dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 298 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 298 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

469 000 zł99 m² 5 279,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Kominek, 4 pokoje, duży ogród, nowe osiedle - siekierki wielkie Decydując się na zakup tej nieruchomości: - nie płacisz 2% pcc, - nie płacisz prowizji dla biura, - otrzymasz zniżki w kancelarii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

569 000 zł124 m² 4 588,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi ul. Widokowa. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

763 000 zł160 m² 4 768,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Niepowtarzalna oferta - bardzo poszukiwana lokalizacja, blisko do Stawów Walczewskiego. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł84 m² 6 627,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 84,5 m2 usytuowany na działce o powierzchni m2 przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Dom składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tchórznica Włościańska

Tchórznica Włościańska,mazowieckie

220 000 zł72 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 476 m²

Duża działka siedliskowa z domem oraz budynkami gospodarskimi na wsi w otoczeniu lasów i pól. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł124 m² 9 667,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro makler poleca serdecznie! Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom typu bliźniak w spokojnej części Niemcza pod lasem, wykończony pod klucz. Rodzinna przestrzeń dzienna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Andrespol

Andrespol,łódzkie

930 000 zł531 m² 1 753 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy na sprzedaż komercyjną nieruchomość wraz z domem i basenem mieszczącą się w Andrzejowie (łódzkim ) o powierzchni użytkowej 455,4 m2. Nieruchomość wraz z gruntem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

970 000 zł167 m² 5 808,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Nowe wolnostojące domy z widokiem na góry N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe wolnostojące domy. Inwestycja składa się z pięciu nowoczesnych budynków z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ludwikowska

Oleśnica,dolnośląskie

559 000 zł96 m² 5 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta w sdp Nieruchomości. Właściciel wystawia fakturę vat w związku z tym nie płacą Państwo podatku pcc. Podana cena zawiera już podatek. Tylko pierwsze 3 domy w tej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

545 000 zł112 m² 4 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

2 km od granicy Pruszcza Gdańskiego (w osi drogi krajowej 91). Kolejny etap inwestycji w Łęgowie. Wygodna lokalizacja: - 2-3 minuty jazdy do Obwodnicy Trójmiasta, 3 alternatywne trasy; - 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

1 975 000 zł350 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący, pasywny (pompa ciepła i panele słoneczne 10 kw) o powierzchni użytkowej 175,42 m2, i piętrowy (poddasze do własnej aranżacji, 175 m2 ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 800 zł162 m² 5 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na dużej przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł146 m² 6 421,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup bez:prowizji dla Kupującego!podatku pcc! Na sprzedaż gotowy szereg środkowy o podwyższonym standardzie deweloperskim, zbudowany z wysokiej jakości materiałów, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

619 000 zł137 m² 4 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny dom jednorodzinny. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 137 mkw, posadowiony na pięknej, dużej działce ok. 2050 mkw, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

1 449 999 zł150 m² 9 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wojszyce/krzyki/dom/6pok./TARAS/OGRÓD/FOTOWOLTAIKA! MEGALOKALIZACJA! KRZYKI BLISKO CENTRUM! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na wrocławskich Wojszycach. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Parkowa

Stara Łubianka,wielkopolskie

395 000 zł119 m² 3 330,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Na sprzedaż dom (środkowy szereg) o pow. użytkowej 118,6 m2 w Starej Łubiance. Dom po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, zamontowane nowe sprzęty agd. Niezwykle klimatyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stanisławowo,podlaskie

4 200 000 zł914 m² 4 595,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 061 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękny dom wolnostojący z 2010 roku o powierzchni 414 m2 oraz budynek produkcyjny (prosperujący zakład produkcji mebli). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 430 000 zł179 m² 8 004,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom wolnostojący wybudowany w technologii tradycyjnej ścian trójwarstwowych murowanych, cokół cegła klinkierowa, ogrodzenie cegła klinkierowa, okna drewniane ze szprosami w kolorze złotym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrówka,wielkopolskie

619 000 zł73 m² 8 484,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Potrzebujesz komfortu i wygody aby odpocząć po pracy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż jasne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z własnym ogródkiem i garażem na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśmiana

Luboń,wielkopolskie

599 000 zł100 m² 6 020,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość w miejscowości Luboń, przy ul. Leśmiana. To idealna oferta dla rodzin, które pragną cieszyć się komfortem życia w przestronnym domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadków

Sadków,dolnośląskie

1 299 900 zł137 m² 9 488,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje sadków / wrocław / dom wolnostojący / działka 858 mkw Dom z 2011 położony w Sadkowie, gmina Kąty Wrocławskie. Nowe osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

470 000 zł130 m² 3 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ostatni dom wolnostojący na działce około 7 arów, na pograniczu miejscowości Boguchwała i Lutoryż w zacisznym, urokliwym miejscu. Dom wybudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciepłownicza

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł116 m² 4 548,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom o powierzchni 116,3m2 z garażem w bryle budynku. Zamieszkaj na osiedlu 11 domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

895 000 zł230 m² 3 884,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny dwukondygnacyjny z garażem, podpiwniczony. Wybudowany w 2008 roku. Powierzchnia użytkowa - 134,10 m2, pow. całkowita 230,40 m2, powierzchnia działki 1563.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 698 000 zł227 m² 11 885,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mamy do zaoferowania przepiękny dom w doskonałej lokalizacji. Przedmiotem oferty jest dwupiętrowy (podpiwniczony) dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 203 m2. (powierzchnia całkowita 227 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

1 058 999 zł247 m² 4 287,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Deweloper lublin okol. ul Dożynkowej deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! dom O oznaczeniu D1 dom oddany do użytkowania! najwyższa jakość wykonania! Na prezentację domu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cięcina

Cięcina,śląskie

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży komfortowego domu położonego w malowniczej miejscowości Cięcina w gminie Węgierska Górka Dom wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Godzikowice

Godzikowice,dolnośląskie

599 000 zł117 m² 5 117,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Okazja! gotowy l szereg skrajny bez prowizji l bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam ostatni, gotowy, narożny dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 142 m2, z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

709 900 zł165 m² 4 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:618 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację- przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 165 m2 posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

677 174 zł92 m² 7 387,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Doradcy Home Drop mają przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 91,67 m2 na sprzedaż położone w Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,łódzkie

445 000 zł65 m² 6 867,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w centrum Bolesławca! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w pięknej, spokojnej okolicy , dla osób ceniących sobie uroki mieszkania blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

670 000 zł105 m² 6 367,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesna, kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolejowa

Rokietnica,wielkopolskie

549 000 zł86 m² 6 392,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Dom w zabudowie bliźniaczej. Dom podzielony jest na strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

759 000 zł136 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Oferuje dom wolnostojący, w jednej z miejscowości w gminie Zielonki, 7 km od centrum Krakowa. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

999 000 zł280 m² 3 567,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Położony w świetnym miejscu Segment. W okolicy zieleń, cisza a jednocześnie tylko kawałek od głównej arterii. Powierzchnia dająca wiele możliwości aranżacyjnych. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Dąbrówka Łubniańska,opolskie

849 000 zł165 m² 5 153,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 543 m²

Tylko w naszym biurze Polecamy do zakupu wolnostojący domy jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 164,73 m2 + 42,63 m2 garaż dwustanowiskowy, łączna powierzchnia to 207,36 m2. Dom posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

775 000 zł92 m² 8 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w gminie Czernica. Lokal wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi. Na parterze znajduje się: parter: - wiatrołap 4,20 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mewia

Wrocław,dolnośląskie

1 720 000 zł180 m² 9 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 180 m2. Nieruchomość posadowiona jest na pięknie zagospodarowanej działce o wielkości 390 m2, zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mango

Warszawa,mazowieckie

5 900 000 zł400 m² 14 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:616 m²

Przestronny, wygodny dom w okolicy ul. Mango ( między ul. Rzodkiewki a ul. Zdrową). Doświetlony, dzięki dużym oknom, na parterze w części nad salonem wysokość 6 m. Na parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grzonki

Opole,opolskie

500 000 zł180 m² 2 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż nieruchomości Z lokatorem Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu domu położonego w Opolu przy ul. Stanisława Grzonki 11 Działka o nr. ewidencyjnym 81 posiada pow. 632.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bańgów

Siemianowice Śląskie,śląskie

569 000 zł136 m² 4 186,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Siemianowicach Śląskich. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij