dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Królewo

Królewo,mazowieckie

529 000 zł94 m² 5 612,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Królewo w Gminie Joniec. Dom zapewni komfort życia, poczucie przestrzeni, ciszę i piękne widoki. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gzy

Gzy,mazowieckie

340 000 zł70 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 316 m²

Mierzeniec gm.Gzy *******************BIURO EKO-INVEST NIERUCHOMOŚCI**************** ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym. ***siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 700 000 zł337 m² 10 968,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

0% podatku pcc! 0% wynagrodzenia pośrednika! kończymy budowę! - czerwiec 2023r Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją dwóch willi budowanych na granicy Konstancina-Jeziorny i Chylic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawada

Zawada,opolskie

529 000 zł76 m² 6 992,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Wygodny dom z ogrodem i rodzinnym wnętrzem Osiedle Verona to nowoczesna, spokojna enklawa, otoczona zielenią i umożliwiająca komfortowy odpoczynek wszystkim jej mieszkańcom. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żmudów

Tarnów,małopolskie

730 000 zł120 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Tarnowie przy ul. Braci Żmudów, o powierzchni 120 m2. Usytuowany na działce o pow.6,8 ara, w świetnej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł176 m² 1 221,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, z poddaszem użytkowym, do kapitalnego remontu, posadowiony na ok. 900 m2 działce. Główna część domu przedwojenna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

990 000 zł98 m² 10 133,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja ukończona w 2021 roku. Nowopowstałe domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rusiec

Rusiec,mazowieckie

850 000 zł162 m² 5 247 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 162m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 260m, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrybicze

Skrybicze,podlaskie

750 000 zł156 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

dla biura i 2% podatku pcc! Przedstawiamy nową inwestycję kameralnego osiedla obejmującą w I etapie 7 domów wolnostojących w Skrybiczach pod Białymstokiem. Inwestycja jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajdy

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:665 m²

W atrakcyjnej cenie o dużym potencjale inwestycyjnym, do własnej aranżacji, na sprzedaż Dom na Ursynowie - Dąbrówce, przy ul. Gajdy, w doskonałej lokalizacji - blisko ul. Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stary Kisielin

Zielona Góra,lubuskie

780 000 zł125 m² 6 258,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:747 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący z garażem usytuowany w Zielonej Górze - dzielnica Stary Kisielin. Na powierzchni 124,64 m2 rozmieszczono następujące pomieszczenia: parter -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieszków

Pieszków,dolnośląskie

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Nowy dom wolnostojący położony w Pieszkowie na działce o pow. 12,7 ara. Nowoczesny, przestronny budynek, wybudowany z bardzo dobrych, wysokogatunkowych materiałów, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 531 zł132 m² 8 739,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Śliczny szereg 2018 5M,ogród /5minut wrocław/iwiny Oferujemy na sprzedaż piękny szereg z roku 2018. Metraż powierzchni mieszkalnej to 131,5m2 Dom jest 2 piętrowy, gotowy do wejścia. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowy Dwór

Konin,wielkopolskie

749 000 zł402 m² 1 863,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:805 m²

Dom dla rodziny wielopokoleniowej, idealna propozycja na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej czy też najem długoterminowy. Dom wybudowany w tradycyjnej technologii w 1991roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Przedstawiam Państwu niezwykle przytulny dom z kominkiem i zachwycającą działką. Dom zlokalizowany jest nieopodal Torunia, w sąsiedztwie lasu i terenów zieleni gwarantujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kajetanówka

Kajetanówka,lubelskie

599 000 zł104 m² 5 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom parterowy z poddaszem mieszkalnym i wiatą, w stanie deweloperskim, usytuowany na działce o powierzchni 1000 mkw. Dom znajduje się miejscowości Kajetanówka, 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł188 m² 6 117,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. całkowitej 188 m2 i użytkowej 122m2. posadowiony na działce o pow. 898 m2 zlokalizowany w miejscowości Biała Druga tuż za Janowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

4 000 000 zł481 m² 8 319,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nowoczesny dom położony zaledwie 0,5 km od granicy Lublina. Eleganckie wykończenie oraz wysokiej jakości wyposażenie. Dom położony na dużej działce, na której zaprojektowano piękny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pięczkowo

Pięczkowo,wielkopolskie

475 000 zł160 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni około 160m2 w Pięczkowie, gmina Krzykosy, powiat średzki. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 781 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Natolińska

Kobyłka,mazowieckie

620 000 zł121 m² 5 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Housing Market przedstawia Państwu dom w zabudowie szeregowej położony z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej, cichej okolicy w podwarszawskiej Kobyłce. Bez podatku pcc. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marmurowa

Sierosław,wielkopolskie

610 000 zł91 m² 6 720,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Sierosław, przy ul. Marmurowej. Dom zlokalizowany na kameralnym osiedlu, w sąsiedztwie lasów i domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

2 599 000 zł290 m² 8 962,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rozmawiam też w językach: ua/ ru/by Wyjątkowy dom wolnostojący, 6 pokoi z olbrzymim tarasem 61,4m2 oraz działką o pow. 1500 m2 położony w otulinie lasu Olesin oraz Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowite

Ostrowite,kujawsko-pomorskie

690 000 zł446 m² 1 547,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:6 131 m²

Na sprzedaż dom ok. 446 m2 parter użytkowy, ok.446 m2 poddasze do aranżacji położony na działce 6131m2 w miejscowości Ostrowite ok.34 km ok.40 min.drogi od Starówki Toruńskiej, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobczyce

Sobczyce,dolnośląskie

409 000 zł156 m² 2 628,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W ofercie sprzedaży dom w stanie surowym otwartym położony w miejscowości oddalonej zaledwie 6 km od Głogowa- sobczyce. Dom usytuowany na działce o powierzchni 11 ar. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

7 200 000 zł1 001 m² 7 192,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:700 m²

0 % prowizji dla kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy z 2020 roku, o powierzchni 1000 m2 położony na 1300 metrowej działce, zlokalizowany w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sienkiewicza

Legnica,dolnośląskie

799 000 zł255 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:578 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący Domek na Osiedlu Sienkiewicza. Całkowita powierzchnia wynosi 255m2 Powierzchnia mieszkalna 170m2 Domek w stanie technicznym dobrym,elewacja po remoncie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam dom w spokojnej dzielnicy Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu ładny dom w spokojnej dzielnicy Myszkowa o powierzchni 150 m2 na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

630 000 zł94 m² 6 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 93mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Joniec

Joniec,mazowieckie

250 000 zł146 m² 1 714,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Chcesz spełnić marzenia o miejscu, gdzie natura wyznacza tempo życia i zapominasz o pracy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chwaszczyno,pomorskie

1 235 000 zł170 m² 7 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

3 tys. zł to roczny koszt: ogrzania naszych domów oraz prądu. Zaoszczędzone pieniądze przeznacz na spłatę kredytu na zakup naszego domu. Prosta recepta. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogorzałki

Pogorzałki,podlaskie

999 000 zł135 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 794 m²

Polecamy gotowy do zamieszkania dom oddany do użytkowania w 2022 roku. Dom jest nowoczesny, wyposażony w 4 kamery zewnętrzne. W domu wyprowadzone są przewody na alarm i głośniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1200 m2. Na przedmiotowej działce znajduje się parterowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 90 m2. Na powyższą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kryzysowa

Łódź,łódzkie

949 000 zł195 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż dom z garażem bezpośrednio od właściciela. Zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Łódź- bałuty -powierzchnia działki 474m2- około 200m ogrodu -dom 151m2 z czego 82m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowa Krępa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

499 900 zł119 m² 4 186,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Okazja cenowa! ostatnie segmenty na sprzedaż. Cena obowiązuje do końca czerwca 2023. Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie szeregowej na Osiedlu Krępa Park,zlokalizowanym u zbiegu ulic Kaliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

990 000 zł98 m² 10 133,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytów

Bytów,pomorskie

2 500 000 zł336 m² 7 444,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, nietypowy dom z ogromną działką o powierzchni 1 3672ha. Dom w kształcie półkola z dostępem do jeziora w odległości 10m od granicy działki. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wąska

Wszebory,mazowieckie

499 000 zł124 m² 4 024,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Proponujemy dom we wsi Wszebory - gmina Dąbrówka, powiat wołomiński. Mieści się na działce z dojazdem z drogi asfaltowej. Obecnie zamieszkała jest powierzchnia 68,50 mkw na parterze, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

649 000 zł95 m² 6 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży : Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka - Bardzo Ładna Bryła Budynku o powierzchni ok. 95mkw, usytuowany na dużej, przestronnej, bardzo ładnej działce w Pięknym Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 550 000 zł27 058 m² 57,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:27 058 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego z działką 2,7 ha w Elblągu Budynek mieszkalny typ dworek o pow. użytkowej 198,2 m2 ( całkowitej 299m2). Budynek do wykończenia. Wykonane instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klepacze,podlaskie

615 000 zł88 m² 6 988,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:88 m²

Na sprzedaż segment szeregowy przy ul. Wodociągowej w Klepaczach Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, 2-kondygnacyjny o powierzchni 88 m2 na działce 86 m2. Nowoczesna bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płouszowice-Kolonia

Płouszowice-Kolonia,lubelskie

980 000 zł204 m² 4 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bardzo ciekawa oferta! Stanowi ją dwa domy o powierzchni użytkowej 147m2, wybudowany i oddany do użytku w 2022 roku. Nieruchomość leży w miejscowości Płouszowice-Kolonia, zaledwie.