dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

669 000 zł102 m² 6 569,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy dostęp do wszystkich wolny lokali z inwestycji dewelopera. po co szukać więcej? Zadzwoń! Nie płacisz prowizji! Poszukujesz nowej inwestycji z dogodnym dojazdem do centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 190 000 zł167 m² 7 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

-promocja- do sprzedania piękny dom z garażem w bryle i z cudownym ogrodem. Dom jest po generalnym remoncie na kameralnym strzeżonym osiedlu na pograniczu Zalesia Górnego. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

1 135 000 zł170 m² 6 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 144 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 170m2 na działce 10144m2. Nieruchomość położona w Sownie, 12km od Stargardu, 20km od Szczecina. W skład domu wchodzi: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlasie

Piła,wielkopolskie

475 000 zł354 m² 1 342,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:642 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w stanie surowym zamkniętym w Pile na osiedlu Podlasie. Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy wolnostojący znajdujący się na dwóch oddzielnych działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 500 000 zł330 m² 19 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

/ mówimy po polsku, angielsku, ukraińsku, rosyjsku / / mamy na miejscu doradcę kredytowego / rezydencja Z duszą 330 M2, wyjątkowe wnętrza, piękny ogród, chylice, konstancin jeziorna dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł112 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Segment 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 660 m2 w bardzo ładnym rejonie Grodziska Mazowieckiego. Lokal 1b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 020 000 zł149 m² 6 864,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Segment skrajny usytuowany na zamkniętym osiedlu w podwarszawskim Julianowie (józefosław). Jest to druga odsłona cieszącego się popularnością osiedla Willa Wrzos. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żory,śląskie

585 000 zł165 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz nieruchomości w Żorach? Ta oferta jest z pewnością godna uwagi! Na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni mieszkalnej około 165 m2 w bliskiej odległości centrum Żor. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bojków

Gliwice,śląskie

440 000 zł110 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Bojków. Dom wolnostojący, przedwojenny. Pow. domu ok. 110 m2 plus użytkowe poddasze nad całym domem. Cztery pokoje, duża kuchnia z wejściem do łazienki, przedpokój. Okna pcv. Nowy dach, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzechów

Brzechów,świętokrzyskie

1 280 000 zł127 m² 10 078,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 292 m²

Wyjątkowa nieruchomość położna w zakolu lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie wsi w odległości 14 km od centrum Kielc w miejscowości Brzechów. Powierzchnia działki nr 225/6 wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boya-Żeleńskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

620 000 zł146 m² 4 261,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:967 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Koszalina, przy ul. Boya-Żeleńskiego. Budynek mieszkalny posadowiony na pięknej dużej działce o pow. 967 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 550 000 zł135 m² 11 481,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży trzech widokowych apartamentów w Szczyrku. Każdy z apartamentów składa się z dwóch poziomów z roku budowy 2018 roku. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł250 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piękny dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy. Wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Dojazd gminną drogą bez przelotu ze wszystkimi mediami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 800 zł178 m² 4 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Nowy Przestronny Dom. Przedstawiam do sprzedaży bardzo funkcjonalny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.180 m2 posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poznańska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 185 000 zł300 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 647 m²

Dom Z natychmiastową stopą zwrotu! Na sprzedaż dom pełniący funkcje zarobkową w postaci mieszkań i pokoi na wynajem. Na oferowaną nieruchomość składają się: -Dom przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Krzyżowice,dolnośląskie

830 000 zł116 m² 7 161,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:714 m²

Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, gdzie na lokatorów czekają dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Braniborska

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł156 m² 6 325,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego, położonego W szczecinie - dzielnice gumieńce. Okolice ul. Wierzbowej i Braniborskiej. Dom wybudowany na przełomie lat 1970-1980r. po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Częstochowska

Marki,mazowieckie

769 000 zł125 m² 6 131,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy Na sprzedaż bardzo funkcjonalny i jasny dom, składający się z trzech kondygnacji, o łącznej powierzchni całkowitej 125,41 m 2. W cenie ogródek i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

730 000 zł148 m² 4 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Przestronny Dom, bliźniak ok. 150 m2 Zewnętrzny. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny o powierzchni ok. 150 m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

479 900 zł95 m² 5 075,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

D o M **kupujący zwolniony Z podatku pcc!** bez prowizji dla biura**rynek pierwotny** Podwyższony standard w cenie! Polecam Państwu nową inwestycję jaką są trzy domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Zawada

Zawada,opolskie

335 000 zł142 m² 2 359,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zawada (4km od Opola) o pow. użytkowej 142 m2, położony na działce o powierzchni 4,6 ar (460 m2). Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opalowa

Oława,dolnośląskie

620 000 zł159 m² 3 903,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z własnym ogrodem, tarasem i garażem w kameralnym budynku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Ta inwestycja jest odpowiedzią na oczekiwania osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

649 993 zł108 m² 6 015,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:256 m²

Lutynia- 5 min od wrocławia/dom wolnostojący Polecam na sprzedaż dom zbudowany w 2019 roku. Powierzchnia budynku 110 m2 + 25 m2 wiata Powierzchnia działki - 256 m2 Na parterze: wiatrołap - 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

730 000 zł148 m² 4 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarowna

Bąkówka,mazowieckie

1 165 800 zł164 m² 7 105,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż | połówka bliźniaka | 164,06 m2 | Bąkówka | 1 165 800 zł osiedle czarowna - bąkówka zakup bezpośrednio od dewelopera - bez pcc I bez prowizji agencji Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kotuń

Kotuń,wielkopolskie

899 000 zł191 m² 4 699,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący O pow. Użytkowej 156,8m2 Kotuń k. Piły (7 km) Tytułem oferty jest malowniczo położona nieruchomość w otoczeniu lasów z bajkowym ogrodem. Dom dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziołowa

Połczyno,pomorskie

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:502 m²

Sprzedam wygodny nowy dom(1/2 bliźniaka), w stanie deweloperskim! Atuty oferty - spokojna okolica - blisko do Pucka i plaży - duży, przestronny dom z garażem - Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanka

Sanka,małopolskie

649 000 zł151 m² 4 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! nieruchomość spełnia kryteria programu rządowego! : Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy - możliwość otrzymania kredytu bez wkładu własnego - dopłaty za dzieci 20 000 zł lub 60 000 zl Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

730 000 zł145 m² 4 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zostały tylko 4 wolne segmenty! Tego jeszcze nie było! Segmenty w niepowtarzalnej promocyjnej cenie! ***730 000 pln*** taniej nigdzie nie znajdziesz! promocja trwa do 6 kwietnia 2023! Cena przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Kraków,małopolskie

1 079 000 zł167 m² 6 450,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też posiadało szereg proekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kleszczów

Kleszczów,łódzkie

505 000 zł178 m² 2 837,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 399 m²

Wszystko czego potrzebujesz, by żyło się wygodnie. Na sprzedaż dom piętrowy o powierzchni użytkowej 178 m2, który zlokalizowany jest w Kleszczowie przy ulicy Głównej. Nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łazy

Łazy,mazowieckie

839 000 zł113 m² 7 522,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Kameralna inwestycja zlokalizowana na pograniczu Magdalenki i Łaz. Zabudowa segmentowa. Dostępne są segmenty: 1) Skrajne (z większą działką): pow. 113 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górno-Parcele

Górno-Parcele,świętokrzyskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż: domek całoroczny o pow. ok. 57 m2 w cenie 2 pokojowego mieszkania, na działce o pow. 1198 m2, położona w Górnie - Parcelach Domek o wymiarach 5m x 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Kraków,małopolskie

4 200 000 zł615 m² 6 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż udziały w zabytkowej kamienicy wynoszące 42% przy ulicy Piłsudskiego w Krakowie! english version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: piłsudskiego W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Folwarki

Żory,śląskie

360 000 zł93 m² 3 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Opis: cena 365 000zł dotyczy domu w stanie surowym zamkniętym z instalacjami: wod-kan, elektryczna Cena 595 000zł dotyczy domu w stanie deweloperskim premium. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pruszkowska

Raszyn,mazowieckie

950 000 zł190 m² 5 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta z rynku pierwotnego, kameralne osiedle 4 segmentów w Raszynie, w okolicy ul. Pruszkowskiej. Domy wybudowane, gotowe do odbioru. Powierzchnia segmentów od 188 m2 do 224 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

739 000 zł93 m² 7 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży piękne, klimatyczne i przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 93m2, w loftowym stylu, w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się w segmencie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gizałki

Gizałki,wielkopolskie

319 000 zł128 m² 2 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Telefon Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Gizałki, gmina Gizałki, powiat Pleszewski. Dom wybudowany na działce o powierzchni około 26 arów ( wymiary: 22 m x 148.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 397 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Mierzowice w gminie Prochowice, powiat legnicki. Nieruchomość doskonale nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 130m2, usytuowany na działce powierzchni 340m2. Nieruchomość Płaska, prostokątna, ogrodzona działka o wymiarach 10m x 34m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

550 000 zł134 m² 4 433,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Oferta deweloperska: 0 % prowizji dla biura 0% opłat za doradztwo kredytowe brak podatku pcc 2% Szukasz spokojnego i bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny, blisko centrum Głogowa Małopolskiego.?!.