dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Zelczyna

Zelczyna,małopolskie

640 000 zł135 m² 4 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Prezentujemy Państw ofertę domu jednorodzinnego o pow. 135 m2, położonego w odległości 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Częstochowska

Kalisz,wielkopolskie

1 395 000 zł561 m² 2 486,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 005 m²

Niepowtarzalna nieruchomość W kaliszu Z basenem. Dom wolno stojący o niepowtarzalnej bryle, w atrakcyjnej lokalizacji. Powierzchnia użytkowa mieszkalna nieruchomości- 455,10 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radków

Radków,dolnośląskie

265 000 zł160 m² 1 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Raszkowie k. Radkowa. - budynek dwukondygnacyjny, w zabudowie wspólnej z budynkiem gospodarczym. - funkcjonalny układ pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mołodycz

Mołodycz,podkarpackie

270 000 zł85 m² 3 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Witam serdecznie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny dom wolno-stojący o powierzchni całkowitej 85m2 , położony w miejscowości Mołodycz. Wieś jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł95 m² 11 052,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bielany Dom na Sprzedaz 100m2 okazja! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 94 m2 oraz ogródkiem o pow. 50 m2 Aktualnie jest wynajmowany ( warunki najmu przekaże telefonicznie ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rąbień

Rąbień,łódzkie

1 199 000 zł238 m² 5 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 818 m²

Mam przyjemność przestawienia najnowszej oferty sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu położonego w malowniczym miejscu , w otoczeniu drzew, ciszy i spokoju. Jednocześnie miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaszczów

Jaszczów,lubelskie

769 000 zł166 m² 4 618,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Wolnostojący dom z działką 3700m2 w bardzo malowniczej lokalizacji nad Wieprzem. Odległość do Łęcznej 11km , Świdnik i granice Lublina ok 20km. Idealna lokalizacja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

649 800 zł108 m² 6 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Przestawiamy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok 108 m2 z działką ok.230 m2 - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Brwinowa. lokal 1b Parter: ok. 55m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Piłsudskiego

Chrzanów,małopolskie

999 999 zł543 m² 1 841,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:385 m²

Kamienica składa się z czterech samodzielnych mieszkań, przeznaczonych na cele mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, która umożliwia również na wykorzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziewki

Dziewki,śląskie

620 000 zł169 m² 3 668,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z dużą działką w Dziewkach koło Brudzowic. Łączna powierzchnia domu 220 mkw., powierzchni mieszkalnej 169 mkw. plus klatka schodowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żory

Żory,śląskie

870 000 zł166 m² 5 228,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny, komfortowy dom o powierzchni 122,4 m2, zlokalizowany w Żorach w dzielnicy Rowień-Folwarki, składający się z następujących pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

460 000 zł92 m² 4 989,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, do remontu/wykończenia-bodzanów (5km do centrum wieliczki) N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny z 2012 roku o pow. 92,2 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Boya-Żeleńskiego

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł72 m² 12 361,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wspaniała okazja dla miłośników zielonych Karłowic. Dom w otoczeniu parków. Z własnym ogródkiem. Środkowy szereg z lat 70 tych. Z garażem i miejscem postojowym. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

399 000 zł163 m² 2 447,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:869 m²

Opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentowania Państwu ofertę domu położonego w Rybniku w dzielnicy Ligota. Prezentowany dom to budynek oddany do użytkowania w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorów

Komorów,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość w świetnej lokalizacji. Piękna działka z licznymi krzewami i drzewami na której stoi dom z lat 70-tych. Możliwość zamieszania 2 rodzin - dom wielopokoleniowy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełm

Chełm,lubelskie

498 000 zł150 m² 3 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jednorodzinny piętrowy w Chełmie na osiedlu domków jednorodzinnych Powierzchnia użytkowa ok 150m2. Działka 550 m2 Dwa garaże murowane W zasobach budynku: piwnica: pod całym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pomiechówek

Pomiechówek,mazowieckie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Na sprzedaż dom o wymiarach 7x5 metrów (35 m2) na działce 1282 m2 o wymiarach ok. 20x74 metry. Dom zbudowany według projektu "brda" w 1990 roku. Dom ocieplony. Działka częściowo objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Folusz

Folusz,podkarpackie

260 000 zł160 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest dom w stanie surowym zamkniętym do adaptacji np. cele mieszkalne lub agroturystkę położony w cichej i spokojnej części Folusza. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konwaliowa

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł147 m² 4 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4/5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej. Dom oddawany jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 490 000 zł157 m² 9 511,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc. Oferuję do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej / prawy/ w stanie deweloperskim po wschodniej stronie w Józefowie. Powierzchnia całkowita domu 134,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł269 m² 2 786,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Połowa Kamienicy o pow. 267,8 m2 w najlepszej lokalizacji Rybnika przy Bazylice Św. Antoniego Na sprzedaż połowa kamienicy z niezależnym wejściem od ulicy, własną klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

669 800 zł132 m² 5 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia - Oferujemy (przedsprzedaż) do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 128 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radymno

Radymno,podkarpackie

204 450 zł107 m² 1 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w postaci: miejscowość: duńkowice Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 2494m2, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniewino

Gniewino,pomorskie

178 500 zł78 m² 2 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w postaci: miejscowość: nadole, ul. Osiedle na Stoku 36 Przedmiotem licytacji jest działka gruntu nr 302/52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 475 000 zł300 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom z ogromnym potencjałem na warszawskiej Radości! W otoczeniu lasów i w bardzo dobrze zurbanizowanej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum. Blisko do stacji pkp, obwodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Znakomita lokalizacja na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej. Budynek doskonale widoczny, usytuowany przy ruchliwej ulicy. Dom do kapitalnego remontu, dodatkowo na tyłach działki drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goska

Gdynia,pomorskie

1 180 000 zł110 m² 10 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

W zielonej części dzielnicy Wielki Kack, nieopodal Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, znajduje się wygodny dom o powierzchni 110 m2 posadowiony na działce o powierzchni 298 m2. Otocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopcia

Jarosław,podkarpackie

795 000 zł150 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Kancelaria Finansowa pomocna dłoń & Biuro Obrotu Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości, która znajduje się w spokojnej dzielnicy Jarosławia co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

699 000 zł105 m² 6 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

* inwestycja deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz z prowizji * W Komornikach powstaje nowoczesne osiedle z pięciopokojowymi mieszkaniami z ogrodem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Humięcino-Andrychy

Humięcino-Andrychy,mazowieckie

299 000 zł118 m² 2 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 323 m²

Rezerwacja. Na sprzedaż dom o powierzchni 118m2 na działce 33 ary wraz z budynkiem murowanym 192m2. Działka jest bardzo duża i prywatna. Daleko sąsiedzi, a dodatkowo działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Brzesko,małopolskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący z 2021 roku znajdujący się na widokowej działce o powierzchni 7,5 ara. Budynek składa się z parteru, piętra oraz strychu o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

749 800 zł131 m² 5 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość, dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka łączony garażem o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na ładnej działce. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 424 550 zł286 m² 4 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej działkę nr 711/113 oraz 711/183 o łącznej pow. 801 m2 zabudowanej piętrowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrowice Wielkie

Piotrowice Wielkie,lubelskie

770 000 zł131 m² 5 867,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 087 m²

Ciekawa oferta domu wolnostojącego na dużej działce! Solidnie wybudowany planowany na "własne potrzeby". Idealny dla rodziny. Ogrodzony. Dom z bardzo dobrym dojazdem do Lublina, nieopodal obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnice

Trzebnice,dolnośląskie

1 130 000 zł272 m² 4 154,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Sprzedam dom wybudowany na 64 arowej działce w 2018 roku we wsi Trzebnice, w woj. Dolnośląskim, w powiecie polkowickim, w gminie Chocianów. Dom wybudowany został wg. projektu Dom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niedobczycka

Jejkowice,śląskie

639 000 zł175 m² 3 651,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Umowa na wyłączność biura Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jednorodzinny zlokalizowany w Jejkowicach przy ul. Niedobczyckiej. Piętrowy budynek o standardowej bryle z dwuspadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniewczyna Łańcucka

Gniewczyna Łańcucka,podkarpackie

98 000 zł50 m² 1 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:384 m²

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu drewniany dom o powierzchni całkowitej ok. 50 m2. usytuowany na działce 384m2 (4 ary) w miejscowości Gniewczyna Łańcucka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klukówek

Klukówek,mazowieckie

250 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje: dostępne wyłącznie W naszej agencji Klimatyczna działka 700m2 z nowym domem murowanym 35m2 w parterze z poddaszem do wykończenia wedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklany

Świerklany,śląskie

330 000 zł190 m² 1 740,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Prezentujemy na sprzedaż ciekawą ofertę domu, który został poddany renowacji i posiada olbrzymi potencjał inwestycyjny Informacje ogólne: budynek budowany z pełnej cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jedłownik

Wodzisław Śląski,śląskie

650 000 zł238 m² 2 731 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:803 m²

Prezentujemy na sprzedaż ciekawy dom wolnostojący zlokalizowany w Wodzisławiu Śląskim - Jedłowniku. Budynek wzniesiony w 2000 roku o powierzchni około 238 m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

674 900 zł135 m² 4 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 135m2. Dom oddany będzie do użytkowania w stanie deweloperskim - znajduje się.