dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy

Parlino,zachodniopomorskie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Oferta zarezerwowana do 2023-02-13 Działka rekreacyjna o powierzchni 1138m2 z domkiem letniskowym o powierzchni około 70m2 w miejscowości Parlino, gmina Stara Dąbrowa nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klepacze

Klepacze,podlaskie

543 400 zł114 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Klepacze, gmina Choroszcz. Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114m2. Domy w stanie deweloperskim znajdują się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

1 640 000 zł179 m² 9 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 033 m²

- rezerwacja - Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom wolnostojacy z garażem murowanym, usytuowany na dużej działce rezydencjonalnej, o pow. 5033 mkw, w Sobótce, ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

935 760 zł334 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu dom z widokami na całe pasmo górskie od Rudaw po Izery, dom znajduje się w Piechowicach. Widok niezaburzony w żaden sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rewa

Rewa,pomorskie

1 650 000 zł228 m² 7 241,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:617 m²

Niezwykle atrakcyjny dom z antresolą o wyższym standardzie blisko morza z widokiem na morze na pograniczu Rewy i Mostów! Dom o pow.całkowitej 227,85m2/użytkowej 207,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

105 000 zł58 m² 1 810,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży domek letniskowy przystosowany pod działalność o powierzchni około 58 m2 nad zalewem Nakło - Chechło usytuowany na działce o powierzchni około 500 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowo

Borowo,wielkopolskie

488 000 zł100 m² 4 899,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w miejscowości Rożek Krzymowski. Projekt domu: wb-3927L. Dom znajduje się na działce 11 ar. Oddawany w stanie deweloperskim w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opypy

Opypy,mazowieckie

3 900 000 zł600 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo funkcjonalną Rezydencję usytuowaną w urokliwym miejscu, o powierzchni ok. 600 m2 na przepięknej działce o powierzchni ok. 13500 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kapralska

Białystok,podlaskie

679 000 zł158 m² 4 297,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:132 m²

Apartament w ciągu sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budynek składa się z 3 kondygnacji: parter, i piętro, II piętro, z płaskim dachem bez skosów. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

890 000 zł95 m² 9 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny, wyposażony dom z piękną działką i garażem! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń ogródek Nieruchomość złożona z: salon 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

193 500 zł33 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o własnym domu w zaciszu lasu a jednocześni niedaleko od miasta ta oferta jest idealna dla Ciebie! miejscowość szkocja Przedmiotem oferty jest dom usytuowany na malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

755 000 zł152 m² 4 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak Przestronny w świetnej lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Otwock,mazowieckie

786 450 zł147 m² 5 351,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Gotowy - Segment środkowy na sprzedaż w Otwocku. W otoczeniu zieleni, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej powstaje niewielkie osiedle z segmentami. Nietuzinkowy, nowoczesny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

799 000 zł216 m² 3 699,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 497 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w stanie do remontu, o powierzchni użytkowej 216,26 m 2 (po podłodze 278,86 m 2 ), mieszczącego się na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 499 999 zł207 m² 7 249,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad samym Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górna

Łódź,łódzkie

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! Serdecznie polecamy! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem o charakterze usługowo-mieszkalnym. Budynek został zbudowany w 1994 r w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł75 m² 7 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:191 m²

Zapraszamy na Prezentację- przedstawiamy na Sprzedaż Segment Środkowy o powierzchni ok. 74 m2, wraz z działką ok. 190m2 oraz miejscem postojowym. Nieruchomość znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

540 000 zł106 m² 5 094,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:517 m²

Marzysz o klimatycznym domku w zielonej okolicy? Jeśli tak, to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Dom jest zlokalizowany przy ul. Kwietniowej w Łodzi na osiedlu domków jednorodzinnych. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gajowa

Puszczykowo,wielkopolskie

1 150 000 zł140 m² 8 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Sprzedam dom położony w Puszczykowie. Działka posiada dużą bramę wjazdową. Podjazd pod duże garaże przygotowane pod działalność gospodarczą. Lokalizacja świetnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mosina

Mosina,wielkopolskie

465 000 zł110 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbie

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł198 m² 12 626,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:590 m²

Wrocław biskupin / dom wolnostojący / działka polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom jednorodzinny wolnostojący położony w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Legionów Polskich

Wolbrom,małopolskie

549 000 zł160 m² 3 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dom w Wolbromiu o powierzchni ok 160m2. Budynek wolnostojący posadowiony na działce 405m2 w spokojnej i cichej okolicy przy ul.Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

669 800 zł132 m² 5 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia - Oferujemy (przedsprzedaż) do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 128 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 450 000 zł177 m² 8 178,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:869 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu parterowego położonego w miejscowości Kościno w gminie Dobra Szczecińska, 12 km od Centrum Szczecina, 5,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdacjusza

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł150 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Wrocław, fabryczna, żerniki ul. Gdacjusza. Dom w zabudowanie bliźniaczej, wybudowany w 1982 r., po remoncie, może pełnić także funkcję 3 osobnych mieszkań czyli oferta idealna dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ceków-Kolonia

Ceków-Kolonia,wielkopolskie

320 000 zł86 m² 3 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Dom parterowy - dobra cena> dom murowany, parterowy, bez podpiwniczenia, ocieplony o pow. 86m2, 2 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, łazienka z wc, kotłownia, biuro. Okna pcv, dach dwuspadowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 800 zł121 m² 5 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bliźniak Nowy w zielonym Cichym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 122 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 000 zł141 m² 5 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przestronny Bliźniak ok.142.m2.B.Ładna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 142m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł117 m² 5 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowa szeregówka na sprzedaż w Rzeszowie na spokojnym osiedlu przy ul. Aroniowej: - duży wiatrołap, - 3 niezależne sypialnie, - garderoba i garaż w bryle - segment skrajny. Bez prowizji 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

840 000 zł114 m² 7 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prestiżowe Miejsce! Środkowy segment z garażem na 2 samochody i prywatnym 100m2 ogródkiem. Super lokalizacja, układ i wykończenie. W skład nieruchomości wchodzą: piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziwiłłów

Radziwiłłów,wielkopolskie

599 250 zł141 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Nowoczesne osiedle Prezentowany budynek mieszkalny jednorodzinny jest bryłą parterową o powierzchni 109,00m2z garażem wbudowanym o powierzchni 32,65m2. Ergonomiczna przestrzeń użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

999 000 zł187 m² 5 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Szanowni Klienci, mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektroniczny w celu umówienia prezentacji lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Otwock,mazowieckie

867 300 zł146 m² 5 951,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Segment skrajny na sprzedaż w Otwocku- gotowy. W otoczeniu zieleni, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej powstaje niewielkie osiedle z segmentami. Nietuzinkowy, nowoczesny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielany

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł277 m² 12 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Wolnostojący dom na pograniczu Żoliborza i Bielan, w pobliżu Kępy Potockiej. Niska zabudowa, w sąsiedztwie liczne parki, sklepy, usługi , ścieżki rowerowe. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Młociny

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł250 m² 9 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:251 m²

Na sprzedaż stylowy i pełen światła dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na Bielanach w zabytkowej części Młocin. - bliźniak jest w stanie deweloperskim a zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł386 m² 4 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom dla dużej rodziny lub jako inwestycja. Bardzo dobre położenie. Osiedle Groty. Kameralna, zielona okolica. Blisko las. Czyste powietrze! Połowa bliźniaka z lat osiemdziesiątych, rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 490 000 zł246 m² 6 059,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Polecam na sprzedaż piękny, funkcjonalny, przestronny dom w Mierzynie. Znakomita lokalizacja, spokojna ulica bez przejazdu, ale w niewielkiej odległości od głównych traktów komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

609 500 zł119 m² 5 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:204 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 119 m2, usytuowany w Bardzo dobra lokalizacja południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Kościuszki

Skawina,małopolskie

2 500 000 zł833 m² 3 001,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu dom na działce z dużym potencjałem inwestycyjnym znajdujący się w Skawinie pod Krakowem. Charakterystyka działki Adres: działka nr ewidencyjny 3058, skawina, gm. Skawina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barzkowice

Barzkowice,zachodniopomorskie

258 000 zł50 m² 5 165,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Ofertą sprzedaży jest budynek mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Barzkowice około 20 min od Stargardu. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, spokój i naturę. Link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

748 900 zł169 m² 4 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny Dom na Dużej Działce, w pięknej leśnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym plus ( rozprowadzenie elektryki , gaz, szambo.