dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

1 198 080 zł160 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro sprzedaży nieruchomości deweloperskich, poleca: komorniki. Piękne miejsce w sąsiedztwie lasu oraz jezior Bliskość Poznania, dobrze rozwinięta infrastruktura i komunikacja, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł235 m² 6 340,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 235 m2, na działce o pow. 618 m2. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Ursus. W okolicy przedszkola, szkoła, stacja pkp (1 km). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

690 000 zł97 m² 7 113,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! Nowoczesny dom z ogródkiem w Kunowie - blisko Zgorzelca! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dębienko,wielkopolskie

649 000 zł132 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Pięknie położony duży dom dwulokalowy na dużej działce ok. 1100 m2 (po ok. 550 m2 dla każdej połowy) Wspaniałe miejsce do życia gdzie z okien salonu i sypialni rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

699 000 zł109 m² 6 432,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera świetna oferta! wszystkie media! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone na kameralnym i wyjątkowym osiedlu, domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luberadz

Luberadz,mazowieckie

115 000 zł65 m² 1 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 101 m²

Oferujemy na sprzedaż ciekawą nieruchomość znajdującą się w miejscowości Luberadz, gmina Ojrzeń. Całość składa się z domu wolnostojącego do generalnego remontu o powierzchni 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jeleniec

Jeleniec,kujawsko-pomorskie

550 000 zł148 m² 3 725,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 948 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Jeleniec, gm. Papowo Biskupie,powiat chełmiński, woj. kujawsko-pomorskie Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

690 000 zł142 m² 4 857,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

815 000 zł195 m² 4 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 195m2 z działką 350m2 w Rumi. Dom jest w doskonałym stanie, bardzo zadbany! Teren zamknięty z garażem i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

779 000 zł123 m² 6 357,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

U m O W A P R ze D W S T Ę P N A Zapraszam na prezentację piętrowego bliźniaka położonego w cichej i spokojnej okolicy Sulejówka. Dom otrzymał pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Zaborów,mazowieckie

1 550 000 zł230 m² 6 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom daje poczucie dużej przestrzeni i był wybudowany "dla siebie". Teren posesji (ponad 3000m2) jest jego dużym atutem. Do domu prowadzi prywatna droga. Bezpośrednia bliskość Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł103 m² 4 325,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę na sprzedaż segmentu skrajnego zabudowy szeregowej, znajdującego się w malowniczej, zielonej okolicy. To doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ogrodniczki

Ogrodniczki,podlaskie

315 843 zł287 m² 1 099,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Konrad Konieczka Kancelaria Komornicza, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 4 lok. 16, białystok, 15-111 Białystok tel.   fax.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kliny

Kraków,małopolskie

1 349 000 zł187 m² 7 213,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom 187 m2 w spokojnej części Krakowa na osiedlu domów jednorodzinnych z dużym ogrodem i garażem Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Złotniki,wielkopolskie

1 199 000 zł134 m² 8 975,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Jeśli szukasz domu w spokojnej i cichej okolicy, ale jednocześnie w bliskiej odległości do miasta, to idealnie trafiłeś! Polecam na sprzedaż świetnie położony dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

735 000 zł105 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szereg środkowy - 4 pokoje z ogródkiem i garażem na osiedlu avenue, położony w Rumi, przy ulicy Dębogórskiej Osiedle avenue usytuowane jest w zacisznym miejscu, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Rumia,pomorskie

729 000 zł101 m² 7 217,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Zaciszna okolica stanowiąca bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni - Rumia - jedna z najprężniej rozwijających się gmin ościennych Trójmiasta - to wymarzona alternatywa dla osób pracujących mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

529 000 zł114 m² 4 640,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Gotowe do odbioru, stan deweloperski. Witam, spełniamy marzenia o mieszkaniu z rodziną lub super sąsiadami w spokojnej okolicy. W tle lasek i pola więc spokój gwarantowany. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sachsów

Lublin,lubelskie

665 000 zł119 m² 5 591,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Przedstawiam Państwu dom w południowo-wschodniej części Lublina, cicha spokojna okolica z łatwym i szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 300 000 zł365 m² 3 561,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny dwulokalowy o łącznej pow. użytkowej 365 m2 (pow. całkowitej 406,48 m2) zlokalizowany na działce o pow. 900 m2 w Brwinowie. Budynek świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Śliwy

Kraków,małopolskie

800 000 zł290 m² 2 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pośredników zapraszam ale tylko z zainteresowanymi klientami. Oferuję do sprzedaży przestronny dom położony na 7 arowej działce w spokojnej ulicy w Krakowie dzielnica Bieżanów. (dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przewłoki

Przewłoki,zachodniopomorskie

310 000 zł67 m² 4 626,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Ofertą sprzedaży jest dom zlokalizowany w miejscowości Przewłoki położonej 10 kim od Stargardu. Dom położony jest na działce o powierzchni 1333 m2. Obok domu zlokalizowany jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł155 m² 5 480,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę domu jednorodzinnego typu bungalow z basenem. Dom urządzony w stylu glamour zlokalizowany jest w urokliwej miejscowości Dąbrówka Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górna

Pępowo,pomorskie

599 000 zł104 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Pępowie na ul. Górnej. Dostępna ostatnia połówka "bliźniaka" - prawa strona. Do miesiąca prace budowlane zostaną zakończone i dom zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nabyszyce

Nabyszyce,wielkopolskie

470 000 zł220 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż okazyjny, piękny dom 220 m2 położony we wsi Nabyszyce, na działce o powierzchni 6200 m2. Podstawowe Informacje: dom wybudowany z cegły z 1985 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górna

Pępowo,pomorskie

599 000 zł104 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 500 zł162 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Zapraszamy na Prezentację , Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 199 900 zł205 m² 5 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 200m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszana

Mszana,śląskie

360 000 zł122 m² 2 950,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Oferta sprzedaży bardzo ciekawego i klimatycznego domu, położonego w Mszanie, w bardzo zielonej i spokojnej okolicy. Układ wnętrza domu, jest nietuzinkowy i nadaje mu ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

890 000 zł155 m² 5 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:561 m²

Komfortowy, elegancki dom z pełnym wyposażeniem oraz ze świetnym dojazdem szuka nowego Właściciela. Wybierając się na tą nieruchomość zastaniemy mieszkanie w domu dwurodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielnia

Kościerzyna,pomorskie

1 799 000 zł191 m² 9 420,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupiętrowego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Kościerzynie. Dom ten został zbudowany w 1974 roku i ma imponującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

750 000 zł129 m² 5 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:628 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 128m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piława Górna

Piława Górna,dolnośląskie

609 000 zł220 m² 2 768,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

1.Powierzchnia działki 685 m2 2.Rodzaj zabudowy -1/2 domu typu bliźniak 3.Liczba pomieszczeń parter: sień, hol , jadalnia, kuchnia,salon,pokój, łazienka 4.Liczba pomieszczeń piętro: hol, 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł165 m² 7 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:222 m²

Zadbany dom W zabudowie szeregowej Z garażem na muchoborze małym. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 222mkw. w otoczeniu zabudowy jedno i wielorodzinnej z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

2 650 000 zł460 m² 5 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż 7-pokojowa willa o pow. 460 m2 , usytuowana na działce o pow. 2100 m2 , w otulinie lasu, w miejscowości Sękocin Las w gminie Raszyn - w odległości 770 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

680 000 zł254 m² 2 677,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:579 m²

Okazja! Dom w atrakcyjnej cenie.z potencjałem inwestycyjnym.do remontu. Sprzedamy dom wolnostojący jednopiętrowy z dachem dwuspadowym w spokojnej dobrze zagospodarowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

695 000 zł74 m² 9 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wam nowoczesny oraz estetyczny dom w zabudowie bliźniaczej z 2017 roku w miejscowości Rabowice, które znajdują się dosłownie 19 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta skierowana do osób ceniących stare, drewniane domy w oryginalnej bryle, jednocześnie chcących mieszkać w pobliżu miasta. Łęg Tarnowski to mała wieś położona w dolinie Dunajca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Lędziny,śląskie

399 000 zł67 m² 5 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3