dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 306 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żywocice

Żywocice,opolskie

320 000 zł144 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu nieruchomość położoną w Żywocicach, gmina Krapkowice. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.144 metrów kwadratowych posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świdnik,lubelskie

800 000 zł123 m² 6 525,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do wykończenia ( Prawa połowa) o powierzchni 146 m2 z garażem. Stan deweloperski. Działka 425 m2 z ogrodzeniem i bramą oraz podjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom gotowy do zamieszkania. Malownicza, spokojna okolica wśród zabudowań jednorodzinnych - łatwy i szybki dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowosolna

Łódź,łódzkie

1 050 000 zł167 m² 6 271,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferowana nieruchomość położona jest zaledwie ok. 5 km od Rynku w Nowosolnej oraz węzła Autostradowego, jednocześnie jest to cicha, spokojna pełna zieleni okolica. To sprawia ,że łączymy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

458 000 zł60 m² 7 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:665 m²

Przedstawiamy do sprzedaży kompaktowy dom wolnostojący, parterowy w stanie wykończenia pod klucz o pow. ok. 58 m2 Dom posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 660m2. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Do sprzedania parterowe domy wolnostojące jednorodzinne w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka) w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 950 000 zł288 m² 10 243,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 976 m²

Piękna, modernistyczna willa w Podkowie Leśnej w pobliżu Lasu Młochowskiego. Położona 5 minut spacerem do stacji wkd Podkowa Leśna Głowna. Willa stoi na działce o pow. 1976 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

522 040 zł121 m² 4 305,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny parterowy budynek z poddaszem użytkowym dla miłośników podmiejskich klimatów. Położenie domu na granict dwóch miast sprawia, że z osiedla łatwo dostać się zarówno do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olsztyńska

Mława,mazowieckie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Opis: prezentuje Państwu bardzo ładny dom na sprzedaż przy ul. Olsztyńskiej w Mławie jest to idealna nieruchomość zapewniająca komfort życia, poczucie przestrzeni, dająca możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łysa Góra

Łysa Góra,małopolskie

219 004 zł110 m² 1 990,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:994 m²

Masz dosyć oglądania sklonowanych/ skopiowanych domów w bławatkach, fiołkach czy innych kwiatkach? Chcesz by miejsce, w którym zamieszkasz miało swoją bogatą i chlubną przeszłość?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rydzyny

Rydzyny,łódzkie

1 339 000 zł260 m² 5 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom dwurodzinny 260 mkw z magazynem 260mkw położony na działce 2200 mkw. Istnieje możliwość zakupu zarówno domu jak i całości wraz z częścią magazynową. Można to wykorzystać jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbrowskiego

Święta Katarzyna,dolnośląskie

779 000 zł139 m² 5 604,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Serdecznie polecam kolejny etap kameralnej, pożądanej inwestycji w bliskiej odległości od Wrocławia. Dostępnych jedynie 7 domów. Pez prowizji I pcc. Lokalizacja: święta Katarzyna Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Kcynia

Kcynia,kujawsko-pomorskie

469 000 zł150 m² 3 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Dom wolnostojący w kcyni! Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 579 m2, na której znajduje się wolnostojący, podpiwniczony budynek mieszkalny. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyczechowo

Wyczechowo,pomorskie

638 000 zł103 m² 6 194,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

3 tys. zł to roczny koszt: ogrzania naszych domów oraz prądu. Zaoszczędzone pieniądze przeznacz na spłatę kredytu na zakup naszego domu. Prosta recepta. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

799 000 zł112 m² 7 108,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Gotowy do zmieszkania! komfortowy! pompa ciepła powietrzna bez pcc! Ogrzewanie podłogowe w całym budynku- pompa ciepła powietrza Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przywory

Przywory,opolskie

455 000 zł150 m² 3 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Panstwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego, położonego w miejscowości Przywory o powierzchni całkowitej 150 m2, 108.9 m2 powierzchni mieszkalnej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leźno

Leźno,pomorskie

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Komfortowy, malowniczo położony dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w miejscowości Leźno, w gminie Żukowo, blisko Trójmiasta. Nieruchomość idealna dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

724 000 zł152 m² 4 778,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową ofertę domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na Załężu. Dookoła niska zabudowa jednorodzinna, tereny zielone oraz świetny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świdnik,lubelskie

815 000 zł123 m² 6 647,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do wykończenia (lewa połowa) o powierzchni 146 m2 z garażem. Stan deweloperski. Działka 425 m2 z ogrodzeniem i bramą oraz podjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okólna

Chotomów,mazowieckie

789 000 zł140 m² 5 644,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym dwu lokalowym. Budynek o powierzchni użytkowej 120,57m2, składa się z parteru i piętra. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 700 000 zł337 m² 10 968,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

0% podatku pcc! 0% wynagrodzenia pośrednika! Zakończenie inwestycji - czerwiec 2023r Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją dwóch willi budowanych na granicy Konstancina-Jeziorny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Barwna

Serock,mazowieckie

480 000 zł107 m² 4 485,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu segment w stanie deweloperskim o powierzchni 107 m2 znajdujący się przy ul. Barwnej. Nieruchomość znajduje się w mieście Serock, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Tulce,wielkopolskie

549 000 zł116 m² 5 528,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

Kontakt: tel. Uwaga! Ciekawa oferta sprzedaży. Budynek w stanie deweloperskim mieści lokal mieszkalny z możliwością prowadzenia cichej działalności gospodarczej. W budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chlebowo

Chlebowo,wielkopolskie

2 390 000 zł818 m² 2 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 344 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - (obecnie wyjątkowy dom weselny) o pow. 816m2 i kubaturze 3912m3 usytuowany na ogrodzonej działce o pow. 3344m2 w centralnej Polsce tj. Chlebowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiechowo

Rębiechowo,pomorskie

903 000 zł101 m² 8 940,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Na cenę składa się ta konkretna działka (, wartość: 349 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stanu deweloperskiego clasic, w którym jedynie brak dekoracji na podłogach, drzwi wew, białego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

999 000 zł141 m² 7 096,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości w zabudowie bliźniaczej położonej w Bezrzeczu. Dom położony w dogodnej lokalizacji, blisko komunikacji, dojazd do miasta zajmuje około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kobysewo,pomorskie

673 000 zł108 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łubna,mazowieckie

899 000 zł174 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:544 m²

0% prowizji! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej (jednorodzinny dwulokalowy) o powierzchni użytkowej 173,60 m2. Do domu przynależy działka o powierzchni 544 m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Mysłowice,śląskie

2 149 000 zł219 m² 9 831,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż nowoczesny, luksusowy dom, w świetnej lokalizacji Mysłowice Wesoła. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rudnik

Lublin,lubelskie

840 000 zł112 m² 7 498,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o pow. całkowitej 112,02 m2 na działce 264 m2 w Lublinie. Na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 30,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Trąbki Wielkie,pomorskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Domy szeregowe w centrum Trąbek Wielkich - 30 minut od Trójmiasta. Możliwość zakupu przez cudzoziemców bez zezwolenia z mswia, nieruchomość znajduje się w Trąbkach Wielkich przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł70 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni całkowitej 80m, a użytkowej 40m w skład którego wchodzi przedpokój, kuchnia , salon łazienka z wc i sypialnia.Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

579 000 zł114 m² 5 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Dom gotowy do wykończenia! Oferujemy do sprzedaży połowę bliźniaka ( lewa połowa) o powierzchni 115 m2 w standardzie deweloperskim na działce o powierzchni 775 m2 w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cerekwica

Cerekwica,wielkopolskie

550 000 zł137 m² 4 014,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dom 137 m2 w stanie surowym otwartym, cerekwica Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego jednorodzinnego w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 700 000 zł337 m² 10 968,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

0% podatku pcc! 0% wynagrodzenia pośrednika! kończymy budowę! - czerwiec 2023r Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją dwóch willi budowanych na granicy Konstancina-Jeziorny i Chylic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

1 849 000 zł208 m² 8 872,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:977 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp dom Z ogrodem oraz garażem _ ślęza _ zamek topacz link do filmu: /watch?v=ssxmd50cyrw Serdecznie polecam na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stasi Las

Stasi Las,mazowieckie

550 000 zł119 m² 4 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż parterowy bliźniak zlokalizowany w Stasim Lesie (gmina Serock, powiat legionowski). Wnętrze domu to: - salon z jadalnią (25,24 m2) - kuchnia (8,54 m2) - hol (8,86 m2) - wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Żylin

Nowy Żylin,mazowieckie

315 000 zł56 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 316 m²

Niewielki dom 56 m2 na dużej działce 6316 m2 z możliwością rozbudowy. Nieruchomość pod Sochaczewem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

790 000 zł241 m² 3 282,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Dominowie, pierwsza linia zabudowy przy drodze gminnej. Każda z części ma 240,70m2 powierzchni całkowitej, 152,46m2 użytkowej na działce o pow. 1157m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Stachury

Poznań,wielkopolskie

1 690 000 zł162 m² 10 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Biuro Nieruchomości Winogrady zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pępowo,pomorskie

960 000 zł98 m² 9 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij