dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

750 000 zł124 m² 6 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Rezerwacja oferty! Gustowny dom w zabudowie bliźniaczej w kameralnej części Rokietnicy, który może spełnić większość Twoich marzeń! Funkcjonalne wnętrze, piękny ogród, ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdrowa

Juszkowo,pomorskie

745 800 zł136 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kontakt Dom w zabudowie szeregowej z garażem, wykonany z wysokiej klasy materiałów charakteryzujących się wysoką energooszczędnością i izolacją akustyczną.Dom bardzo słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Dom 4 pokoje garaż dwa balkony. Osiedle 10 domków jednorodzinnych Rozpoczęła się nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

816 372 zł136 m² 6 020 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 800 zł142 m² 5 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Nowy Dom ok. 142m2.Ładna Zielona Okolica Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - DOM Wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok 142 m2 posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ŚWIERCZEWSKIEGO

Lubin,dolnośląskie

695 000 zł219 m² 3 169,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom mieszkalno usługowy w Lubinie 220 m2 piętro : Część mieszkalna 127,68 m2 Otwarta kuchnia z jadalnią ponad 45 m2 ,3 duże sypialnie , garderoba, łazienka z wc , przedpokój. Parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

1 290 000 zł360 m² 3 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom 360 m2 w Suchej Beskidzkiej przy głównej ulicy (dk 28) Makowskiej. Działka 26 ar. Możliwość wyodrębnienia mieszkań/lokali. Duży potencjał również pod kątem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majowa

Studzianki,podlaskie

679 000 zł130 m² 5 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości In-Home oferuje na sprzedaż, przepiękne 2 domy w Studziankach z uroczą działką o powierzchni 800m2. Zaprojektowany ze szczególną starannością budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępniewo

Kępniewo,warmińsko-mazurskie

150 000 zł86 m² 1 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Kępniewo, koło Markus. Dom leży przy spokojnej uliczce z dojazdem dobrą drogą asfaltową. Koło domu budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bobrowiec,mazowieckie

1 250 000 zł142 m² 8 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Bobrowcu! Odbiór III kwartał 2023! Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc | 0% Prowizji przy zakupie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mieszka I

Kraków,małopolskie

2 000 000 zł196 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom położony w doskonałej lokalizacji przy ulicy Mieszka I w Krakowie. Lokalizacja Dom położony jest przy zacisznej i bardzo spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

545 000 zł90 m² 6 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Do sprzedania dom z lat 70tych do odświeżenia lub remontu. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu nowe i starsze domy, oraz mały las. Przed budynkiem w ulicy lokalnej gazociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

615 000 zł112 m² 5 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4/5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej. Dom oddawany jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

560 000 zł210 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:781 m²

Okazja Inwestycyjna! Nieruchomość z potencjałem stworzenia czterech niezależnych mieszkań! Doskonała lokalizacja - centrum miasta Rybnika, do ch Plaza tylko 5 min. pieszo! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

599 000 zł86 m² 6 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 995 zł122 m² 5 737,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ołtaszyn -super Lokalizacja -5 pokoi kanalizacja top!00 polecam ns sprzedaż ostatnia sztuka Lokalizacja: okolica Grota Roweckiego, oferta szereg o powierzchni 86m2, plus 42mkw poddasza! Parter:salon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

1 450 000 zł260 m² 5 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

W takim miejscu znajdziesz swoją oazę spokoju. Zamieszkaj na obrzeżach miasta a jednak blisko całej Swarzędzkiej infrastruktury. Stylowy i urokliwy dom wolnostojący na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

730 000 zł148 m² 4 926 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Przestronny Segment Zewnętrzny. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny o powierzchni ok. 148m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piastów,mazowieckie

1 120 000 zł150 m² 7 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:997 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w południowej części Piastowa, o łącznej pow. użytkowej łącznie z werandą około 111m2, plus piwnica pod całym budynkiem (sucha, czysta) ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabela

Izabela,mazowieckie

1 500 000 zł188 m² 7 978,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom z niesamowicie zagospodarowanym ogrodem, położony w cichej i zielonej lokalizacji, tuż przy granicy Warszawy. Standard Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

649 800 zł108 m² 6 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Przestawiamy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok 108 m2 z działką ok.230 m2 - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Brwinowa. lokal 1b Parter: ok. 55m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemęczanki

Przemęczanki,małopolskie

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni 60 m2 wzniesiony w latach 70 tych ubiegłego wieku. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 26 arów i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

730 000 zł148 m² 4 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Polska Nowa Wieś

Polska Nowa Wieś,opolskie

780 000 zł130 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 120 m²

Kupujący zwolniony Z podatku P C C - 2%. Oferujemy do sprzedaży parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim wysokim, zlokalizowany w Polskiej Nowej Wsi, gmina Komprachcice, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

890 000 zł166 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z ogrodem ( bliźniak ) a bardzo spokojnej lokalizacji mimo to w mieście. Powierzchnia: powierzchnia użytkowa 112,01 m + garaż 16,32 m + poddasze 41,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnów

Tarnów,małopolskie

599 000 zł125 m² 4 795,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

,Słoneczne Wzgórze" to wyjątkowe, nowocześnie zaprojektowane domy w zabudowie bliźniaczej położone na granicy miejscowości Nowodworze - Radlna, w obszarze Pogórza Karpackiego. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Południowa

Koszalin,zachodniopomorskie

429 000 zł73 m² 5 839,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

I etap inwestycji położonej w Koszalinie przy ul. Firletki i Frezji dawniej ulica Południowa. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących ciszę i spokój. Ogromną zaletą inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majowa

Studzianki,podlaskie

729 000 zł146 m² 4 993,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości In-Home oferuje na sprzedaż ostatni, przepiękny dom w Studziankach z uroczą działką o powierzchni 800m2. Zaprojektowany ze szczególną starannością budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlasie

Piła,wielkopolskie

950 000 zł146 m² 6 527,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, piła - Podlasie. Przedmiotem oferty jest parterowy dom o pow. użytkowej 128,43 m 2 /pow. całkowita 145,53 m 2 z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

649 900 zł105 m² 6 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 105, posadowiony na działce ok. 460 m2 w pięknym rejonie - blisko lasu i domów jednorodzinnych. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rybnik,śląskie

620 000 zł126 m² 4 940,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Rezerwacja! Nieruchomość o bardzo funkcjonalnej i ciekawej bryle architektonicznej Budynek wolnostojący, parterowy o pow. 125 m2 jednorodzinny, usytuowany na działce o pow. 1093 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

849 000 zł161 m² 5 273,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie usytuowanego domu wolno stojącego w zielonej dzielnicy Wałbrzycha. Dom przestronny, słoneczny, w cichej okolicy osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 000 zł137 m² 4 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny dom jednorodzinny. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 137 mkw, posadowiony na pięknej, dużej działce ok. 2050 mkw, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszana

Mszana,śląskie

580 000 zł155 m² 3 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentowania Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej z garażem położonego w Mszanie w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

1 220 000 zł140 m² 8 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Dom jednorodzinny O pow całk 140 M2, działka 1550 M2. Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wolnostojący o pow całkowitej 140 m2 położony w Jeżowie Sudeckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Jasło,podkarpackie

375 000 zł111 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom znajduje się na osiedlu 20lecia. Powierzchnia domu to ok 92 metry kwadratowe: na parterze znajduje się Łazienka, kuchnia, duży salon, z jadalnią który można podzielić na 2 pokoje, oraz osobny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Łapsze Niżne

Łapsze Niżne,małopolskie

1 432 000 zł199 m² 7 195,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom o powierzchni 199m2 położony w pięknej, cichej miejscowości Łapsze Niżne, w miejscu które będzie oazą spokoju i wypoczynku dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stobierna

Stobierna,podkarpackie

399 000 zł138 m² 2 891,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

0% prowizji! kupujący nie płaci pcc 2% 0% za doradztwo podatkowe Nowa niższa cena! Idealny dom do zamieszkania lub pod inwestycje - na wynajem dla pracowników Strefy ekonomicznej! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

570 000 zł85 m² 6 706 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - segment 4 lokalowy w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 85 m2 z ogródkiem ok. 80 m. lokal 1b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł105 m² 8 095,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom ok. Cynamonowa 4 pokoje premium! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Miętowej we Wrocławiu. Nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

805 000 zł155 m² 5 189,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Lisim Ogonie. Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij