dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nielubia

Nielubia,dolnośląskie

545 000 zł130 m² 4 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w standardzie deweloperskim, zlokalizowany na 10 arowej działce w miejscowości Nielubia. Dom położony jest na 10 arowej działce. Powierzchnia domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż dom na osiedlu Chopina wykończony pod klucz. Pow działki 620 Pow dom 150 Pokoje 4 łazienka 1 Kuchnia 1 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Kamieniu Pomorskim na Osiedlu Chopina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom drewniany otynkowany z nowymi oknami pcv. Dom wymaga dalszego remontu - częściowy remont jest zrobiony (ogrzewanie na miedzi + nowe kaloryfery) nowe okna pcv, kominek lecz bez podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 800 zł147 m² 6 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycje domu w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej ok 150 m2, posadowiony na przestronnej, b.ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Węgrzce,małopolskie

1 399 000 zł415 m² 3 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:839 m²

Emmerson poleca: na sprzedaż przestronny 415m powierzchni całkowitej (260m powierzchni użytkowej), dom wolnostojący z piękną 8,5 ar działką. Węgrzce, zielonki. Mozliwość zaadaptowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Borowina,mazowieckie

2 450 000 zł211 m² 11 622,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

0% - bez podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! Zakończenie budowy 2 domu - wakacje 2023r Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

2 099 000 zł200 m² 10 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Top/200m2-2poziomy/ogród/kominek/klima Na sprzedaż Luxusowy Dom 200 m2, dwa poziomy w zabudowie szeregowej. Dom składa się z: - parter: salon, kuchnia(otwarta),wc, pom.techniczne, garderoba. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Goliszów

Goliszów,dolnośląskie

109 000 zł250 m² 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:627 m²

Polecamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem 3-kondygnacyjnym w stanie surowym usytuowanym na działce o pow. 627 m 2 , w miejscowości Goliszów w pobliżu Chojnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

590 000 zł195 m² 3 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Nowy Dom ok. 195 m2 w Bardzo Ładnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładną, nowoczesną nieruchomość. Dom w stanie surowym otwartym, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zawady

Białystok,podlaskie

770 000 zł180 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Białystoku na os. Zawady. Na powierzchnię 180 m składa się parter, piętro oraz poddasze użytkowe (ocieplone). Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bogusławskiego

Kielce,świętokrzyskie

665 000 zł234 m² 2 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:262 m²

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Zamieszkaj w zielonym dzielnicy Kielc na Bogusławskiego! Dom zlokalizowany przy ul. Bogusławskiego os Dąbrowa Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Supraśl

Supraśl,podlaskie

590 000 zł114 m² 5 175,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

*** dom jednorodzinny W cieliczance za supraślem *** *** poszukiwana lokalizacja *** *** gmina supraśl *** dom W otulinie puszczy knyszyńskiej *** Zapraszam Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Miłoszyce,dolnośląskie

1 200 000 zł230 m² 5 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, położony przy cichej uliczce w miejscowości Miłoszyce w gminie Jelcz Laskowice. Powierzchnia działki na której stoi dom to około 1200 m2.Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strażacka

Buczkowice,śląskie

430 000 zł170 m² 2 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w trakcie budowy w Buczkowicach Dom znajduje się na działce o powierzchni ok 5 ar. Budynek ma powierzchnię ok 170 m2 - w tym garaż 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gowino,pomorskie

585 000 zł160 m² 3 667,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Na sprzedaż dom (lokal B) o powierzchni 129.8 m2, 4 niezależne sypialnie (ekspozycja wschód zachód), południowo-zachodnia ekspozycja salonu i ogrodu, garaż i powierzchnia działki ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

925 000 zł150 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu funkcjonalny, piętrowy dom w spokojnej okolicy Rumii ,a zarazem wszędzie blisko.Jest to dom o zabudowie Bliźniaczej z 2009 roku. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rubinowa

Radzymin,mazowieckie

570 000 zł115 m² 4 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

Atuty nieruchomości | Bezczynszowe | 115m2 | 5 Pokoi | Nowoczesne Rozwiązania | Dogodna Lokalizacja | Ustawny Projekt Wnętrza | Prywatny Ogródek | Garaż + Zewnętrzne miejsce parkingowe | Bez pcc |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

640 000 zł86 m² 7 441,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Dom wolnostojący W łochowie 83,31 mkw pow. Całkowita, 80,66 mkw pow. Użytkowa 4 pokoje, działka 685 mkw stan deweloperski sprzedaż zwolniona z podatku pcc 2% od zakupu Piętrowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leonów

Niemce,lubelskie

590 000 zł209 m² 2 827,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Oferuję Państwu przytulny dom o powierzchni użytkowej około 165 m2, który składa się z: -przestronnego salonu -kuchni -dwóch łazienek -trzech sypialni -antresoli -przedpokoju oraz wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ozimek

Ozimek,opolskie

690 000 zł190 m² 4 367,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem jednorodzinnym posadowionym w Ozimku. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Dom: ładny piętrowy o powierzchni 190 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

789 000 zł153 m² 5 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji Przedmiotem sprzedaży jest ostatni segment etapu D tworzącego wyjątkową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Wrocławia rumiankowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zajączków

Zajączków,dolnośląskie

1 599 007 zł130 m² 12 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom Piekny lux ok. Zajaczkow! lokalizacja: miejsce bardzo dobrze skomunikowane - tylko 20 km do rynku wrocławskiego, 15 min od granicy Wrocławia. Spokojna, cicha i zielona okolica, dom graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kijany

Kijany,lubelskie

749 000 zł128 m² 5 851,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom parterowy o pow. całkowitej 128m2, posadowiony na działce o pow.1200m2. Nieruchomość położona jest w zacisznym miejscu, częściowe sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łodygowice

Łodygowice,śląskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowy piętrowy energooszczędny dom w Łodygowicach wybudowany w systemie szkieletowym z 30 letnią gwarancją. Do każdego segmentu przynależy jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

915 000 zł130 m² 7 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim w Brwinowie. Do sprzedaży połowa bliźniaka według projektu Willa Amelia R2 Firmy Archeton. Powierzchnia domu: 128m2 Powierzchnia działki: 470m2. Parter: 64,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

590 000 zł195 m² 3 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Linin

Linin,mazowieckie

970 000 zł199 m² 4 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Atrakcyjny, wolnostojący dom typu "cyprysik"położony w miejscowości Linin pod Górą Kalwarią. Dom znajduje się na dużej działce o powierzchni 4 tys. m2. Działka jest w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Siechnicach o powierzchni ok. 100 m2 w stanie deweloperskim. Ogródek wielkości 45 m2 na tyłach nieruchomości ogrodzony siatką. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mochtyńska

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł260 m² 9 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem o tradycyjnej bryle i ciepłej kolorystyce, dedykowany 4-5-osobowej rodzinie. Garaż na 2 samochody. Wybudowany w 2012 roku na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

730 000 zł105 m² 6 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Energooszczędny dom parterowy W świdnicy - blisko lasu. Parterowy dom o powierzchni 105 m2, wybudowany na działce o powierzchni od 885 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłaj

Kłaj,małopolskie

645 000 zł111 m² 5 824,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Energooszczędne domy W zabudowie bliźniaczej W kłaju N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108,56 m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zaleśna

Borowina,mazowieckie

2 350 000 zł211 m² 11 148,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

0% - bez podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! Zakończenie budowy domu - wakacje 2023r wyjątkowa promocja! tylko do końca kwietnia 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niechmirów

Niechmirów,łódzkie

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Mały domek z dużą działką Kolonia Niechmirów gm. Burzenin Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom z lat 60 tych o powierzchni całkowitej około 100 m2, posadowiony na działce 8500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zastawno

Zastawno,warmińsko-mazurskie

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam 1/2 domu Z siedliskiem W skład nieruchomości wchodzą: 1/2 domu mieszkalnego (cegła), obora (cegła),1/2 stodoły (drewniana), działka o pow. 2300m2. Dom (1/2) o pow. ok. 80m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 341 m²

Zapraszam na prezentację pięknego domu o powierzchni całkowitej 220 m2 położonego na dużej działce zagospodarowanej o powierzchni 3341 m2 w Kamieńcu Wrocławskim. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ostropa

Gliwice,śląskie

1 140 000 zł250 m² 4 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ostropa. Komfortowy dom wolnostojący z roku 2013 o pow. ok. 250 m2, pow. działki 554 m2. Parter: przestronny salon z kominkiem połączony z aneksem kuchennym i z jadalnią.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Rzeszów,podkarpackie

869 000 zł170 m² 5 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący | Rzeszów | Zwięczyca. Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 170m2, położony na działce o powierzchni 27 arów. Budynek 3 kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

735 000 zł90 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:320 m²

Top/dom wolnostojący-90m2-2pok/ogród/garaż Przedstawiam Państwu uroczy parterowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 90m2 z garażem znajdujący się w Długołęce. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barcice

Barcice,mazowieckie

695 000 zł110 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Agecjom dziekuję Dom w Kępa Barcicka gmina Somianka powiat Wyszkowski 65km od Warszawy Bezpośrednio do sprzedania bardzo ładny dom jednorodzinny całoroczny murowany z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

769 000 zł147 m² 5 227,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu energooszczędny dom parterowy usytuowany na działce o powierzchni 1178 m2, zlokalizowany w dzielnicy domków jednorodzinnych gdzie dojazd do Torunia zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mierosławskiego

Sopot,pomorskie

2 549 000 zł185 m² 13 778,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Sopot Wyścigi dom w stanie dobrym, nadającym się do zamieszkania stałego lub wakacyjnego albo wynajmu długo lub krótkoterminowego, budynek ocieplony z wydajnym systemem grzewczym, osobny.