dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Jest taki jeden dom, w zasadzie jedyny taki w Józefowie. Bardzo funkcjonalny, wygodny, dla niewielkiej rodziny, gotowy do odważnych adaptacji bez naruszania jego struktury, od samego wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pielgrzymowice

Pielgrzymowice,małopolskie

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 968 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom z 2007 roku, o powierzchni 140m , usytuowany na działce o powierzchni 12 968m , znajdujący się przy ul. Zarzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

649 000 zł158 m² 4 118,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Narożny segment O powierzhni 157M2 na działce ok. 200M2 dostępny od ręki! osiedle: osiedle Słoneczne to kameralna inwestycja składająca się z 8 segmentów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 000 zł199 m² 6 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży bardzo interesujący, przestrony Dom - 1/2 Bliźniaka z garażem w bryle budynku (bardzo ciekawy projekt), o powierzchni ok 200 m2 , usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł81 m² 5 679,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

Do sprzedaży dom w stanie developerskim - Eko II L - posadowiony na działce o powierzchni 999m2 w miejscowości Kolonia Obrowska. Stan domu na dziś: przyłącza wodno-kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dys

Dys,lubelskie

700 000 zł130 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Deweloper dys - dolina ciemięgi dom O oznaczeniu 4 do wyboru są jeszcze domy o oznaczeniu 1 oraz 5 Domy o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Puławy,lubelskie

2 990 000 zł260 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:616 m²

Do sprzedania kamienica z rotundą w centrum Puław. Do wykorzystania jest powierzchnia ok. 260mkw na parterze i pierwszym piętrze plus piwnice i poddasze. Działka ma powierzchnię ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadków

Sadków,dolnośląskie

1 151 000 zł117 m² 9 837,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Sadków/ wrocław / dom / duża działka 740 m2 Przytulny i funkcjonalny dom w jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej połączony tylko garażem, usytuowany w miejscowości Sadków, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Pleśna

Pleśna,małopolskie

350 000 zł208 m² 1 683 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym o powierzchni około 208 m2. Dom zlokalizowany jest w Pleśnej w tzw. dzielnicy Pleśnianki i realizowany jest według projektu Jaworzynka Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

997 000 zł139 m² 7 172,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w cichym miejscu na Gumieńcach, budowany w technologii tradycyjnej. Podwójne ściany między budynkami. Więźba dachowa drewniana z izolacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 390 000 zł370 m² 3 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 443 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Masłów Pierwszy. - połącz biznes z miejscem zamieszkania! - zainwestuj w nieruchomość która przyniesie zyski- podział na dwa mieszkania! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Schodnia

Nowa Schodnia,opolskie

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 537 m²

Parterowy dom do zamieszkania na 25a działce! Na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Nowa Schodnia gm. Ozimek. DO ozimka mniej niż 5 min! Typ: - wolnostojący, - parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radość

Warszawa,mazowieckie

2 849 000 zł417 m² 6 832,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Oferuję na sprzedaż klimatyczny dom posadowiony na dużej działce w spokojnej i zielonej okolicy warszawskiego Wawra (radość). Budynek został rozbudowany i zmodernizowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Chańcza

Chańcza,świętokrzyskie

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam domek letniskowy o powierzachni. 80 m2 nad zalewem Chańcza. Domek z zadaszonym tarasem znajduje się na ogrodzonym terenie (400 m2) w spokojnym miejscu. Cała działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 097 999 zł162 m² 6 777,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Top Wrocław - dom Wolnostojący 6 pokoi 983m2! top Zapraszamy do zakupu nieruchomości w przy granicy z Wrocławiem Kiełczów. Nieruchomość to dom wolnostojący na działce o metrażu 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

497 000 zł116 m² 4 284,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:41 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Gowarzewie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okrężna

Biały Kościół,dolnośląskie

470 000 zł70 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:329 m²

Do sprzedania wyjątkowy dom zlokalizowany w Białym Kościele (powiat strzeliński) tuż nad Stawami Gębczyckimi. Oferowana nieruchomość to idealne miejsce dla małej rodziny ceniącej sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

359 000 zł146 m² 2 467,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145,50 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom został usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł84 m² 7 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

454 000 zł85 m² 5 351,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 018 m²

Do sprzedaży parterowy dom murowany, częściowo podpiwniczony, kryty blachodachówką o pow. użytkowej 84,84 m2,. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki (prysznic) i wiatrołapu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 499 000 zł247 m² 6 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom w Skolimowie w pobliżu Domu Aktora w małym osiedlu domków. Parter: obszerny hall 24 m, salon 25 m z wyjściem na taras, kominek, kuchnia zamknięta, 12,5 m, gabinet 12,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Radzionków

Radzionków,śląskie

645 000 zł120 m² 5 367,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferujemy na sprzedaż nową inwestycję domów szeregowych w Radzionkowie klient nie płaci pcc! Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim. Ogłoszenie dotyczy skrajnego szeregu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gombrowicza

Mosina,wielkopolskie

1 099 000 zł153 m² 7 168,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

0% kupujący Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej okolicy z zagospodarowanym ogrodem i widokiem na las (niecałe 150 m od lasu). Budowa domu została zakończona w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kupały

Gdańsk,pomorskie

3 500 000 zł634 m² 5 523,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż duża i atrakcyjna nieruchomość położona w pięknej dzielnicy Przymorza Niespotykana nieruchomość z dużym potencjałem w super lokalizacji Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

729 000 zł109 m² 6 689,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedaży 5-pokojowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 108,98 m2, zlokalizowany na działce o pow. ok. 220 m2, w pobliżu jeziora Kruczek w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 950 000 zł288 m² 10 243,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 976 m²

Atuty nieruchomości Willa z klimatem, wykończona w wysokim standardzie I 288 m2 I Działka o powierzchni ok 2000 m2 I Cisza i spokój I Blisko lasu Młochowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

629 000 zł128 m² 4 907,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nieruchomość w Ostrów Wielkopolski ul. Kanarkowa 9 - rej. Ul. Wiśniowej. funkcjonalny garaż pompa ciepła spokojna okolica wykończenie w standardzie premium Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaroszowice

Tychy,śląskie

1 800 000 zł160 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Do sprzedania piękny, nowy dom wolnostojący, parterowy położony w enklawie zieleni, na cichym spokojnym osiedlu, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Dom składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dys

Dys,lubelskie

700 000 zł130 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Deweloper dys - dolina ciemięgi Domy o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 239 004 zł151 m² 8 205,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:933 m²

Parterowy lux premium Dom Nadolice Wielkie 151mkw Dom w spokojnej okolicy - Pierwszy właściciel Na sprzedaż do w spokojnej okolicy niedaleko Wrocławia. Nieruchomość o powierzchni 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Łagowica

Stara Łagowica,świętokrzyskie

379 000 zł200 m² 1 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:982 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80-tych o powierzchni 200m2 usytuowany na działce o powierzchni 982 m2 (nr ewidencyjny działki 58/1 )w miejscowości Stara Łagowica gm. Iwaniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szybki termin wydania! Dom położony w dzielnicy Mały Kack dla miłośników miejskiego klimatu, dla rodziny z dziećmi. Zapewnia szybki dostęp do wszelkich udogodnień dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

465 000 zł200 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy do zakupu nieruchomość zabudowaną położoną w miejscowości Stanisławów (30 kilometrów od Warszawy), cicha spokojna okolica wokół zabudowa domów jednorodzinnych. Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ładna

Ładna,małopolskie

569 000 zł143 m² 3 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Komfortowy dom o powierzchni 143,21 m z garażem i dużym ogrodzonym ogrodem o powierzchni 4,5 ar. Dom znajduje się w zabudowie bliźniaczej, kilka minut od Tarnowa w Ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żmudów

Tarnów,małopolskie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:677 m²

Opis ogłoszenia Sprzedam bardzo solidnie zbudowany, zamieszkały budynek, czterokondygnacyjny, posadowiony na działce o powierzchni 677m2. W budynku są cztery odrębne lokale mieszkalne każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reda,pomorskie

1 099 000 zł168 m² 6 545,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:753 m²

Przestronny dom w Redzie - Betlejem, 167,9 m2, doskonała lokalizacja! Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w Redzie, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Reguły,mazowieckie

2 360 000 zł210 m² 11 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Mam do zaoferowania wolnostojący, podpiwniczony dom o powierzchni użytkowej 143 m2 i powierzchni całkowitej 210 m2 (kubatura 846 m3). Dom posiada niezależną klatkę schodową i można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakrzów

Zakrzów,małopolskie

950 000 zł151 m² 6 300,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Zakrzów w gminie Niepołomice. Lokalizacja : Nieruchomość położona jest w miejscowości Zakrzów w Gminie Niepołomice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

660 000 zł165 m² 4 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

Jeżeli szukasz domu dla swojej rodziny tuż pod miastem w świetnym standardzie deweloperskim to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Mam przyjemność zaprezentować nowo powstały dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowo

Jakubowo,pomorskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Tylko w naszym biurze! Szanowni Państwo, przedstawiam opis domu pół bliźniaka, dwupiętrowego, 4-pokojowego o powierzchni 100 m2, położonego w malowniczym Jakubowie. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 699 700 zł180 m² 9 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Piękny Dom Parterowy w leśnej okolicy. Parterowy dom wolnostojący wykończony na wysoki standard z przestronną działką o powierzchni ponad 1400 m2 Bardzo ładna, nowoczesna bryła.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij