dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł131 m² 5 335,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na widokowej 5 arowej działce na osiedlu Budziwój. Nieruchomość będzie oazą spokoju dla mieszkańców domu gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 490 000 zł393 m² 8 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Wolnostojący dom z intymną działką w super lokalizacji. Położony pośród willowej okolicy na tzw. " starej" Sadybie. Duży dom z lat 90-tych. Wybudowany w tradycyjnej technologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

969 900 zł117 m² 8 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Dom w zabudowie Bliźniaczej stan deweloperski -premium ok.117m2 W Pięknej Okolicy. Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.117 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok.460.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

595 000 zł86 m² 6 918,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Biuro sprzedaży White House Deweloper ma przyjemność zaoferować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 86 m2, znajdujący się w północnej części Rzeszowa przy ul. Laurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kępna

Kobyłka,mazowieckie

760 000 zł178 m² 4 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 178,46 m znajdujący się w Kobyłce w pobliżu ul. Kępna. Prezentowana nieruchomość jest segmentem środkowym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

951 690 zł112 m² 8 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Życie w spokojnej okolicy pozwala odprężyć się po pracy. Dwupoziomowy segment o powierzchni 112,24 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny segment dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyzwolenia

Lublin,lubelskie

799 000 zł145 m² 5 510,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Świetna oferta dla wymagającego klienta! Atrakcyjny dom z dużym ogródkiem - lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym. Jego powierzchnia użytkowa to niespełna 145m2, zaś powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Piekoszów,świętokrzyskie

552 000 zł190 m² 2 905,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:887 m²

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: tylko u nas W ofercie na wyłączność Na sprzedaż dom dwupiętrowy o powierzchni 190m2, usytuowany na ogrodzonej działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł163 m² 4 595,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:389 m²

Ostatni wolny bliżniak W apartamentach brzozowych W lutyni Zdecydowanym na zakup domu na tym osiedlu zapewnimy najlepsze warunki nabycia. Nasza oferta będzie najniższa, ponieważ mamy wzajemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Baszkówka,mazowieckie

1 100 000 zł185 m² 5 948,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Niezwykle funkcjonalny dobrej i sprawdzonej firmy architektonicznej (archon) dom z garażem o ładnej i harmonijnej bryle przeznaczony do zabudowy bliźniaczej. W każdym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

785 000 zł131 m² 5 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:746 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.746 m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wybickiego

Stęszew,wielkopolskie

590 000 zł136 m² 4 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Szukasz domu do własnej aranżacji. Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 136,07 m2 i pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

630 000 zł118 m² 5 333,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Segment środkowy W zabudowie szeregowej Z garażem Oferujemy funkcjonalny i komfortowy segment na kameralnym i nowoczesnym osiedlu. W cenie domu ogródek i garaż. Więcej ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Narutowicza

Radlin,śląskie

759 000 zł360 m² 2 108 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Nowa niższa cena! pełna galeria zdjęć dostępna na naszej stronie firmowej : Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Radlinie przy ul. Narutowicza. Budynek wolnostojący, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Jaworzno,śląskie

449 000 zł98 m² 4 581,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szukasz domu w Jaworznie w świetnej lokalizacji ? Lubisz spokój i przestrzeń, jednak chciałbyś mieszkać blisko centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lgiń

Lgiń,lubuskie

499 000 zł117 m² 4 261,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej w Lginie - malowniczej miejscowości położonej nad jeziorami. Atrakcyjny dom piętrowy - dwu lokalowy z poddaszem użytkowym, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 460 000 zł152 m² 9 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Premium/dom Bielany wrocławskie/ogród Na sprzedaż Dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej dzielnicy Bielany Wrocławskie. Dom składa się z: parter- kotłownia, kuchnia, łazienka, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyborów

Przyborów,śląskie

259 000 zł120 m² 2 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

-Jeleśnia.Przyborów. Dom z duszą tradycyjności i ogromnym potencjałem na sprzedaż- prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny położony w miejscowości Przyborów w gminie Jeleśnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

730 000 zł148 m² 4 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Przestronny Segment Zewnętrzny. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny o powierzchni ok. 148m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turów

Turów,dolnośląskie

1 199 000 zł164 m² 7 328,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam dom wolnostojący zlokalizowany pod Wrocławiem w Turowie (gmina Żórawina). Miejscowość jest oddalona o 5km od granicy Wrocławia, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Modrzew

Modrzew,mazowieckie

530 000 zł171 m² 3 099,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 906 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną zabudowaną nieruchomość usytuowaną przy drodze asfaltowej w województwie mazowieckim, powiat gostyniński, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Raszyn

Raszyn,mazowieckie

950 000 zł260 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Bliźniak z 1987 roku. Na parterze garaż, kotłownia i pomieszczenia gospodarcze. Powyżej 2 kondygnacje mieszkalne i poddasze. Na pierwszej kondygnacji salon 33 mkw. z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

997 000 zł129 m² 7 703,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Nowy dom w stanie deweloperskim! Ostoja / Szczecin Gumieńce / Mierzyn! 6 pokoi! Oferta sprzedaży nowego domu w standardzie deweloperskim Premium. Inwestycja zlokalizowana w Ostoji - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmurna

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Brochowie. Nieruchomość z 1983 r. , powierzchnia 130 mkw na działce o powierzchni 254 mkw. Dom składa się z: - parter: wiatrołap, hol, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

679 000 zł116 m² 5 853,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro home ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej bud. 4B (116 m2), która usytuowana jest w Krasnem, obok Rzeszowa. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Rzeszów,podkarpackie

464 000 zł133 m² 3 488,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 133m2 zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Beskidzkiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

2 798 500 zł179 m² 15 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Zapraszamy na Prezentację, przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Piękny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 180 m2, na działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Taklińskiego

Kraków,małopolskie

1 175 000 zł126 m² 9 325,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Fantastyczny wykończony dom z garażem w Opatkowicach lokalizacja Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (9,4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł132 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący położony w Dobrzykowicach przy ulicy Norwida. Osiedle prywatnych domów w niskiej zabudowie, głownie nowe budynki, pełne uzbrojenie w media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kunów

Kunów,lubelskie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:686 m²

Murowany dom letniskowy z 1990r. nad jeziorem Kunów, w gm. Firlej. Nieruchomość położona w niewielkim, ogrodzonym osiedlu ze wspólną bramą wjazdową. Przedmiotem oferty jest odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prawobrzeże

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w domu w okolicy lasu a przy tym mieć blisko do sklepów, centrum handlowego, żłobków, przedszkola - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż poniemiecki dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Okleśna,małopolskie

449 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz niedrogiego domu położonego blisko granic województw Małopolskiego oraz Śląskiego? I do tego domu, w którym można zamieszkać od razu, bez ponoszenia już na wstępie nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

3 861 000 zł297 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:285 m²

Miejska Willa na Starym Imielinie w doskonałej, komunikacyjnej części Warszawy (ursynów). Jest to bezczynszowy, szeroki, środkowy segment dwuskrzydłowy gotowy do wprowadzenia. Okolica: niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł190 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana na Miedzyniu usytuowana na działce o powierzchni 400 m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej wybudowany został w 1975 roku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sucha Górna

Sucha Górna,dolnośląskie

425 000 zł171 m² 2 485,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż połowę bliźniaka o powierzchni użytkowej 115,33m2 z działką 5,21 ar w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skawina

Skawina,małopolskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

NA sprzedaż ostatni bliźniak w stanie deweloperskim, położony w Skawinie, tuż przy granicy z Krakowem. Planowane oddanie wiosna 2023 -> Miejsce idealne dla małej i dużej rodziny. ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

919 800 zł132 m² 6 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Nowy Bliźniak w Bardzo Ładnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycję w bardzo atrakcyjnej części Brwinowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino,pomorskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:988 m²

Na sprzedaż dom jedno lub dwurodzinny w Kiełpinie koło Kartuz. Na parterze mamy do dyspozycji przestronny salon z wyjściem na balkon, sypialnię, kuchnię i łazienkę, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podleśna

Dobroń,łódzkie

399 000 zł98 m² 4 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam uroczy "wiejski" dom na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana jest w Dobroniu na ul. Podleśnej. Jak sama nazwa ulicy mówi dom znajduje się w otulinie lasu a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

615 000 zł112 m² 5 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4/5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej. Dom oddawany jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Sopot,pomorskie

12 500 000 zł530 m² 23 584,90 zł/m²