dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Do sprzedania: dom wybudowany w 2000 roku o powierzchni 150 m2, po generalnym remoncie w marcu 2022 roku, gotowy do wprowadzenia, wyposażony w sprzęt agd. Doskonała lokalizacja: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł111 m² 6 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Serdecznie Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - Segment w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 112 m2 na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

830 000 zł218 m² 3 807,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

!Oferta godna uwagi! Przedmiotem oferty jest sprzedaż wyjątkowego, zadbanego i przestronnego domu o pow. 218m położonego w zabudowie szeregowej na Osowej Górze. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drawno

Drawno,zachodniopomorskie

1 500 000 zł658 m² 2 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przepiękny i wyjątkowy zespól pałacowo-parkowy znajdujący się w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego nad rzeką Drawa. W okolicy piękne i czyste jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ludwinów

Ludwinów,mazowieckie

600 000 zł122 m² 4 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 532 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację pięknego domu znajdującego się w miejscowości Ludwinów. Oferowany dom znajduje się na działce o powierzchni 4532 m2. Budynek wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

719 999 zł130 m² 5 538,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Okazja -ostatni wolny dom W stanie deweloperskim Z możliwością wykańczania gotowyna już! możliwość wzięcia W rozliczeniu państwa nieruchomości.(działki,domy,mieszkania,lokale).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

1 133 005 zł157 m² 7 216,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bielany Wr. Dom na sprzedaz okazja 2008r! Lokalizacja: - dojazd autobus miejski przystanek 300m (4minuty piechotą), wrocław (partynice) 6km (11minut), - nowa asfaltowa ulica z ogólnodostępnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łodygowice

Łodygowice,śląskie

949 000 zł249 m² 3 815,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący z garażem w malowniczej miejscowości Łodygowice. Dom posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce otoczonej pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

435 000 zł160 m² 2 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Dom Chrzanów Borowiec Budynek mieszkalny wybudowany w latach 80-tych, posiadający dwa poziomy mieszkalne, wysoką piwnicę wraz z garażem oraz stychem. Całość połączona niezależną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikołów

Mikołów,śląskie

585 000 zł91 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy W zabudowie szeregowej mikołów okazja 585000zł Mam przyjemność zaoferować energooszczędną inwestycję w nowoczesnej zabudowie szeregowej w centrum Mikołowa. Prezentuje segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom, bliźniak ok. 140 m2 w cichej dzielnicy, blisko centrum, rynku, szkoły, przychodni zdrowia Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł173 m² 8 086,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Rezerwacja! sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Alternatywy

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Na sprzedaż - dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w cichej, dobrze skomunikowanej z centrum części Rzeszowa - Budziwój. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

1 269 000 zł138 m² 9 215,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 137,7 m2, na działce o powierzchni 287 m2, zlokalizowany w Markach. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Place4you przedstawia to urocze miejsce: fantastyczne miejsce do zamieszkania na miarę XXI wieku. Najwyższej jakości materiały, nowoczesne rozwiązania techniczne. A to wszystko niespełna 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący konstrukcji drewnianej o powierzchni mieszkalnej 120 m 2 oraz całkowitej 180 m 2 , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zycha

Ząbki,mazowieckie

765 000 zł149 m² 5 125,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Marzy Ci się własny dom w bliskiej odległości od centrum miasta? W takim razie inwestycja Segmenty na Zycha jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sitarska

Białystok,podlaskie

735 000 zł133 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Polecam na sprzedaż 1-piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 133 m2. Nieruchomośc położona w samym Białymstoku. Dom otoczony jest ogrodem o powierzchni 665 m2. Teren jest płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów

Kocmyrzów,małopolskie

629 000 zł120 m² 5 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: przedstawiamy nową inwestycję - Budynku w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaborze,śląskie

585 000 zł114 m² 5 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedania dom na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Nieruchomość z roku 1995, o powierzchni całkowitej 114 m2, powierzchni użytkowej 93 m2, jednokondygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,zachodniopomorskie

340 000 zł250 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta zablokowana! Prezentujemy na sprzedaż 1/3 domu wolnostojącego znajdującego się w m. Dąbrowa gmina Myślibórz zlokalizowaną na działce o pow. ok. 1800 m2 przy Jeziorze Myśliborskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wolnostojący Z nowoczesnym systemem ogrzewania. Dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 ( całkowita 280 m2), położony na działce o powierzchni 1800m2. Układ: salon: 38,33 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzechwy

Kębłowo,pomorskie

555 000 zł128 m² 4 330,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Nowoczesny dom Z wyjściem do lasu - ostatni! - dostępny od ręki Inwestycja na ulicy Brzechwy w Kębłowie powstała z myślą o klientach, którzy doceniają komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mikołów,śląskie

520 000 zł201 m² 2 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w Mikołowie (mokre) Budynek o pow. użytkowej ok. 111 mkw, powierzchni całkowitej 200,63 mkw, na działce o pow. 477 mkw. Rozkład pomieszczeń Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobre

Dobre,mazowieckie

590 000 zł91 m² 6 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:15 600 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym, całorocznym w gminie Dobre, (6km od Dobrego). Dom murowany o powierzchni ok. 91m2. Dom po remoncie, rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawada

Orzesze,śląskie

320 000 zł179 m² 1 791,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:842 m²

Szukasz nieruchomości w atrakcyjnej cenie, lokalizacji i nie boisz się remontu? Taka oferta szybko znika z portali, jeśli jeszcze ją widzisz - masz duże szczęście! Sprzedam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Ustanów,mazowieckie

1 300 000 €550 m² 2 363,64 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość - spektakularny dom znajdujący się w otulinie Chojnowskiego Parku w miejscowości Ustanów k. Zalesia Górnego. Rezydencja wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł127 m² 8 582,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pragnę zaprezentować Państwu nowy dom na zamkniętym osiedlu z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł110 m² 8 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki wyjazd z Wrocławia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 447 000 zł207 m² 7 002,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu dom jednorodzinny o nowoczesnej architekturze, którego cechuje wysoka energooszczędność. Nie jesteśmy firma deweloperką, dom do nabycia od osoby prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

947 000 zł210 m² 4 509,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:227 m²

Jeśli szukasz nieruchomości położonej w bliskiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie pragniesz ciszy i spokoju w otoczeniu terenów zielonych, to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Liliowa

Brzeg,opolskie

499 000 zł85 m² 5 885,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

"willowy zakątek Osiedle Prestiż" nowa inwestycja deweloperska w Żłobiźnie przy ulicy Liliowej! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą II etapu osiedla! Inwestycja "willowy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

995 000 zł138 m² 7 210,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż piękny i funkcjonalny dom według projektu Archon "dom w jabłonkach". Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zeńbok

Zeńbok,mazowieckie

329 000 zł121 m² 2 719 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 121m2 na działce 25 arów w lokalizacji Zeńbok, gmina Regimin. Dom posiada podłączenie wody miejskiej, podłączenie energii oraz szambo. Ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gruszczyn

Gruszczyn,mazowieckie

469 000 zł74 m² 6 296,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Promocja na pierwsze 3 lokale! Cena katalogowa 489 000 zł. *nowa kameralna inwestycja W gruszczynie* *I etap osiedla - natura gruszczyn* *zakup bezpośrednio od dewelopera* *brak podatku pcc*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

594 900 zł120 m² 4 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 122 m2, oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim, usytuowany na bardzo ładnej działce. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łapanów

Łapanów,małopolskie

3 000 000 zł332 m² 9 038,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:59 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Łapanowie o powierzchni 331,9 m2 na dużej działce o pow.5,9 ha. Położony w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko Wieliczki oraz Krakowa. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Libertów

Libertów,małopolskie

735 000 zł98 m² 7 504,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Libertowie IV kwartał 2022 Przestronny parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Gdańsk,pomorskie

2 399 000 zł175 m² 13 708,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Wolnostojący dom z cegły w spokojnej Starej Oliwie nieruchomość: dom został wybudowany w 1977 roku. Materiałem budynku jest cegła. Dom posiada 3 kondygnacje. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

639 000 zł87 m² 7 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Bardzo Ładna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - segment w Bardzo ładnej bryle budynku- funkcjonalny o powierzchni ok. 87 m2 z ładnym ogródkiem. Lokal 2a Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. E4

Węgrzce,małopolskie

880 000 zł1 120 m² 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 m²

Na sprzedaż działka w kształcie prostokąta o powierzchni 0,1120ha. Teren płaski, wysoko położony i ogrodzony. Wszystkie media (prąd, gaz, woda) w działce. Działka w pełni.