dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

574 900 zł121 m² 4 743 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący Parterowy, w stanie Plus - jako Surowy zamkniętym z dodatkowy wykonanymi pracami deweloperskimi tj. Zrobiona elewacja, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłobuck

Kłobuck,śląskie

389 000 zł120 m² 3 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący, podpiwniczony z poddaszem położony na działce 569 m 2, w miejscowości Kłobuck. Parter: wiatrołap, łazienka, kuchnia, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szałsza

Szałsza,śląskie

3 150 000 zł260 m² 12 115,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy,parterowy dom wolnostojący przy lesie,z basenem na działce 2267 m2 w Szałszy w bliskiej odległości od Gliwic.Wokół domu zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

895 000 zł200 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowy,dom w zabudowie bliźniaczej na działce 436 m 2 .Dom z rekuperacją i klimatyzacją zbudowany w 2010 r.Garaż jednostanowiskowy w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Tokary,pomorskie

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Lokalizacja Dom położony w Tokarach ok.2 km od drogi krajowej nr 20 (Gdynia - Żukowo). Odległość od Gdyni - 15 km, od Centrum Gdańska - 25km. Lokalizacja cicha i spokojna, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Konradów

Wałbrzych,dolnośląskie

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Oferuję do sprzedaży wolnostojący dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem, w jednym z piękniejszych miejsc na mapie Wałbrzycha. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Głogów

Głogów,dolnośląskie

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Masz dość zgiełku miasta ale chcesz nadal pozostać jego częścią? Marzysz o nieruchomości rodem z katalogu wnętrzarskiego? Lubisz surowy charakter cegły połączony z ciepłem drewna?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tulipanowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

799 000 zł157 m² 5 089,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Osiedle spacerowe Siemianowice Śląskie ul. Tulipanowa Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym( możliwość wykończenia pod klucz) który składa się z: parter: wiatrołap 9,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stawowa

Pasikurowice,dolnośląskie

935 000 zł145 m² 6 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Szukasz domu pod miastem? Wolnostojącego, w cichym i spokojnym miejscu? Może marzysz o własnym ogrodzie, tarasie i widoku na pola? W ciszy i spokoju? Zobacz ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Milejczyce,podlaskie

99 000 zł99 m² 997,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 339 m²

Tylko u nas, oferta na wyłączność Siedlisko działka nr geodezyjny 667/3 i pow. 1339 m2 wraz z domem w miejscowości Milejczyce w województwie podlaskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowskie Przedmieście

Garbów,lubelskie

829 000 zł222 m² 3 731,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nieruchomość położona jest w miejscowości Garbów w gminie Garbów, w powiecie lubelskim, na terenie obrębu ewidencyjnego 0003 Garbów, 21 km od centrum Lublina ( około 17 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

759 000 zł128 m² 5 929,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak dla rodziny w pełni wyposażony Dobroszyce Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w pełni wykończony lokal bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widok

Bielkówko,pomorskie

579 000 zł105 m² 5 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Bielkówko dom w zabudowie bliźniaczej w stanie developerskim. Atuty: - cicha i spokojna okolica - dogodny dojazd do obwodnicy - dojazd do nieruchomości drogą gminną utwardzoną - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybno

Rybno,warmińsko-mazurskie

4 850 000 zł540 m² 8 981 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:8 256 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje Państwu doskonale prosperujący, dochodowy ośrodek wypoczynkowy w Rybnie pow. działdowski. Nieruchomość składa się z 4 domów znajdujących się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

755 000 zł120 m² 6 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Bliźniak ok.120 m2. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grabówka

Częstochowa,śląskie

849 000 zł240 m² 3 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący w prestiżowej dzielnicy Grabówka. Na parterze domu znajduje się przestronny salon, duża kuchnia, gabinet, łazienka z prysznicem, hol oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

1 180 000 zł204 m² 5 778,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

Oferta zawieszona - rezerwacja Polecamy do sprzedaży b. atrakcyjną nieruchomość na poznańskim Grunwaldzie, zabudowaną budynkiem mieszkalnym, przy ul. Promienistej - zabudowa bliźniacza. Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miętowa

Gościno,zachodniopomorskie

320 000 zł117 m² 2 735,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Posiadam na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym projektu Archon "dom w Zielistkach T ver.2" w stanie surowym otwartym posadowiony na działce 12 arów(1203m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

930 000 zł250 m² 3 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:386 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 250m2 w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni 386m2 w Szczecinie w dzielnicy Dąbie. Dom wybudowany w 1974 roku. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skoki

Skoki,wielkopolskie

1 650 000 zł400 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Jedyna taka nieruchomość w okolicy! dom premium w wyjątkowym miejscu, enklawie spokoju w otulinie lasu, nad jeziorem. Środek stan powyżej deweloperskiego! Na zewnątrz do zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mielno

Mielno,warmińsko-mazurskie

6 000 000 zł330 m² 18 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

W niniejszej ofercie pragniemy przedstawić Państwu produkt inwestycyjny - zabudowaną trójkondygnacyjnym budynkiem nieruchomość w Mielnie, gminie Grunwald w województwie warmińsko-mazurskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olszynowa

Rabowice,wielkopolskie

538 000 zł92 m² 5 858,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

4 pokojowy bliźniak. Cicha okolica, 4 km od granicy Poznania Dobre połączenie z obwodnicą Poznania. Do domu przynależą miejsce postojowe oraz duży ogród Światłowód w każdym domu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

998 000 zł210 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w centrum Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się na 10-arowej działce częściowo zagospodarowanej, między innymi altaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Siedliska,podkarpackie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Good Life prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący z garażem w bryle budynku zlokalizowany w miejscowości Siedliska tuż przy granicy z Rzeszowem (w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wierzchosławice

Wierzchosławice,małopolskie

499 000 zł98 m² 5 092 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom wolnostojący w Wierzchosławicach. To atrakcyjne miejsce dla turystyki weekendowej i sezonowej: - ścieżka Przyrodniczo -leśna - Rzeka - Dunajec 3 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażantowa

Bytom,śląskie

599 000 zł144 m² 4 159,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:717 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu Fazaniec - sąsiedztwo zabytkowego Parku Fazaniec Brak prowizji! Kupujący zwolniony z pcc 2%! stan surowy zamkniety ( możliwość wykończenia pod klucz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozy

Kozy,śląskie

1 800 000 zł254 m² 7 086,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuje Państwu do sprzedania nowy komfortowy dom w super lokalizacji znajdujący się na granicy Kozy /bielsko-Biala Dom został zbudowany solidnie dla wymagającego inwestora ,jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

379 000 zł117 m² 3 245,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nowa inwestycja na przedmieściach Szczecina i Stargardu, w Grzędzicach. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - 4 pokoje + działka 503 m2. Powierzchnia całkowita domu 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pastelowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł165 m² 13 939,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

NA sprzedaż luksusowy dom na wrocławskim Biskupinie okolice ul. Pastelowej. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 250m2 (licząc z użytkową piwnicą), powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

449 000 zł230 m² 1 952,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dwa domy W cenie działki! Oferujemy Państwu do sprzedaży dwa domy w zwartej zabudowie położone w Krapkowicach, w cichej i spokojnej okolicy. Pierwszy z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

770 000 zł152 m² 5 065,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem oferty jest ładnie wykończony dom na Prawobrzeżu przy ul. Jasnej. Powierzchnia całkowita domu 152 m2, powierzchnia użytkowa 110 m2. Nieruchomość został usytuowany na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolnicza

Mierzyn,zachodniopomorskie

869 000 zł166 m² 5 246,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferta na wyłączność - ostatni wolny oferta sprzedaży nowoczesnego, domu W zabudowie bliźniaczej. Zlokalizowana W mierzynie, okolica nowej szkoły W mierzynie I ul. Rolniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

832 000 zł134 m² 6 232,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni wolny lokal w inwestycji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz nowej inwestycji z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

545 000 zł91 m² 5 989,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas tylko W maklerze Do sprzedania dom w Łochowie o powierzchni całkowitej około 90m, składający się ; dół -dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, korytarz, plus wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wysoki standard! podłogówka, kanalizacja, osiedle zamknięte Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 2,20 mkw - kotłownia 3,1 mkw - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

649 000 zł135 m² 4 807,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w Lublinie na Węglinie okolice centrum handlowego (obi, kaufland). Dom piętrowy o pow. ok. 135 m2, składa się z: podpiwniczenia- garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lublin,lubelskie

895 000 zł290 m² 3 086,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:349 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z pełnym podpiwniczeniem o pow. całkowitej 290 m2 i użytkowej ok 200 m2 posadowiony na działce o pow. 349 m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązowa

Dębogóra,wielkopolskie

3 650 000 zł360 m² 10 138,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 438 m²

Wyjątkowy dom w wyjątkowej okolicy. Dom wybudowany z najlepszych materiałów i z największą starannością, z dbałością o wygodę i funkcjonalność oraz względy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaszczor

Kaszczor,wielkopolskie

650 000 zł190 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 158 m²

Powierzchnia użytkowa budynku to około 190m2. Budynek składa się z 3 kondygnacji, w całości podpiwniczony. Powierzchnia działki wynosi 2158m2. Budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

699 000 zł102 m² 6 873,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Super lokalizacja! Gotowy do zamieszkania Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kiełczowku, gmina Długołeka Budynek z 2011 roku, budowany z ceramiki, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Brzeg,opolskie

999 000 zł235 m² 4 468,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nowa cena! 999 000 zł. Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość o powierzchni użytkowej 175 m2 wraz z wolnostojącym garażem o powierzchni 60m2, położoną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij