dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Lębork,pomorskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:464 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży dom zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Sienkiewicza w Lęborku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gombrowicza

Bytom,śląskie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam dom w spokojnej okolicy w Bytomiu- stolarzowicach przy ul. Gombrowicza. Na parterze znajduje się kuchnia, 2 pokoje, przedpokój oraz łazienka z wc. Z parteru jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kochłowice

Ruda Śląska,śląskie

459 000 zł178 m² 2 578,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:669 m²

Poszukujesz idealnego miejsca na firmę!? lub z potencjałem do zagospodarowania na wymarzony dom? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Budynek użytkowy niemieszkalny w doskonałej lokalizacji Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

1 679 000 zł188 m² 8 930,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży dużego, funkcjonalnego, wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej powstającego w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

799 000 zł215 m² 3 716,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

0% prowizji 0% pcc wysoka jakość- oferuję na sprzedaż gotowy segment o powierzchni 144 m2 z ogródkiem, garażem oraz ogródkiem. Nieruchomość wybudowana wśród niskiej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

695 000 zł112 m² 6 183,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera! Ogrzewanie podłogowe w całym budynku Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budynek budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piła,wielkopolskie

438 000 zł161 m² 2 721,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Rezerwacja! na sprzedaż Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej! os. Podlasie! 7 pokoi! Garaż wolnostojący murowany oraz pomieszczenie gospodarcze. Pow. użytkowa budynku mieszkalnego 130,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

650 000 zł112 m² 5 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji bez pcc! stan deweloperski! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Eco 16. Na parterze znajduje się 1 wiatrołap 3,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedliska

Siedliska,warmińsko-mazurskie

1 550 000 zł350 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom w super lokalizacji o powierzchni 350 m2 wraz z halą, położony w pobliżu jeziora. Znajduje się on w malowniczej miejscowości Siedliska k. Ełku. Na terenie dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Stęszew,wielkopolskie

499 000 zł99 m² 5 040,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ta nieruchomość to możliwość balansu pomiędzy ciszą i spokojem w otoczeniu własnego domu a opcją szybkiego i komfortowego dojazdu do dużego miasta. Stęszew to przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

560 000 zł92 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży 2 mieszkania dwupoziomowe o całkowitej pow. ok. 92 m2 każdy, znajdujące się w Luboniu w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zwartówko,pomorskie

349 000 zł230 m² 1 517,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Prezentujemy do sprzedaży przytulny dom o powierzchni użytkowej 115 m 2 całkowitej 230 m 2. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kalinowa

Mirków,dolnośląskie

729 000 zł114 m² 6 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta skrajnego segmentu w wysokim standardzie W ofercie lokal w zabudowie szeregowej jednorodzinnej dwulokalowej usytuowany przy ul. Kalinowej w Mirkowie. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 097 992 zł165 m² 6 654,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Top Wrocław - dom Wolnostojący 6 pokoi 983m2! Zapraszamy do zakupu nieruchomości w przy granicy z Wrocławiem. Nieruchomość to dom wolnostojący na działce o metrażu 900 metrów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jadowniki Rycerskie

Jadowniki Rycerskie,kujawsko-pomorskie

495 000 zł71 m² 6 971,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Przedstawiamy ofertę domu z czerwonej cegły z dużą działką 9200 m2 z ogromnym potencjałem w miejscowości Jadowniki Rycerskie, położonym w odległości 39 km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Wolnostojący dom mieszkalno - usługowy Dom podzielony na dwie części: 1. Usługowo - Handlowa o powierzchni 110m2 (wraz z kotłownią i dwiema łazienkami) Perfekcyjnie nadająca się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łodygowice

Łodygowice,śląskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mam przyjemność zaprezentować nowy, piętrowy, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej w Łodygowicach wybudowany w systemie szkieletowym z 30 letnią gwarancją. Dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

1 490 000 zł204 m² 7 303,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnie wykończonym domem szeregowym zlokalizowanym w popularnej dzielnicy Dojlidy w Białymstoku. Lokalizacja Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

2 450 000 zł296 m² 8 277,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Willa skandynawska / widok na Ślężę / dom marzeń! please scroll down for english Więcej informacji pod numerem: - idealny dom dla wymagających klientów! Szukasz oryginalnego domu, w którym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 000 zł116 m² 5 159,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wysoki standard podłogówka, kanalizacja! osiedle zamknięte Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 2,20 mkw - kotłownia 3,1 mkw - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Więcławice Stare

Więcławice Stare,małopolskie

585 000 zł101 m² 5 793 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Przedstawiam nową ofertę domu wolnostojącego, o powierzchni 100,98 m2, znajdującego się Więcławicach Starych. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

399 900 zł150 m² 2 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

Na sprzedaż dom usytuowany na wyjątkowej dużej działce z własną drogą dojazdową. Dom o powierzchni około 150 m2. Na działce również murowany garaż 2 stanowiskowy ( około 60m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

2 500 000 zł282 m² 8 865,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Ekskluzywny, nowoczesny dom z pięknym widokiem na okolicę w prestiżowej lokalizacji Małego Kacka. Zbudowany z materiałów najwyższej jakości, oferowany do sprzedaży z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uskorz Wielki

Uskorz Wielki,dolnośląskie

500 000 zł117 m² 4 273,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom z duszą którego wnętrze ozdabiają drewniane meble, podłogi, schody. Działka od północno zachodniej strony otoczona jest lasem. Dobre miejsce do pieszych i rowerowych wycieczek czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wysoki standard podłogówka, kanalizacja, osiedle zamknięte Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 2,20 mkw - kotłownia 3,1 mkw - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marszowice

Marszowice,małopolskie

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: marszowice, gmina Słomniki, powiat krakowski Powierzchnia działki: 10 ar Powierzchni całkowita: 135m2 Powierzchnia użytkowa: 110m2 Liczba pokoi: - salon, trzy sypialnie, cena: 450 000 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

1 597 000 zł450 m² 3 548,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:704 m²

Oferujemy do sprzedaży dom na działce 704m 2 o powierzchni całkowitej ok 450 m 2 (350 użytkowej) w Ustroniu z dużym potencjałem z 8 niezależnymi mieszkaniami w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krokusowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

499 000 zł92 m² 5 453,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowe domy! Zabudowa bliżniacza oraz pcc2%! dom: w zabudowie bliżniaczejj ( skrajny- działka 255m2) Powierzchnia użytkowa- 91,5m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z: -przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pola

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł168 m² 6 263,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom W stanie deweloperskim blisko centrum wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (narożny segment) na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

800 000 zł170 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom usytuowany na nowo powstającym osiedlu. Nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

645 000 zł125 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferujemy na sprzedaż solidnie budowany parterowy dom wolnostojący w Rynarzewie. Stan deweloperski. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu Nina 2 nova wersja D, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

584 995 zł90 m² 6 499,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Środkowy szereg / gotowy / odbiór koniec 2023 Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia - Leśnicy. Domy w zabudowie szeregowej znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zbożowa

Bibice,małopolskie

680 000 zł89 m² 7 601,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zupełnie bez dodatkowych opłat-bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych pcc z możliwie najlepszą obsługą kredytową. Lokal 6 Do zakupu domy w zabudowie segmentowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Harenda

Zakopane,małopolskie

3 550 000 zł350 m² 10 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:890 m²

Wyjątkowy Pensjonat w Zakopanem (tatrzański, zakopane) Do sprzedania Willa - Pensjonat w Zakopanem. Cena do negocjacji Dom po generalnym remoncie przygotowany pod wynajem turystyczny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy położony na działce o powierzchni 0,0158 ha Oddany do użytkowania w IV kwartale 2022. Stan deweloperski. Główne atuty tej inwestycji to: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Różewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

470 000 zł70 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na Piaskowej Górze przy ulicy Tadeusza Różewicza oferta na wyłączność Przyjazna okolica, cisza, spokojni sąsiedzi, widok na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzyce

Gorzyce,śląskie

229 000 zł270 m² 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:829 m²

Rezerwacja! Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 270 m2 (mieszkalna około 240+piwnica) w Gorzycach przy ul. Wiejskiej 7. - działka o powierzchni 829.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

2 450 000 zł296 m² 8 277,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Luksusowa Willa z dużym ogrodem / oferta premium english wersion below Opiekun oferty: kamila Offer supervisor - idealny dom dla wymagających klientów Szukasz oryginalnego domu, w którym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzeń

Gorzeń,kujawsko-pomorskie

949 000 zł175 m² 5 422,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego z garażem dwustanowiskowym w miejscowości Gorzeń, 16 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sułków

Sułków,małopolskie

665 000 zł146 m² 4 559,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wolnostojący budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym o pow. 145,86 m2. Położony w spokojnej okolicy przy osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Dom położony jest na.