dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Tłuste

Tłuste,mazowieckie

799 000 zł176 m² 4 539,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 176 m2 z działką 2219 m2 w miejscowości Tłuste, gm. Grodzisk Mazowiecki. Dom został wybudowany w 2011 roku jest gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

870 000 zł121 m² 7 214,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Gotowy do zamieszkania! wykończony wysokiej klasy materiałami budowalnymi! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowany w/g projektu eco 21! Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kwiatowa

Łeba,pomorskie

850 000 zł270 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom na sprzedaż - Dom w centrum Łeby. Cicha, spokojna willowa dzielnica. Na sprzedaż dom w Łebie z piętrem mieszkalnym (100 m2) oraz 7 pokoi na wynajem wakacyjny lub całoroczny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 649 000 zł190 m² 8 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Zadbany dom z fotowoltaiką oraz sauną na pograniczu Bielsko-Jaworze z zadbanym ogrodem. Główne atuty nieruchomości: położenie z dala od głównej jezdni prestiżowy budynek ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł131 m² 5 719,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej w jednej z najlepszych lokalizacji w Rzeszowie - osiedle Projektant! Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

525 000 zł203 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:293 m²

Darłowo dom szeregowy stan surowy zamkniety Oferta nr 68/9434/ods Na sprzedaż nowy stan surowy zamknięty domu typu szeregowiec w Darłowie ok 800 - 1000 m od morza. Dom stoi na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

1 690 000 zł340 m² 4 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Pensjonat z częścią mieszkalną w centrum Wisły. Dzielnica willowo-pensjonatowa. 10 minut spacerkiem na rynek czy basen. 5 minut samochodem do wyciągu narciarskiego. Południowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązowa

Żółwin,mazowieckie

720 000 zł157 m² 4 585,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży lewą stronę bliźniaka w Żółwinie ( Podkowa Leśna ). Nieruchomość połóżona w cichej okolicy, wsród nowopostwałych domów. Bliskie otoczenie daje duży komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązowa

Biała Podlaska,lubelskie

3 700 000 zł370 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 299 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom w Białej Podlaskiej, przy ul. Wiązowej. Dom usytuowany na pięknej działce o powierzchni 3299 m , ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szpacza

Wrocław,dolnośląskie

1 680 000 zł180 m² 9 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Super oferta! Do sprzedaży bliźniak zbudowany w 1990r. o pow. 180m2, położony w cichej uliczce na wrocławskich Kowalach. Działka 390 m kw., powierzchnia ok.180m kw.+ garaż wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

913 000 zł132 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Na cenę składa się ta konkretna działka (, wartość: 244 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stanu deweloperskiego clasic, w którym jedynie brak dekoracji na podłogach, drzwi wew, białego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Witrogoszcz-Kolonia

Witrogoszcz-Kolonia,wielkopolskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:582 m²

Dom jednorodzinny położony na obrzeżu wsi, okolony lasem w malowniczej okolicy. Nieruchomość ma bardzo atrakcyjne położenie dla osób lubiących ciszę i ceniących sobie obcowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

470 000 zł109 m² 4 301,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w stanie pierwotnym w miejscowości Komarno, zaledwie 7km od Jeleniej Góry. Dom o powierzchni użytkowej 109,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Woskowice Górne

Woskowice Górne,opolskie

519 000 zł180 m² 2 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Przeglądasz oferty, szukasz tej wyjątkowej. chciałbyś wiedzieć więcej, a tu albo za dużo, albo za mało, różne ceny, lokalizacje, które nie są wskazane, wszystko gdzieś nie wiadomo gdzie. nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chałupki,śląskie

240 000 zł193 m² 1 243,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

*cena podlega negocjacji* Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dwurodzinny dom o powierzchni użytkowej ok 193 m2 usytuowany na działce o pow. 1836m2 wzniesiony w Chałupkach, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

645 900 zł126 m² 5 126,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc 2%! Już gotowa! Do sprzedaży szeregówka narożna o pow. 126m2 z garażem i 3,6a działką. Dom w stanie deweloperskim na nowym osiedlu 15 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

1 657 000 zł151 m² 10 973,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na cenę składa się ta konkretna działka (, wartość: 1200 tys. zł ) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego do stanu wykończenia mini, (koszt samego domu to: 457 tys. zł - projekt: 'ciekawy2a_601' ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Kowal,kujawsko-pomorskie

990 000 zł316 m² 3 127,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:380 m²

Atrakcyjna Inwestycja Dom ze Sklepem i Lodziarnią Oferujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną z dwoma lokalami komercyjnymi na parterze :1) Lodziarnia o powierzchni 53,2m2 , 2) Sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orłowo

Gdynia,pomorskie

15 500 000 zł546 m² 28 388,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Rezydencja oraz domek gościnny w pierwszej lini od morza! To idealna opcja dla osób pragnących cieszyć się bliskością morza, przyrody i jednocześnie mieć dostęp do wszelkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

94 900 zł34 m² 2 791,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler poleca Do sprzedania działką rod w Bydgoszczy na Miedzyniu , Lokalizacja ta powoduje ,że blisko na Nakielskiej są sklepy / Dino / ,oraz inne,ponadto przystanek autobusu 56 , z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł127 m² 8 579,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa | Ursynów | Od Dewelopera | Dom | Bliźniak | Dom z Garażem Warszawa | Sprzedaż Bez pcc Bez Prowizji Przedmiotem sprzedaży są domy w zabudowie bliźniaczej - dwulokalowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sielachowskie

Sielachowskie,podlaskie

780 000 zł143 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** bliźniak*** *** stan deweloperski plus *** *** pełne media *** Polecamy domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane w Sielachowskich blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

850 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 198 m²

Interesujący dom - dwa piętra oraz piwnica, z garażem w budynku. Nieruchomość złożona z: kuchnia zamykana z oknem 20 m.kw łazienka 10 m.kw łazienka 10 m.kw łazienka 10 m.kw pokój 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

639 996 zł108 m² 5 924,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:256 m²

Lutynia- 5 min od wrocławia/dom wolnostojący. Polecam na sprzedaż dom zbudowany w 2019 roku. Powierzchnia budynku 110 m2 + 25 m2 wiata Powierzchnia działki - 256 m2 Na parterze: wiatrołap - 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

425 000 zł90 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w Turowie 12 km od Lubina, po remoncie, działka 15 arów. Niewielki dom o pow. 90m 2 klimatycznie wykończony , gotowy do zamieszkania, położony na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

970 000 zł208 m² 4 654,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Film: * Oferta dostępna tylko w Property Biuro Nieruchomości! * Nie szukaj dalej! Marzysz o domu, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta ta oferta może Cię zainteresować. Prosta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ogorzelnik

Ogorzelnik,śląskie

114 000 zł50 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 347 m²

Duża działka z domkiem i budynkami gospodarczymi w cenie kawalerki! prezentuje; aleja Nieruchomości Przedstawiamy nieruchomość położoną w gminie Niegowa w Ogorzelniku. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 438 997 zł240 m² 5 990,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Domaszczyn/lux/240 m2/ogród/garaż/patio/grill/6pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o wysokim standardzie. Wykończony i umeblowany - gotowy do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chwałowice,dolnośląskie

699 000 zł129 m² 5 429,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Zamieszkaj w Słonecznych Chwałowicach! Polecam Państwa uwadze inwestycję w miejscowości Chwałowice tuż obok Jelcza-Laskowic. Uwaga! Prowizję biura pokrywa sprzedający! W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sławacinek Stary

Sławacinek Stary,lubelskie

720 000 zł388 m² 1 855,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom w Sławacinku Starym. Dom usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1257 m , ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej z licznymi nasadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

421 200 zł123 m² 3 424,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:641 m²

Dom w stanie surowym, zamkniętym w Wodzisławiu Śl. Koszty, których nie poniesiesz: - nie płacisz podatku od czynności cywilnoprawnych - 2% od kwoty sprzedażowej zostaje w Twojej kieszeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podlaska

Luboń,wielkopolskie

532 000 zł82 m² 6 452,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej Cicha okolica na przedmieściach Poznania w Luboniu. 400 m od przystanku autobusowego. Do centrum Poznania niecałe 10 km (dojazd samochodem do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tetmajera

Radzymin,mazowieckie

699 000 zł107 m² 6 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:83 m²

Segment - Radzymin Tetmajera Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny segment w Radzyminie przy ul.Tetmajera o powierzchni 107m2. Do domu przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

749 900 zł121 m² 6 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 550 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 000 zł176 m² 7 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 176 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 1000m2 Zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

549 000 zł82 m² 6 695,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, nowy bliźniak o pow. 82m2, 4 pokoje, parter z piętrem, ogródek 125m2, 2 miejsca parkingowe, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płock,mazowieckie

789 000 zł246 m² 3 211,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wolnostojący, usytuowany w Płocku na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Słowiczej. Nieruchomość Dom znajduje się w sąsiedztwie zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:275 m²

Mysiadło | osiedle strzeżone | 180m2 | 5 sypialni | 3 łazienki | garaż | piękny ogród. Na sprzedaż klimatyczny dom na terenie zamkniętego osiedla w Mysiadle, zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

998 998 zł125 m² 7 991,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Lux/żórawina/bliźniak/125m2/4 pok./OGRÓD/TARAS/TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Żłobizna,opolskie

629 000 zł136 m² 4 611,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Osiedle Malinowe III etap budowy! Dom w zabudowie bliźniaczej z działką 516m2.W ramach sprzedaży nieruchomości prezentujemy Państwu piękny i nowoczesny dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

449 000 zł92 m² 4 880,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Gowarzewie -.