dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Świdnica,dolnośląskie

660 000 zł133 m² 4 962,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż posiadamy domy w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, inwestycja znajduje się w Świdnicy przy ulicy Sudeckiej. Segmenty zlokalizowane w samym centrum Osiedla z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

649 800 zł108 m² 6 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Przestawiamy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok 108 m2 z działką ok.230 m2 - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Brwinowa. lokal 1b Parter: ok. 55m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gaj

Rzezawa,małopolskie

450 000 zł118 m² 3 813,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuję do sprzedaży dwa domy "dom w zdrojówkach 10" z projektu Archon. Dom został wybudowany z betonu komórkowego, przykryty dachówką płaska firmy Creaton "kapsta" z 30-letnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Otwock

Otwock,mazowieckie

786 000 zł148 m² 5 320,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Prezentuje Państwu domy, w cudownej lokalizacji. To niezwykłe miejsce położone niedaleko Warszawy zauroczy każdego. Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie natury. Domy zbudowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czeska

Serock,mazowieckie

695 000 zł260 m² 2 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom o powierzchni całkowitej 240 m2, posadowiony na działce 900 m2. Piękny całoroczny dom blisko Warszawy przy Serocku. Położony około 50-70 metrów od rzeki Narew w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Półwiosek Stary

Półwiosek Stary,wielkopolskie

1 800 000 zł100 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Sprzedam działkę o powierzchni 42 arów z jednej strony z bezpośrednim dostępnem do jeziora (linia brzegowa szerokości działki tj około 30 m) a z drugiej strony do głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozierów

Kozierów,małopolskie

1 345 000 zł198 m² 6 792,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Domu w Kozierowie ( gmina Michałowice) o powierzchni 198 m2. Nieruchomość Dom będzie oddawany w podwyższonym stanie deweloperskim. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzciana

Trzciana,podkarpackie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 605 m²

Trzciana, gmina Czermin, województwo podkarpackie, dom wolnostojący wraz z garażem i pomieszczeniem gospodarczym duży potencjał, sprzedaż, grunt 1605 mkw, 500 000 zł. Jedyna taka okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł350 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ładny , funkcjonalny dom. Piwnice :(130) : duża sala 41,8m2, fitnes 144,3m2; sauna + łazienka 7,2m2; spiżarnia 5,1m2; schowek 1,7m2; komunikacja 16m2; garaż - 2 samochody - 31.6m2, kotłownia 8,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyna

Kruszyna,śląskie

790 000 zł147 m² 5 382,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 382 m²

Mamy do sprzedania ładny, zadbany, nowoczesny o ładnej kubaturze dom parterowy 146,77 m2 plus budynek gospodarczy z garażem 35 m2 w cenie większego mieszkania znajdujący się w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Niemirów

Niemirów,podlaskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okazja Oferta dla osób szukających spokoju i wytchnienia w ekologicznej okolicy Do sprzedania drewniany, klimatyczny wiejski dom parterowy typowy dla rejonów Podlasia, dom letniskowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Straszyn

Straszyn,pomorskie

959 000 zł288 m² 3 334,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja Straszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 500 000 zł270 m² 12 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Prezentuję Państwu luksusowy, nowocześnie wykończony( z dbałością o wszelkie szczegóły), dom wolnostojący z basenem (usytuowanym na zewnątrz budynku ). Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mechtyldy

Głogów,dolnośląskie

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Mechtyldy Park to nowo powstające miejsce permium na mapie Głogowa. Budynki zlokalizowane są na osiedlu z dala od miejskiego zgiełku przy ulicy Księżnej Mechtyldy w Głogowie. Niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

560 000 zł137 m² 4 087,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Siekierkach Wielkich - prężnie rozwijającej się miejscowości oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrkowiczki

Piotrkowiczki,dolnośląskie

490 000 zł217 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Dom zaledwie 13 kilometrów od węzła Wrocław Północ ( a8/s5 ). Cena do rozsądnej negocjacji. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

895 000 zł144 m² 6 215,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny Z garażem Budynek piętrowy z użytkowym poddaszem wybudowany w technologii tradycyjnej z termobetonu 40cm o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł72 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:842 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom o powierzchni ok.72 m 2 z działką ok.842 m2 usytuowany w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Dom posiada 2 sypialnie ,salon, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Planty Książenickie

Książenice,mazowieckie

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Do nabycia od zaraz dom o powierzchni 73m2 położony w samym sercu miejscowości Książenice. Segment środkowy posadowiony na działce ok 190m2 przeznaczony niemalże dla każdego. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł106 m² 6 589,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe domy W okolicy wieliczki N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej w o powierzchni 104 m 2 i 106 m 2. Cztery lub pięć pokoi w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

579 900 zł220 m² 2 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom Wolnostojący. Piękny Rejon. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny Dom wolnostojący w konstrukcji szkieletowej o powierzchni całkowitej ok. 220m2, usytuowany na przepięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 275 000 zł120 m² 10 620,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Niższa cena!piękny Dom wolnostojący/las/cisza w Miłoszycach Oferujemy na sprzedaż piękny dom wolnostojący przy ul. Brzozowej w Miłoszycach na dużej działce o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Tarnów

Tarnów,małopolskie

2 500 000 zł1 032 m² 2 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:466 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu kamienicę w centrum Tarnowa, bezpośrednio u zbiegu ulic Goldhamera i Wałowej. To prestiżowa lokalizacja, teren zabudowy ścisłej, handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabowa

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Do sprzedania nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Żerniki. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z Centrum handlowym magnolia, factory oraz centrum Wrocławia, w pobliżu wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Luboń,wielkopolskie

517 000 zł82 m² 6 270,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Kameralne osiedle zlokalizowane 20 minut jazdy samochodem od centrum Poznania, w bardzo spokojnej i cichej okolicy, która umożliwia komfortowy odpoczynek. Wysoki komfort mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Steblów

Steblów,opolskie

360 000 zł170 m² 2 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 523 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w gminie Krapkowice w miejscowości Steblów. Budynek o powierzchni około 170m2 wybudowano na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lgiń

Lgiń,lubuskie

499 000 zł117 m² 4 261,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej w malowniczej miejscowości położonej nad jeziorami. Atrakcyjny dom piętrowy - dwu lokalowy z poddaszem użytkowym, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podgórki

Kraków,małopolskie

915 000 zł81 m² 11 268,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Tylko u nas! Bez prowizji. Zapraszam do obejrzenia domu osoby zainteresowane oraz agencję nieruchomości do współpracy. Do sprzedania dom, bliźniak o powierzchni użytkowej około 81,2 m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławociesze

Szczecin,zachodniopomorskie

788 000 zł124 m² 6 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124 m2 na działce o powierzchni 490m2. Nieruchomość położona w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wodzisławska

Turza Śląska,śląskie

379 000 zł105 m² 3 625,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Oferta na wyłączność biura Partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie surowym otwartym położony w malowniczej okolicy przy ul. Wodzisławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Micigózd

Micigózd,świętokrzyskie

349 999 zł115 m² 3 043,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej cichej okolicy, w miejscowości Micigózd. Dom parterowy w stanie surowym o powierzchni użytkowej 115 m2. Położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 280 000 zł140 m² 9 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:976 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim. Dom wybudowany w 2022r. Na parterze 79,88 m 2 znajduje się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ozimek

Ozimek,opolskie

640 000 zł158 m² 4 050,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Nowa niższa cena! Jeśli szukasz domu w cichej, spokojnej okolicy z potencjałem to ten dom jest dla Ciebie! +możliwość prowadzenia działalności Na sprzedaż dom wolnostojący o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

475 000 zł115 m² 4 122,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej lokalizacji- ul. 11-go Listopada, tzw. Podkowa. Dom o powierzchni 115,23 m2. Na parterze domu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

689 000 zł134 m² 5 141,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment w Grodzisku z dobrym dojazdem do Warszawy Lokale w centralnej okolicy, spokój, komfort. Wyśmienita lokalizacja, do szkoły 1km, przystanek autobusu miejskiego 100m, supermarket 1 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

798 000 zł127 m² 6 268,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia * Gotowe do odbioru Pomieszczenia: parter: *wiatrołap 5,00 *łazienka 3,10 *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żołny

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł183 m² 9 263,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Witam. mam do zaoferowania bliźniak na kameralnym osiedlu. Osiedle to atrakcyjnie usytuowany zespół budynków składający się z 12 lokali w zabudowie bliźniaczej. Architekturę budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

590 000 zł195 m² 3 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Nowy Dom ok. 195 m2 w Bardzo Ładnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładną, nowoczesną nieruchomość. Dom w stanie surowym otwartym, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł173 m² 7 508,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

597 991 zł74 m² 8 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w cenie mieszkania!top ok. Wroławia-Nadolice!. Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej-74 m2, działka o powierzchni 5 arów. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamów

Adamów,świętokrzyskie

779 000 zł158 m² 4 930,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje na sprzedaż lub zamianę dom W malowniczej I spokojnej okolicy Oferujemy na sprzedaż idealny dla rodziny dom z działką,.