dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

489 000 zł78 m² 6 233,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

659 000 zł134 m² 4 917,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

*** bliźniak *** stan deweloperski *** *** dobra lokalizacja W grabówce *** *** nowa cena do końca rokuzł *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Chrząstawa wielka / dom wolnostojący / wrocław Dom jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony ze strychem do zagospodarowania. Dom z lat międzywojennych XX wieku o pow. 110 mkw, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrzesińska

Gniezno,wielkopolskie

680 000 zł150 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Gnieźnie. ( okolice ul Wrzesińskiej ) Nieruchomość o powierzchni użytkowej 150m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brynica

Brynica,świętokrzyskie

909 000 zł244 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Na sprzedaż nowy jednorodzinny dom na malowniczym osiedlu domków jednorodzinnych w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 194,50m2 (powierzchnia całkowita 243,56m2), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kowale

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł156 m² 8 906,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

W sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Kowalach. Kowale to prężnie rozwijająca się dzielnica, świetnie skomunikowana z obwodnicą z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrowice

Piotrowice,lubelskie

820 000 zł149 m² 5 503,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Propozycja zakupu nowo wybudowanego domu wraz z działką o pow. 3000 m . Nieruchomość położona jest w rejonie bardzo atrakcyjnym, jeżeli chodzi o walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

579 000 zł103 m² 5 621,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szereg środkowy Z dużą działką, pompa ciepła, spalice! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 103 m2. Termin realizacji inwestycji - 08.2023R. Parter o pow. 50 m2: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przewrotne

Przewrotne,podkarpackie

339 000 zł90 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom w Przewrotnem na dużej działce! Dom posadowiony na działce o wymiarach 49ar, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Kosakowie. To wieś kaszubska położona w powiecie puckim, w gminie Kosakowo. Warto zaznaczyć, że miejscowość ma bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczyrk

Szczyrk,śląskie

2 390 000 zł185 m² 12 889,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Dom w Szczyrku w stanie surowym zamkniętym w uroczej lokalizacji. Ustronna, widokowa działka u podnóża góry. Zielona i cicha, zapewniająca prywatność okolica. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Malinka

Opole,opolskie

1 480 000 zł240 m² 6 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:698 m²

Tylko w naszym biurze Polecamy do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 216 m2, położony na działce o pow. 6,98 ara, nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

649 000 zł105 m² 6 168,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesna, kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

749 900 zł204 m² 3 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 589 m²

Dokładnie sprawdzimy dla Ciebie każdą nieruchomość! Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykły dom wolnostojący, wybudowany z wysokiej klasy materiałów. W celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 420 000 zł122 m² 11 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Kręczki/powiat warszawski - zachodni. Dom wolnostojący o powierzchni 122 m2, na działce 329 m2. Miło nam przedstawić dom na rodzinnym osiedlu, pięknie wykończony z ogromną dbałością przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Radwanice,dolnośląskie

2 750 000 zł157 m² 17 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Opiekun oferty: tel. Wyłącznie w biurze sdp! piękny dom wolnostojący W radwanicach do zamieszkania od zaraz! + Sauna + Jacuzzi + Mercedes elektryczny z 2021 roku + drewutnia + sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 900 zł162 m² 5 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na dużej przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

1 150 000 zł209 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż jest bardzo zadbany dom wolnostojący, położony w Marcinkowicach, gm. Oława. Wokół domu znajduje się duży, wypielęgnowany ogród. Lokalizacja: marcinkowice oddalone są od Wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dzioł

Maniowy,małopolskie

2 100 000 zł126 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom zlokalizowany nad Zalewem Czorsztyńskim. Lokalizacja: nad Jeziorem Czorsztyńskim w miejscowości Maniowy w gminie Czorsztyn stworzono dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zaborów

Zaborów,podkarpackie

499 000 zł130 m² 3 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Jeśli ktoś poszukujesz solidnego murowanego domu w stanie do wejścia z klimatycznym wnętrzem wykończonym drewnianymi detalami, umeblowanym i wyposażonym to zapraszam do obejrzenia tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

676 000 zł77 m² 8 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:175 m²

Lokalizacja: kiełczów (tuż za Psim Polem). Spokojna, cicha, zielona okolica w centrum Kiełczowa. W pobliżu tereny zielone, sklepy, punkty usługowe, szkoły itp. Miejsce bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kózki

Kózki,opolskie

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy? Mam do zaoferowania dom w Kózkach w powiecie Kędzierzyńskim. Zdecydowanymi atutami domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł173 m² 7 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! do zakupienia ostatni dom (nr 22a) możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 150 000 zł128 m² 8 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

Tylko U nas! *oferta na wyłączność* Prezentujemy Państwu piękny, funkcjonalny, i w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej (łączenie garażami / gotowy do wprowadzenia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

650 000 zł92 m² 7 098,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Polecamy lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej w Kiełczowie. Zakup bez prowizji i pcc Domy o powierzchni całkowitej 91,50 mkw z przynależnymi działkami o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Feliksów

Feliksów,łódzkie

750 000 zł107 m² 7 009,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Dzień dobry, oferta dotyczy sprzedaży parterowego domu na terenie zamkniętego osiedla w miejscowości Feliksów, gminie Żelechlinek w woj. Łódzkim. W chwili obecnej wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Spalice

Spalice,dolnośląskie

575 000 zł106 m² 5 424,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

**** Tylko w Home Brand! **** nowa cena! - 599.000zł Stara cena - 650.000 Przedstawiamy dom w zabudowie szeregowej z garażem o powierzchni 106m + taras! Dodatkowo 30m na poddaszu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazany

Łazany,małopolskie

550 000 zł128 m² 4 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Definito Biuro nieruchomości i geodezja ma przyjemność zaprezentować piękny nowoczesny dom w zacisznej okolicy w Łazanach (gm. Wieliczka). Dom: inwestycja składa się z 5 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzchowisko

Wierzchowisko,śląskie

2 064 000 zł333 m² 6 198,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Luksusowy, zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, nowoczesny, przestronny dom na Wierzchowisku - dojazd ulicą asfaltową w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i nowych ładnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwińsk nad Wisłą

Czerwińsk nad Wisłą,mazowieckie

581 250 zł501 m² 1 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości kupienia udziału w wysokości w nieruchomości położonej w Chociszewie 91c powiat płoński pod Warszawą. Syndyk masy upadłości ogłosił przetarg na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

895 000 zł150 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Zalesie górne - urokliwa leśna działka na pagórku, dom do remontu Z lat 50-tych murowany Z drewnianym poddaszem Pow. działki: 1970m kw, szerokość działki: ok. 40m, pow. zabudowy domu: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ptasia

Kiekrz,wielkopolskie

2 799 000 zł320 m² 8 755,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Takich domów nie ma zbyt wiele. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu wolnostojącego na sprzedaż w Kiekrzu, koło Poznania. Kiekrz to bardzo atrakcyjna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mostowa

Szymanów,dolnośląskie

989 348 zł147 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowy 4-pokojowy dom o powierzchni 146.57m2. W ofercie znajduje się 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

869 000 zł126 m² 6 879,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

869 000 zł | sprzedaż | 126,32 m2 | półbliźniak | kamionka piaseczno przedsprzedaż nowej inwestycji osiedle borowa! ostatni dom dostępny! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Myślenicka

Dobczyce,małopolskie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 362 m²

Wyjątkowa lokalizacja. Stok południowy z widokiem na zaporę, wzgórze zamkowe, lasy i pasmo Beskidu Wyspowego. Dom wolnostojący oraz budynek gospodarczy (w planie jako garaż) na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Funkcjonalny dom dla osób szukających ciszy i spokoju w ładnej okolicy (rąbień ab). Atrakcyjny dom w zabudowie wolnostojącej, parterowy, z poddaszem użytkowym, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jastrowie,wielkopolskie

550 000 zł157 m² 3 498,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Jastrowiu o pow. użytkowej 157,20 m 2. Taras/garaż jednostanowiskowy/2 kondygnacje/ul. Leśna Dom posadowiony na działce o pow. 678 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł130 m² 5 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy segment 4 lokalowy o powierzchni ok.130 i ok. 106m2 na działce o pow. ok. 230 m2 i ok. 170m2 Parter : -wiatrołap - salon z aneksem kuchennym -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojanów

Bojanów,śląskie

350 000 zł116 m² 3 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

*oferta na wyłączność biura* Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok 116 m2 usytuowany na działce o pow. 621m2 wzniesiony w Bojanowie, gmina Krzanowice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bajkowa

Koszalin,zachodniopomorskie

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu w Koszalinie. Funkcjonalny układ pomieszczeń, rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Parter - wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Plichtowicka

Kobiór,śląskie

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż oferujemy nowy dom jednorodzinny o powierzchni 131 m2, znajdujący się w miejscowości Kobiór. Dom jest w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu nabywcy możliwość swobodnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij