dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

7 200 000 zł1 001 m² 7 192,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:700 m²

0 % prowizji dla kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy z 2020 roku, o powierzchni 1000 m2 położony na 1300 metrowej działce, zlokalizowany w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kokoszyce

Wodzisław Śląski,śląskie

435 000 zł120 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w Wodzisławiu Śląskim w dzielnicy Kokoszyce. Budynek mieszkalny o powierzchni 120m 2 .Dom znajduje się na działce o powierzchni 1122m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wysoka,podkarpackie

560 000 zł156 m² 3 584,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 115 m²

Do sprzedania dom jednokondygnacyjny, podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej o łącznej powierzchni użytkowej 124,45 m2 ( powierzchnia całkowita 156 m2). Dom jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka,śląskie

425 000 zł160 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej 160 mkw położony na działce wielkości 500mkw we Wręczycy Wielkiej. W skład domu wchodzą: parter -przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 090 000 zł158 m² 6 890,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy środkowy segment w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 158,2 m2 w miejscowości Stare Babice. W budynku znajdują się cztery lokale (3 już zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radostowice

Radostowice,śląskie

619 760 zł123 m² 5 038,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Proponujemy Państwu zgrabny jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie bliźniaczej (połączony garażem), przykryty dwuspadowym dachem. Forma nawiązuje do klasycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Leśniewo

Leśniewo,pomorskie

419 000 zł108 m² 3 879,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szanowni Państwo! Poniższa oferta jest nietuzinkowa oraz warta uwagi. Zdecydowanie znajdziemy tu wysoką jakość, dobrze przemyślaną przestrzeń oraz przytulną atmosferę. Kolejnym plusem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

1 580 000 zł226 m² 6 991,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzeam nowy, rodzinny dom gotowy do wprowadzenia postawiony na dużej 20 arowej działce. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 garderoby, kuchnia w pełni wyposażona w nowy sprzęt agd, otwarta z jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hoża

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

****oferta na wyłączność**** niezwykle elegancki, bardzo zadbany dom wolnostojący Z ogrodem po kapitalnym remoncie. Gotowy do zamieszkania. "Kostka" z lat osiemdziesiątych po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

995 000 zł182 m² 5 467,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta rynku pierwotnego. Kameralne osiedle w Łazach, termin zakończenia budowy: IV kwartał 2022 r. Połówki bliźniaków, powierzchnia działek od 450 m2 do 560 m2. W inwestycji dostępne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

220 000 zł104 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szanowni Państwo! Biuro Nieruchomości rs invest house poleca na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w miejscowości Mieścisko, w okolicach Wągrowca. Idealny pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kuriany,podlaskie

419 000 zł116 m² 3 612,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Dom zlokalizowany w miejscowości Kuriany gm. Zabłudów. Bardzo blisko Białegostoku, co zapewnia wygody i szybki dojazd do centrum miasta. Na powierzchnię domu składa się parter oraz piętro do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

799 000 zł136 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowy dom! aktualnie trwają prace wykończeniowe do stanu deweloperskiego ( Po szczegółowe informację prosimy o kontakt) Dotyczy segmentu: s2 oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( skrajny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pszczyna

Pszczyna,śląskie

591 000 zł133 m² 4 437,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Przedstawiamy Państwu klasyczny jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie bliźniaczej. To świetna propozycja dla rodziny 2+2 lub 2+3. Strefa dzienna na parterze domu to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Prezentujemy Państwu luksusową nieruchomość zlokalizowaną w cichej, kameralnej okolicy. Bryła budynku wkomponowana jest w działkę (1027 mkw) otoczoną dużą ilością zieleni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 920 000 zł149 m² 12 903,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Unikalny nowoczesny dom zaprojektowany tak aby dostosować go do twoich potrzeb Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych prestiżowy budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grochowice

Grochowice,dolnośląskie

430 000 zł250 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom + zabudowania gospodarcze działka 25 arów Grochowice, gmina Kotla k/głogowa Posesja składa się z dużego budynku mieszkalnego oraz zabudowań gospodarczych (ponad 300m 2 ) w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. XXX-lecia

Rawicz,wielkopolskie

590 000 zł170 m² 3 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Tylko U nas Na sprzedaż dom jednorodzinny w Rawiczu na ulicy XXX- lecia. Powierzchnia całej działki wynosi 454 m2, a sam dom około 170 m2. Na pierwszej kondygnacji znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zacisze

Leszno,wielkopolskie

399 000 zł64 m² 6 203,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:112 m²

Nowo powstający zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z własnymi ogródkami, zlokalizowany jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Osowiec,mazowieckie

590 000 zł76 m² 7 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy bliźniak w malowniczym otoczeniu blisko lasu. W okolicy sklepy, szkoły, przedszkola. Przystanek autobusowy 50m. Po sąsiedzku nowa zabudowa jednorodzinna. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzebienisko

Grzebienisko,wielkopolskie

990 000 zł175 m² 5 644,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Sprzedam piękny, wolnostojący dom jednorodzinny w spokojnej okolicy. Posiada on 4 sypialnie, 2 łazienki, przestronny salon i jasną kuchnię. Rzut domu z opisem pomieszczeń i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaple

Czaple,pomorskie

487 000 zł52 m² 9 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na cenę składa się ta konkretna działka (wjazd na działkę od strony południowej, rozmiaryl 21x38m, woda, prąd, gaz przy działce. Działka objęta planem zagospodarowania, wartość: 250 tys. zł ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chromiec

Chromiec,dolnośląskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom z dużym potencjałem ok 250 m2, inwestycyjnie może być przekształcony na agroturystykę z minimum dwoma apartamentami. Budynek składa się z parteru i dwóch pięter. Chromiec to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

435 000 zł86 m² 5 046,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w Szydłowie os. Kwiatowe. Wydanie nieruchomości jesienią 2022 roku. Cena 435 000 zł. Dom W cenie mieszkania. Lokal środkowy na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieszkowskiego

Poznań,wielkopolskie

2 500 000 zł270 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż lub wynajem w całości duży dom w spokojnej okolicy ulicy Cieszkowskiego. Łatwość dojazdu oraz bliskość wielu udogodnień są zdecydowanie atutami tej nieruchomości. Aby poznać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł165 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom bliźniak Warszawa Wawer Bezpośrednio gotowy do zamieszkania dom-bliźniak, ze wspaniałą lokalizacją Trakt Lubelski 233 wśród terenów zielonych i z bliskością miasta i wszelkich jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łosice

Łosice,mazowieckie

570 000 zł113 m² 5 063,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 502 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość siedliskową położoną w Wólce Nosowskiej - Kolonia ok. 25 km od Białej Podlaski i ok 150 km od Warszawy. Posadowioną na działce o pow. 15502.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Kolnie

Stare Kolnie,opolskie

449 000 zł250 m² 1 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 545 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Stare Kolnie w gminie Popielów, obejmująca działkę o pow. 3545m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułków

Sułków,małopolskie

918 000 zł198 m² 4 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Oferta bezpośrednia na wyłączność, bez prowizji od kupujacych Serdecznie zapraszam do zakupu rodzinnego domu (nawet dla bardzo licznej rodziny ) zlokalizowanego na pograniczu Wieliczki i Sułkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okulickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 389 000 zł260 m² 5 342,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zakupu wyremontowanego domu ( bliźniak 260 m2) na Gumieńcach, z pięknym ogrodem (działka ma 650 m2), garażem dwustanowiskowym i dużą powierzchnią mieszkalną ( 6 pokoi ) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nielubia

Nielubia,dolnośląskie

545 000 zł130 m² 4 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w standardzie deweloperskim, zlokalizowany na 10 arowej działce w miejscowości Nielubia. Dom położony jest na 10 arowej działce. Powierzchnia domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż dom na osiedlu Chopina wykończony pod klucz. Pow działki 620 Pow dom 150 Pokoje 4 łazienka 1 Kuchnia 1 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Kamieniu Pomorskim na Osiedlu Chopina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom drewniany otynkowany z nowymi oknami pcv. Dom wymaga dalszego remontu - częściowy remont jest zrobiony (ogrzewanie na miedzi + nowe kaloryfery) nowe okna pcv, kominek lecz bez podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 800 zł147 m² 6 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycje domu w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej ok 150 m2, posadowiony na przestronnej, b.ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Węgrzce,małopolskie

1 399 000 zł415 m² 3 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:839 m²

Emmerson poleca: na sprzedaż przestronny 415m powierzchni całkowitej (260m powierzchni użytkowej), dom wolnostojący z piękną 8,5 ar działką. Węgrzce, zielonki. Mozliwość zaadaptowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Borowina,mazowieckie

2 450 000 zł211 m² 11 622,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

0% - bez podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! Zakończenie budowy 2 domu - wakacje 2023r Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

2 099 000 zł200 m² 10 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Top/200m2-2poziomy/ogród/kominek/klima Na sprzedaż Luxusowy Dom 200 m2, dwa poziomy w zabudowie szeregowej. Dom składa się z: - parter: salon, kuchnia(otwarta),wc, pom.techniczne, garderoba. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Goliszów

Goliszów,dolnośląskie

109 000 zł250 m² 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:627 m²

Polecamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem 3-kondygnacyjnym w stanie surowym usytuowanym na działce o pow. 627 m 2 , w miejscowości Goliszów w pobliżu Chojnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

590 000 zł195 m² 3 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Nowy Dom ok. 195 m2 w Bardzo Ładnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładną, nowoczesną nieruchomość. Dom w stanie surowym otwartym, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zawady

Białystok,podlaskie

770 000 zł180 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Białystoku na os. Zawady. Na powierzchnię 180 m składa się parter, piętro oraz poddasze użytkowe (ocieplone). Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bogusławskiego

Kielce,świętokrzyskie

665 000 zł234 m² 2 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:262 m²

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Zamieszkaj w zielonym dzielnicy Kielc na Bogusławskiego! Dom zlokalizowany przy ul. Bogusławskiego os Dąbrowa Powierzchnia.