dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

995 000 zł211 m² 4 715,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Wyobraź sobie piękny, letni dzień. Budzisz się i słyszysz śpiew ptaków. Boso w piżamie, ze świeżo zmieloną kawą wychodzisz na trawę. Rozsiadasz się na leżaku i podziwiasz zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy Dębowieckie

Łazy Dębowieckie,podkarpackie

290 000 zł98 m² 2 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:729 m²

Sprzedam piękny dom z bali w miejscowości Łazy Dębowieckie w woj. podkarpackim, powiat jasielski, gmina Dębowiec. Atrakcyjnie położona nieruchomość w centrum niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cienista

Gdańsk,pomorskie

1 195 000 zł137 m² 8 722,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Atena Invest prezentuje ofertę domów na kameralnym osiedlu przy ulicy Cienistej 10. Aktualnie w sprzedaży pozostaje ostatni segment. To wyjątkowe domy zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

465 000 zł204 m² 2 279,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Makler nieruchomości poleca dom W mochlu! Dom jednorodzinny w budowie, dworek nad rozlewiskiem, gdyż położony jest przy zagospodarowanym zbiorniku wodnym. Działka o powierzchni 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

1 090 000 zł164 m² 6 658,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:819 m²

Jeżeli aktualnie jesteś na etapie poszukiwania swojego wymarzonego domu, ta oferta powinna Cię zainteresować. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w Rzeszowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

940 000 zł120 m² 7 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący położony w miejscowości Zawada zlokalizowany w powiecie myślenickim. Projekt domu to Dom w Żurawkach Biura Projektowego Archon. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

699 000 zł130 m² 5 388,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Już gotowe do odbioru kluczy - nowe domy W bilczy (doskonała lokalizacja: cisza, spokój i jednocześnie bardzo blisko centrum Kielc) Nowe Osiedle Bilcza to kameralna inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ochla

Zielona Góra,lubuskie

1 799 000 zł191 m² 9 443,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu z 2020 roku, położonego na działce o powierzchni 888 m2. ,Jest możliwość przyjęcia w rozliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

739 000 zł114 m² 6 482,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Legionowej, w kameralnej zabudowie - tylko 8 segmentów a wokoło zabudowa jednorodzinna Widok przez okno na piękne drzewa Powierzchnia : 114.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Kąpino,pomorskie

1 050 000 zł338 m² 3 106,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Navigat! Kąpino charakteryzuje się zabudową jednorodzinną położona wśród pobliskich lasów Puszczy Darżlubskiej wśród których płynie rzeka, mająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kopernika

Skawina,małopolskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Gotowe nowoczesne domy w Skawinie k/krakowa. W ofercie pozostał ostatni dom numer 4. Budowa zakończona domy gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 548 000 zł310 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2 ,usytuowany na ładnej działce o powierzchni 1000 m2. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

629 000 zł78 m² 8 083,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Segmenty w zabudowie parterowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji. Proponujemy Państwu segmenty w zabudowie szeregowej parterowej powstające w ramach nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Prószkowska

Ligota Prószkowska,opolskie

120 000 zł90 m² 1 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Tylko u nas! Oferta na Wyłączność! Ligota Prószkowska urocza wieś w gm. Prószków. Dom w znakomitej lokalizacji. Z przyjemnoscią przedstawiamy Państwu do kupienia, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żółtki,podlaskie

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 340 m²

Oferujemy na sprzedaż siedlisko z zabudowaniami w miejscowości Żółtki gm. Choroszcz. Nieruchomość położona jest pomiędzy drogą krajową S8 a zabudową mieszkaniową wsi Żółtki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Francuska

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł165 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Muchobór Mały. Dom o powierzchni całkowitej 165m2 , a powierzcnia użytkowa 110m2. Działka 250 m2. Nieruchomosc składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knurów

Knurów,śląskie

800 000 zł119 m² 6 744,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Proponujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji - Knurów ul.Wolności. Apartament dwupoziomowy bezczynszowy (niewielka opłata na fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 020 900 zł207 m² 4 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny przestronny Dom parterowy o całkowitej powierzchni ok. 165 m2, usytuowany na przestronnej na działce ok. 1500m2. Rozkład domu jest następujący: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

616 000 zł101 m² 6 099,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domy gotowe do odbioru! Ponadto cena zawiera 8% podatku vat, kupujący zwolniony z podatku pcc 2%. Twój nowy adres: połowa "bliźniaka" na kameralnym, zamkniętym osiedlu z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Klęczany,podkarpackie

429 000 zł300 m² 1 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w miejscowości Klęczany pod Rzeszowem. Nieruchomość o powierzchni ok 300 m2 (180m2 użytkowej) po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębina

Dębina,dolnośląskie

79 950 zł211 m² 378,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Syndyk sprzeda udział wynoszący części we własności nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę 230/3, obręb Dębina, gmina Jelcz Laskowice o powierzchni 0,0914 ha, dla której prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyzwolenia

Dziemiany,pomorskie

650 000 zł198 m² 3 284,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 198m2 znajdujący się przy ulicy Wyzwolenia w Dziemianach. Nieruchomość posiada 3 kondygnacje, obecnie piętro pierwsze i parter zostały od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezina

Brzezina,opolskie

770 000 zł131 m² 5 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Oferta sprzedaży domu 2 km od Brzegu, usytuowanym w uroczym zakątku miescowości, z dala od głównej ulicy. Dwukondygnacyjny dom, kryty dachówką ceramiczną, posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

469 000 zł80 m² 5 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:87 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom szeregowy o pow. użytkowej 80 m2 w Skibienku z garażem i ogródkiem. Skibienko to niewielka osada w odległości 10 km od Morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

290 000 zł107 m² 2 716,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta na wyłączność. Tylko u nas! Do sprzedania dom poniemiecki o powierzchni użytkowej 106, 76 m2m mieszczący się na działce o pow. 30 arów. Nieruchomość do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyścigi

Sopot,pomorskie

2 549 000 zł200 m² 12 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom na sprzedaż w Sopocie na Wyścigach o pow.całkowitej 200m2/użytkowej 170m2. Działka 510m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduję się : pokój, otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł152 m² 5 239,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i wbudowanym garażem, w stanie deweloperskim. Jego powierzchnia całkowita wynosi 152,5 m2, a użytkowa 128,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ujście,wielkopolskie

539 000 zł104 m² 5 199,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:259 m²

NA sprzedaż! Dom w atrakcyjnej lokalizacji! ujście! Pow. użytkowa domu 103,66 m 2! Działka ogrodzona, zagospodarowana o pow. 259 m 2 (własność). Dom stanowi dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hulanka

Hulanka,kujawsko-pomorskie

220 000 zł210 m² 1 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecam do kupna dom o powierzchni 180m2, usytuowany na 30-arowej działce, w miejscowości hulanka leżącej w otoczeniu kilku jezior oraz lasów - w powiecie włocławskim. Dom 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 700 000 zł308 m² 18 479,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! Do sprzedania niezwykle komfortowy reprezentacyjny dom parterowy na zielonym osiedlu w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Kołobrzeskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębska Kuźnia

Dębska Kuźnia,opolskie

527 000 zł182 m² 2 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:753 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w stanie surowym otwartym w cichej, niezwykle urokliwej lokalizacji w Dębskiej Kuźni. Dom umiejscowiony na działce wielkości 7,53 ar sąsiadujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

1 050 000 zł338 m² 3 106,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baranówka

Baranówka,małopolskie

1 690 000 zł124 m² 13 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail -. Wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz pięknego domu, gotowego do zamieszkania, w wysokim standardzie - to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do sprzedaży ostatni dom w stanie deweloperskim. Nowoczesny, energooszczędny, funkcjonalny dom wolnostojący, położony w Bielsku-Białej w dzielnicy Stare Bielsko. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobótka,dolnośląskie

495 000 zł144 m² 3 444,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Wyjątkowe mieszkania Z ogrodem W zabudowie szeregowej Z widokiem na ślęże dodatkowym atutem jest nowe połączenie kolejowe wrocław - sobótka - świdnica Lokale mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Węgrzce,małopolskie

1 699 000 zł265 m² 6 411,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z 2017 roku położony na dużej działce w Węgrzcach gm. Zielonki pod Krakowem Kupujący nie płaci prowizji, koszty pośrednictwa w całości ponosi strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie

Lubin,dolnośląskie

555 000 zł147 m² 3 783,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:423 m²

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Zalesie w Lubinie. Budynek o pow. 146,68m2 sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Figowa

Sobótka,dolnośląskie

786 000 zł145 m² 5 420,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w urokliwej i zielonej Sobótce z widokiem na górę Ślężę. Osiedle domków w zabudowie szeregowej położone w Sobótce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta bezprowizyjna! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. całkowitej 110 m2 posadowiony w miejscowości Wielka Wieś w powiecie krakowskim. Dom zlokalizowany jest na kameralnym malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Giebułtów

Giebułtów,małopolskie

880 000 zł114 m² 7 719 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Więcej informacji Martalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: oferty na stronie: Jeśli szukasz domu z garażem, w dobrym standardzie, wyposażonego w rekuperację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży energooszczędnego 4 pokojowego domu W zabudowie bliźniaczej W stanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij