dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

645 000 zł112 m² 5 758,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy do odbioru wszystkie media! bez prowizji bez pcc! stan deweloperski! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Eco 16. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł123 m² 3 650,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:528 m²

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwym otoczeniu zieleni, na zacisznej uliczce dzielnicy Miedzyń. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 120 000 zł220 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zapraszam do zapoznania się z świetną ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego w cichej oraz spokojnej okolicy Podjuch. Dom jest energooszczędny, został wybudowany w 1984r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartoka

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł148 m² 6 412,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy/ zabudowa szeregowa- garaż! Oferuję do sprzedaży nowy 4-pokojowy lokal mieszkalny, w zabudowie szeregowej, o powierzchni 119,50 mkw., powierzchni użytkowej; 148,68mkw., powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 600 000 zł242 m² 6 621,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:853 m²

Dom z pokojami do najmu w Szczyrku. Nieruchomość z potencjałem. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. Bliskość górskich szlaków i wyciągów narciarskich. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Duża nieruchomośc inwestycyjna malowniczo płożona W okolicy jeleniej góry Oferujemy Państwu na sprzedaż duży dom o ogromnym potencjale wraz z dwoma stodołami w tym jedna murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabnica

Żabnica,śląskie

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom po remoncie, ocieplony do zamieszkania , podpiwniczony , parter: kuchnia,duża łazienka,toaleta, pokuj stołowy,sypialnia , piętro:kuchnia , sypialnia,dwa pokoje,łazienka Z toaletą, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

2 450 000 zł178 m² 13 741,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Jeśli szukasz pięciopokojowego, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, urządzonego w standardzie premium, z ładną zagospodarowaną działką ze starodrzewiem na zamkniętym osiedlu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kostrzyca

Kostrzyca,dolnośląskie

459 000 zł148 m² 3 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż dom parterowy - wolnostojacy z poddaszem użytkowym o powierzchni 148m2. Działka 900m2. Rok budowy 2021. Media: gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wombat nieruchomosci oferuje do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni 170 m kw. Dom jest posadowiony na 5-arowej działce, w Jaworzynie Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Gronowo Górne,warmińsko-mazurskie

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Inwestycja Rubinowy Las jest kameralnym budynkiem bliźniaczym, stworzonym w nowoczesnym stylu, znajdującym się w Gronowie Górnym przy ulicy Rubinowej. Ogromną zaletą jest lokalizacja domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narcyzowa

Gdańsk,pomorskie

1 999 999 zł312 m² 6 410,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 000 m²

Dom na sprzedaż Gdańsk Wyspa Sobieszewska (10 minut od morza), usługowo-mieszkaniowa, ul Narcyzowa Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 312 m na działce 1 200 m2 z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sieniawa,podkarpackie

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie surowym zamkniętym z wykonanymi wylewkami i tynkami wewnętrznymi i rozprowadzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 650 000 zł207 m² 12 791,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:881 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną nieruchomość w Karpaczu - składającą się z dwóch budynków posadowionych na działce 881m2. Działka z malowniczym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępno

Kępno,wielkopolskie

870 000 zł316 m² 2 755,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom na pięknej dużej działce w spokojnej okolicy! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny położony w pięknej, spokojnej okolicy , dla osób ceniących sobie uroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 350 000 zł222 m² 6 089,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący atrakcyjnie położony w cichej, willowej dzielnicy miasta Jeleniej Góry. Działka o pow około 1000m2 w tym 423m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

1 179 000 zł260 m² 4 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:19 m²

Emmerson prezentuje: do sprzedania dom typu bliźniak w Krakowie przy ulicy Tynieckiej. Budynek: dom typu bliźniak o powierzchni ok. 250 m2 z garażem. Dodatkowo parking na kilka samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

699 000 zł119 m² 5 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Prezentacje 7 dni W tygodniu! 1/2 bliźniak! już W budowie od 699 tys.! PRACE POSTĘPUJĄ BŁYSKAWICZNIE! TERMINOWY I WIARYGODNY WYKONAWCA! POMPA CIEPŁA, FOTOWOLTAIKA! Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kapitańska

Lusówko,wielkopolskie

847 000 zł106 m² 7 990,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Być może szukacie właśnie dla siebie nowego miejsca, domu, który będzie wygodny, bezpieczny, funkcjonalny? Do tego wykonany porządnie, z dobrych jakościowo materiałów i o niesztampowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gliwice,śląskie

920 000 zł183 m² 5 038,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 166 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Żernikach (gliwice). Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości ok 1 km od jednej z najciekawszych zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 806 518 zł139 m² 12 998,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na Woli Justowskiej o powierzchni użytkowej 123,8 m2 plus garaż o powierzchni 15,82 m2 i ogród 3 ary. Połowa bliźniaka usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w Cieplicach. Na sprzedaż jest 5 pokojowy dom z mikrokawalerką o pow 210m2 położony na wzniesieniu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zacisze

Dębienko,wielkopolskie

588 000 zł108 m² 5 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom z widokiem na przyrodę Polecam dwu poziomowy dom w zabudowie szeregowej z miejscami parkingowymi oraz z ogrodem o powierzchni 550 m2 położony w Dębienku k. Stęszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jakubowicza

Lipków,mazowieckie

1 080 000 zł209 m² 5 160,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:155 m²

Zakup bezpośrednio od solidnego wykonawcy. Pomagamy w kredytowaniu (bank pko bp) Zakup bez 2% podatku pcc. Ukończona kameralna inwestycja w Lipkowie na ulicy Jakubowicza 45. 1 km od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ciasne

Ciasne,podlaskie

564 000 zł156 m² 3 606,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:567 m²

Bardzo polecam na sprzedaż polecam 2 domy jednorodzinne wolnostojące na przedmieściach Białegostoku - około 4 km! *dojazd bezpośrednio drogą asfaltową nową dwupasmówką * idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rąb

Rąb,pomorskie

799 000 zł140 m² 5 707 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Cenisz ciszę i spokój? Szukasz miejsca do odpoczynku? Świetnie trafiłeś! Przedstawiamy dom w spokojnej okolicy, 25 minut od Trójmiasta! atuty: - cicha, spokojna okolica, świeże powietrze, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

595 000 zł84 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Gotowe w 2023 roku! Nie płacisz prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grabowa

Michałów-Grabina,mazowieckie

420 000 zł47 m² 8 894,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:79 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny o powierzchni 47,22m2, składający się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, wc, łazienki z prysznicem, korytarza. Stan techniczny i standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 650 000 zł207 m² 12 801,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

839 000 zł135 m² 6 201,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 135,29 mkw. - całkowitej 142,86 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłobuck

Kłobuck,śląskie

389 000 zł120 m² 3 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący, podpiwniczony z poddaszem położony na działce 569 m 2, w miejscowości Kłobuck. Parter: wiatrołap, łazienka, kuchnia, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 350 000 zł222 m² 6 089,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bzowa

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł147 m² 5 638,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bliźniak z dużą działką. Dom o powierzchni 147,2 m2 składa się z: parter: garaż wraz z pomieszczeniem sanitarnym, hol z miejscem na dużą szafę w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Mam Państwu do zaoferowania przytulny, wykończony dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 2010 roku. Dom znajduje się w miejscowości Mokronos Dolny w odległości 850 m od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 145 000 zł209 m² 5 476,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:813 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł216 m² 6 898 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania dom bliźniak 1 połówka o powierzchni użytkowej 216m2, pow. działki 340m2. Budynek jest gotowy, wykończony do stanu deweloperskiego. Nowoczesny, ekonomiczny funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wisła

Wisła,śląskie

560 000 zł328 m² 1 707 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:9 658 m²

Dom z lat siedemdziesiątych z budynkami gospodarczymi w niezwykłym miejscu. Budynek znajduje się na środku ogromnej, widokowej polany otoczonej lasem i potokiem górskim. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Obora

Obora,dolnośląskie

460 000 zł110 m² 4 170,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Apartament 4 pokojowy na I piętrze o pow. całkowitej 110,29 m 2 Z dużym ogródkiem I miejscem postojowym obora - stan deweloperski Funkcjonalne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 380 000 zł180 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż malowniczo położony Dom ze stawem posadowiony na działce około 3000m2 przed samym Karpaczem z widokiem na góry o ogromnym potencjale - atrakcyjna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

725 000 zł138 m² 5 253,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest nowoczesny dom dwurodzinny położony w spokojnej części Nowogardu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numeremklucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.