dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 298 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 298 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żytnia

Radzewo,wielkopolskie

445 000 zł95 m² 4 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do kupna gotowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim z działką o powierzchni 450m2 położony w Radzewie przu ulicy Żniwnej. Nowa oferta, mozliwość wyboru lokalu i strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cedrowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 131 000 zł169 m² 6 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Ważne! Wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający. Witaj, skoro tu jesteś zapewnie zaciekawiło Cię to wnętrze. Czy widziałeś już film? Szukasz domu nowoczesnego, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

439 000 zł90 m² 4 868,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w miejscowości Zaczernie. W skład inwestycji wchodzą 4 segmenty w zabudowie szeregowej obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

870 000 zł117 m² 7 406,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Polecam uwadze piękny dom w zabudowie bliźniaczej w Szczytnikach, w cichej okolicy. Dom o powierzchni użytkowej 117,5 m2 plus garaż 16,24 m2 z 2015 r. Dom znajduje się przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

680 000 zł113 m² 6 025,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego na nowym osiedlu w podbydgoskim Osielsku. Nieruchomość stanowi część nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Rogóźno,lubelskie

529 000 zł71 m² 7 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:695 m²

Oferujemy na sprzedaż uroczy dom letniskowy z pięknie zagospodarowaną działką w miejscowości Rogóźno, gmina Ludwin nad Jeziorem Łukcze. Na działce posadowiony dom letniskowy na którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Domańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 590 000 zł145 m² 10 965,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina Pogodnie. Dom jest położony na działce o powierzchni 610 m2. Na powierzchnię użytkową 145 m2 składa się: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

456 000 zł121 m² 3 782,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120,55 m2 usytuowany na działce ok 4 ary. Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reniferowa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł138 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę przestronnego domu w zabudowie szeregowej. Dom znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu i posiada garaż na 1 samochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

490 000 zł177 m² 2 766,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym i z jednostanowiskowym garażem w bryle, budowany na nowopowstającym osiedlu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

1 070 000 zł150 m² 7 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecam na sprzedaż połowę energooszczędnego budynku mieszkalnego dwulokalowego o łącznej powierzchni 150 m2, na działce o powierzchni 450 m2, położonego w Szczepankowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poniatowa

Poniatowa,lubelskie

470 000 zł150 m² 3 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu dom w miejscowości Kowala Druga pod nr. 21, oddalonej od Opola Lubelskiego 15 minut drogi. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

989 347 zł147 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Opiekun oferty: tel: oferta bez podatku pcc. Dom w zabudowie szeregowo-bliźniaczej. Parter: - salon+kuchnia+jadalnia 31,83 m2 - łazienka 9,30 m2 - korytarz 5,85 m2 - wiatrołap 4,59 m2 - garaż 19,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawada

Orzesze,śląskie

400 000 zł180 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, wybudowany w 1980 roku o powierzchni 180 m2, położony w Orzeszu Zawada w powiecie mikołowskim. Budynek posadowiony na płaskiej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

6 700 000 zł468 m² 14 305,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:621 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący na Starym Wilanowie z 2016 roku. Informacje ogólne: piękny nowoczesny dom położony w bardzo bezpiecznej dzielnicy Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Wyzwolenia

Wronki,wielkopolskie

2 400 000 zł202 m² 11 910,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 706 m²

Domplus Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą domu zlokalizowanego w miejscowości Wronki przy Aleja Wyzwolenia 65 Nietuzinkowy dom z pięknym ogrodem dla rodziny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słomianka

Słomianka,podlaskie

250 000 zł90 m² 2 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Słomianka, gm. Jasionówka ( adres: słomianka 28) Działka o powierzchni 1,5 ha zabudowana domem o powierzchni około 90 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzcin,świętokrzyskie

150 000 zł86 m² 1 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:822 m²

Prezentujemy nieruchomość wartą pod wieloma względami Twojej uwagi Po pierwsze: posiada wyjątkowe położenie: położona jest w miejscowości krzcin, w gminie Koprzywnica, w krainie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadków

Sadków,dolnośląskie

1 149 000 zł117 m² 9 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Sadków/ lux dom / duża działka 740 M2 Powierzchnia działki wynosi ok 740 m2 z czego powierzchnia użytkowa domu to 116,51 m2 Przytulny i funkcjonalny dom w jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliwice

Gliwice,śląskie

375 000 zł240 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:981 m²

Dom w cichej okolicy Bojków - idealny dla kreatywnych inwestorów. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica ogródek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kalinowa

Janków Przygodzki,wielkopolskie

465 000 zł91 m² 5 103,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Prezentuję na sprzedaż IV etap domów w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu, pod Ostrowiem Wielkopolskim "osiedle Kalinowe" w tym etapie sprzedaży. "Osiedla Kalinowego" usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Wilkszyn,dolnośląskie

769 000 zł90 m² 8 573,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom W zabudowie bliźniaczej, na osiedlu Jaśminowym w Wilkszynie. Zwarta zabudowa osiedla i bezpośrednie położenie nieopodal lasu sprawi, że codzienna dawka słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 3 Maja

Lubliniec,śląskie

545 000 zł160 m² 3 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:673 m²

Sprzedaż bez pośredników. Mozliwość zamiany na mieszkanie w bloku (w Lublińcu) za dopłatą. Budynek składa sie z dwóch oddzielnych wejść na posesję. Na piętrze jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Białystok,podlaskie

610 000 zł205 m² 2 975,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ponad dwustumetrowe mieszkanie, w zabudowie bliźniaczej. Ulica Orzechowa, osiedle Dziesięciny, nieruchomość położona jest na 1 i 2 piętrze budynku i stanowi odrębną własność (1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 290 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom w najlepszej cenie. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 160m2 zbudowany w wysokim standardzie wykończenia. Na powierzchnie domu składa się : Parter : -obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł170 m² 4 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tym razem przedstawiamy Państwu ofertę domu, która w szczególności może zainteresować osoby lubiące aktywnie spędzać wolny czas, doceniające dostęp do licznych atrakcji jakie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łask

Łask,łódzkie

470 000 zł68 m² 6 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Zastanawiasz się nad kupnem domu poza miastem? Szukasz kawałka zieleni do odpoczynku i przestrzeni tylko dla siebie? A jednocześnie bliski dostęp do najpotrzebniejszych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Malinka

Opole,opolskie

950 000 zł190 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Tylko w naszym biurze Polecamy do zakupu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 190 m2 z ogródkiem, zlokalizowany w dzielnicy Malinka w Opolu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izdebki

Izdebki,podkarpackie

250 000 zł140 m² 1 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Izdebki, w powiecie brzozowskim, w gminie Nozdrzec. Jest to dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strażewicza

Plewiska,wielkopolskie

749 000 zł105 m² 7 146,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Polecam na sprzedaż piękny lokal w nowoczesnym szeregowcu, gotowy do zamieszkania! Marzysz o odrobinie spokoju, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

790 000 zł142 m² 5 561,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wysokiej jakości dom w zabudowie bliźniaczej! Osiedle Dolina Kłodawy położone jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu Rezerwatu przyrody Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wieniawskiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty: tel: wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej 1/2 o powierzchni 200 m2 w Dzierżoniowie. Otoczenie nieruchomości: dom znajduje się w miejscowości Dzierżoniów, 50 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sierpnica

Sierpnica,dolnośląskie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Oferta na wyłączność oferta dostępna tylko W naszym biurze opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną z domkiem letniskowym, działka o regularnym kształcie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Liliopol

Liliopol,łódzkie

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Polecam do sprzedaży siedlisko, położone na bardzo dużej działce o powierzchni ok. 5000 m2 (możliwość wydzielenia działki o dowolnej powierzchni) składające się z dużego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żytnia

Kraśnik,lubelskie

450 000 zł447 m² 1 006,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 864 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu budynku mieszkalno-usługowy położonego w Kraśniku przy ul. Żytniej Nieruchomość zabudowana jest dwoma budynkami. Pierwszy z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

539 000 zł129 m² 4 178,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na os. Żeromskiego w Żyrardowie. Powierzchnia użytkowa 129 m2, zadbana działka - 432 m2. Cicha, ustronna lokalizacja. Cena do negocjacji! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Popów-Kolonia

Popów-Kolonia,łódzkie

289 000 zł45 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:499 m²

Uroczy dom letniskowy nad Jeziorskiem w miejscowości Popów, gmina Pęczniew. Idealny na weekendowe wypady rodzinne. Usytuowany w głąb drogi wewnętrznej, więc nikt nie kręci pod oknami. 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Zakręt,mazowieckie

879 000 zł152 m² 5 775,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Letnia promocja tylko do końca wakacji! Energooszczędny dom z pompą ciepła i rekuperacją w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji deweloperskiej Przy leśnym zakręcie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

899 000 zł139 m² 6 465,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

W sprzedaży dom w segmencie o powierzchni 139 m2 z pięcioma pokojami w stanie deweloperskim w Panieńszczyźnie, niedaleko Lublina. W skład nieruchomości wchodzą: - parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

998 997 zł125 m² 7 991,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Lux/żórawina/bliźniak/4pok./TARAS/OGRÓD/OKAZJA! MEGA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

949 000 zł158 m² 6 006,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij