dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

820 000 zł179 m² 4 574,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Lokalizacja: - centrum Rybnika, kameralne osiedle domów Platanowa i Mahoniowa - w najbliższym otoczeniu są ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

730 000 zł105 m² 6 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wieliczka - nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Osiedle: osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Domy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dosin

Dosin,mazowieckie

540 000 zł136 m² 3 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni domu 136 m2 oraz działką 330 m2 zlokalizowany w Dosinie (gmina Serock, powiat legionowski). Wnętrze domu to: parter: - salon + kuchnia + schody (37,41 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

4 690 000 zł275 m² 17 054,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania przepiękny i niepowtarzalny dom w Szczyrku. To doskonała oferta zarówno do zamieszkania przez cały rok, oferta domu wakacyjnego, jak również świetny pomysł na inwestycje jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nawsie

Nawsie,podkarpackie

150 000 zł90 m² 1 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży urokliwego, parterowego drewnianego domu z 1949 roku powierzchni 90m2. Ten uroczy dom znajduje się na przestronnej działce o wymiarach 72x20 metrów, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

923 950 zł92 m² 10 072,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:87 m²

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wały

Wały,warmińsko-mazurskie

380 000 zł114 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:611 m²

Parterowy bliźniak, położony w malowniczej wsi niedaleko Nidzicy na Mazurach. Dookoła są piękne lasy i jeziora co stanowi doskonały atut bo można tu zamieszkać w ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grębynice

Grębynice,małopolskie

1 580 000 zł226 m² 6 991,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gmina Zielonki, urokliwa miejscowość grębynice, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Korzkwi, blisko też są Przybysławice, maszyce, smardzowice. Oferujemy na sprzedaż, dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

2 849 000 zł396 m² 7 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 989 m²

Do sprzedania wyjątkowy dom wolnostojący o pow. 396 m2 położony na działce 2 950 m2 w Radości (wawer). Na posesji usytuowany jest dom, domek gospodarczy wraz z garażem 4 stanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 450 000 zł280 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom Z garażem znajdujący się na os. Górczyn W gorzowie wielkopolskim! Na sprzedaż duży dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stefanówka

Stefanówka,mazowieckie

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż bliźniak, podzielony na lokale mieszkaniowe na osiedlu Stefanówka gm. Wiązowna. Budynek znajduje się w cichej spokojnej okolicy, blisko lasu i pustych łąk, jednak dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

568 976 zł92 m² 6 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentowany dom znajduje się na osiedlu domów w zabudowie wolnostojącej, dwulokalowej, w południowej części Rokietnicy. Osiedle powstaje w niedalekiej odległości od centrum Rokietnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutry

Lutry,warmińsko-mazurskie

1 990 000 zł300 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:227 800 m²

Na sprzedaż piękne duże siedlisko, położone w miejscowości Lutry, gm. Kolno w powiecie olsztyńskim w woj. Warmińsko-mazurskim. Na gruncie o 22,8 ha znajduje się świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Armii Kraków

Biłgoraj,lubelskie

549 000 zł2 632 m² 208,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 632 m²

Nieruchomość inwestycyjna, zabudowana domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym, z bezpośrednim dostępem do rzeki o powierzchni 2632 m 2 Zapraszam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łabędy

Gliwice,śląskie

820 000 zł150 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Rewelacyjna oferta tylko U nas! mega obniżka cenowa Z 890 tys. ZŁ na 820 tys. ZŁ! dzwoń I umów się na prezentację, gdyż jutro oferta może być już nieaktualna! Proponujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł512 m² 5 566,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Doskonała inwestycja - kamienica Z możliwością rozbudowy Przedwojenna kamienica w spokojnej, zielonej okolicy Białołęki Dworskiej, pośród eleganckich domów jednorodzinnych, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cieszanów

Cieszanów,podkarpackie

638 000 zł171 m² 3 730,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Dom wolnostojący 171m2 | 5 pokoi | Działka 47 arów | Cieszanów - Nowe Sioło Do sprzedania dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Cieszanów Nowe Sioło. Powierzchnia użytkowa domu to 171.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

1 600 001 zł191 m² 8 376,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 499 m²

Dom wolnostojący lux / działka 3509 M2 / bogdaszowice / wrocław okolica Nieruchomość idealna dla ludzi lubiących ciszę i spokój, duże przestrzenie oraz nowoczesne budownictwo Nietuzinkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lubomyśl,lubuskie

499 000 zł94 m² 5 319,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:677 m²

Dom w cenie mieszkania. Wybudujemy również na Twojej działce. Koszt budowy domu w stanie deweloperskim z działką i płytą fundamentową. Koszt budowy domu bez działki 419 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

655 000 zł114 m² 5 731,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:619 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Sierosław. Dom zlokalizowany na kameralnym osiedlu, w sąsiedztwie lasów i domów jednorodzinnych. 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Grzybowice

Zabrze,śląskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 136,36 m2 w Zabrzu - dzielnica Grzybowice. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 586 m2. Na parterze znajdują się 2 duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Humniska

Humniska,podkarpackie

310 000 zł220 m² 1 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 950 m²

Nowa niższa cena Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w miejscowości Humniska, w powiecie brzozowskim. Nieruchomość usytuowana jest na 39,5 arowej działce, częściowo ogrodzonej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 000 zł87 m² 7 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny, dwulokalowy w zabudowie szeregowej z ładną działką w Murowanej Goślinie, powiat poznański. Wielkim atutem nieruchomości jest to, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

860 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok 160m2, położony na działce o powierzchni 12 ara. Dojazd drogą asfaltową. Budynek piętrowy z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 379 800 zł208 m² 6 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Bardzo Ładny Przestronny Dom ok.200m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni ok.200 m2, usytuowany w Milanówku, na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Średzka

Rabowice,wielkopolskie

399 000 zł61 m² 6 531,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węgorzewska

Sianów,zachodniopomorskie

2 400 000 zł348 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 389 m²

Luksusowa niepowtarzalna rezydencja malowniczo położona na przedmieściach Sianowa. Rozkład pomieszczeń:przestronny salon z jadalną i częścią stołową, przeszklenie na piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ogrodniczki

Ogrodniczki,podlaskie

1 450 000 zł150 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferta wyłącznie W biurze moryls nieruchomości - zapraszamy do współpracy cena do negocjacji * możliwy zakup Z mniejszą lub większą powierzchnią działki Jeśli Twoim marzeniem było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł144 m² 3 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszen użytkowym w stanie surowym otwartym o powierzchni 144,26m2 na który składają się: parter: *wiatrołap *holl *kuchnia *salon+jadalnia *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 570 000 zł251 m² 6 254,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Do sprzedania przestronny, elegancki dom wolnostojący z 2009r , położony w Kiełczowie na kameralnym , cichym osiedlu. Dom o pow. użytkowej 156 m.kw. posadowiony na działce o pow. 790.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiśniowa

Witkowo Drugie,zachodniopomorskie

496 000 zł89 m² 5 591,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy, najlepiej na przedmieściach? Nasza oferta to wymarzone miejsce dla osób które chcą odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

590 000 zł197 m² 2 989,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 696 m²

U w A G A: nowa niższa cena! Na sprzedaż dom oddalony od Gorzowa Wielkopolskiego jedyne 18 km przy trasie 119. Budynek w trakcie budowy na działce o powierzchni 3696m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferta bez prowizji i pcc! 500m o stacji pkp i lasu! Dojazd utwardzony z latarniami , ok. 500m od stacji pkp- szynobus Sołtysowice Dworzec Nadodrze, szczepin , Mikołajów , Główny.