dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Małusy Małe

Małusy Małe,śląskie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Ofertą sprzedaży jest piętrowy dom, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej miejscowości należącej do Gminy Mstów. Nieruchomość wybudowana 2000 roku, częściowo wykończona. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiatraczna

Mierzyn,zachodniopomorskie

910 110 zł138 m² 6 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zapraszamy do zapoznanie się z oferta domu w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjnej, usytuowanej w spokojnej ślepej uliczce na granicy Mierzyna i Szczecina. Zaledwie kilka minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyrzecze

Międzyrzecze,śląskie

350 000 zł134 m² 2 611,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Rezerwacja Do sprzedaży dom wolnostojący ok. 134 mkw położony na działce 356 mkw. Budynek z lat 50-tych całkowicie zmodernizowany w 2016 roku. Na parterze są: salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

811 000 zł112 m² 7 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:949 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Przyjaźń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

689 000 zł140 m² 4 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:281 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, funkcjonalny dom mieszczący się w podwarszawskim Józefowie, spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł61 m² 6 065,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w Krzeczynie (powiat oleśnicki). Zakup bez prowizji i pcc! W niedalekiej odległości od Wrocławia w ramach inwestycji powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Energetyków

Zgorzelec,dolnośląskie

699 999 zł187 m² 3 743,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:568 m²

Do sprzedania dom w doskonałej lokalizacji (osiedle za Plazą) o łącznej powierzchni mieszkalnej 124 m2. (parter i pierwsze piętro) dodatkowo pod domem na całej powierzchni jest garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

1 300 000 zł149 m² 8 707,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Wyjątkowy dom dla miłośników stylu retro! Jedyna taka oferta w fantastycznej lokalizacji - Gdynia Wiczlino przy ul. Wiczlińskiej. Działka O nr ewidencyjnym 5243 O pow. 1564 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Techniczna

Boguchwała,podkarpackie

599 000 zł154 m² 3 879,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją położony z spokojnej, malowniczej okolicy- w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

659 000 zł162 m² 4 067,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 108,m2, położony na działce o pow. 242m2, na Węglinie Południowym składający się z parteru oraz piętra. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamesznica

Kamesznica,śląskie

210 000 zł43 m² 4 899,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:445 m²

Spacer 360! Dom z bali na odludziu w Kamesznicy o pow. 42,86 mkw Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 547 000 zł241 m² 6 406,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż piękny dom, położony zaledwie kilka kroków od malowniczego Jeziora Rusałki, przy Ul. Żeromskiego 26. . Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 000 zł199 m² 6 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży bardzo interesujący, przestrony Dom - 1/2 Bliźniaka z garażem w bryle budynku (bardzo ciekawy projekt), o powierzchni ok 200 m2 , usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł290 m² 12 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest niezwykły ekskluzywny segment w części zabytkowego domu z 1932 roku. Ta nietuzinkowa nieruchomość składa się z 5 sypialni, salonu oraz 3 łazienek. Ok. 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gwiaździsta

Września,wielkopolskie

478 000 zł82 m² 5 802,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej! Gotowe do odbioru! Główne zalety:! Cicha spokojna okolica! Pompa ciepła Bosch w standardzie! Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni! Rolety we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrocławska

Ratowice,dolnośląskie

920 000 zł300 m² 3 067 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Ratowice, gmina Czernica dom na sprzedaż z salką bankietową. Przy drodze lokalnej, asfaltowej znajduje się wyremontowany dom poniemiecki wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka,śląskie

2 200 000 zł251 m² 8 754,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 440 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący w dzielnicy Wręczyca Wielka. Budynek oddany do użytku w 2008r., zaprojektowany z rozmachem, posadowiony na działce o powierzchni 18440 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

341 000 zł107 m² 3 186,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na cenę składa się ta konkretna działka (, wartość: 104 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stan surowy otwarty ocieplony. Do wyboru mamy wiele pięknych projektów i wspaniałych :) lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gołanice,wielkopolskie

450 000 zł104 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Atrakcyjny dom W stanie surowym zamkniętym cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 104 m2 (powierzchnia użytkowa 70 m2) na działce o powierzchni 693 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułków

Sułków,małopolskie

885 000 zł160 m² 5 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej - sułków obok wieliczki N20 Nieruchomości oferuje nowe, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Sułków gm. Wieliczka. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 700 000 zł300 m² 12 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować stylową wille o powierzchni 300m2 położoną na pięknej działce 1500m2 w Konstancinie. Standard wykończenia Dom zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dys

Dys,lubelskie

700 000 zł130 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Deweloper dys - dolina ciemięgi Domy o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 065 000 zł181 m² 5 897,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie bezczynszowe z balkonem, garażem i działką 554m2 położone w Gliwicach w ok. placu Grunwaldzkiego Lokal mieści się w budynku dwurodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Częstochowa,śląskie

1 110 000 zł261 m² 4 252,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pięknie położony dom wolnostojący z ogrodem dzielnicy Parkitka / Grabówka w sąsiedztwie nowego budownictwa, lasów i łąk. Dom składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

619 000 zł74 m² 8 365 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta W mio casa! zamieszkaj na urokliwym osiedlu harmony! Zapraszam na prezentację nowoczesnej nieruchomości w zabudowie szeregowej w Dębogórzu, gm. Kosakowo. To kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Studzianki,podlaskie

1 760 000 zł210 m² 8 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Reprezentacyjny, nowoczesny i niepowtarzalny dom z 2021 roku, zlokalizowany jedynie 4 km od uzdrowiska Supraśl, położony w bardzo urokliwym otoczeniu lasów i niezwykłego krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł172 m² 6 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia komfortowego, luksusowego, gotowego do wprowadzenia od zaraz domu usytuowanego w zacisznej okolicy podbydgoskiej Zielonki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

3 500 000 zł220 m² 18 421,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oryginalny dom, pełen barw i dobrej energii. Piękna działka, taras zadaszony i ukwiecony. Balkon - z sypialni na piętrze. Dom wypełniony barwami, światłem, dobrą energią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

829 000 zł110 m² 7 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:268 m²

Kompaktowy domek dla każdego! Szukasz nie za dużego domu dla rodziny z dziećmi? Dla pary bez dzieci? Chcesz mieszkać sam? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! W spokojnej, bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

549 900 zł101 m² 5 444,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

- oferta bezpośrednia - bez prowizji - bez pcc - Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w spokojnej okolicy. Lokal o powierzchni 101 mkw, z użytkowym poddaszem oraz wyjściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

459 900 zł95 m² 4 827,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynek w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 95,27 m2 na działce o pow. 250 m2 (na każdy lokal) w miejscowości Gostyń Brzezie. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 055 000 zł120 m² 8 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Nowe osiedle Inwestycja ta to kameralne osiedle 12 domów w zabudowie szeregowej. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość przyrody, ciszę, spokój, a jednocześnie chcących być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł138 m² 5 002,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137,92 m2 położony w Niewodnicy Koryckiej, gm. Turośń Kościelna. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnów

Tarnów,małopolskie

55 000 zł35 m² 1 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż jest działka rekreacyjna znajdująca się w rod Tarnowie. Powierzchnia działki wynosi 3,5 ara, jest zadbane, wokół działki znajduje się ogrodzenie z siatki. Na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bogucice,małopolskie

425 000 zł148 m² 2 871,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 859 m²

Szukasz miejsca do zamieszkania w okolicach Bochni, brzeska, i najlepiej jeszcze blisko Puszczy Niepołomickiej tylko jeszcze nie zdecydowałeś / zdecydowałaś, czy najlepszą opcją dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

175 000 zł70 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:335 m²

Makler poleca Do sprzedaży domek w Prądocinie o powierzchni 70m, składający się z salonu, kuchni, łazienki.Z salonu wyjście na taras z którego można podziwiać łono natury.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

629 000 zł538 m² 1 169,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Przedstawiamy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 115,22 m2, posadowiony na działce 538m2, zlokalizowany w Grzędzicach - 3 km od Stargardu, 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Urocza

Cisie,mazowieckie

670 000 zł138 m² 4 855,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:854 m²

Atuty Nieruchomości _____ Nowocześnie Zaprojektowany Dom 138m | Stan Deweloperski | Pokrycie Dachówką Ceramiczną | Okna Dachowe | | Jasny Dom | Blisko km | Blisko Stacji Cisie | Wiata Garażowa | Podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piłsudskiego

Rumia,pomorskie

447 000 zł96 m² 4 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Na cenę składa się ta konkretna działka (, wartość: 250 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stan surowy otwarty ocieplony. Do wyboru mamy wiele pięknych projektów i wspaniałych :) lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cichej Łąki

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł112 m² 7 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny, gotowy do odbioru segment o powierzchni 112 m w spokojnej okolicy, zaledwie 1,5 km od Ursynowa. Co nas wyróżnia? - gwarantowany spokój i zieleń wygodna lokalizacja: tylko 450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

630 000 zł95 m² 6 619,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej Z dużą działką W łężycy. W naszej ofercie przedstawiamy bliźniaka o powierzchni 95,17 m2 usytuowanym na działce o powierzchni 348m2. Dom.