dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. C3

Węgrzce,małopolskie

1 499 000 zł157 m² 9 547,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom na północy Krakowa w miejscowości Węgrzce. Lokalizacja Węgrzce to doskonała lokalizacja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Kazimierz,łódzkie

789 000 zł136 m² 5 806,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Szukasz komfortowego domu z dobrym dojazdem do Lutomierska czy Łodzi a jednocześnie blisko lasu i terenów rekreacyjnych? Na sprzedaż dom położony zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Byczyna

Jaworzno,śląskie

320 000 zł74 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:811 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu w o powierzchni użytkowej 74 m2 stojący na działce o powierzchni 811m2 w Jaworznie w cichej spokojnej okolicy, blisko lasu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kotsisa

Kraków,małopolskie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferujemy do sprzedania dom O pow. Całkowitej ok.120 M2, UŻYTKOWEJ 70 M2 NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 6,3a W KRAKOWIE W DZIELNICY WOLA DUCHACKA CO SPRZEDAJEMY? Dom do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł185 m² 8 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:767 m²

Tylko U nas! Do sprzedania komfortowa nieruchomość w atrakcyjnej, świetnie skomunikowanej lokalizacji w pobliżu Atrium Targówek z dala od miejskiego zgiełku. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 860 000 zł185 m² 10 037,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Podkowa Leśna to niespełna czterotysięczne miasto pod Warszawą, którego unikalny na skalę Polski charakter stanowi realizacja howardowskiej koncepcji miasta ogrodu. Założona w 1925 roku jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

750 000 zł121 m² 6 198,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy dom w Kiełczowie w zabudowie bliźniaczej. Zakup bez prowizji i pcc! Dom o powierzchni całkowitej 121 mkw, powierzchnia użytkowa 102,5 mkw z przynależną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

549 000 zł100 m² 5 478,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szukasz wygodnego, funkcjonalnego domu blisko Kielc? - Zależy Ci na 3 lub 4 oddzielnych sypialniach + przestronnym salonie z aneksem? - Ogródek, garaż - to kolejne dodatkowe atuty? - Bezwarunkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Dambnik

Bojano,pomorskie

930 000 zł125 m² 7 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej z 2020 roku. Dom znajduje się w otoczeniu lasów, w cichej okolicy z kameralną zabudową. Bojano jest doskonałym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Druska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

490 000 zł204 m² 2 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Dom W elblągu ul. Druska Z dużą działką-super lokalizacja (elbląg, druska) Sprzedam nieruchomość, wolnostojący dom mieszkalny w Elblągu przy ulicy Druskiej. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

949 000 zł158 m² 6 006,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

329 000 zł90 m² 3 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:921 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomośc gruntową o powierzchni 921 metrów kwadratowych, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 90 m2. Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

590 000 zł161 m² 3 665,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Na sprzedaż piękny dom w Murowańcu - w stylu nowoczesnej stodoły. Projekt pracowni Extradom - "pogodny" o pow. całkowitej 160,97 m2, użytkowej 137,62 m2, oparty na prostym rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Koronowo,kujawsko-pomorskie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy (bliźniak) o powierzchni 78 m2 w Koronowie. Położony jest na pięknej działce o powierzchni 478 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niechobrz

Niechobrz,podkarpackie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do sprzedania bardzo zadbany, wolnostojący dom, położony w Niechobrzu, 13km od centrum Rzeszowa. Dom o powierzchni użytkowej ok. 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniowskiego

Gdańsk,pomorskie

3 190 000 zł280 m² 11 392,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania unikatową nieruchomość jaką jest dom wolnostojący świeżo po kapitalnym remoncie w dzielnicy Gdańsk Brzeźno. Każdy kto nabędzie tę nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 819 424 zł140 m² 12 996,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na Woli Justowskiej o powierzchni użytkowej 141,25 m2 plus garaż o powierzchni 15,82 m2 i ogród 3 ary. Połowa bliźniaka usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Tanowo,zachodniopomorskie

798 000 zł150 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wybudowany w 2010 roku, stojący na zielonej działce o powierzchni 300 m2. Na powierzchnię 140 m2 składają się: - przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

619 000 zł115 m² 5 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2. Dom jest zlokalizowany w Jasionce na działce o powierzchni 3,66 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

689 800 zł115 m² 5 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Super Okolica. Dom Parterowy. Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.115 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Naftowa

Białystok,podlaskie

765 000 zł118 m² 6 483,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:127 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę wraz z domem o pow. 370 m2 położoną w Białymstoku w dzielnicy Skorupy. Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł125 m² 4 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u nas: nowa inwestycja Osiedle Świętej Rodziny rudna mała Oferujemy Państwu do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim z garażem, balkonem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 385 000 zł133 m² 10 401,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej połączony garażem w Otwocku. Mam przyjemność przedstawić Państwu piękną nieruchomość wykończoną w trosce o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konopnica

Konopnica,lubelskie

1 400 000 zł264 m² 5 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Wolnostojący jednorodzinny budynek mieszkalny o powierzchni 220 m2, posadowiony na przepięknej działce 4000 m2. Bardzo dobra lokalizacja w Konopnicy. Dostęp do dwóch przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Matiaszów

Matiaszów,świętokrzyskie

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

W ofercie sprzedaży posiadamy piękny, stylowy dom w malowniczej miejscowości Matiaszów, gm. Osiek, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. W domu jest salon, kuchnia, 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 600 000 zł500 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Segment bliźniaka z możliwością swobodnej zmiany podziału lokali. Aktualnie 6. pokoi, 2. kuchnie, 2. łazienek i oddzielna toaleta. Możliwość przekształcenia garderób na kolejne łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Długołęka,dolnośląskie

1 999 999 zł230 m² 8 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Dom idealny dla rodziny Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam na prezentację pięknego domu w głębi osiedla domów jednorodzinnych (cisza i spokój gwarantowany). Układ pomieszczeń: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Fałkowice

Fałkowice,małopolskie

750 000 zł201 m² 3 738,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący z lat 80-tych XX wieku wraz z budynkiem gospodarczym. W latach 2000 dobudowana część domu (duży salon, pokój, kuchnia, łazienka), w tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

460 000 zł82 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz spokojnego miejsca do życia, w małej ale rozwiniętej miejscowości? Potrzebujesz optymalnej powierzchni i ogródka? Proponujemy lewy lokal w bliźniaku w Krosinku, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bytom

Bytom,śląskie

519 000 zł117 m² 4 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Nowa oferta Przedstawiamy ofertę domów szeregowych na Osiedlu Fazaniec w Bytomiu - etap II. Ceny ofertowe: segmenty skrajne 549.000 zł brutto Segmenty środkowe 519.000 zł brutto Zdjęcia gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bohaterów Westerplatte

Skierniewice,łódzkie

489 000 zł198 m² 2 469,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:756 m²

Dom o powierzchni około 200m kw, 180 m kw powierzchni użytkowej, położony na działce o powierzchni 756m kw w centrum dzielnicy Rawka w Skierniewicach (pow. Skierniewice, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Babimost

Babimost,lubuskie

138 000 zł67 m² 2 058 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącą nieruchomość gruntową zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi, położonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nieborowice

Nieborowice,śląskie

1 498 000 zł179 m² 8 368,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Piękny nowoczesny ale i klimatyczny dom wśród pól i lasów, w pobliżu strumyka. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna