dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Leśna

Leśna,śląskie

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z oferta sprzedaży domu Budynek jednokondygnacyjny wybudowany metodą tradycyjną murowaną Usytuowany na około 750 metrowej działce. Dom ocieplony, na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lublin,lubelskie

400 000 zł73 m² 5 479,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:282 m²

Polecam Państwu mały dom w cenie niewielkiego mieszkania w spokojnym miejscu na Ponikwodzie - okolice ul. Ponikwoda a Rudnicka. Nieruchomość usytuowana na ogrodzonej działce ok. 285m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łosia Wólka

Łosia Wólka,mazowieckie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Elegancki, przestronny dom zlokalizowany W sąsiedztwie kampinosu dane techniczne: wolnostojący dom o powierzchni 170 m2, położony na działce o powierzchni 1750 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Elizówka

Elizówka,lubelskie

790 000 zł144 m² 5 500,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o pow. 143,63 m2 na działce 421 m2 w Lublinie. Na parterze pokój o pow. 11,70 m2, pokój o pow 11,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Warszawa,mazowieckie

14 800 000 zł520 m² 28 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesna rezydencja w stylu postmodernizmu zaprojektowana przez renomowaną pracownię architektoniczną, mającą w swoim portfolio wiele cenionych produktów architektury współczesnej, tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

499 000 zł145 m² 3 441 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Uwaga promocyjna cena 449.000 DO NEGOCJACJI Wolnostojący dom z działką około 1100 w cenie mieszkania. Okazja! Oferta na Wyłączność w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dukla

Dukla,podkarpackie

299 000 zł153 m² 1 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa cena Gm.Dukla- Oferujemy do sprzedaży urokliwą chatę z bala wybudowaną w 1918 r. o pow. 153 m2, posadowioną na pięknie zagospodarowanej działce o pow.30 ar. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

495 000 zł107 m² 4 647,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Siekierki Wielkie w województwie wielkopolskim, oferowany w ramach kolejnego etapu inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 000 zł137 m² 4 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny dom jednorodzinny. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 137 mkw, posadowiony na pięknej, dużej działce ok. 2050 mkw, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

1 100 000 zł133 m² 8 270,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Okazja!dom wolnostojący parterowy w Gruszczynie. Polecam do sprzedaży bardzo ładny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 133m2. Składa się on z trzech niezależnych pokoi, samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 800 zł134 m² 5 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Piękna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 134 m2, posadowiony na działce ok.600 m2 Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łąkowa

Łeba,pomorskie

1 390 000 zł246 m² 5 644,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:365 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży dom w Łebie w zabudowie szeregowej (100m od jednej z głównych ulic - deptak przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Kaputy,mazowieckie

950 000 zł133 m² 7 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Bez prowizji i podatku pcc. Oferujemy projekt i wykończenie domu pod klucz. Możesz obejrzeć dom pokazowy. Deweloper może kredytować zakup! Zapytaj o szczegóły. Dzięki kompilacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jarosław,podkarpackie

1 300 000 zł330 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w przy ulicy Czesława Miłosza w Jarosławiu. Nieruchomość znajduje się na działce ok 5a. Działka jest ogrodzona, a brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łodygowice

Łodygowice,śląskie

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 316 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom do generalnego remontu jednak O dużym potencjale Budynek z lat 70, wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, położny na działce 2316m2. Działka długa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 099 800 zł171 m² 6 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Tzw. 2 kroki od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

970 000 zł156 m² 6 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Dom wolnostojący z ogródkiem Przedmiotem oferty jest nietuzinkowy dom piętrowy z poddaszem, wybudowany w 2011 roku, położony w Kaszczorku. Nieruchomość o powierzchni: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Suchy Dwór,pomorskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Tylko W mio casa! nowoczesny bliźniak do wykończenia W urokliwej miejścowości suchy dwór koło gdyni! zaprojektuj I zamieszkaj po swojemu :-) Zaciszny zakątek na przedmieściach Gdyni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lechitów

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł102 m² 8 151,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

I podatku pcc! Został ostatni dom z drugiego etapu! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość reprezentująca inwestycję domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, mieszczącą się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipowa

Lipowa,śląskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Marzysz O ciszy, pięknym widoku I domu gotowym do zamieszkania? serdecznie zapraszam do zapoznania się Z propozycją domu położonego W lipowej. Nieruchomość gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

879 000 zł140 m² 6 279 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Serdecznie polecam wolnostojący dom jednorodzinny z dużym ogrodem zlokalizowany w Chwałowicach obok Jelcza-Laskowic! zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

864 000 zł540 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nieruchomości awm oferują Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 540 mkw posadowiony na 14 arowej działce. Nieruchomość to bliźniak składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olsztyńska

Dywity,warmińsko-mazurskie

1 735 000 zł533 m² 3 256,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 405 m²

Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym ,magazynowym oraz biurowym. Dom wraz z budynkami gospodarczymi znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

1 680 000 zł342 m² 4 915,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:929 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący (o powierzchni 341,79m2), w stanie surowym zamkniętym. Usytuowany w cichej i spokojnej części Osowa. Układ Nieruchomości - Parter: - hall (6,81 m2) - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 13 Zakrętów

Bielsko-Biała,śląskie

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 74m2, zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. 13-Zakrętów.Budynek wybudowany w 2022 roku, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

1 720 000 zł157 m² 10 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj na pięknym osiedlu, w inwestycji o wysokim standardzie wykończenia w otoczeniu lasu Mokrzańskiego. Gotowa rezydencja 157,15 mkw z ogrodem 367,14 mkw i tarasem 16,11 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

1 038 700 zł513 m² 2 024 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w trzeciej licytacji: (prawo użytkowania wieczystego gruntów oraz odrębna własność budynku) mieszczącego się przy ul. Hutniczej 9 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Święta Katarzyna,dolnośląskie

659 000 zł122 m² 5 394,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Klient nie płaci prowizji - zakup od dewelopera brak podatku pcc 2% Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej w Świętej Katarzynie, wraz z ogródkiem oraz garażem Bardzo dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

7 000 000 zł655 m² 10 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący budynek położony na dużej działce przy ul. Dąbrowskiego na Górnym Mokotowie, nieopodal stacji metra Racławicka. Dom wybudowany przed wojną i znacznie zniszczony w jej trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Często unosisz się na skrzydłach fantazji rozmyślając o swoim domu poza miejskim zgiełkiem, z niesamowitym widokiem na naturę? Brzmi przyjemnie, prawda? I takie może być! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fiołkowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 000 000 zł450 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny o wysokim standardzie, położony w atrakcyjnej zielonej i cichej okolicy osiedla Redykajny w Olsztynie. Budynek mieszkalny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

469 000 zł94 m² 5 008,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na dużej działce 350m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Dom będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, w stanie Do remontu. Dom zbudowany w latach 70tych, otynkowany, z oknami pcv, składa się z parteru z wejściem do ganku, holem, salonem, kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Galicyjska

Zielonki,małopolskie

719 000 zł136 m² 5 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

! nieruchomość spełnia kryteria programu rządowego! : Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy - możliwość otrzymania kredytu bez wkładu własnego - dopłaty za dzieci 20 000 zł lub 60 000 zl Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł86 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bydgoszcz - Osowa Góra - na sprzedaż piętro domu o powierzchni 86m2. Mieszkanie bezczynszowe, z odrębną kw. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, każdy z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

525 000 zł124 m² 4 233,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Domy parterowe z poddaszem użytkowym 124 m2, 4 pokojowe, o nowoczesnym wyglądzie i wygodnym rozkładzie pomieszczeń, z kominkiem i garażem. Zlokalizowane w Nasielsku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

1 159 000 zł109 m² 10 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Najważniejsze informacje Kryspinów 514b, zachód Krakowa Forma własności: pełna własność z księgą wieczystą Powierzchnia: 109 m2 (z poddaszem 130m2) Cztery sypialnie (17m2,11m2, 11m2, 8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otwock

Otwock,mazowieckie

786 450 zł149 m² 5 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Osiedle położone jest w idealnym miejscu. W bliskim obrębie mieści się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, sklep spożywczy, apteka, biblioteka, warsztat samochodowy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

579 000 zł86 m² 6 736 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż ostatnie dwa domy z pierwszego etapu inwestycji segmentów w zabudowie bliźniaczej położonych w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Rolnej. Nowa, kameralna inwestycja domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnogoździce

Czarnogoździce,dolnośląskie

479 999 zł120 m² 3 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 993 m²

Dom wolnostojący 120m2 5 pokoi działka 2000m2 czarnogoździce/krośnice/milicz dolina baryczy Na sprzedaż poniemiecki dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120,00m2 (całkowita powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł181 m² 9 944,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom na Gocławku. To nieruchomość o powierzchni 181 m2. Łączny metraż biorąc pod uwagę podwórko, a także dodatkowe udogodnienia jak balkon.