ( rozprowadzenie elektryki , gaz, szambo + woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

479 000 zł100 m² 4 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Przedwojenny, dom do generalnego remontu lub wyburzenia. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 650 000 zł168 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest unikatowy dom z 2021r. o powierzchni całkowitej 168m2 z garażem 2-stanowiskowym, posadowiony na działce 1200m2 z ekspozycją południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

975 100 zł112 m² 8 706,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro makler serdecznie poleca nowoczesny i piękny dom na sprzedaż. Nieruchomość jest usytuowana w kameralnym miejscu osiedla w Fordonie na ogrodzonej działce o pow. 400m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Patryki

Patryki,warmińsko-mazurskie

780 000 zł250 m² 3 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż nowy dom wolno stojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 250 m2 , użytkowej 154 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 830 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

630 000 zł102 m² 6 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Czy Twoim marzeniem jest zamieszkanie we własnym domu? Chcesz się czuć przy tym komfortowo i bezpiecznie? Ta oferta powinna przypaść Ci do gustu. - urokliwe osiedle - zielona okolica - dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Wołomin,mazowieckie

594 000 zł151 m² 3 938,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:765 m²

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa o powierzchni 765 m2, zabudowana budynkiem jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, położona w miejscowości Wołomin przy ul. Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bema

Nowa Sól,lubuskie

545 000 zł99 m² 5 497,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy, energooszczędny dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej W nowej soli nowa, ciekawa inwestycja. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 900 zł122 m² 7 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:254 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment o powierzchni ok. 122m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250m2. Dom w fazie budowy, będzie oddawany w stanie deweloperskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

839 800 zł132 m² 6 362 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniakao powierzchni ok 130 m2 posadowiony na działce ok.600m2. Dom znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Rozkłąd Domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

730 000 zł209 m² 3 492,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:994 m²

Niemalże stworzony dla rodziny.Ogród pięknie zagospodarowany z altanką ,dla dzieci raj do zabaw. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

998 000 zł147 m² 6 789,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż piękny dom o powierzchni 147 mkw położony w dzielnicy Fabryczna Wrocław! To jest wymarzony dom dla Twojej rodziny! Dom w zabudowie szeregowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kryniczno,dolnośląskie

1 599 000 zł138 m² 11 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Oferta skierowana do osób poszukujących wygodnego, nowoczesnego i taniego w utrzymaniu domu w zabudowie bliźniaczej z rewelacyjnym dojazdem do centrum Wrocławia. Działka granicząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdańska

Pszczółki,pomorskie

839 900 zł220 m² 3 817,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest: - dom mieszkalny 220m2 z pełnym podpiwniczeniem, podzielony na 2 mieszkania, łącznie 8 pokoi plus pokoje i pomieszczenia w piwnicy - budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konopnica

Konopnica,lubelskie

920 000 zł144 m² 6 366,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Deweloper Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

775 000 zł130 m² 5 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! możliwość wzięcia W rozliczeniu państwa nieruchomości.(działki,domy,mieszkania,lokale) MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY! MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA.