dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Budziszewice

Budziszewice,wielkopolskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Nowy dom na sprzedaż! Położony w miejscowości Budziszewice w gminie Skoki, w powiecie wągrowieckim. Nr działki: 9/29 Powierzchnia działki: 710 m Przedstawiamy dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszkowice

Miszkowice,dolnośląskie

1 549 000 zł105 m² 14 752,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam luksusową i nowoczesną willę nad Jeziorem Bukowskim, znanym jako Bukówka, w Karkonoszach. Willa jest niepowtarzalna z uwagi na niesamowite widoki na piękne jezioro, jeden ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

729 900 zł165 m² 4 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie surowym zamknietym o powierzchni ok 165 m2, posadowiony na działce ok 800 m2, w bardzo atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł103 m² 4 325,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - 102 m. kw, zlokalizowany w spokojnej okolicy południowego Rzeszowa. Zaletą tej lokalizacji jest bliskość pełnej infrastruktury, takiej jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł103 m² 3 878,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Alternatywy

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż - dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w cichej, dobrze skomunikowanej z centrum części Rzeszowa - Budziwój. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Alternatywy

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mrokowska

Szczaki,mazowieckie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż Powierzchnia domu 80m2 Powierzchnia działki 500m2 Dom całoroczny z własnym ogrzewaniem i studnią. lokalizacja rod "relaks" - Szczaki Po więcej informacji zapraszam do kontaktu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 299 000 zł124 m² 10 473,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Szereg od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Piętrowy, czteropokojowy szereg skrajny zlokalizowany w inwestycji deweloperskiej powstającej w podwrocławskich Iwinach. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plastusia

Kraków,małopolskie

829 000 zł180 m² 4 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wyłączna sprzedaż- tylko u nas :-) Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! gotowy W stanie deweloperskim z piecem, ogrzewaniem podłogowym! uwaga- ostatni dom przy terenach zielonych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gromadzka

Wrocław,dolnośląskie

718 999 zł76 m² 9 460,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Ratyn blizniak 4 pokoje lux premium 2013! polecam dom blzniak z ogrodem, zlokalizowany w uroczej okolicy, wrocławskim Ratyniu, nieopodal Lasu Ratyńskiego. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł137 m² 18 248,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom (137 m2) w zabudowie szeregowej (końcowy). Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Podgórze, obszar: zabłocie. Powierzchnia całkowita działki - 748 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kęty

Kęty,małopolskie

239 000 zł200 m² 1 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z oferta sprzedaży domu Z możliwościa podziału na 3 mieszkania Budynek wybudowany metodą tradycyjną murowaną z cegły. Usytuowany na około 13 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bugaj

Komorów,mazowieckie

1 990 000 zł365 m² 5 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

Tandem Home iq prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 237,81m2. Nieruchomość znajduje się na działce 1921 m2 w Komorowie, ul. Bugaj 7a. Okolica - domki jednorodzinne, akwen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Browarna

Sławków,śląskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Dom do remontu w dobrej cenie Oferujemy do sprzedaży dom do remontu z 1960 roku, położony w Sławkowie przy ulicy Browarnej 35 na działce o powierzchni 1366 m2. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kombatantów

Ćwiklice,śląskie

748 000 zł287 m² 2 610,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Przestronna i funkcjonalna nieruchomość - idealna dla rodziny. Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom jednorodzinny z garażem w bryle domu, wybudowany w latach 2015/2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

2 990 000 zł333 m² 8 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 024 m²

Dom wolnostojący o pow. 275m2, ogród 2024m2 z kortem tenisowym. Nieruchomość zlokalizowana w Suchym Dworze (gmina Żórawina) obrzeża Wrocławia. Dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 210 000 zł123 m² 9 833,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Nowa cenapiękny Dom wolnostojący/las/cisza/kominek polecam! gotowy do zamieszkania! Idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż piękny, piętrowy, 120 metrowy dom wolnostojący przy ul. Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

440 000 zł240 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży przestronny dom trzykondygnacyjny, zlokalizowany w Lęborku przy ul. Kossaka, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Rotmanka,pomorskie

850 000 zł225 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na spokojnym i kameralnym osiedlu, w okolicy zabudowa domów jednorodzinnych, spokojne sąsiedztwo. Dom Dom posiada 3 kondygnacje: 2 piwnice wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Andrychów

Andrychów,małopolskie

800 000 zł170 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni 170 m2, który znajduje się na działce o powierzchni 750 m2 w prestiżowej dzielnicy Andrychowa. Nieruchomość wzniesiono w 1988.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerna

Czerna,dolnośląskie

560 000 zł146 m² 3 835,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Sprzedaż lub zamiana. Witam do sprzedania mój piękny dom położony w bardzo dobrej lokalizacji 12 km do Bolesławca , Lubania 18 km od granicy. Bardzo dobra inwestycja dla osób które chcą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 900 zł122 m² 7 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:254 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment o powierzchni ok. 122m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250m2. Dom w fazie budowy, będzie oddawany w stanie deweloperskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wardyń

Wardyń,zachodniopomorskie

440 000 zł104 m² 4 223,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość licząca działkę o pow. 2200m2, na której znajduje się dom wolnostojący o pow. użyt. 104,18 m2. Na tą powierzchnię przypada 5 pokoi, kuchnia, łazienka, dwa przedpokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plastusia

Kraków,małopolskie

799 000 zł180 m² 4 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyłączna sprzedaż- tylko u nas :-) Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! uwaga- ostatni dom do zakupu W tak atrakcyjnej cenie! zakup bez pozwoleń dla obywateli spoza ue! gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tarnów

Tarnów,mazowieckie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż domek letniskowy drewniany 50 m2 posadowiony na działce 1500 m2. Dom wyposażony jest w wodę z własnego ujęcia, prąd i szambo. Składa się z saloniku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworzynka

Jaworzynka,śląskie

3 500 000 zł385 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:9 507 m²

Dworek + 2 działki budowlane do rozbudowy.Atrakcyjna hotelowa nieruchomość Główne atuty nieruchomości: piekny widok bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polesie

Polesie,łódzkie

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Sprzedaż | 4 pokoje | 599 000 zł | 108 m2 | Polesie | gm. Wieruszów | woj. Łódzkie Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni 108 m2 na działce 1224m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 179 000 zł131 m² 8 991,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł205 m² 3 897,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Zalesie Okolica Osiedle Zalesie to jedno z najbardziej popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

440 000 zł204 m² 2 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Oferujemy Państwu parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w ładnym otoczeniu, w miejscowości Gzowo,10 km od Pułtuska w kierunku Warszawy. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

2 690 000 zł300 m² 8 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z Funkcją Usługową- bukowina Tatrzańska (tatrzański, bukowina Tatrzańska) Dom z Funkcją Usługową Sprzedam dom zlokalizowany w Bukowinie Tatrzańskiej. Dom z Funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ozorowice,dolnośląskie

1 600 000 zł120 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom na dużej działce nad strumykiem w otoczeniu lasu. Idealna nieruchomość dla osób kochających przyrodę i ciszę. Atuty: - gotowy do zamieszkania - Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Celiny

Mogilany,małopolskie

950 000 zł154 m² 61,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Extra Broker ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący do sprzedaży w stanie deweloperskim z 4 pokojami, tarasem oraz ogrodem w Pięknych Mogilanach! Jeśli szukasz domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania dom wolnostojący położony w dzielnicy Biały Kamień w dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. W skład domu wchodzi salon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

649 900 zł108 m² 6 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący parterowy, w stanie deweloperskim. Nieruchomość o powierzchni 108m2 usytuowany na dużej działce o pow. ok. 1000m2. Piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

645 000 zł116 m² 5 775,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Wstrzymane! Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim Plus. Dom położony jest w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Korzeniec. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kajki

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł405 m² 8 641,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Dom Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowy, wolnostojący dom jednorodzinny w najlepszej części Anina, na który składają się: parter: - salon (ok. 35 m2), - gabinet (ok. 14 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gerberowa

Poznań,wielkopolskie

1 790 001 zł380 m² 4 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż dom bliźniak / Junikowo ulica Gerberowa. Obecnie 7 pokoi z możliwością przerobienia na 9. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej z możliwością domu dwurodzinnego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipowe Pole Plebańskie

Lipowe Pole Plebańskie,świętokrzyskie

340 000 zł106 m² 3 207,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom jednorodzinny położony w miejscowości Lipowe Pole Plebańskie 3km od centrum Skarżyska Kamiennej *3 pokoje ,kuchnia ,łazienka z prysznicem , kotłownia, * po remoncie ocieplony ,nowy dach.