dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Konarzew

Konarzew,łódzkie

950 000 zł140 m² 6 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu, który został wybudowany niedaleko Piątku. Cena obejmuje sprzedaż działki o powierzchni 1400 m2 zabudowanej domem. Z posesją sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Huta Mazowszańska

Huta Mazowszańska,mazowieckie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 200 m kw. 4 sypialnie plus salon. Idealny dla dużej rodziny. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szeroka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

209 000 zł110 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

Nieruchomości janasari prezentuje Państwu do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 110 m2 znajdujący się w Jastrzębiu-Zdroju obręb Szeroka. Dom z lat 50, jest do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drogowa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł177 m² 11 864,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Sprzedam komfortowy dom w Warszawie Doskonała lokalizacja na Białołęce. Tylko 500 m od Urzędu Gminy, około 150 m od ul. Modlińskiej. Dom wybudowany w 2008 r. sposobem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł245 m² 14 347,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szanowni Państwo Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w spokojnej okolicy na Starej Sadybie o powierzchni 245 m2, z pięknym kształtnym ogrodem (ekspozycja południowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 195 005 zł153 m² 7 810,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Okolice Zorawina 151m2/ 4 pokojhe / duza dzialka!/ polecamy panstwu nowoczesny jednorodzinny dom z dużym i pięknym ogrodem, wybudowany w oparciu o projekt dom pod liczi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

665 200 zł312 m² 2 132,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Mamy do zaoferowania dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 288,6 m2 i powierzchni całkowitej 312,30 m2 Budynek zlokalizowany jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Res Oferujemy Państwu do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim z garażem, balkonem i tarasem. Osiedle zlokalizowane jest w miejscowości Rudna Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 359 000 zł306 m² 4 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom parterowy 305 / działka 1600 / chrząstawa wielka / wrocław okolica / atrakcyjna lokalizacja atrakcyjny I funkcjonalny dom jednorodzinny dom parterowy Z poddaszem użytkowym I dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Hażlach

Hażlach,śląskie

650 000 zł252 m² 2 579,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę domu położonego w Gminie Hażlach. Doskonałe połączenie z sąsiadującymi Gminami w kierunku Cieszyna, zebrzydowic, strumienia, bliskie połączenie do głównej dw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

900 000 zł240 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Opis Atrakcyjny dom z garażem w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 240 m2 w tym powierzchnia użytkowa 140m2 położony na działce 384 m2 Kątach Wrocławskich ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

1 540 000 zł167 m² 9 221,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2004 r w Markach na osiedlu Struga. Dom w bardzo dobrym standardzie, nie wymaga żadnych nakładów. Cisza i spokój nawet przy otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 300 000 zł247 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Nieruchomość położona jest w Łomiankach. Dom przeszedł gruntowny remont, wraz z wymianą całej instalacji elektrycznej, więźby dachowej, dachówki,podłóg, tynków wewnętrznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

884 301 zł138 m² 6 419,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domów szeregowych w pobliżu ulicy Świętokrzyskiej (gdańsk - Zakoniczyn). Segment skrajny: 2 piętra o łącznej pow. użytkowej: 108,54 m o rozkładzie: - parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Bytom,śląskie

579 000 zł137 m² 4 226,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Brak prowizji! Kupujący nie płaci pcc2%! Do sprzedaży dom wolnostojący w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km na Rynek w Bytomiu! stan surowy otwarty stan obecny -579 000zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głogów

Głogów,dolnośląskie

639 000 zł121 m² 5 280,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pragniemy zwrócić uwagę, że w przypadku zakupu tego domu klient nie musi pokrywać kosztów prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc. Dzięki temu oszczędzasz nawet do 30 000 zł Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kanarkowa

Mościska,mazowieckie

2 650 000 zł250 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Restart Nieruchomości poleca na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 233m2 (po podłogach 250m2) oddany do użytku w 2022r. Budynek znajduje się w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milicz

Milicz,dolnośląskie

1 499 000 zł193 m² 7 766,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w otoczeniu lasów i jezior - Dolina Baryczy Traczyk Nieruchomości prezentuje atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 193 m2 położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł92 m² 7 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż segmenty w zabudowie szeregowej położone w Kiełczowie przy ulicy Ogrodowej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną, oświetloną z kostki. Szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Ustanów,mazowieckie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam bezpośrednio nowy dom (1/2 bliźniaka) w zabudowie jednorodzinnej, dwu-lokalowej o powierzchni mieszkalnej około 105 m2 w stanie "deweloperskim". Do domu przynależy działka do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzesiny

Poznań,wielkopolskie

1 399 000 zł116 m² 12 087,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Już teraz zapraszam na wirtualny spacer po tym wyjątkowym domu. Chcecie zafundować sobie odrobinę luksusu na co dzień? Marzycie o tym, aby zamieszkać w miejscu, które zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baranowice

Baranowice,dolnośląskie

1 699 999 zł226 m² 7 525,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Baranowice /- wrocław / dom wolnostojący / super / Premium super oferta! polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Nowoczesny, super urządzony i wykończony dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krasickiego

Mosina,wielkopolskie

499 000 zł82 m² 6 085,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% prowizji! Polecam ofertę tzw. pół bliźniaka. Dom znajduje się w Krosinku k/mosiny, na granicy z Krosnem. Zgrabny dom w przystępnej cenie dla kogoś kto marzy o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 499 000 zł182 m² 19 225,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 058 m²

Dom z dużym ogrodem w cichej okolicy na granicy Białołęki i Targówka (ul. Ojca Aniceta) Jest to cicha okolica z kameralną zabudową jednorodzinną z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Morzyczyn

Morzyczyn,zachodniopomorskie

1 099 000 zł170 m² 6 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż piękny, przytulny dom wolnostojący z 2013 r o powierzchni 170 mkw na działce 800 mkw Nieruchomość położona w Morzyczynie na osiedlu domków jednorodzinnych ( zewnętrznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawarcie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:697 m²

NA sprzedaż wolnostojący dom z budynkiem wolnostojącym o przeznaczeniu mieszkalnym lub handlowo - usługowym w zależności od potrzeb oraz budynkiem gospodarczym, również przystosowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

674 000 zł152 m² 4 448,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową ofertę domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na Załężu. Dookoła niska zabudowa jednorodzinna, tereny zielone oraz świetny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osobnica

Osobnica,podkarpackie

260 000 zł95 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 515 m²

Sprzedam dom z pięknym terenem rekreacyjnym w miejscowości Osobnica - jest to miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Jasło. Wieś opasana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pamiątkowo,wielkopolskie

135 000 zł45 m² 2 980,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:410 m²

Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami. Bezpiecznie sprzedasz I kupisz nieruchomość tylko Z licencjonowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosny Ludów

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł131 m² 6 862,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej na działce 165 mkw 600 metrów od stacji pkp Ursus. Krótko: ursus, dom w stanie do odświeżenia, dom powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legnica

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł116 m² 4 748,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy w swojej ofercie nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy blisko terenów spacerowych. - piękny i wygodny dom - cicha okolica - dobra lokalizacja co sprzedajemy? dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł152 m² 4 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Przedstawiamy jako Zewnętrzne Biuro sprzedaży Dewelopera do sprzedaży : Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - Bardzo Ładna Bryła Budynku o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 100 000 zł416 m² 5 048,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Dom w Raszynie, działka o powierzchni 2040m2, zagospodarowana, prośnieta drzewami i krzewami ozdobnymi, oczko wodne zarybione, trzy skalniaki pełne drzew iglastych ozdobnych i innych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Spytkowice

Spytkowice,małopolskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:317 m²

Do sprzedania dom wybudowany pod koniec XIX wieku z bali o grubości ok 20 cm. Nieruchomość położona jest na niewielkiej działce o pow. ok 3 arów, w całości ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

579 000 zł151 m² 3 834,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Osielsku. na działce 347 m2 Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Żubrówka Stara

Żubrówka Stara,podlaskie

380 000 zł119 m² 3 192,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Może to właśnie Ty spełnisz marzenia o posiadaniu własnego domu z ogrodem i kupisz tą nieruchomość? Stan surowy domu pozwoli Ci na jego dowolne zagospodarowanie zgodne z Twoimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

1 250 000 zł167 m² 7 485,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Nowa noższa cena! - Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni 167 m2 posadowionego na działce o pow. 537 m2 w dzielnicy Jędrzychów w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgorzała,mazowieckie

689 000 zł111 m² 6 207,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży bliźniak o powierzchni prawie 111 m2 w Zgorzale. 6200 za m2 cena do końca marca! W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosaki-Stara Wieś

Mosaki-Stara Wieś,mazowieckie

620 000 zł171 m² 3 617,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny i komfortowy dom w spokojnej okolicy szuka właściciela! Dom umiejscowiony jest w pięknej i spokojnej okolicy z dala od głównej drogi i hałasu w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodnicza

Jaworzno,śląskie

849 000 zł195 m² 4 353,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż przestronny zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok 195 m2 stojący na działce o powierzchni 843m2 w Jaworznie w cichej i spokojnej dzielnicy - Stara Huta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Syców

Syców,dolnośląskie

479 000 zł120 m² 3 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle świerkowe - nowoczesne domki W spokojnej lokalizacji biuro kwadrat zaprasza na prezentację prestiżowego osiedla budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego przy.