dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 489 955 zł157 m² 9 490,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Tyniec mały dom piekny / wrocław / dom 2011r Przedstawiam funkcjonalny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 155 mkw. na zagospodarowanej działce 438 mkw. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rusiec

Rusiec,mazowieckie

850 000 zł162 m² 5 247 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 162m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 260m, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marszowice

Wrocław,dolnośląskie

819 002 zł153 m² 5 356,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Blizniak super -lokalizacja - Marszowice/ garaz! Zapraszam do zakupu nieruchomości Na Wrocławskich Marszowicach! Nieruchomość to lokal mieszkalny w budynku wolnostojącym dwulokalowym (bliźniak).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wąwozowa

Rzeszów,podkarpackie

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok 120m2, położony na działce o powierzchni 7 ara. Dojazd drogą asfaltową. Budynek piętrowy z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławówka

Racławówka,podkarpackie

549 900 zł113 m² 4 866,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Tylko do końca roku segment środkowy tańszy o 50 000zł! 599900-> 549900 W ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu osiedle nowoczesnych i energooszczędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rąbino

Rąbino,zachodniopomorskie

180 000 zł180 m² 1 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Oferujemy do sprzedaży urokliwie położoną nieruchomość zabudowaną w Liskowie na skraju miejscowości Rąbino / siedziba gminy/- powiat Złocieniec. Nieruchomość /działka siedliskowa/ położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Siepraw,małopolskie

500 000 zł220 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:981 m²

Dom 220m2 na 10a działce w Sieprawiu. Dom jest 3-kondygnacyjny i składa się z: - na parterze z 2 pokoi, kuchni, korytarza i pomieszczenia gospodarczego- kotłowni - na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Banino,pomorskie

699 000 zł150 m² 4 644,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż duży rodzinny dom w Baninie. Osiedle, na którym znajduje się nieruchomość to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i prywatność, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zegadłowicza

Lublin,lubelskie

799 000 zł255 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom, dziesiąta, miejsce pod działalność. Luksusowy apartament składający się z otwartej kuchni, połączonej z salonem, 3 sypialni, garderoby, toalety z wc oraz spiżarki ulokowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Za Dworkiem

Brodowo,wielkopolskie

429 000 zł100 m² 4 297,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Home-Flex. 0% prowizji od kupującego i żadnych dodatkowych oraz ukrytych kosztów skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu fachowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nałkowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

55 547 zł100 m² 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: opis nieruchomości: n położonej w Piekarach Śląskich przy ul. Nałkowskiej 10. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł68 m² 8 693,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:318 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niesamowitą inwestycję stworzoną z myślą o seniorach. Łamiemy schematy i proponujemy Państwu prywatne mieszkania z dostępem do usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

869 000 zł460 m² 1 889,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

**rezerwacja ** ** tylko W naszym biurze ** Jeśli szukają państwo pięknego domu zdala od miejskiego hałasu a zarazem blisko do miasta to jest to oferta dla państwa Duży dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł252 m² 12 896,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Latem życie domowników skupia się przy basenie, a zimą przy kominku. Jesteś zainteresowany domem? Skontaktuj się ze mną, a przedstawię szczegółowo ofertę wraz ze zdjęciami pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczucin

Szczucin,małopolskie

2 390 000 zł344 m² 6 957,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Proponujemy Państwu stylową posiadłość położoną na granicy województw w miejscowości Łubnice. Na przepięknej 75 a działce znajduje się 200m2 dom, 70 m2 domek gościnny ( do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

859 999 zł163 m² 5 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 410 m2. lokal 1b Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

615 000 zł112 m² 5 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4/5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej. Dom oddawany jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolności

Leszno,wielkopolskie

409 000 zł94 m² 4 336,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 290m2 na ul. Wolności w Rydzynie-doskonała lokalizacja- spokojne, zielone miejsce na swoją oazę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kowalska

Radzewo,wielkopolskie

499 000 zł77 m² 6 473,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Zakup bezpośrednio od inwestora, 0% pcc! Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Home-Flex. Gwarantuję: 0% prowizji od kupującego i żadnych dodatkowych oraz ukrytych kosztów skuteczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczewko

Karczewko,wielkopolskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 262 m²

Na sprzedaż parterowy dom, pięknie położony w Puszczy Zielonce, w Karczewku. Z dużych okien roztacza się widok na las, cicha i spokojna okolica. W odległości spaceru piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mielec

Mielec,podkarpackie

1 400 000 zł256 m² 5 479,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przestronny i funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym, położony w miejscowości Łysakówek. Budynek: budynek rozbudowany w 2010r. niepodpiwniczony, dach dwuspadowy o kącie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

699 002 zł106 m² 6 600,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom ok. Cynamonowa - 4 pokoje premium! top Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Miętowej we Wrocławiu. Nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzionków

Radzionków,śląskie

639 000 zł140 m² 4 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

8 nowych domów W zabudowie szeregowej! Nowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej w spokojnej, zielonej okolicy Radzionkowa! kolejny IV etap inwestycji już W sprzedaży! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wierzbowa

Brzeg,opolskie

790 000 zł370 m² 2 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:645 m²

Oferta sprzedaży atrakcyjnego,wolnostojącego domu w Brzegu. Dwukonygnacyjny dom w całości podpiwniczony, kryty dachówką, po kapitalnym remoncie, wykończony w wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

555 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferta na wyłączność: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Wałbrzychu na Nowym Mieście. Dom o powierzchni 150m2 składa się z 4 kondygnacji: - piwnica, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mierzyn,zachodniopomorskie

740 000 zł110 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Tylko w Premium Home! nowa niższa cena 740000zł! Dom gotowy do wydania dla nowych właścicieli! Nowa, bardzo ciekawa oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w Mierzynie. Świetna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

945 000 zł150 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zgorzelec, okolice Ujazdowskej. Dom w zabudowie bliźniaczej w wysokim standardzie. Rekuperacja, ogrzewanie podłogowe na każdej kondygnacji, klimatyzacja! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł173 m² 7 508,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wolica

Wolica,wielkopolskie

870 000 zł220 m² 3 961,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 2005 roku w miejscowości Wolica k. Kalisza o powierzchni użytkowej 198,5 m2 w skład którego wchodzi : Parter- wiatrołap, salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Wyjątkowa oferta!. Do sprzedania dom wolnostojący z 2020 r. w dzielnicy Poniatów. Powierzchnia mieszkalna użytkowa wynosi 136,46 m2, dodatkowo (garaż dwustanowiskowy- 31,34 m2) strych -27,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

770 000 zł120 m² 6 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalny i gotowy do zamieszkania dom w zabudowie szeregowej z 2018 r. w Witoszowie Dolnym w okolicy szpitala Latawiec. Dom ma powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

890 000 zł159 m² 5 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 155 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłosław,wielkopolskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Szukasz nieruchomości z dużą działką i budynkami gospodarczymi pod działalność? A może myślisz o hodowli alpak lub małej agroturystyce? Tak wiele możliwości czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gołańcz

Gołańcz,wielkopolskie

249 000 zł80 m² 3 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej, oddalonego 4 km od Gołańcza, usytuowanego na 10 arowej działce na której znajduje się również budynek gospodarczy i garaż. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozimek

Ozimek,opolskie

345 000 zł150 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Dom wolno stojący, murowany, kryty dachówką ceramiczną o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, na działce o powierzchni 1028 m2. Ogrzewanie piecem c.o. na olej, okna pvc. Mury suche, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Leszno,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 290,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie z pompą ciepła w zabudowie bliźniaczej na działce 300m2 na ul. Bukowej w Grzybowie-doskonała lokalizacja w cichej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bednarska

Białystok,podlaskie

920 000 zł131 m² 7 028,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego na osiedlu Mickiewicza. Budynek położony na działce o powierzchni 200 m2, wybudowany w 2022 roku, w pobliżu galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Krosno,wielkopolskie

715 000 zł103 m² 6 928,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Oferuję na sprzedaż pół bliźniaka w Krośnie k/mosiny. Dom ma powierzchnię użytkową 103,2 m2, na działce o powierzchni 206,40 m2 znajduje się też garaż z bramą na pilota. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Dom - Bardzo Ładna Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na działce 252 m2, z garażem w bryle budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Amarantowa

Marki,mazowieckie

780 000 zł108 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:147 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy usytuowany w Markach, dzielnica Struga przy ul. Amarantowej. Budynek został wybudowany w 2019r w technologii tradycyjnej i składa się z: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

699 000 zł118 m² 5 923,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość o powierzchni uzytkowej 117,47 m2 składa się z: parter- przedpokój, salon z wyjściem na piekny ogród, kuchni, otwartego pokoju,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij